Security Clearance in Canada

JibRoller

New member
Security Clearance in Canada

שלום שוב חברי הפורום,
אני מחפש מידע קונקרטי על האם זה אפשרי לישראלי (לא אזרח קנדי/PR) לעבוד בקנדה בתפקיד שדורש Security Clearance כלשהו (Confidential, Secret, Top Secret). אני יודע שבעיקרון צריך להיות אזרח או PR רק בשביל להתחיל את התהליך, אבל יצא לי לקרוא בכמה מקומות (http://ssi-iss.tpsgc-pwgsc.gc.ca/gvrnmnt/risi-iisr-eng.html לדוגמא) על היכללותה של ישראל ברשימה זו או אחרת.
האם מישהו מחברי הפורום (או מישהו ממכריו של חברי הפורום) אזרח ישראלי העובד בתפקיד שדורש Security Clearance? אם כן, איך עובד התהליך הזה של השגת האישור?

*** מעניין לעניין באותו עניין:
בנוסף לאזרחות הישראלית, יש לי אזרחות של מדינה אחרת החברה בנאטו. האם מישהו יודע אם אני יכול לקבל NATO Security Clearance איכשהו?

תודה מראש וסופ"ש ארוך נעים

(קצת פרטים עלי: אני בקנדה תחת אישור עבודה OWP דרך IEC. עובד על הגשת PR Outland דרך Family Class)

אני מציע שתמתין בסבלנות לקבלת ה PR. אין הבדל מבחינת הבדיקות

לזיכוי בטחוני בין PR לאזרח. אני קיבלתי זיכוי בטחוני פדרלי בתור מנהל נכסים שבהם יש דיירים ממשלתיים מסווגים עוד כשהייתי PR. ברור אבל שלתפקידים בטחוניים וחשיפה לחומרים שקשורים בביון, או בתעשיות צבאיות התחקירים יותר מעמיקים וכוללים פנייה בין מערכות ביון שונות. לכשתהייה מועמד למשרה תוכל להבין עד כמה התהליך מסובך או אפשרי. הנהלים קיימים.

למעלה