Take a Break... ספטמבר 2021 – סיכום חודשי 👔☀️🎰🎻🐙🍔🐔🍁📞🎂🎺🎲☄️🐛⛵

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא נעים להודות
אבל לא הצלחתי לקרוא אותו [הספר געגועי לקיסינג'ר] (אני כבר לא זוכרת מה בדיוק היה לי קשה איתו )
אני מניח שהיה לך קשה עם הגעגועים
גם את זה אף פעם לא אכלתי
אגב כל הדיבורים אלו דגנים מזכירים לי את המטבח של סיינפלד|סגידה|
את יודעת שסיינפלד מגיע תכף לנטפליקס...
זה בדיוק העניין
אני צופה בזה כי אין לי מה לראות (נגיד הייתי שמחה לצפות במקביל אליכם בפארקס
כי כריס טראגר זה סאם סיבורן על ספיד :-P: )
אבל אני תלוי ביס או בערוץ 11
כריס הוא לחלוטין על ספיד (הגענו כבר לפרקים איתו)
ואת זה תוכלי לראות אם תעשי מינוי לאמזון וידאו פריים (שזה זול יותר מנטפליקס)(אבל פחות תכנים)
כן, אני ידעתי שתהיו בשוק ממני.
אני ארחיב את הוידוי: הרבה סרטי דיסני (למשל אלאדין, היפה והחיה, פוקהונטס) אני בכלל לא ראיתי. את פרוזן אמנם ראיתי אבל הרבה מאוד זמן אחרי שהוא יצא ונהיה קלאסיקה מודרנית. יש אפילו חלק שראיתי ולא זוכרת מהם הרבה כי למרות שאהבתי (אי אפשר לא) הם לא השאירו עלי רושם חזק כמו שכנראה על שאר האנושות... מלך האריות זה דוגמה לזה.
אני חושב שכבר סיפרת על זה בעבר כי תחושת האכזבה הזאת מרגישה לי מוכרת.
אני לא יודע אם זה יותר גרוע שלא ראית את אלדין או שראית את מלך האריות ולא הרגשת משהו.
אני בסגר הראשון של הקורונה גיליתי ששימורים בעצם לא מחזיקים הרבה כמו שחשבתי, לפחות לרוב אלו שנמכרים בסופר יש תאריך תפוגה של בערך 3 שנים בסה"כ.
(במסגרת ההיסטריה של סגר הראשון אני סידרתי את כל השימורים והאוכל שהצטיידתי בו בארונות לפני תאריכי תפוגה).
אבל זה מאכל האפוקליפסה שלנו!
מה אנחנו אמורים לעשות עכשיו באפוקליפסה?!? (החצר שלי מלאה בעצי פרי אבל לא בא לי)
אוף, זה תמיד קורה לי שאומרים לי "זה לא חריף בכלל" ואני אוכלת וזה כן חריף לי :-(
ה"בכלל" כאן הוא הרמז שזה בעצם כן חריף.
אם זה לא חריף אז פשוט אומרים "לא חריף"

הי תראו אותי.
סיימתי את עמוד 4

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הבעיה שבמחשב קל לכתוב בתפוז אבל קשה לכתוב בכללי ובטלפון זה הפוך אז אני נשארת עם להגיב דרך הטלפון
למה קשה לך לכתוב בכללי במחשב?
שכחת את אלו שאחרי שהם שמים את דגנים וחלב הם מחכים כמה זמן ואז אוכלים
זה דוחה כמו אלו שאוהבים במבה יבשה 8-{
איכס זה נשמע מגעיל באמת
אני דווקא מתגעגעת לערוץ הזה
גם לי יש געגועי נוסטלגיה לערוץ הולמרק והמיני סדרות שלו. היו הרבה שמאוד אהבתי.

LeAnnDylan

Well-known member
זה רק אני או שיש פער ענק בין שני התאריכים בדרך כלל זה שבוע או קצת יותר
ואצלך זה קרוב לחודש הבדל
נראה לי שבגלל השנה המעוברת זה הופך לפעמים להבדלים די גדולים. אבל אם אני לא טועה כמעט תמיד יש הבדל של לפחות שבוע-שבועיים.
אם מדובר בסרט אימה?
אני אף פעם לא ראיתי סרט עם דרו לא משהו נגדה חלילה .אני פשוט לא רואה סרטים (יש רשימה ארוכה של שחקנים סופר ידועים שבחיים לא ראיתי סרטים שלהם כי הסרטים שאני כן רואה לרוב זה סרטים שמבוססים על ספרים אז יש שם שחקנים פחות ידועים)
בכל אופן הופיע לי באינסטגרם לפני כמה זמן קטע מהתוכנית אירוח שלה וציפיתי בו וזה היה כזה מוזר לשמוע את הקול שלה כי בעצם אני אף פעם לא שמעתי את הקול שלה:-]
אממ זה מבוסס על ספרים של סטיבן קינג אז אני מניחה שזה נחשב לאימה. מבחינתי זה לא כזה. כמו שפיירסטארטר שגם מבוסס על ספר של סטיבן קינג טכנית נחשב לסרט אימה אבל הוא ממש לא. אני חושבת שבזמנו קראו להם מותחנים והייתה הפרדה ברורה בניהם לבין סרטי אימה. היום נראה לכל מותחן קוראים סרט אימה.
איזה מוזר זה שלא שמעת את הקול שלה אף פעם. הקול שלה מאוד דיסטינקטיבי. גם אם אעצום עיניים ואקשיב לאיזה 20 שחקניות מדברות בו זמנית, אדע לזהות את הקול שלה. נראה לי אבל שזו גם האינטונציה שלה. היא תמיד נשמעת הרבה יותר מידי שמחה :-D (וכן אז מה אם זה לא תחבירי. מילי נטשה אותי. מותר לי)
השיר פאוץ' ו'אם אתה גבר' הם הכי אהובים עלי שלה בעברית
בקשר לנוי אייזן .אין לי מושג מי זה או זאת אבל זה תמיד מפליא אותי איך את מכירה שירים שלא מוכרים פה =לא עברו פלייליסט של גלגלצ (נדמה לי בכל אופן שהוא לא עבר )
בקשר לדיאן וורן חשבתי שהיא כותבת לאחרים לא ידעתי שהיא גם מוציאה אלבומים משלה
את אם אתה גבר אני דווקא פחות אוהבת, אבל פאוץ' זה ללא ספק ההמנון|מאוהב| אגב מצחיק כי כשהייתי אצל בת דודה שלי חודש שעבר, הבת הקטנה שלה (בת 17) נולדה וגדלה פה, אמריקאית לכל דבר (נגיד הדבר הכי אמריקאי שהיא עשתה בעיניי זה בחרה מכל הטעמים האפשריים של סוכריות קנדי קיין כאלה זה את הטעם של הקינמון שהוא טיפה חריף כי זה הזכיר לה את הילדות. לאיזה פאקינג ילד בארץ מישהו יביא סוכריית קינמון?!8-{) אניווי, השיר הזה (אם אתה גבר) זה השיר של נועה שהיא הכי אוהבת וזה היה כזה מצחיק לשמוע אותה שרה אותו עם המבטא האמריקאי שלה:-D
לגבי נוי אייזן, אין לי באמת מושג מי היא. הבנתי שהיא הייתה באיזה אקס פקטור או כוכב נולד או משהו כזה. פשוט שמעתי את השיר הזה באיזה פוסט אינסטגרם כלשהו ואהבתי אותו אז הורדתי. אין לי מושג מה עוד היא שרה.
לגבי דיאן וורן, היא אכן כותבת שירים. וגם האלבום הזה, שהוא הראשון שלה אגב, זה אלבום שהיא כתבה והפיקה בו את כל השירים. אבל היא לא שרה אותם. כל שיר באלבום זה זמר אחר שר.
הנה רשימה של האמנים באלבום (אני אגב הכי אוהבת את Seaside ואת Sweet) :
diane warren.png
על מה הספר ? השם שלו מזכיר לי סצנה מהבית הלבן
זה אחד הספרים הכי מוצלחים שקראתי. זה לא ספר עם עלילה. אבל אם אי פעם הסכלת על איזה ילד או אפילו על מבוגר שהתנהג בצורה לא "נורמלית" וחשבת לעצמך "מה לעזאזל לא בסדר איתו?!" זה ספר שאת תרצי לקרוא.
זה ספר שאופרה ווינפרי כתבה ביחד עם ברוס פרי שהוא פסיכיאטר ילדים וחוקר מדעי המוח וביחד הם מדברים על טראומות ואיך המוח מסתגל, מתרגם ומושפע מהן. בין אם הבן אדם זוכר אותן או לא. ז"א, יכול להיות שהמעשים שלך היום מושפעים מדברים שקרו לך כשהיית בת חודשיים ואת אפילו לא זוכרת אותם. גם דברים שהם לא בהכרח קיצוניים כמו טראומות של התעללות וכאלה. נגיד דעות קדומות או נגיד לדוגמה איך נוצר פחד מכלבים אצל אנשים שאף פעם לא הותקפו ע"י כלב.
מה אין לכם שם כריות ? (אני נמנעת מלעשות בדיחת ניק)
גם אצלך ואצל מכרים שלך משם יש מיליון סוגים של דגנים בבית ? או שרק בסדרות אמריקאיות זה ככה?
פעם אחרונה שהייתי בסופר ראיתי האמת איזה משהו שנראה כמו כריות. אבל זה היה אמריקאי ועם שוקולד במקום נוגט אז זה בכלל לא היה נראה כמו משהו שאני ארצה לנסות כי השוקולד של האמריקאים הוא פיכסה.
לי בבית יש המון קורנפלקסים שונים אבל זה רק כי אני לא החלטית. אני לא באמת אוכלת קורנפלס לעיתים דחופות אז רובם עדין סגורים, אבל פעם בכמה זמן כשאני רעבה ואין לי כוח להכין כלום או להזמין משהו ולחכות למשלוח, אני אוכל קורנפלקס. לפעמים גם אני לא אהיה מסוגלת להחליט מה בא לי אז אני אערבב איזה 3 טעמים ביחד|פנים|
לגבי אנשים אחרים שאני מכירה, אממ לא יודעת נראה לי שלכולם יש בממוצע איזה 3 קורנפלקסים שונים בבית. זה נחשב הרבה?
הלכת בסוף לתוכנית ?
בבקשה לא להחזיק אותנו במתח עד הסיכום החודשי הבא ;-#
חח במילא החודש מסתיים עוד מעט, אז לא תצטרכי לחכות הרבה...
לצערי לא הלכתי :-( הייתי בסוף המחלה אבל עדין הייתי מנוזלת עם קול סקסי, אז לא רציתי להדביק אף אחד :-(
|wtf| יש לאהוב בירושלים ?
וואלה אני לא זוכרת אפילו באיזה הקשר רשמתי את זה, אבל אני אוהבת את ירושלים. לא סתם נכתב עליה אוויר הרים צלול כיין. זו עיר שאת מגיעה אליה ויכולה לנשום לרווחה. אין ריח של תחב ואיכס של ערים כמו חיפה או ת"א. נכון שיש בה הרבה אנשים שהם איכס. ופקקים זה גם איכס. אבל העיר עצמה מהממת|מאוהב|
לא הבנתי משהו . קורנפלקס שמוסיפים לו סוכר זה לא בעצם שוגי?
באופן עקרוני כן, אבל משום מה יש לזה טעם קצת שונה.
מה גם שבשוגי (או פרוסטיס) ברגע שאת מוסיפה חלב, הסוכר שעליהם קצת נמס ונעלם. כשאת מוסיפה סוכר ידנית הוא נופל לתחתית הקערה וזה זה טעים יותר כשלוקחים ביס מלמטה|יאמי|
ואי אחרי שקראתי את הודעה הזאת בזמנו כמה ימים הסתובבתי שמנטרת הזאת תקועה לי בראש|חבול||פנים|
חחח זה חשוב, כי אם כולנו נטרוס בראס, יבוא עלינו השלום. (או לפחות אליפות או משהו:-P:)
זה רק אני או שמת'יו כג'ק מזכיר קראש אחר שלך ? (ההוא מבוקש לחקירה)
ממ, הוא חתיך, אבל ריס הרבה יותר חתיך|מאוהב|
אגב, הוא חוגג איתי יומולדת אז זה הופך אותו לאפילו עוד יותר חתיך:-P:
עוד משהו שאני שוקלת לראות .למה באחד מערוצי המוזיקה של יס חורשים על השיר של ליאן וזה עושה לי חשק לראות .אגב זה רק אני או שאף אחד מהם לא הצליח אחרי סרט .למה אף אחד מהם לא היה נראה לי מוכר
אממ טיירה בנקס הייתה בסרט הזה, ונראה לי שהיא די מוכרת.
ופייפר פראבו הייתה בכל מיני סדרות אחרי זה אז היא עדין יחסית פעילה (כולל תפקיד סוכנת CIA שאומרת בעברית "אני לא ג'ובניקית" שברור שזה ההיילייט של הקריירה שלה)
אדם גרסייה גם היה בלא מעט דברים אחרי.
ואבא של ויולט - ג'ון גודמן גם די מוכר.
חוץ מזה שזה ידוע שהדבר הכי מוצלח בסרט הזה זה הפסקול (שדיאן וורן כתבה את כל הארבעה שירים בו) והופעה האורח של ליאן|מאוהב|
היא אומרת את זה לדמות של גיא ?
לא, לדמות של ליאור מילר. אחרי שהוא אמר לה שהוא דאג לשרון (יעל בר זהר) כי היא בסה"כ ילדה קטנה שהרגשות שלה נפגעו.

אוי לא שמתי לב לזמן. יש פוטבול אז אני אמשיך להגיב אחר כך.
אגב, מתי שינו את הפונט של תפוז?8-* (או שזו אני ולחצתי בטעות על משהו?|תוהה|)

didalf

Well-known member
אגב, מתי שינו את הפונט של תפוז?8-* (או שזו אני ולחצתי בטעות על משהו?|תוהה|)
נכון??? וואי גם אני תהיתי אם עשיתי משהו. זה מציק לי בעין:-D כאילו זה לא מכוער אבל אני נורא רגילה לרגיל!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|לוליפופ|שם: דילן
|לוליפופ|גיל: בעברי 35, בלועזי עדין 34.
|לוליפופ|נסיכת דיסני מועדפת? אלסה.
באיחור של שבועיים וחצי וכבר בכמעט יום הולדתה, סוף סוף הגעתי אל דילן.
*אלסה הייתה נסיכה חלק מאוד קטן מהסרט הראשון ואז הפכה למלכה
🧣סדרות החודש: 4400, Hit & Run, מניפסט, SVU, 9-1-1, אימת המתים המהלכים, Nine Perfect Strangers
אתמול ראיתי את סוף העונה של Nine Perfect Strangers, יש דברים טובים, אבל גם הרבה בעיות עם הסדרה. מה את חשבת?
עדו מעט עולה הרימייק של ה4400 (עושה רושם מהטיזרים שהוא יהיה מאוד ברוח הBLM)
🧣ספר החודש: התחלתי כמה עמודים מהספר של אופרה ווינפרי What Happened To You בטיסה. אבל לא המשכתי ולא יודעת אם הפחות מ-5 דפים האלה נחשבים למשהו.
נשמע מעניין, אם כי כבד.
🧣דמויות החודש: אלישיה קלארק.
רציתי לשאול באמת אם היא עדיין בסדרה
🧣ציטוט חודשי: אחת הלקוחות שלי ביקשה לראות תמונות מהטיול שעשיתי אל המשפחה שלי, אז הראתי לה כמה תמונות ואז הראתי לה תמונה שלי עם שלוש בנות דודות שלי, ואמרתי לה "אלו הבנות דודות שלי" ואז היא מצביעה עליי ואומרת "זאתי מאוד מזכירה אותך" הסתכלתי עליה ולא הבנתי אם היא מסתלבטת עליי, כשקלטתי שלא, אמרתי לה שזו אני. ואז היא לוקחת את הטלפון מהיד שלי, עושה זום ופולטת בהפתעה כזה "מה?!? את בכלל לא דומה לך!!" וטפ גברת, לפני שניה אמרת שאני מאוד מזכירה את עצמי|שפם|
וגם, הבוסית שלי מדברת איזה 7 שפות, אבל כולן שבורות ומתערבבות לה ביחד. והעברית שלה כבר ממש גרועה אז תמיד כיף להסתלבט על דברים מפגרים שהיא אומרת. היציאה התורנית שלה הייתה כשהיא ניסתה להסביר שלאיזה מרק שהיינו אוכלות פעם היה טעם של אבקת מרק עוף של אסם, אבל במקום היא אמרה "המרק של המול נתן קונספירציה של מרק עוף" :-D|פנים|
שני סיפורי דילן במכה.
התמונה המדוברת היא משהו מהתקופה האחרונה, או משהו ישן. כי לפעמים באמת משתנים מאוד וזה מפתיע.
ו"קונספירציה של מרק עוף" :-D
|אפרוח| איזה סטראוטיפ שאפשר על קבוצה שאתם משתייכים אליה אתם מקיימים? וואו אני חושבת שאני קלישאה מהלכת אבל קשה לי להיזכר עכשיו במשהו ספציפי. שיט. אמממ אולי זה שישראלים בחו"ל ידועים בזה שהם ברברים ורועשים? אני חושבת שאני לא כזאת ברברית (כאילו, אני לא שוברת מלונות או גונבת מהם8-{) אבל אני די קולנית עם נוכחות, אז נגיד שזה.
חחחח אני יכול לדמיין אותך בתור ישראלית בחול סטריאוטיפית. אבל ברמה. כמו נעה תשבי.
|אפרוח| יש לאוטו/טלפון/מכשיר שימושי אחר שלכם שם? אממ נראה לי, אולי לא בדיוק מה ששאלת, אבל לכל מכשירי החשמל בבית שלי מהליין של דרו (או סתם לכלי מטבח מהליין שלה) אני קוראת דרו, כי מבחינתי היא יצרה אותם והם קרואים על שמה.
אבל זה לא מבלבל אם לכולם יש אותו שם? נניח את קוראת לטוסטר, אבל המיקרו עונה במקומו.
(איזה מכשירי חשמל של דרו בעצם יש לך?)
|אפרוח| מה הגו-טו שיר קריוקי שלכם? (ולמתחמקים מביניכם כי אני מכירה אתכם - אתם לא באמת הולכים לשיר קריוקי! תחשבו שיר שאתם יודעים את כל המילים וכיף לשיר בדרמטיות) בחתונה של הבת של בת דודה שלי ביקשתי מהדי ג'יי לשים לי את Strong Enough של שר, ודפקתי הצגה שם. אז מניחה שגם זה יהיה השיר גו טו שלי. למרות שכשהיינו משחקים גיטר הירו ולא היה לי כוח לאף כלי, אני הייתי מזייפת תמיד לצלילי Go Your Own Way של פליטווד מק. וב-רוק בנד תמיד הייתי אוהבת את Eight Days A Week של הביטלס.
אני הרבה יותר בקטע של שירי הקריוקי שלך מאשר שירי החודש שלך
|אפרוח| קללה אהובה? אצלי בבית אסור לקלל, אפילו אם אני אומרת שאט אפ השותפה שלי מזדעזעת. אז זה תמיד מאדר פאג'ר או פאדג' מי וכאלה. אבל לאחרונה אני משתמשת בטמבל המון. כולם אצלי טמבלים. במיוחד הכלבים שהשותפה שומרת עליהם|פנים| וזה גם תמיד 'טמבל' גם אם מדברת על נקבה או ברבים. אם זה עובד ככה באנגלית זה יעבוד ככה גם בעברית:-P:
טמבל זאת קללה טובה באמת. מרגישה מספקת בלי להיות גסה.
אבל לא הבנתי אם הבעיה היא שהשותפה שלך לא אוהבת קללות, או שגם את לא. כי בעיקרון היית יכולה להשתמש בכל הקללות בעברית בלי שהשותפה תבין.
|אפרוח| לדילן יש יומולדת בסוף החודש - מה תקנו לה (ההצעה הטובה ביותר תזכה את המציע ב5 דולר מתנת דילן)? אני קניתי לעצמי כרטיס להיות בקהל של התוכנית של דרו כשהיא באה ללוס אנג'לס ליומיים. טוב, לא בדיוק קניתי, זה בחינם. אבל זה לא משנה את העובדה שאני אזכה לראות את דרו מקרוב|מאוהב| (זה כמובן אם אני אי פעם אחלים מהשפעת המיותרת הזאת שתקפה אותי;-()
אני מקווה שזה עבר ואת הולכת (או שכבר הלכת)
🍯מסורת חגים מוזרה במשפחה שלכם? תמיד בתום הארוחה, כולם מתפדלעים על הספות בסלון או בחוץ במרפסת ודודה שלי חותכת פירות טריים עם עוגת פרווה (כי שומרים כשר) ותה/קפה חם, ואז מגיעה הדודה שהייתה גננת 50 שנה במשרד החינוך ומחלקת שירונים לכולם ומתחילה לשיר מחרוזת שירי ארץ ישראל. היא שרה בקול כזה ששומעים אותה בכל המושב:-D כולם שרים אבל תמיד שומעים רק אותה ואת אבא שלי:-D ואז יש את השירים האלה שכולם יודעים רק את הפזמון אליהם או רק איזו שורה אחת מהם והיא תמיד מכירה את כל הבתים ואין לה בעיה לשיר עם עצמה אותם:-D זה אחד הדברים שאני הכי מתגעגעת אליהם בחגים בארץ.
זה נשמע ממש חמוד
🍯מאיזה סדרה אתם צריכים לבקש סליחה השנה? משיימלס על זה שהזנחתי אותם. אבל אני מבטיחה לשוב אליהם מתישהו עד סוף השנה האזרחית.
וואלה, לחלוטין הזנחת. את זוכרת בכלל מה הייתה העלילה פעם אחרונה שראית?
|1ספר|טיול שנתי - צפון או מדבר? איכס מה מדבר. ברור שצפון|מאוהב| בתאכלס טיולים בבית הספר אהבתי רק אם הם לירושלים או לצפון.
האמת שבאופן מפתיע המדבר בארץ הוא באמת יפה ויש טיולים ממש שווים בו.
וכל דבר שהוא לא ירושלים יש לו יתרון בכך שהוא לא ירושלים.
|1מצלמה|תמונה ו/או סרטון שתרצו לחלוק עם הכיתה? אני כבר שישה ימים מנסה לסיים את השאלון הזה. נראה לי שאם אצטרך להוסיף תמונה אני בטוח אקרוס.
חח על המאמץ

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחח גם אצלנו היה קטע כזה אבל בשנים האחרונות פחות. זה תמיד מתחיל משירים חצי דתיים ועובר לשירי ארץ ישראל. אבל ביום שאמא שלי אשכרה ניסתה להדפיס שירון ושנפסיק לאלתר מהזיכרון זה הפסיק להיות כיף.
דווקא לדעתי דברים כאלו יותר כיפים עם שירון מודפס. אחרת רק בודדים יכולים באמת לשיר. (אולי אני אנסה לארגם משהו כזה למשפחה שלי באיזה חג)
נכון. שתדעי לך הגאלגרים יכולים להיות נקמניים.
הם בעיקר מתעצבנים כל שבוע מחדש כשאני מבקש מהם לסכם לי את אירועי השבוע שעבר.
אם כי מסתבר שבעבר הם לפעמים לא כל כך כעסו
Wtf מה זה לא לקלל בבית? אז איך רואים טלוויזיה וצועקים על הדמויות
שאלה טובה יותר - איך דופקים את הבוהן ברגל של השולחן לא צורחים קללה עסיסית?
לפחות מישהו מעריך אותי בבית הזה|שפם|
אני חושבת שזו גם הזמדנות טובה לזרוק איזו מילה טובה לתפוז שתמך בי בכל השישה ימים האלה ונתן לי להוסיף כל יום איזה 2 שורות גם כשכיביתי את המחשב והכל נשמר ולא הכריח אותי לשכתב הכל מחדש כל פעם. כי זה לא היה קורה לעולם.
וואו, מילות הערכה לתפוז. את כנראה באמת חולה.
אני באמת רוצה את הסט סירים ומחבתות שלה|מאוהב| אבל אני באותה מידה גם רוצה את אחד הצבעים שהיא הוציאה (מידנייט בלו) כי הוא מושלם ואני צריכה לצבוע את הקיר שלי שוב. אבל זה כל הזמן רושם לי שההזמנה שלי בבאקאורדר;-( אז אם תשני את המתנה שלך לגלון של מידנייט בלו, יש מצב שאת תזכי:-P:
את לא יכולה להגיד מה את רוצה שיקנו לך
לגבי שעות שינה, השעון שלי הודיע לי בחגיגיות שאני ahead of my sleep schedule ונשמע מאוד מרוצה מזה. לפחות יש מישהו שלא שופט אותי על 15 שעות שינה:-D
וואו, השעון שלך נחמד
לא:-D אבל כן להרבה דברים הייתה לי תשובה כי משם באה השאלה. נגיד כל פעם שאני מסתבכת עם חניה אני חושבת איזה בושה אני למין הנשי שמקיימת את הסטריאוטיפ הזה ואז חשבתי הממ זאת שאלה מעניינת לשאלון.
אני המון פעמים כותב שאלות שרק לאחר מכן אני קולט שאין לי שום מושג איך לענות עליהם בעצמי. אני מניח שזה חכם לכתוב שאלות שכן יש לך תשובות להן.
לאדעת יש לה סרט דיסני על שמה עם שיר יפה אז החשבתי אותה:-P:
אם היה סרט דיסני על גולדה מאיר זה היה הופך אותה לנסיכת דיסני?
כאילו היא הייתה חמודה מאד אבל האמת לא נשארה איתי אח"כ בכלל8-* [לגבי יאנג רויאלס]
את יודעת שאני לא באמת צריך תירוצים בשביל לחסום אותך...
מתעצלת להתחיללללללללללל. אולי בכיפור.
נו, קראת משהו בכיפור?
יאאאאאא כןןןןןןןןן:-0 תכתוב פרק כזה!!!!
[פרק הייסט של ברוקלין 99 שמתרחש בליל סדר פסח וצריך לגנוב את האפיקומן.]
זה גם מתאים כי ג'ייק יהודי.
(רגע, ג'ייק יהודי או שאני זוכר לא נכון?)
לעשות כלום זה לגמרי אנדרייטד. ניק שאלה קודם במה אני אלופה, אז בזה!
כן, לעשות כלום זה נהדר.
למרות שאני לא אוהבת את זה:-D איך אפשר שלא לאהוב את המג'יק וורד הזאת|מאוהב|
אוי, אני נזכר עכשיו בשיט של הבחור ההוא מהסמויה. אגדי.
חסר לך הקוף האחרון.
גם אני עשיתי בדיחה על הקופים
אבל מה היא עשתה חוץ מלהאריך שיער? (שואלת ברצינות כי לא צפיתי בזה)
רפונזל דווקא עושה המון בסרט שלה.
ומה הקטע שלא ראית? אפשר לראות סרטים שאין בהם את דרו.
(פתאום אני תוהה - דרו אי פעם דיבבה באיזה סרט אנימציה?)
זה עוד יומיים ואני עדין קצת מקוררת.
ולוס אנג'לס זה מחוז הקורונה. כל מי שהולך לשם חוזר חיובי8-{
ואני לא אוהבת את ניו יורק, אבל אם זה מה שצריך בשביל לראות את דרו אני אנסה לדחוף את זה לטיול הבא שלי לחוף המזרחי שיבוא עלינו לטובה בעזרתו ישתבח שמו בנובמבר, כדי שאוכל לאכול תרנגול הודו עם רוטב חמוציות|הלוואי||חמסה|
זה נורא מסקרן אותי עכשיו לדעת אם הלכת בסוף לתוכנית של דרו בלוס אנג'לס או לא.

סיימתי עמוד 6

didalf

Well-known member
הם בעיקר מתעצבנים כל שבוע מחדש כשאני מבקש מהם לסכם לי את אירועי השבוע שעבר.
חחח מתה על הקטעים האלה שהם נוזפים בנו:-D

אני המון פעמים כותב שאלות שרק לאחר מכן אני קולט שאין לי שום מושג איך לענות עליהם בעצמי. אני מניח שזה חכם לכתוב שאלות שכן יש לך תשובות להן.
כן יש לי גם כאלה. אבל הרבה אני חושבת על משהו שאני עושה ואז חושבת שיכול לשמש כשאלה לראות מה אחרים חושבים/עושים בנושא.

אם היה סרט דיסני על גולדה מאיר זה היה הופך אותה לנסיכת דיסני?
כן. במיוחד אם היה לה שיר יפה וקליט.

נו, קראת משהו בכיפור?
לא|חבול| וגם לא בסוכות. היום דווקא כמעט התחלתי ספר אבל לא הצלחתי להתרכז. רציתי לקרוא ספר בפארק שליד הדירה החדשה שלי אבל הרגשתי מטופש כי זה בטלפון ולא ספר פיזי וגם דעתי הוסחה בצפיה באנשים:-D אולי מחר, כי באמת אין לי מה לעשות ממש.

[פרק הייסט של ברוקלין 99 שמתרחש בליל סדר פסח וצריך לגנוב את האפיקומן.]
זה גם מתאים כי ג'ייק יהודי.
(רגע, ג'ייק יהודי או שאני זוכר לא נכון?)
נו אז תכתוב!
וכן ג'ייק יהודי או לפחות חצי. הוא הזכיר מתישהו את הבר מצווה שלו. וגם נדמה לי בחתונה שלהם הייתה דודה שכעסה שאין רב.
חוצמזה הוא נראה יהודי מידי כדי לא להיות:-D

זה נורא מסקרן אותי עכשיו לדעת אם הלכת בסוף לתוכנית של דרו בלוס אנג'לס או לא.
אם תמשיך לקרוא בשרשור הזה תגלה.

סיימתי עמוד 6
חחח מזל טוב אתה רק באמצע.

LeAnnDylan

Well-known member
את לא יכולה להגיד מה את רוצה שיקנו לך
בטח שכן. למעשה כל פעם שמישהו שואל אותי מה אני רוצה ליומולדת או כריסמס או סתם איזה מאורע כלשהו שקונים לכבודו מתנות, אני תמיד פותחת את העגלה שלי באמזון ושואלת את הבן אדם מה התקציב שלו ומוצאת לו מתנה בהתאם:-D
והם כבר הזכרת לי, אז יש מצב שעדי היא המנצחת כי בדיוק היום קיבלתי את המידנייט בלו שרציתי ואם יסתדר, אז כנראה שאצבע את החדר שלי עוד היום|מאוהב|

LeAnnDylan

Well-known member
(פתאום אני תוהה - דרו אי פעם דיבבה באיזה סרט אנימציה?)
ממה שזכור לי בשלוף היא דובבה בצ'יוואווה מבוורלי הילס ובג'ורג' הסקרן (ככה קראו לטמטום הזה עם וויל פארל בעברית?)
אבל אם התכוונת לאיזה סרט דיסני, אז לא.
אבל היא הייתה סינדרלה פעם. זה תופס?

didalf

Well-known member
בטח שכן. למעשה כל פעם שמישהו שואל אותי מה אני רוצה ליומולדת או כריסמס או סתם איזה מאורע כלשהו שקונים לכבודו מתנות, אני תמיד פותחת את העגלה שלי באמזון ושואלת את הבן אדם מה התקציב שלו ומוצאת לו מתנה בהתאם:-D
האמת שזה נהדר כי אני תמיד מסתבכת עם מה לקנות מתנה לאנשים.
אני תמיד חופרת לאחותי איזה חודשיים לפני היומולדת שלה מה היא רוצה.

והם כבר הזכרת לי, אז יש מצב שעדי היא המנצחת כי בדיוק היום קיבלתי את המידנייט בלו שרציתי ואם יסתדר, אז כנראה שאצבע את החדר שלי עוד היום|מאוהב|
ישששששש. תביאי 5 דולר|זורו|

למעלה