She Will Be Loved בפרש,ממחר

TheRasmus

New member
על זה הייתי חייב להגיב

ההבדל בין הפורום העתידי של מארון5 לבין פורום "החלפת מפיות" זה שבפורום "החלפת מפיות" טווח הגילאים זה בערך 30-40 ובפורום מארון5 ממוצע הגילאים יהיה 12-15. תחשבי מה מעניין נשים בגילאי 30+ מארון 5? לא ממש נראה לי.. גם חברי הפורום שם יגידו שלפתוח פורום למארון5 זאת תהיה טעות. וחוץ מזה נכנסתי לשם וראיתי שיש שם לא מעט אנשים. זה לא שאני נגד שיפתחו להם פורום כי אני די אוהב את 3 הסינגלים שהם הוציאו(למרות ששאר האלבום שיעמום אחד גדול לדעתי) אבל לא האמנתי בחיים שיהיו להם עד כדי כך מעריצים אובססיביים, וחבל. גם אני בהתחלה לא אהבתי את הרעיונות של פתיחת פורומים שלא לטעמי, אבל צריך להבין שבני האדם שונים, ובכך שאתם חושבים על משהו שהוא "מיותר", זה לא אומר שאחרים חושבים כמוכם.

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo46.gif

אני יודעת לשרשר.. תהיה נחמד

KerenWelling

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

אני כל כך אוהבת את MTV שהם נותנים לנו את השיר המדהים הזה בקליפ המצוין (הכי טוב של השנה לדעתי...ממש ממש מצוין וצריך לזכות בפרסים...והרבה כאלה!) של הלהקה המדהימה הזו!! אני מקווה כל כך שתהנו מהקליפ המדהים הזה ותודה לMTV! (נשמע כאילו זכיתי במשהו...אז אם ככה, תודה לקומונת מארון5! חחח אה כן, ולאלוהים!)

crazy4tc

New member
הממ... תקן אותי אם אני טועה...

אבל אדריאן של דה קולינג גם היה בפרש שבועיים לא

למעלה