Take a Break... ספטמבר 2021 – סיכום חודשי 👔☀️🎰🎻🐙🍔🐔🍁📞🎂🎺🎲☄️🐛⛵

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אגב, מתי שינו את הפונט של תפוז?8-* (או שזו אני ולחצתי בטעות על משהו?|תוהה|)
מוקדם יותר היום היה הכל כרגיל, אבל עכשיו גם אצלי הפונט שונה
כן. במיוחד אם היה לה שיר יפה וקליט.
זה נכון, מה מתחרז עם "מלחמת יום כיפור"?
לא|חבול| וגם לא בסוכות. היום דווקא כמעט התחלתי ספר אבל לא הצלחתי להתרכז. רציתי לקרוא ספר בפארק שליד הדירה החדשה שלי אבל הרגשתי מטופש כי זה בטלפון ולא ספר פיזי וגם דעתי הוסחה בצפיה באנשים:-D אולי מחר, כי באמת אין לי מה לעשות ממש.
לפעמים זה מאוד קשה לי להתחיל לקרוא ספר. במיוחד כשעשיתי הפסקה מהספר הקודם. שום זמן ומקום לא באמת מתאים שזה בעצם מבחינה מנטלית אף פעם לא נמצאים שם. גם עמודים ראשונים של ספר הם, לפחות עבורי, די בלתי נסבלים כי אין לך מושג מי האנשים האלו ומה הקטע שלהם.
נו אז תכתוב!
וכן ג'ייק יהודי או לפחות חצי. הוא הזכיר מתישהו את הבר מצווה שלו. וגם נדמה לי בחתונה שלהם הייתה דודה שכעסה שאין רב.
חוצמזה הוא נראה יהודי מידי כדי לא להיות:-D
כן, רציתי לומר שעם האף שלו זה פשוט מוזר אם הוא לא יהודי.
חחח מזל טוב אתה רק באמצע.
😭
(אולי אני פשוט לא אעשה שרשור סיכום חודש פעם אחת כדי לתת לי יותר זמן)
בטח שכן. למעשה כל פעם שמישהו שואל אותי מה אני רוצה ליומולדת או כריסמס או סתם איזה מאורע כלשהו שקונים לכבודו מתנות, אני תמיד פותחת את העגלה שלי באמזון ושואלת את הבן אדם מה התקציב שלו ומוצאת לו מתנה בהתאם:-D
והם כבר הזכרת לי, אז יש מצב שעדי היא המנצחת כי בדיוק היום קיבלתי את המידנייט בלו שרציתי ואם יסתדר, אז כנראה שאצבע את החדר שלי עוד היום|מאוהב|
אבל האם זה יותר טוב מהמינוי לכל החיים למשחקים של הסיהוקס? (המתנה שאני בחרתי)
ממה שזכור לי בשלוף היא דובבה בצ'יוואווה מבוורלי הילס ובג'ורג' הסקרן (ככה קראו לטמטום הזה עם וויל פארל בעברית?)
אבל אם התכוונת לאיזה סרט דיסני, אז לא.
אבל היא הייתה סינדרלה פעם. זה תופס?
עניין אותי לגבי דיבוב. אבל אם זה בסרטים שלא ראיתי, אז פחות מעניין.
באמת נחמד שהיא הייתה סינדרלה.
אומנם זה לא היה סרט של דיסני, אלא של פוקס.
אבל אולי עכשיו שדיסני רכשו את פוקס אז היא כן הופכת לנסיכת דיסני בדרך כלשהי.

Lhuna3

Well-known member

didalf

Well-known member
זה נכון, מה מתחרז עם "מלחמת יום כיפור"?
1973, אוקטובר, יום כיפור
יום שבתון, היום לא צריך איפור
כשלפתע רעש לא ברור
אזעקה? התקפה? רק ניצחנו במלחמת השחרור!**
נראה שהעניין סגור
יום הכיפורים הזה גמור
המדינה נכנסת לסחרור
אבוי לשאננות מאז מלחמת השחרור.**

**כן מלחמת השחרור הייתה ב48 והאחרונה שבגללה היו שאננים זו מלחמת ששת הימים ב67 אבל לא הסתדר לי עם החרוזים|מובך|

מילי08

Well-known member
יאללה, ממשיכה 💪💪
זה מזכיר לי שהייתי בצבא, היה לי אפטר בקורס אבל גרתי כל כך רחוק שעד שהייתי מגיעה הביתה הייתי צריכה כבר לחזור, אז חברה שלי שגרה במצפה רמון הזמינה אותי אליה, אז הלכנו ואז סבא שלה הזמין אותנו לארוחת צהריים, ותנו לי להסביר משהו, החברה הזאת אומנם מרוקאית אבל היא הדבר הכי אשכנזי שקיים אז כשסבא שלה הציע לי לאכול שקשוקה, לא חשדתי. אבל הפסיכופטים האלה במקום לשים פאקינג עגבניות בשקשוקה, שמים רק פלפלים. אין עגבניות. הכל פלפלים חריפים שהם טחנו כדי שיראו כמו רסק עגבניות לאנשים תמימים כמוני. עד היום שורפות לי העיניים כשאני נזכרת במתקפת הטרור הזאת שעברתי;-(
:-D |נחמה| זוועה. מסכנה שכמוך
הייתי צריכה ללכת לבדוק מה זה אומר כי משום מה 30 מעלות כיום לא נשמע לי כזה חם. אבל אז ראיתי שזה אומר 86 שזה איכסי אז כן. פויה. לצערי יעבור אצלי הרבה זמן עד שנרד מ-30;-( לפחות אני כבר לא גרה בווגאס. נכנסתי עכשיו לאפליקציה של מזג האוויר כי לשנות לצלזיוס כדי לראות מה מהמעלות פה וזה הראה לי את המעלות גם במיקומים קודמים ששמרתי ועכשיו בווגאס יש 42 מעלות וזה בערך הכי נעים שיהיה להם היום עד איזה 3 בלילה8-{
ואחר כך מתלוננים שרק אצלנו יש מזג אוויר כזה..
אבל אני לא מתלוננת. נכון שהחום מתיש אבל אני מעדיפה אותו על קור. בערב כבר מתחיל להיות קריר ואפילו נהייתי מנוזלת קלות. אז באסה
כי את יודעת. ללחוץ על דברים זה הרבה יותר מידי עבודה בשבילנו...
:-D
|לוליפופ|שם: סהר מון הדה איז קאמינג רקון קנדל קלאוןפייס אוראלי ריצ'ראוד מרסדן.
רציתי לשאול מה קרה בינתיים בעולם שנוספו לך שמות נוספים כמו איזה לורד אוסטרי שמחפש בכוח להיות קשור לאיזו שושלת, אבל בטח כבר שאלו ואני באיחור לא אופנתי אז אני סותמת וממשיכה לקרוא.
וגם, אני בטוחה שאתה ושיריבלוק ודילן עדיין כועסים עלי :-P:
|אפרוח| נניח שנשבר לכם המסך בטלפון, כמה זמן יקח לכם לתקן אותו? מלא כי יש לי עוד אייפון.
חח, הגיוני
כשאוהבים דברים שאתם שונאים (ע"ע דילן והשירים המפגרים שהיא אוהבת).
למחשב - D.E.C.A
שוב, בטח כבר שאלו, אבל איך אתה הוגה את זה? באותיות או כמילה?
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? וומנייזר (ב. ספירס)
שיר מעולה
|אפרוח| קללה אהובה? בן בליעל משתין בקיר.
חח, אהבתי. מאוד מנומס
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? בעיקרון כוס תרמית בגלל שהיא ממש רוצה וצריכה וגם גרביים כי שמעתי שהיא גם צריכה אבל אני לא יודע מה המידה שלה, אז תשאלו אותה בלי לגלות לה ששאלתי. (+אני לא צריך את ה-5 דולר האלה, עשקתי אותה ביותר מזה|זורו|)
:-D. כבר יש תשובה? טוב, אני אשמור לעצמי על המתח
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? כל יום כיפור אני ואמא שלי אומרים שזה הכיפור האחרון שאנחנו צמים וכל שנה אחרי אנחנו שוב צמים|שפם|
:-D. מסורת זאת מסורת
ובאטלסטאר גלקטיקה כי דילן ואני היינו צריכים להתחיל לראות ממזמן וזה עוד לא קרה כי אני ילד חרא שמעמיד פני עסוק במקום לראות עם הבסטי שלי סדרות.
יא, תראו את זה! לפחות בשביל מספר 6
(ושהוא לא יעבוד עליכם, יש לו תמונה ממוסגרת מעל המיטה עם אביבית אחרי שהוא רדף אחריה בכל הסנטר כדי להצטלם איתה:-D)

מילי08

Well-known member
חמודה, בגילנו מלמדים דברים אחרים...|יעני|
בדיוק B-|
תעזבי תעזבי
חח, לקח לי רגע להבין (בגלל האיחור שלי - בתגובה לשיר מלשבור את הקרח)
מבחינתי אין על יא בן זו-פאקינג-נה פאקינג שיט כוס אמק בן אלף זונות חרא.
חח, איזו השקעה
אבל לרוב אני מסתפק בפאק רגיל. (אבל לידי אחיינים שלי לרוב יוצא לי פאדג' או פאטץ')(אבל הם יודעים למה אני מתכוון)
אני לא מתחברת לקטע האמריקאי הזה של לשנות קללות למילים סתמיות, כשברור לכולם מה הכוונה ואז אין משמעות לשינוי של המילה. או ששמים כוכביות במקום אותיות
יותר לא יפה שכל חודש שואלים אותנו בני כמה אנחנו.
וכמו סאקרים אנחנו ממשיכים לענות (חוץ מלונה שמתחמקת וממני שניסיתי איזו שיטה אבל הלכתי לאיבוד בתוך עצמי :-D)
*אני זוכר שמורות הרבה פעמים כעסו כשאמרתי שאני לא מתכוון לבוא לטיול ואפילו איימו שאני אצטרך לבוא לבית ספר בימי הטיול (כאילו אכפת לי). אבל זה היה נורא מצחיק כי במקביל בכל תקופה לפני טיול תמיד איימו על תלמידים בעייתיים בעונש שלא ירשו להם לבוא לטיול השנתי, אז זה כאילו כל מה שהייתי צריך לעשוות בשביל לא לבוא זה לעשות משהו שיצדיק עונש.
מצחיק ועצוב ביחד
הייתה פעם אחת שנסעתי עם הכיתה לטיול של יום אחד לאיזה איצטדיון ואז בדרך חזרה עצרנו בתחנת דלק להתרעננות והאוטובוס נסע בלעדי כשהייתי בשירותים. אז נאלצתי לקחת טרמפ עם איזה אופנוען. בסוף זה היה מזל גדול שהאוטובוס נסע בלעדי כי הוא התרסק לתוך הים בהמשך הנסיעה.
אמיתי? כל הסיפור? נראה לי שלקחת מאיזו סדרה...
אני לחלוטין בקטע של גברים בטייץ צמודים שאוהבים לתת פליקים אחד לשני בטוסיק. אבל למזלי לא צריך לצפות בפוטבול בשביל זה.
אני מפרשת את פיקנטי כ"רק קצת חריף" (לטעמם של האנשים שמגדירים דברים כפיקנטי, בשבילי זה תמיד יותר מידי חריף).
|כן|
וואו אני כל כך פחדתי שזה יקרה לי!!!!!!!!!!!!!!!! עד לרמה שאם יכולתי הייתי מתאפקת ונשארת באוטובוס!
איזה פחדנית הייתי (וזה רק החמיר מאז).
חחח, אוי :-(
אוו איזה כיף שדילן חזרה להציק לך. מגיע לך עונש על אמירות כאלה. הדיבוב של מלך האריות הוא מהדברים המושלמים שנעשו בארץ ואלי גורשטיין כסקאר אכן מתעלה על המקור|מאוהב|
זה לא הדיבוב פח המביך שיש היום שתרגמו את יו וולקאם ל "בכיף ש'ך". בשנות ה90 תרגמו לשפה גבוהה וצחה ויפה.
אני מעדיפה את המקור, אבל אולי גורשטיין נהדר תמיד ומסכימה לגבי התרגום
בחטיבת ביניים היה טיול שלא הייתה לי שום כוונה ללכת אליו, אבל שיכנעו אותי בסוף בכך שההורים שלי גילו לי שיש הפתעה בסוף הטיול שכל ההורים מגיעים ועושים איזה טקס חלוקת תעודות של משהו או משהו כזה. בקיצור ההורים שלי לא רצו להיות שונים ולא להגיע אז אני הסכמתי ללכת גם.
לחץ חברתי מהסוג ההפוך :-D
אולי אם היית ממשיכה את ורוניקה מארס אז היית מבינה
חשדתי אבל לא הייתי בטוחה.
לונה - אל תיכנעי ללחץ. ורוניקה מארס זה סתם. לדעתי אם ניק יצפה שוב הוא דווקא יבין שאנחנו צודקות
קניידלך זה מעדן משמים, לפעמים אני אוכלת מרק רק כדי שיהיה לי תירוץ לקניידלך
Oh, Yeah!
בנוסף לזה מקרי שוד לאור יום
(לפחות השודדים לבשו מסכות)
*שמעתי שהמשפחה הנשדדת הם ישראלים בחופשה
אמא'לה!!! מזכיר לי שהיו מזהירים אותי משודדים בדרום אמריקה, אבל תכלס זה בכל מקום. אנשים הם ג'יפה
אני אף פעם לא הבנתי איך אוזני המן הפכו למאכל מסורתי אהוב. כלומר אפילו אם מתעלמים מכך שזה פשוט לא טעים כי זה יותר מידי בצק קשה - זה אמור להיות אוזן. מה שאומר שהמילוי של האוזן המן זה אמור להיות שעוות אוזניים. למה שלא פשוט יעשו אפי המן עם איזה נוזל ירוק בפנים?
חחח, מה שניק אמר!
זה יפה. אני די דומה לתיאור שלה, מינוס הנושא הפעוט הזה של כשרון או יצירתיות
אם אוזניים עם נוזל שעווה מגעילים אותך. מזל שאתה לא יודע מה המשמעות האמיתית של אוזני המן והצורה שלהם😂😂
וואלה חידשת לי :-D
אבל האם את עונה לסטריאוטיפים של מזכירות רפואיות? (בהנחה שיש כאלו)
יש לה לק!! וציפורניים!! ועקבים!!
תראי @dilia snake אני מקשיבה בשיעורים :-D
כל עוד זה אומר שאת בסדר עם זה שאני אוהב את עונת הסיום של לוציפר
בסוף גם את זה לא יצא לי לראות :-(
Chicago High - כן, בטח יש הרבה תיכונים שונים בשיקאגו, אבל גם בטח יש הרבה תחנות כיבוי אש ותחנות משטרה.
Hell High - הספין אוף המצופה של לוציפר שבמרכזו תיכון בגהנום שבו לומדים כל בני הנוער שמתו ונידונו לחוות לימודים בתיכון לעד...
אתה צריך לעבור להוליווד ולעשות אמבושים למפיקים עם תסריטים מוכנים. בסוף תצליח למצוא מישהו שירים סדרה שלך

ישששש, עוד עמוד מאחורי. בטח איפלו ניק כבר סיים להגיב על הסיכום

מילי08

Well-known member
שירי החודש:
Duran Duran - MORE JOY! (feat. CHAI)
זה מגניב. אני לא מתה על הקליפ כי לא אוהבת אנימה, אבל הסגנון הוא לגמרי דוראניסטי
|אפרוח| דגנים מועדפים? לא אוהבת דגנים.
:eek::eek::eek: איך אפשר?!
איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? חייבת ג'קט שמפעילים מזגן,
ברור. תמיד יש לי עליונית בתיק. אני גם מאלה שכשהיו לנו כל מיני ימי עיון בירושלים, תמיד התלבשתי יותר חם והבאתי עוד עליונית, וראיתי איך אחרים רועדים מקור...
|אפרוח| קללה אהובה? Sod-off
אווו, זה טוב זה
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? כרטיסים לסיבוב הופעות של ליאן ריימס.
נראה לי שאת זכית כי כולנו הלכנו על הבנאלי (דרו...)
|1ספר| (הלכתי החודש להסתפר אצל ספרית חדשה, חוץ מזה שהיא הייתה מהממת ועשתה לי תספורת ממש יפה, הדבר הראשון שהיא שאלה אותי זה באיזה תיכון אני לומדת)
עכשיו אני מבין למה הסתכלו עלי במבט מוזר כשקניתי בעבר קופסה של אוזני המן ביחד עם שקית של מלפפונים.
חחחחחחחחחח, ניק DAD לשירותינו תמיד :-D
הבנתי שהעולם מתחלק בין אנשים ששמים קודם את הדגני בוקר ואנשים ששמים קודם את החלב (והמיעוט כמוני שלא אוכלים בכלל דגני בוקר)
לגביך זה לא מפתיע אותי
לאנשים שכותבים הודעות בתפוז דרך הטלפון מגיע פרס על סבלנות
לגמרי
מה שאת תיארת זה בעצם את זה:
[סרטון מארסטד דיוולפומנט]
:-D מתישהו אחזור גם אליה, בלי עונה 4
אוקי אבל אם זה רחוב קטן ובזמן הנסיונות שלך אתה חוסם את התנועה? (במצב כזה אני כנראה לא אנסה אפילו)
זה נורא מבאס שאנשים מניאקים וחסרי סבלנות. אם אני אהיה מאחוריך, מבטיחה לתת לך את הזמן!
גם אני נמנע כמה שיותר זמן מלהחליף כי זה תמיד מרגיש תיק להתרגל לטלפון חדש (אפילו שהרוב נשאר זהה). לרוב הטלפונים שלי פשוט מתיישנים ומתמלאים בבאגים עד שזה נעשה נוראי.
זו הדילמה התמידית שלי. מצד אחד אני נהנית מגאדג'ט חדש, אבל מצד שני אני רוצה שהוא יהיה בול כמו הקודם ואז אני עושה הכל כדי שפריסת האייקונים תהיה דומה למה שהיה לי
והכי גרוע זה שצריך ללכת להמון בר מצוות שזה מעצבן.
חח, נראה לי שבשלב הזה כולם מתלהבים עדיין. יותר קשה בגילי לפני עשור ויותר נגיד (20 פלוס עד 30 פלוס) זה ללכת למלא, הרבה יותר מידי, חתונות
הסיפור המקורי של האחים גרים הוא נוראי.
הסיפורים של ימי הביניים היו די זוועתיים באופן כללי.
רציתי לכתוב שאני אוהב להיות בחושך עם הרבה מאוד אנשים. אבל זה מטריד מידי אפילו לדמיין את זה.
חח, מאוד
חחחח, לא ציפיתי לזה :-D. הוא גדול או קטן ממך? כי אם קטן אז נראה לי שזה הגיוני. אם גדול- ציפיתי שתתארי אותי כאחראי כזה
הוא תיכף מתחיל כבר שנה שניה של לימודים. הזמן עובר מהר מידי.
אה אוקיי, הנה ענית. כן, זה עדיין נחשב גיל ההתבגרות

מילי08

Well-known member
עשיתי סופסוף.
יצא לי טיפוס INFJ-T - Advocate ורק אז קלטתי שכנראה כבר עשיתי את זה פעם בעברית ויצא לי אותו דבר ("סנגור"). [אבל בגרסה של Turbulent Advocate ולא Assertive Advocate].
וכן - סנגור זה בדיוק אני, זו הנטיה הטבעית שלי.
כתוב גם שזה הטיפוס הנדיר ביותר.
כשעשיתי את הגרסה העברית אחרי שעדי צירפה אותה, גם יצאתי סנגור. אז אני לא יודעת עד כמה זה רציני, כי יכול להיות שתשובות קצת משתנות בהתאם למצב רוח וזה משנה את כל התוצאה
אני לא מאמין שהגבת לכל כך הרבה הודעות ברצף. וזה לא שאת כמו אלו שמגיבים רק לאיזה 5%, את רצינית.
אני עבדתי כמה ימים כדי להגיע לאמצע עמוד 2 ואת עקפת אותי בשניה.
ברור שכבר אין לך כוח לשבת.
גם כל הכבוד
וגם תפסיקי לגרום לי להרגיש רע.
אני בחורה רצינית, שלא תחשוב
(יש לי אוסף של גיפים מגלגלי עיניים במיוחד בשבילך)
חחחח, מתבקש
חחחח הקטע היפה שהוא כבר כמה ימים עובד על זה ובאת ומיד עקפת אותו:-D
יאללה, עכשיו צריך תחרות הורדת ידיים ויריקה למרחק :-D
די אנחנו יודעים שאני אגיע למקום הרע על חוסר החלטיות קיצוני.
חח, נכון שכחתי
שטיפת המוח שלי עובדתB-|
שהגענו לעונה 6 (שהיא האחרונה) שאלתי אותה 'בא לך להתחיל לראות אותה' אז היא 'כן שנסיים את זה כבר'
אחרי כמה זמן שהודעתי לה שנשארו לנו רק 10 פרקים היא סחה לי 'ואחר כך נתחיל צפייה חוזרת ונכתוב על הפרקים בפורום ' :eek: |מאוהב| זה כנראה לא הולך לקרות אבל עדיין סופר חמוד מצדה
:-D. שטיפת מוח מהסוג הטוב
יופי שהזכרת לי שראית את זה אני אחפש את הודעות שלך אחרי כל פרק
ואני די מבינה אותך כי לי גם היה קשה אבל אני אוהבת את הדמויות( זה כזה נדיר לאהוב את רוב דמויות בסדרה כלשהי .רוב הזמן זה לא ככה אצלי) ואת הציטוטים המעולים שיש בה
על הסדרה היורשים
אני לא חושבת שכתבתי הרבה, בעיקר הרגשתי מחנק... אני חושבת שהמשחק היה מעולה
פששש הילדים של היום...
(הם לא הילדים של הלילה)(הייתי חייב)
חחחח. עחו"ס כבר גלגלה עיניים?
מאז שעשיתי את זה גיליתי על כמה אנשים נוספים שיצא להם אותו דבר כמוני וזה מאוד מוזר לי כי מרגיש לי שהם בכלל לא כמוני.
מה שכתבתי ללונה. אני לא בטוחה ששאלונים כאלה הם נכונים. מניחה שזה צריך להיות חלק מאבחון יותר מלא
האחיינית הכי קטנה שלי היא בת שנה ושליש
האחיינית הכי מבוגרת שלי היא בת 29 בעוד שבוע
את הקטנה אני זוכרת. סיפרת על הלידה. לגבי המבוגרת - וואו
אבל יש מקרים שזה נעשה בצורה כל כך מבריקה וגאונית ומצחיקה, וגם שזה לא סתם צורך של היוצרים להתעלל בדמות, אלא זה בונה משהו, זה בסיס להתפתחויות ולהבנות... שזה פשוט מופלא ויש לי חיוך גדול על הפרצוף רק מלהזכר בדמויות האלה.
אז קצת מבאס אותי שאתן חוות את זה בצורה אחרת ואפילו לא נעימה (אפרת חלקית יותר).
מקבלת. אני אחזור אליה מתישהו. אולי אחרי שאפתח קצת סיבולת :-D
אני גיליתי השבוע לראשונה שיש אנשים שבמקום חלב שמים מים (רותחים)! שזה נשמע לי די מגעיל האמת.
ואמריקאים בחלקם לפחות ככל הידוע לי שמים בזה מיץ תפוזים. שזה אולי עוד יותר גרוע.
בלעע ובלעע
וחוץ מזה לדעתי רוב סוגי הקורנפלקס דווקא ממש טעימים לנשנוש יבשים בלי כלום!
לגמרי. כשאין לי חטיפים אני תמיד מנשנשת קורנספלקס (שם גנרי מבחינתי לכל הדגנים)

מילי08

Well-known member
מירי הראו חיקוי שלה כדוברת (אורנה בנאי הייתה היא) אני לא זוכרת במדויק אבל זה היה קטע שהיא מדברת על מלחמה ואז קיציס שואל אותה אבל למה את מחייכת והיא אומרת כי אני בטלוויזיה
בקשר לבנט קיציס הזכיר שביבי פיטר את ראש הלשכה שלו ואז עוברים לביבי מדבר על מישהו(לא בנט) ונראה כיאלו הוא מדבר על בנט
משהו בקשר לשיניים שלו
(אבל בארץ נהדרת כן התכוונו שהוא יענו מדבר על בנט כי הוא היה ראש הלשכה שלו אז .אם אני לא טועה )
לא יודעת אם הסברתי טוב
חחח, סבבה, טוב לדעת
מילי אני מבקשת סיינפלד זה מה שזקנים אוהבים ;-#
היי, לא אמרתי שאני אוהבת סיינפלד. אמרתי שקורנפלקס זה מה שאהבתי בסיינפלד
כמה פרקים של ורוניקה ראית? אם הגעת לפרק 18?
ראיתי עד אמצע עונה 2 או 3. כבר לא זוכרת. ואז קראתי ספוילרים והבנתי שעשיתי בשכל
אם שאתם עונים על שאלון אתם קוראים תשובות של אחרים לפני שאתם עונים בעצמכם ועוד שאלה שמעניינת אותי אם לפני שאתם עונים שאלון אתם קוראים את כל השאלות ואז עונים או קוראים שאלה עונים קוראים שאלה עונים ?
בד"כ אני קודם כל עונה ורק אחר כך מגיבה..
אני צמחונית ועדיין גרה עם ההורים, נחשב?
חחח, אבל היום ידוע שהרבה צעירים נשארים עם ההורים בגלל כלכלה וכאלה. בגילך גם אני עדיין גרתי עם ההורים
חי נשאר בבית כי הוא אידיוט
חחח, יש כאן קטע עם אחים :-D
את לא יודעת איך אוכלים אוכל?
לא זוכרת על מה דיברנו, אבל בגדול, לא תמיד אני יודעת איך אוכלים אוכל.... :-]
וואו הרגשתי ממש טוב עם עצמי שהצלחתי להגיב להכל לפני כיפור ועכשיו אני רואה שהוספתם עוד מיליון עמודים. די אין לי כוח יותר;-(
כנ"ל. אבל אני פדנטית. לא יכולה שלא להגיב אלא אם כן יש סיבה ממש טובה כמו כשעברתי דירה
ה לא כוחות נפשיים כמו אף פעם לא מתרחקת למספיק זמן שיצטבר לי יותר מידי:-D
את צריכה לאחל לעצמך את חוסר החיים שלי
בד"כ אני יותר קרובה לחוסר חיים מאשר חיים, אבל השנה משהו משתבש לי. זה כנראה הגיל
אני מתחילה לענות ואז רואה שמישהו כבר כתב משהו דומה
אז מה, תהיי כמוני. מגיבה לעצמי שבטח כבר תהיה תשובה, אבל מגיבה!
מצד שני, זה שאתן לא מגיבות עוזר לי לצמצם פערים
וכנראה אתן גם לא אובססיביות כמו עחו"ס ואני. וניק
בכל מקרה... [סרטון מ good omens]
הוווו, נמסתי
בקבוצה בפייסבוק (או שזה היה פה?!) נתקלתי בפאנפיק חצי פורנו לגביהם. לטעמי היה מוגזם
אני תמיד אומר לעצמי מה אם אני אמות מחר, או מתישהו בחודשים עד שהסרט ייצא, אז אני אמות בלי לראות שום דבר מהסרט. אבל אם ראיתי את הטריילר לפחות יהיה לי את זה.
(אוקי, כשאני כותב את זה אני יכול לראות איך זה נשמע מוזר מאוד)
:-D. סיבה לגיטימית לראות טריילרים
אבל עכשיו אני מדמיינת אותך זקן על ערש דווי עם יקירייך מסביבך באים להיות איתך ברגעייך האחרונים, ואתה מסמן למישהו מהם לקרב אלייך את אוזנו כי הקול שלך חלש כבר, והוא מתקרב לשמוע את דברי החוכמה האחרונים שלך או אולי את משאלתך האחרונה, ואתה לוחש לו בקול רועד "תראו... לי... את... הט...טריי... לר... החדש... של... מא... מאר..." (סוף)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
באמת סיבה טובה לבחור בבל. (אפילו שהיא קורבן של תסמונת סטוקהולם)
כן, לגמרי
זה היה כבר לפני הרבה זמן שענית ויכול להיות שאז עדיין הייתה הגבלת גיל לגבי מי יכול להתחסן. בקיצור אולי חשפת גם ככה שאת מעל גיל 30.
לא נראה לי שאי פעם הסתרתי את הגיל שלי. אתה מתבלבל עם לונה
מי שיקר לך ואמר שמרוששות היא סדרה טובה?
נכון שיש בה את קאט דנניגס המעולה, אבל זה לא מציל את הסדרה בכלל.
אין לי מושג. נראה לי שהיה איזה הייפ סביבה כשהיא יצאה
אולי בגלל זה אני בקושי מצליח להזכר מה קורה בספר השלישי.
אבל אני מניח שסיימת אותו כבר, נכון?
כן סיימתי (טרילוגיית חומריו האפלים. מאכזב), ואז החלטתי לגוון והלכתי על הפילוסופיה של דקארט |פנים|, שגם הוא חזק בקטע הדתי, וגם מקשקש בלי אבחנה על הכל ואני לא יכולה לקרוא יותר מפסקה אחת ברצף.
יש פרק של משפחת סימפסונס שמראה כיצד האישה המשוגעת עם החתולים הפכה להיות כזאת.
חח, כולנו מתחילות מאיפשהו. אבל בקטע רציני - מעצבן אותי שהסטיגמה היא רק כנגד נשים ורק כשהן מגדלות חתולים
ג'קט מגניב עם הרבה כיסים
וצמוד. הג'קט חייב להיות צמוד
בסדר בסדר נראה את הסדרה הויקינגית המוזרה שלך שלא קוראים לה "ויקינגים"
יש
הייתי צריך לבדוק מה היה ה|לא| החודשי שלך. אבל היו לך שלושה.
לא נכון, היתה אחת שהגעתי אליה בתהליך של אלימינציה :-D
כל מקרה למה לבחור במשהו של החודש האחרון ולא מכל השנה האחרונה.
בקיצור על זה לא קיבלת נקודות תפוז
דיספאצ' לא היתה מהחודש האחרון אלא מהחודשים הקודמים. צפיתי בה לאט.
אז אני דורשת את הניקוד שמגיע לי B-|
איזה מאבק בין ההרים?
לא יודעת אם כבר ענו. הנה בכל מקרה:
(קטע, לא זכרתי שזה סיפור מדרשי. כלומר ידעתי את זה פעם אבל הדחקתי)
בְּרַחֲבֵי הָעוֹלָם נִשְׁמְעָה הַבְּשׂוֹרָה:
הָאֵל עוֹמֵד לָתֵת אֶת הַתּוֹרָה!
הַטֶּקֶס יִהְיֶה מְפֹאָר וּמְהֻדָּר,
הַתּוֹרָה תִּנָּתֵן עַל רֹאשׁוֹ שֶׁל הַר.

בְּאֵיזֶה הַר יִבְחַר הָאֵל
לָתֵת אֶת הַתּוֹרָה לְעַם יִשְׂרָאֵל?

פָּתַח הַר חֶרְמוֹן בְּזוֹ הַלָּשׁוֹן:
"אֵין תַּחֲרוּת, כִּי אֲנִי הָרִאשׁוֹן!
בְּיִשְׂרָאֵל אֲנִי הַגָּבוֹהַּ מִכֻּלָּם,
נִצָּב בַּצָּפוֹן, נִשָּׂא וְרָם.
בַּחֹרֶף עוֹטֶה שִׂמְלַת כַּלָּה לְבָנָה,
עָלַי תִּנָּתֵן הַתּוֹרָה בְּרִנָּה!"

עָנָה הַר הַמּוֹרִיָּה: "אֵין לְךָ בּוּשָׁה??
מִי צָרִיךְ גֹּבַהּ? חֲשׁוּבָה הַקְּדֻשָּׁה!
אוֹתִי הָאֵל כְּבָר בָּחַר בֶּעָבָר
כְּשֶׁהוֹרָה לְאַבְרָהָם לַעֲקֹד אֶת בְּנוֹ הַיָּקָר.
אֲנִי מְיֻחָד וְגַם כְּבָר מְקֻדָּשׁ,
בֶּעָתִיד יִבָּנֶה עַל רֹאשִׁי הַמִּקְדָּשׁ!"

מִיָּד אַחַר כָּךְ הִכְרִיז הַר הַכַּרְמֶל:
"הֲלֹא מִמֶּנִּי כָּל אֶחָד מִתְפַּעֵל.
צוֹפֶה אֲנִי אֶל יָם כָּחֹל וְעָמֹק,
וְרֹאשִׁי מְעֻטָּר תָּמִיד בְּיָרֹק.
אִם עָלַי תִּנָּתֵן הַתּוֹרָה לָעָם
הַמַּעֲמָד הַקָּדוֹשׁ יִזָּכֵר לְעוֹלָם!"

רָטַן הַר תָּבוֹר וְהֵחֵל לְקַטֵּר:
"אִם אַתָּה הַנִּבְחָר - אֲנִי מִתְפַּטֵּר!
אֲנִי בָּמָה גְּבוֹהָה בִּסְבִיבָה שְׁטוּחָה,
עַל רֹאשִׁי הַטֶּקֶס יִזְכֶּה לְהַצְלָחָה,
וּלְרַגְלַי מִשְׂתָּרֵעַ עֵמֶק יִזְרְעֶאל,
שָׁם יוּכַל לַעֲמֹד כָּל עַם יִשְׂרָאֵל."

רַק הַר סִינַי עָמַד לוֹ בַּצַּד
וְאָמַר בְּלִבּוֹ: מָה בִּי מְיֻחָד?
אֵין עָלַי פְּרָחִים, אַף לֹא שֶׁלֶג לָבָן,
וּבַקַּיִץ הַחֹם בִּי לוֹהֵט כְּכִבְשָׁן.
פִּסְגָּתִי צְחִיחָה, אֲנִי נְמוּךְ קוֹמָה,
מְקוֹם מִשְׁכָּנִי הוּא בְּלֵב הַשְּׁמָמָה.

אֵין סָפֵק כִּי אֵינִי רָאוּי וּמֻצְלָח
לְטֶקֶס הָדוּר וְחָשׁוּב כָּל כָּךְ.

הֶאֱזִין הָאֵל לְכָל הַדְּבָרִים
וְאָמַר: "שִׂימוּ לֵב, הֶהָרִים!
הֲתֵדְעוּ אֵיזוֹ תְּכוּנָה בְּעֵינַי חֲשׁוּבָה?
לֹא הָדָר וְלֹא גֹּבַהּ, אֶלָּא עֲנָוָה.
רַק הַר סִינַי, הָהָר הֶחָרֵב,
לֹא הִתְגָּאָה וְלֹא הִתְרַבְרֵב.
עַל הַר שֶׁאֶת עַצְמוֹ אֵינוֹ מְהַלֵּל
אֶתֵּן אֶת הַתּוֹרָה לְעַם יִשְׂרָאֵל,
וּלְכָל בְּנֵי עַמִּי יִהְיֶה בָּרוּר וְיָדוּעַ
כַּמָּה חָשׁוּב לִהְיוֹת עָנָו וְצָנוּעַ."

עכשיו אני תוהה אם זה בכלל הסיפור שסיפרו לנו (בזמני בטיולים, שכן יצאתי אליהם בלי התלהבות יתרה, המדריכים היו מסתובבים עם חוברת בכתב ידם הצופיפניקי המסודר, ובכל עצירה מקריאים לנו משהו. גם ציטוטים מזן ואומנות אחזקת האופנוע הלכו חזק)

מילי08

Well-known member
בעיקרון ביום הזה מסיימים לקרוא בתורה ידה ידה ידה מקבלים ממתקים
חחח, איזה סיכום נהדר
זוכר שהייתי מכורה לדה קילינג? לפעמים נדמה שאתה עדיין חושב שאני אוהבת את ג'ואל :-P:;-#.
למה כבר לא? כזה חתיך! מגיע לו אהבה
אבל ג'ואל עצמו עיצבן אותי אז עזבתי אותו בלי קשר לכלום
למה?
אגב רק לי קורה שאני חושבת שאני קוראת בריכוז תשובות של אנשים ורק שאחרים מעירים בקשר למשהו אני שמתי לב שהם כתבו מה שלא שמתי לב שקראתי בהודעה שלהם
כנ"ל אבל זה בגלל שאנחנו חופרים כאן וקל לפספס דברים כשגם מנסים להגיב במקביל
שכחת את אלו שאחרי שהם שמים את דגנים וחלב הם מחכים כמה זמן ואז אוכלים
חח, צודק. גם אני לא הבנתי את הקטע הזה
מניחה שראית את סרט השני עם האחיינים שלך ולכן ראית רק את הסוף של הסרט השני
[הסרט לשבור את הקרח 2]. כן, זה בדיוק שודר ואחיינית שלי נעצרה על זה
בכל אופן איזה חמודים הם:-] ואיזה אדם חמוד את מילי |חיבוק|
יש חדש בקשר אליהם?
תודה :-] :-]
הם נורא מתוקים. מתחילים להתנהג יותר ויותר כמו חתולים, שזה אומר יותר התרוצצויות. ואין יום שאני לא כמעט דורסת מישהו מהם שרץ לי מתחת לרגליים
יאי סוף סוף סיימתי להגיב על הכל או לפחות על הכל כי בגלל שאני מגיבה עם הפסקות ובעיקר מגיבה לא בצורה מסודרת. היו דברים שבאתי להגיב עליהם ואז היה נראה לי שכבר הגבתי אבל לא הייתי בטוחה בזה ולא רציתי להגיב פעמיים במיוחד שבפעם השנייה אני יכולה להגיד משהו שונה לגמרי ממה שאמרתי בפעם הראשונה |פנים|
:-D לכן אני הפסקתי לקרוא הודעות מהנייד כי אחר כך הלכתי לאיבוד

מילי08

Well-known member
מה אנחנו אמורים לעשות עכשיו באפוקליפסה?!? (החצר שלי מלאה בעצי פרי אבל לא בא לי)
ה"בכלל" כאן הוא הרמז שזה בעצם כן חריף.
אם זה לא חריף אז פשוט אומרים "לא חריף"
:-D יש בזה משהו
(וכן אז מה אם זה לא תחבירי. מילי נטשה אותי. מותר לי)
צודקת :-( אם זה עוזר לך להרגיש יותר טוב, נטשתי את כולם...
מצחיק כי כשהייתי אצל בת דודה שלי חודש שעבר, הבת הקטנה שלה (בת 17) נולדה וגדלה פה, אמריקאית לכל דבר (נגיד הדבר הכי אמריקאי שהיא עשתה בעיניי זה בחרה מכל הטעמים האפשריים של סוכריות קנדי קיין כאלה זה את הטעם של הקינמון שהוא טיפה חריף כי זה הזכיר לה את הילדות. לאיזה פאקינג ילד בארץ מישהו יביא סוכריית קינמון?!
חח, באמת לאיזה ילד.. בלעע
הבנתי שהיא הייתה באיזה אקס פקטור או כוכב נולד או משהו כזה
לרגע קראתי את זה אקס נולד וכוכב פקטור...
זה אחד הספרים הכי מוצלחים שקראתי. זה לא ספר עם עלילה. אבל אם אי פעם הסכלת על איזה ילד או אפילו על מבוגר שהתנהג בצורה לא "נורמלית" וחשבת לעצמך "מה לעזאזל לא בסדר איתו?!" זה ספר שאת תרצי לקרוא.
זה ספר שאופרה ווינפרי כתבה ביחד עם ברוס פרי שהוא פסיכיאטר ילדים וחוקר מדעי המוח וביחד הם מדברים על טראומות ואיך המוח מסתגל, מתרגם ומושפע מהן. בין אם הבן אדם זוכר אותן או לא. ז"א, יכול להיות שהמעשים שלך היום מושפעים מדברים שקרו לך כשהיית בת חודשיים ואת אפילו לא זוכרת אותם. גם דברים שהם לא בהכרח קיצוניים כמו טראומות של התעללות וכאלה. נגיד דעות קדומות או נגיד לדוגמה איך נוצר פחד מכלבים אצל אנשים שאף פעם לא הותקפו ע"י כלב.
נשמע ממש מעניין. ובאמת מדברים על זה היום, שיש לא מעט טראומות שקרו לנו בגיל ינקות שהטביעו עלינו חותם בלי שנדע. תכלס, בטח כולנו פגומים בגלל הלידה שלנו :-D
פעמים גם אני לא אהיה מסוגלת להחליט מה בא לי אז אני אערבב איזה 3 טעמים ביחד
נו, זה משובח. אני לא רואה מה הבעיה כאן
לצערי לא הלכתי :-( הייתי בסוף המחלה אבל עדין הייתי מנוזלת עם קול סקסי, אז לא רציתי להדביק אף אחד :-(
אוי, אוף :-( |נחמה|
אבל אני אוהבת את ירושלים. לא סתם נכתב עליה אוויר הרים צלול כיין. זו עיר שאת מגיעה אליה ויכולה לנשום לרווחה
אני מסכימה. יש משהו באווירה הכללית שנותן תחושה טובה (אבל עדיף להרגיש הרחק מאנשים :-D)
אגב, מתי שינו את הפונט של תפוז?8-* (או שזו אני ולחצתי בטעות על משהו?|תוהה|)
או, הנה הגעתי לדיון הזה :-D
נכון??? וואי גם אני תהיתי אם עשיתי משהו. זה מציק לי בעין:-D כאילו זה לא מכוער אבל אני נורא רגילה לרגיל!
בדיוק. זה כזה.. אמממ - מוזר אבל אני לא שונאת את זה
חחחח אני יכול לדמיין אותך בתור ישראלית בחול סטריאוטיפית. אבל ברמה. כמו נעה תשבי.
חחח, הצלת את עצמך ברגע האחרון
אבל זה לא מבלבל אם לכולם יש אותו שם? נניח את קוראת לטוסטר, אבל המיקרו עונה במקומו.
חחח, ניק ניק ניק
אני הרבה יותר בקטע של שירי הקריוקי שלך מאשר שירי החודש שלך
כנ"ל |מאוהב|
טמבל זאת קללה טובה באמת. מרגישה מספקת בלי להיות גסה.
נכון והיא גם מתאימה למגוון מאוד רחב של אנשים (וכלבים במקרה של דילן)
האמת שבאופן מפתיע המדבר בארץ הוא באמת יפה ויש טיולים ממש שווים בו.
ראיתי אתמול פרק של איזו סדרת טיולים אוסטרלית עם אנשים רגילים שמטיילים במקומות שונים וב 2018 הם היו בארץ, ובין היתר בים המלח, עין גדי ומצדה ומאוד אהבו (חוץ מאת ים המלח)
שאלה טובה יותר - איך דופקים את הבוהן ברגל של השולחן לא צורחים קללה עסיסית?
שאלה חשובה
אם היה סרט דיסני על גולדה מאיר זה היה הופך אותה לנסיכת דיסני?
אוי, אני נזכר עכשיו בשיט של הבחור ההוא מהסמויה. אגדי.
זה הדבר היחיד שאהבתי בדמות שלו. וכשראיתי את השחקן במשהו אחר אחר כך ציפיתי שהוא יגיד שייייט עסיסי כזה
בטח שכן. למעשה כל פעם שמישהו שואל אותי מה אני רוצה ליומולדת או כריסמס או סתם איזה מאורע כלשהו שקונים לכבודו מתנות, אני תמיד פותחת את העגלה שלי באמזון ושואלת את הבן אדם מה התקציב שלו ומוצאת לו מתנה בהתאם:-D
:-D חכמה
האמת שזה נהדר כי אני תמיד מסתבכת עם מה לקנות מתנה לאנשים.
זה תמיד גורם לי לתהות איך לסלי עשתה את זה! גם אני רוצה לקנות מתנות מותאמות לאנשים. בשנים האחרונות אני משתדלת להשקיע יותר אבל לא תמיד הולך לי ואז אני חוזרת לקל והבנאלי
סיימתי עמוד 6
יא, אז אני ממש משיגה אותך. חשבתי שבימים שלא הייתי כאן בכלל כבר הספקת להתקדם.
ויש מצב שסיימתי להגיב כי העמוד הבא הוא לדעתי רק תגובות שלי (וגם כי בשלב מסוים התחלתי לחפף קלות ולא להגיב לכל משפט) :-]

dilia snake

Well-known member
יש לה לק!! וציפורניים!! ועקבים!!
תראי @dilia snake אני מקשיבה בשיעורים :-D
חכי, בחודש הבא תתחיל העונה של החולצות המכופתרות עם קרדיגנים ואז גולגול, לק אדום, איפור, עקבים ואני מזכירה מושלמת(חוץ מהקטע שאני הולכת רק עם ג'ינסים, אפילו החצאיות שאני לובשת עכשיו לעבודה הן מג'ינס) :-D :-D :-D.

LeAnnDylan

Well-known member
ואם כבר הזכרת לי, אז יש מצב שעדי היא המנצחת כי בדיוק היום קיבלתי את המידנייט בלו שרציתי ואם יסתדר, אז כנראה שאצבע את החדר שלי עוד היום|מאוהב|
אני רוצה לעדכן אתכם למקרה שהחסרתם שינה בעקבות זה.
לצערי עוד לא צבעתי את החדר שלי|שפם| כי חבורת הצביעה שלי שהייתה אמורה לבוא לעזור לי להכין את החדר לצביעה (כי אין סיכוי שאני עולה על סולם בעצמי כדי ליפול, לשבור את המפרקת ולאכול מצינורית כל חיי|שפם|) החליטה להגיע מאוחר מידי ואז הלכנו לאכול ואז איכשהו היה כבר 12 בלילה וכולנו הפכנו לדלעות|שפם|
אבל, בגלל שתיכננו לצבוע לקראת 15:00 כזה, אמרתי לבוס שלי שאני יוצאת מהעבודה מוקדם, מה שלא היה כל כך לרוחו, אבל הוא הסכים. הייתה לי רק לקוחה אחת בבוקר וסיימתי איתה לקראת 13:00 אז אמרתי לו אדיוס ושאני הולכת והוא כזה "רגע רגע, אמרת 15:00, יש עוד מלא ניירת לעשות" ואני יודעת שיש, אבל הניירת הזאת לא תברח לשום מקום וזה לא דחוף לעשות אותה עכשיו, אז אמרתי שאמשיך ביום שני אחרי הסופ"ש והוא היה ממש מתוסכל, אז הוא כזה, "טוב, לפחות תסדרי את השולחן שלך לפני שאת הולכת" - בקשה לגיטימית, כי השולחן שלי במשרד היה מלא בניירות מכל מיני שנים וכל מיני קינדרים וכוסות שתיה שלי כי אני בן אדם לא החלטתי שלא יודע מה הוא רוצה לשתות בכל רגע נתון אז אני צריכה אופציות.
אניווי, סידרתי. (וכשאני אומרת סידרתי אני מתכוונת שזרקתי את הזבל לפח ואת כל הניירת שהייתי צריכה לארגן זרקתי לארגז משרדי וסגרתי אותו כדי שיראה מאורגן אם מישהו נכנס למשרד) ואז עכשיו אני מקבלת הודעה קולית מהבוס שלי שמתפעל ומשבח את העבודה הנפלאה שעשיתי "וואו, מאה אחוז ממאה אחוז". כל כך התלהב שאמר לי להוסיף לעצמי $50 בונוס על הסדר שעשיתי:-D
עכשיו כמובן שבהתחלה שמחתי כי תמיד נחמד לקבל בונוסים. אבל אז חשבתי על זה ואני כזה, זה לא שעשיתי משהו מעבר למה שאני צריכה לעשות במילא. השולחן שלי אמור להיות מסודר בכל פעם שאני מסיימת לעבוד. זה לא שזו הייתה איזו בקשה מוגזמת שלא כלולה בהגדרות התפקיד שלי במילא. אז לייק, האם אני עובדת כזאת גרועה שאני צריכה לקבל בונוסים על אשכרה לעשות את מה שמצופה ממני לעשות בעבודה שלי??:-D|פנים|
כנראה שכן.

didalf

Well-known member
ויש מצב שסיימתי להגיב כי העמוד הבא הוא לדעתי רק תגובות שלי (וגם כי בשלב מסוים התחלתי לחפף קלות ולא להגיב לכל משפט) :-]
אין את מלכה|כתר|:-D

אניווי, סידרתי. (וכשאני אומרת סידרתי אני מתכוונת שזרקתי את הזבל לפח ואת כל הניירת שהייתי צריכה לארגן זרקתי לארגז משרדי וסגרתי אותו כדי שיראה מאורגן אם מישהו נכנס למשרד) ואז עכשיו אני מקבלת הודעה קולית מהבוס שלי שמתפעל ומשבח את העבודה הנפלאה שעשיתי "וואו, מאה אחוז ממאה אחוז". כל כך התלהב שאמר לי להוסיף לעצמי $50 בונוס על הסדר שעשיתי:-D
עכשיו כמובן שבהתחלה שמחתי כי תמיד נחמד לקבל בונוסים. אבל אז חשבתי על זה ואני כזה, זה לא שעשיתי משהו מעבר למה שאני צריכה לעשות במילא. השולחן שלי אמור להיות מסודר בכל פעם שאני מסיימת לעבוד. זה לא שזו הייתה איזו בקשה מוגזמת שלא כלולה בהגדרות התפקיד שלי במילא. אז לייק, האם אני עובדת כזאת גרועה שאני צריכה לקבל בונוסים על אשכרה לעשות את מה שמצופה ממני לעשות בעבודה שלי??:-D|פנים|
כנראה שכן.
חחח או שהסנטדרטים של העובדים האחרים כ"כ נמוכים שכשמישהו עושה עבודה כמו שצריך זה מרשים.
בכל מקרה איזה נחמד שזכית בבונוס

lemon lyman

Well-known member
נראה לי שבגלל השנה המעוברת זה הופך לפעמים להבדלים די גדולים. אבל אם אני לא טועה כמעט תמיד יש הבדל של לפחות שבוע-שבועיים.
וואלה לא חשבתי על זה .פשוט לאמא שלי היה בשבוע שעבר(אותו יום) ולאחיין שלי יהיה בשבוע הבא (יום אחרי יום) וגם לבת דודה שלי היה לפני חודש יום אחרי יום
אבל בדקתי אצלי זה גם קרוב לחודש הבדל |פנים|
בחדשות הטובות (לא באמת) מסתבר שתכף יש לי יום הולדת

ל סטיבן קינג אז אני מניחה שזה נחשב לאימה. מבחינתי זה לא כזה. כמו שפיירסטארטר שגם מבוסס על ספר של סטיבן קינג טכנית נחשב לסרט אימה אבל הוא ממש לא. אני חושבת שבזמנו קראו להם מותחנים והייתה הפרדה ברורה בניהם לבין סרטי אימה. היום נראה לכל מותחן קוראים סרט אימה.
איזה מוזר זה שלא שמעת את הקול שלה אף פעם. הקול שלה מאוד דיסטינקטיבי. גם אם אעצום עיניים ואקשיב לאיזה 20 שחקניות מדברות בו זמנית, אדע לזהות את הקול שלה. נראה לי אבל שזו גם האינטונציה שלה. היא תמיד נשמעת הרבה יותר מידי שמחה :-D (וכן אז מה אם זה לא תחבירי. מילי נטשה אותי. מותר לי)
מעניין מה שאת אומרת כי הייתה תקופה שקראתי הרבה ספרים של סטיבן קינג .אני אוהבת שאני לא צריכה להתחיל לחפש מה בא לי לקחת מהספרייה ופשוט לגשת למדף שלו כי כן יש לו מדף לקחת כמה ספרים שלו וללכת
אבל אז הגעתי למסקנה שספרים שלו לא עושים לי טוב והפסקתי (לא שאני זוכרת משהו מהם )
אז אני לא יודעת עם זה כמו בדיון עם החריף שמה שלך לא נראה אימה לי כן יראה מפחיד . או שבאמת העניין הוא הגדרה אחרת

בקשר לדרו היא באמת הייתה נורא עליזה כיאלו היא על סמים או משהו ;-#
בטח זה כיף להיות שמחה ככה באופן טבעי : )

של סוכריות קנדי קיין כאלה זה את הטעם של הקינמון שהוא טיפה חריף כי זה הזכיר לה את הילדות. לאיזה פאקינג ילד בארץ מישהו יביא סוכריית קינמון
לאיזה ילד בכלל יביאו בטעם קינמון?|תוהה| אגב הצחיק אותי שזה הזכיר לה את הילדות
וזה היה כזה מצחיק לשמוע אותה שרה אותו עם המבטא האמריקאי שלה

אבל היא לא שרה אותם. כל שיר באלבום זה זמר אחר שר.
אה כמו עילי בוטנר
זה אחד הספרים הכי מוצלחים שקראתי. זה לא ספר עם עלילה. אבל אם אי פעם הסכלת על איזה ילד או אפילו על מבוגר שהתנהג בצורה לא "נורמלית" וחשבת לעצמך "מה לעזאזל לא בסדר איתו?!" זה ספר שאת תרצי לקרוא.
זה ספר שאופרה ווינפרי כתבה ביחד עם ברוס פרי שהוא פסיכיאטר ילדים וחוקר מדעי המוח וביחד הם מדברים על טראומות ואיך המוח מסתגל, מתרגם ומושפע מהן. בין אם הבן אדם זוכר אותן או לא. ז"א, יכול להיות שהמעשים שלך היום מושפעים מדברים שקרו לך כשהיית בת חודשיים ואת אפילו לא זוכרת אותם. גם דברים שהם לא בהכרח קיצוניים כמו טראומות של התעללות וכאלה. נגיד דעות קדומות או נגיד לדוגמה איך נוצר פחד מכלבים אצל אנשים שאף פעם לא הותקפו ע"י כלב.
באמת נשמע מאוד מעניין . אני מאוד אוהבת דברים כאלה
לא כמו בארץ שהוציאו את הספר "המתכון לגידול ילדים מוצלחים" שלמי אכפת מילדים מוצלחים|שפם|
אבל לא הבנתי משהו . איך ספר של אופרה בנוי ? אם יש סיפורים שקרו לאנשים ואז הסברים בקשרים אליהם או מה ?
, אממ לא יודעת נראה לי שלכולם יש בממוצע איזה 3 קורנפלקסים שונים בבית. זה נחשב הרבה?
לא
השוקולד של האמריקאים הוא פיכסה.
יש לו טעם כמו שוקולד צ'וקטה ?
חח במילא החודש מסתיים עוד מעט, אז לא תצטרכי לחכות הרבה...
לצערי לא הלכתי :-( הייתי בסוף המחלה אבל עדין הייתי מנוזלת עם קול סקסי, אז לא רציתי להדביק אף אחד
אויש איזה באסה
איך זה הולך בכלל? כיאלו מתי תוכלי לקנות כרטיסים אחרים?
התוכנית שלה היא יומית או שבועית?
וואלה אני לא זוכרת אפילו באיזה הקשר רשמתי את זה, אבל אני אוהבת את ירושלים. לא סתם נכתב עליה אוויר הרים צלול כיין. זו עיר שאת מגיעה אליה ויכולה לנשום לרווחה. אין ריח של תחב ואיכס של ערים כמו חיפה או ת"א. נכון שיש בה הרבה אנשים שהם איכס. ופקקים זה גם איכס. אבל העיר עצמה מהממ
זה היה בקשר לטיולים שנתיים
לפעמים באמת מאבדים את קשר של דברים נגיד שהגבתי לתגובה שלך על Cascada אז היה לך בתגובה רק כן
ואני רגע זה לא ברור למה היא מתייחסת

חחח זה חשוב, כי אם כולנו נטרוס בראס, יבוא עלינו השלום. (או לפחות אליפות או משהו
יש לכם סיכוי השנה?
בשאר הענפים שהם לא הנבא נדמה לי שיש יותר תחלופה של זוכות ויש יותר זוכות מפתיעות
ממ, הוא חתיך, אבל ריס הרבה יותר חתיך|מאוהב|
אגב, הוא חוגג איתי יומולדת אז זה הופך אותו לאפילו עוד יותר חתיך
יאי מגניב
אממ טיירה בנקס הייתה בסרט הזה, ונראה לי שהיא די מוכרת.
- ג'ון גודמן גם די מוכר.
חוץ מזה שזה ידוע שהדבר הכי מוצלח בסרט הזה זה הפסקול (שדיאן וורן כתבה את כל הארבעה שירים בו) והופעה האורח של ליאן|מאוהב|
אני חושבת שלא ראית אותם בקליפ
התמונה המדוברת היא משהו מהתקופה האחרונה, או משהו ישן. כי לפעמים באמת משתנים מאוד וזה מפתיע.
היא כתבה שזה תמונות מהטיול שהיא עשתה בארץ
מעניין, מקווה שישאר לי ככה
אצלי זה עדיין רגיל

לדעתי אם ניק יצפה שוב הוא דווקא יבין שאנחנו צודקות
הוא בוודאות צפה יותר מפעם אחת
בלי עונה 4
למה בלי עונה 4?<
אני לא מכירה את הסדרה אבל מסקרן אותי לדעת
על הסדרה היורשים
אני לא חושבת שכתבתי הרבה, בעיקר הרגשתי מחנק... אני חושבת שהמשחק היה מעולה
את זוכרת מתי בדיוק זה היה? כי לא מצאתי משהו
מקבלת. אני אחזור אליה מתישהו. אולי אחרי שאפתח קצת סיבולת
יאי יש מצב שאת מפתחת סיבולת בין לילה?🙏 כי זה מזה יתאם לי בול שתחזרי לראות את זה עכשיו
כי אני בדיוק התחלתי את הצפייה החוזרת שלי

היי, לא אמרתי שאני אוהבת סיינפלד. אמרתי שקורנפלקס זה מה שאהבתי בסיינפלד
את לא הבנת אותי אבל אולי עדיף ככה :-D

ראיתי עד אמצע עונה 2 או 3. כבר לא זוכרת. ואז קראתי ספוילרים והבנתי שעשיתי בשכל
|||
בד"כ אני קודם כל עונה ורק אחר כך מגיבה..
giphy.gif
מענין שרציתי לשים אותו ללונה הוא לא עבד

עריכה רגע לא הבנתי . את התכוונת שאת קודם עונה ואחרי זה קוראת את התשובות של אחרים?
כי לענות ולהגיב זאת אותה פעולה :-P:
עריכה פעם שלישית
או שהתכוונת שאת קודם עונה ואז מגיבה לאחרים ?
חחח, יש כאן קטע עם אחים
אני עדיין חושדת שהן אותה בת אדם :-P:
בל אני פדנטית.
כנ"ל
הם נורא מתוקים. מתחילים להתנהג יותר ויותר כמו חתולים, שזה אומר יותר התרוצצויות. ואין יום שאני לא כמעט דורסת מישהו מהם שרץ לי מתחת לרגליים
כיף לשמוע : )
הם היו בארץ, ובין היתר בים המלח, עין גדי ומצדה ומאוד אהבו (חוץ מאת ים המלח)
הזכרת לי משהו לא קשור. מתישהו בשנה שעברה צילמו פרקים של התוכנית המירוץ למיליון של שתי ארצות שונות פה בארץ
אני לא זוכרת איזה מדינות הן היו |פנים|
אבל מעניין אם יראו אצלנו את הקטעים שלהם מהארץ

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
נשמע לי בעייתי מ-2 סיבות: 1. אני לא אזכור את רוב מה שקרה ב-13 הפרקים שכבר ראיתי, כבר עכשיו אני לא זוכרת את הדמויות כמעט בכלל חוץ מורוניקה ואבא שלה. 2. נגיד שאני יכולה להסתפק בקריאת תקצירים של הפרקים האלו, אבל זה יחטיא את המטרה של להתחיל להתלהב מסדרה ברגע מסוים בגלל אירועים שקורים לדמויות שהכרתי בהדרגה ומתישהו נהיה לי אכפת מהם... מבינה את כוונתי?
כן אני לגמרי מבינה
פשוט מה שחשוב לי בסדרה לא קרה בפרקים אלו
בד"כ אפשרי להדגיש עם הסמן גם את התמונה (יתכן שזה מחייב לתפוס קצת טקסט לפניה/אחריה לפעמים)
אוקי הצלחתי . תודה
מנסה עכשיו:
טוב שמציגה את זה ככה זה באמת לא נורא B-|
אגב רק אני הייתי בשוק לגלות שהם רפובליקנים ?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הו, אבל אני לא צריכה לחזור לארץ בשביל לכתוב בפורום8-*
לא יודעת אם ברצינות. בעיקרון אני לא רוצה. אבל לפעמים אני ממש מתגעגעת:-( במיוחד אחרי שחזרתי מהחופשה והייתי בדיכאון איזה שבוע🥺
הארץ הזאת לא מספיק גדולה בשביל שנינו
וואו יש לך המון זמן פנוי יחסית לדיקטטור שאין לו זמן אפילו לבוא לנזוף בנתינים שלו. (בנתינים אני מתכוונת לליון ולונה וזה. אני מזה לא מהנתינים שלך|שפם|)
חלק מהעניין זה לגרום לנתינים שלי לחשוב שהם לא נתינים שלי. (אבל את כן)
סוף סוף מישהו שעונה לענין.
אני בחור לעניין
לא יודעת למה אבל המרמור שלך על אבודים עדין משעשע אותי. לייק ברצינות הדבר היחיד שזכור לי מהסדרה הזאת זה שחשבתי שג'ק חתיך. את כל השאר כולל סיבת המרמור שלך הדחקתי לחלוטין:-D
זה בהחלט סדרה ששווה להדחיק לחלוטין. זה שאני לא הדחקתי אותה זאת בעיה בי.
סליחה בתור הומו טיפוסי אתה צריך לאהוב גברים בטייץ צמודים שאוהבים לתת פליקים אחד לשני בטוסיק ולקרוא לזה פוטבול:-D
זכור לי שעניתי על זה משהו שאני לא צריך לצפו במשחק שלם ומשעמם בשביל כל זה
(וזה אומנם סטריאוטיפ, אבל אני מניח שרוב ההומואים לא מתעניינים בפוטבול אמריקאי)
אוף אתה כזה דביל:-D|פנים|
חוץ מזה שאם כבר בקללות כאלה עסקינן, הקללה של ראמפלסטילטסקין הכי שווה!
איזו קללה יש לראמפלסטילסקין? את מדברת בסדרה Once?
יש מצב שזכית ב-$5 |מאוהב|
בדיוק! ה5$ שלי
חוץ מניק שרואה את כל הסדרות הנידחות וינסה לכפות על כולנו לצפות בה גם אבל אף אחד לא יתייחס להמלצה שלו, ואז בסוף מישהו אחר סתם יתחיל לצפות וכולם יגידו שהמישהו האחר הזה גרם להם לצפות וניק ממש יתעצבן.
:mad:
אבל אם מישהו מהפורום ישחק גם בתפקיד הכי זניח בסדרה הכי זניחה אז כולנו נצפה בזה כדי להראות תמיכה (גם אם הבן אדם לא ירצה שנראה)
הייתי צריכה ללכת לבדוק מה זה אומר כי משום מה 30 מעלות כיום לא נשמע לי כזה חם. אבל אז ראיתי שזה אומר 86 שזה איכסי אז כן. פויה. לצערי יעבור אצלי הרבה זמן עד שנרד מ-30;-( לפחות אני כבר לא גרה בווגאס. נכנסתי עכשיו לאפליקציה של מזג האוויר כי לשנות לצלזיוס כדי לראות מה מהמעלות פה וזה הראה לי את המעלות גם במיקומים קודמים ששמרתי ועכשיו בווגאס יש 42 מעלות וזה בערך הכי נעים שיהיה להם היום עד איזה 3 בלילה8-{
אני חושב שהמדינות השפויות בעולם צריכות לכבוש את ארה"ב רק בכדי להכריח אותם לעבור לשיטה המטרית ולצלזיוס. הם יותר מידי מעצבנים.
זה רק עח"ו. תפסיקו להמציא שמות אחרים|שפם|
אני חשבתי שזה עחו"ס בשביל עדי חזיר וואנקרו סטאן
וכדי שיהיה בלתי אפשרי להבדיל מעדי חוק וסדר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|לוליפופ|שם: סהר מון הדה איז קאמינג רקון קנדל קלאוןפייס אוראלי ריצ'ראוד מרסדן.
|לוליפופ|גיל: 30
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? יסמין
אני תמיד מתעצל לחזור ולבדוק אם אתה כותב אותו שם ארוך כל פעם או שחלקים ממנו משתנים.
והי, גם אני בחרתי ביסמין.
(מעתיקן)
🧣סדרות החודש: קליקבייט, LA's Finest , קרימינל UK
לא נראה לי שמישהו אחר כאן ראה קליקבייט. איך זה היה?
🧣סרטי החודש: הסרט של הוויצ'ר, ה-יחידת המתאבדים.
לא ראיתי יחידת המתאבדים. אני כנראה כבר אצטרך לראות בבית.
🧣שירי החודש: Freak On a Leash, ו-Thoughtless בגרסה של אוונסנס.
מה קרה לאוונסנס?
🧣למה מצפים בחודש ספטמבר: לוציפר! ולחגוג את היומולדת של הבסטי שלי.
איזה צירוף מקרים - גם לדילן יש יום הולדת החודש (טכנית היום)
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? תימני גנב (גיפים) [אני לא גונב אני שואל בלי להחזיר]
אני אפילו לא ידעתי שגנבות גיפים זה סטריאוטיפ של תימנים
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? וומנייזר (ב. ספירס)
זה טוב באמת
🍯עם דמויות מאיזה סדרה הייתם רוצים לחגוג את החג שבחרתם? עם לוציפר, אמא שלו וענבר כי היא משלנו.
עם לוציפר תמיד כיף לחגוג. גם בטח יהיו לו סיפורים מהפעם הראשונה שחגגו סוכות
🍯איזה סדרה צריכה לבקש מכם סליחה השנה? וונדהוויז'ן כי הם גנבו את כל החזרה של ג'ין גריי.
יכול להרחיב?
|1ספר|סדרת תיכון מועדפת? האו. סי
וואלה, אף אחד לא בחר בה עדיין
|1ספר|לאיזה כיתה הייתם רוצים לחזור? ג' (פוקימון יצא באותו זמן).
זאת סיבה מעניינת
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? בבית.
אז האם אתה גר במדבר או בצפון?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אגב רק אני הייתי בשוק לגלות שהם רפובליקנים ?
שהדמויות ב"יורשים" הן רפובליקנים?
זה לא הגיוני לחלוטין לאור זה שהם מיליארדרים, ובעיקרון הרפובליקנים הם אלו ש(יותר)בעד לא לקחת מיסים רבים ממיליארדרים.

למעלה