She Will Be Loved בפרש,ממחר

ערן1987

New member
She Will Be Loved בפרש,ממחר

ולא למשך שבוע כמו קליפים אחרים-אלא לשבועיים רצופים! מוזר שזה ככה.. אני לא יודע מה להגיד על הקליפ לשיר.. הוא קצת מוזר

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo12.gifאמממ ערן..כמה שאלות

1.מה זה פרש? 2.למה אתה חושב שהוא מוזר?

ערן1987

New member
...

1)Fresh זה שבכל שעה עגולה מקרינים איזשהו קליפ.. בד"כ כל קליפ כזה מוקרן ככה למשך שבוע,אבל הקליפ הזה יוקרן שבועיים 2)לא יודע,הוא מוזר.. הוא אוהב את הבחורה הזאת,לא אוהב.. היא מוכה,לא מוכה.. קליפ מוזר,לא מת עליו

CiNdErElLa3887

New member
אופס.....בע מה קורה לי..

חחח לא ראיתי את הכותרת של ההודעה ה1..חח זה ממחר..סורי!

CiNdErElLa3887

New member
אממ זה עם דסטין הופמן..?..

סרט משנות ה70? דסטין הופמן?..גם יש על זה הצגה.?..צירפתי תמונה חח טוב. אם תראה את הסרט..אולי תבין את הקליפ
או שאתה רוצה שאני אסביר לך?

ערן1987

New member
אה אה,נכון!

לא ראיתי אבל עכשיו נזכרתי.. הולכים לעשות סרט עם ג'ניפר אניסטון שסבתא "שלה" היא ההשראה לאחת הדמויות ב"הבוגר"(חח,קצת מוזר)

Michal Bloom

New member
../images/Emo141.gifיאיי!!../images/Emo51.gif

על האינפורמציה
.... אני ממש אהבתי את הקליפ-עשוי נכון
.. וזה קליפ שני לאותו שיר-את הראשון הם לא רצו בסוף ועשו אחד חדש-ככה נראה לי...הילה יודעת

dor307

New member
למה פתחו להם פורום? את זה אני באמת

לא מבין. ואני לא מתכוון להיות מהאנשים האלו שהולכים לפרום רק כדאי לעצבן. אבל שתפוז יחכה שיהיה להם לפחות סינגל רביעי.

TheRasmus

New member
זה כבר השלישי שלהם

והרביעי שלהם בטח יצא לקראת 2005. בהתחלה די חיבבתי אותם, אבל הסולן שלהם דורש אגרוף.

DAN1EL

New member
ממ..

מדברים על מארון 5, נכון? well, האמת היא ששמעתי רק את "דיס לאב" שלהם, וזה פשוט מהשירים האלה שאני לא מבין מה אנשים מוצאים בהם. לדעתי השיר הזה מעצבן, והקול של הסולן מציק בטירוף.

KerenWelling

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

תאמין לי..שאתה כל כך דורש אגרוף ברגע זה..והייתי שמחה לו היית ממולי כרגע....

ערן1987

New member
לאורלנדו בלום פתחו פורום כשיצא

שודדי הקאריביים,שזה סה"כ הסרט ה-3 שבו השתתף..

CiNdErElLa3887

New member
אמממ ../images/Emo46.gif

מגיע להם פורום!.. גם לגירלד אלאוד יצא פורום..והסינגלים שלהם לא ממש מצליחים פה! ובכלל תפוז פותח מלא פורומים שלפי דעתי לא צריכים להיפתח..כמו "פורום החלפת מפיות"..

dilan angel

New member
פחחחחח את רצינית../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo12.gif../images/Emo110.gif

יש כזה פורום
GOD..

למעלה