scln - מחר תוצאות הניסויים

מצב
הנושא נעול.

dw2322

New member

סייקלון, חברת ביוטק אמריקאית, הוציאה אחרי המסחר pr מרגש ולפיו היא תדווח מחר על תוצאות הניסויים. ניסוי ראשון הוא החצי הראשון מניסוי צהבת C בארה"ב, שלב 3 ניסוי שני הוא תוצאות הניסוי בסרטן מלנומה באירופה, שלב 2. המחזיקים במניה, ואני בתוכם, יכולים רק לקוות שמחר בבוקר יפתח עידן חדש בטיפול בצהבת C, והתרופה שלהם תהפוך לסטנדרט - התרופה השלישית בטיפול המוצע כיום למיליוני חולים במגיפה הזו רחבי העולם (כיום יש אינטרפרון וריבווירין). בכזה מקרה הטיקר scln אולי אפילו יככב בצמרת הנאסדק הכללי מחר. אם מאידך, התרופה נכשלת בשני הניסויים, הלך עלינו. לא צריך להיות גאון גדול כדי להעריך שהווליום מחר יהיה גבוה במיוחד.

חלסן

New member
היא בטח תהיה מחר בכותרת של BIG MOVE

סייקלון, חברת ביוטק אמריקאית, הוציאה אחרי המסחר pr מרגש ולפיו היא תדווח מחר על תוצאות הניסויים. ניסוי ראשון הוא החצי הראשון מניסוי צהבת C בארה"ב, שלב 3 ניסוי שני הוא תוצאות הניסוי בסרטן מלנומה באירופה, שלב 2. המחזיקים במניה, ואני בתוכם, יכולים רק לקוות שמחר בבוקר יפתח עידן חדש בטיפול בצהבת C, והתרופה שלהם תהפוך לסטנדרט - התרופה השלישית בטיפול המוצע כיום למיליוני חולים במגיפה הזו רחבי העולם (כיום יש אינטרפרון וריבווירין). בכזה מקרה הטיקר scln אולי אפילו יככב בצמרת הנאסדק הכללי מחר. אם מאידך, התרופה נכשלת בשני הניסויים, הלך עלינו. לא צריך להיות גאון גדול כדי להעריך שהווליום מחר יהיה גבוה במיוחד.
אני מאמין שלכיוון הלמעלה, בעזרת השם ! אני גם מחזיק שם , וגם באקס טי אל ככה שאם משהו יקרה שם לרעה אני מאמין שזה יתן דחיפה דווקא לאקס א טי אל ואם זה יהיה ממש ניסוי מוצלח אקס טי אל יכולה להיות מושפעת לרעה. בכל מיקרה יפה שהסבת את תשומת לב הפורום למניה שאני לא יודע כמה מחברי הפורום והמשקיעים הרבים באקס טי אל היו מכירים. בהצלחה מחר.

dw2322

New member
הן, עדיין, לא מתחרות

אני מאמין שלכיוון הלמעלה, בעזרת השם ! אני גם מחזיק שם , וגם באקס טי אל ככה שאם משהו יקרה שם לרעה אני מאמין שזה יתן דחיפה דווקא לאקס א טי אל ואם זה יהיה ממש ניסוי מוצלח אקס טי אל יכולה להיות מושפעת לרעה. בכל מיקרה יפה שהסבת את תשומת לב הפורום למניה שאני לא יודע כמה מחברי הפורום והמשקיעים הרבים באקס טי אל היו מכירים. בהצלחה מחר.
הן, עדיין, לא מתחרות
כמה סיבות לכך. בין השאר - סייקלון גומרים עכשיו, ל xtl יש עוד כמה שנים טובות. סיבה מהותית יותר זה שסייקלון הולכים יד ביד עם הגדולים, קרי, התרופה היא חלק מקוקטייל עם אינטרפרון (ובעתיד, בתכל'ס, כנראה גם עם ריבווירין, אם כי אפשר גם בלעדיו, שכן זו תרופה די מגעילה). כלומר, כולם יהיו פוצי מוצי ביחד (פוצי מוצי אם יש לך מה להביא כמובן, חברות פארמה אינן יצורים נחמדים ולא אוהבים לשתף אותך אלא אם כן אתה מביא להן יותר תועלת מנזק). אם תחשוב על כולן כעל סוחרי סמים זה יהיה דימוי טוב. xtl שמה צלב על האינטרפרון-קרי, מה שאומר שחוץ מכל הצרות בניסויים הם צריכים ללכת ראש בראש נגד שרינג ורוש, חברות פארמה ענקיות, כולל לקחת בחשבון מאבקים פוליטיים, קומבינות ושחיתות ב fda ו"שימון" הקהילה הרפואית (אני אמרתי שחיתות? מה פתאם, הלא ברור שהכל נעשה לשם שמיים ורק לטובת המין האנושי). הן לא הגיעו להיות חברות ענק בגלל העיניים היפות שלהם. אני הייתי בעבר בכנס של שרינג ותאמין לי שהחבר'ה האלה יודעים לדחוף. המצגת היתה כ"כ יפה שגם כמי שאין לו בכלל צהבת התחשק לנסות את המזרק המיוחד
עם מציגה חתיכה במיוחד כמובן, פושרים או לא פושרים
אותה שרינג בדיוק השחילה את סייקלון ביפן - "פתאם" נעלמו להם מסמכים חיוניים וכרגע מתנהל דיון משפטי.

dw2322

New member
התפרסמו התוצאות

התפרסמו התוצאות
אחד הצליח אחד נכשל. 1. ניסוי הצהבת C של התרופה שלהם עם אינטרפרון איכזב ולא הראה תוצאות עדיפות משמעותית על פני קבוצת הביקורת של אינטרפרון בלבד. יש שיפור קטן, אבל בשביל להבטיח fda הם היו צריכים להשיג יותר טוב (להערכתי, בהמשך תהיה גם שיחת ועידה). המחצית השנייה של הניסוי תתפרסם במאי 2006. 2. ניסוי סרטן המלנומה, שלב 2, הצליח, וכן הראה תוצאות עדיפות משמעותית על הביקורת. באמצע 2006 יתפרסמו כל הנתונים, ומן הסתם ימשיכו לשלב 3. בכל מקרה אני מאוכזב שכן התקווה היתה מעבר ממצב של בעיקרון סטארט-אפ (בדומה לרוב חברות הביוטק) למצב של חברת פארמה נורמלית וזה לא יקרה כ"כ מהר, ולכן לא אתפלא אם הנייר ירד היום. מאידך, יש קייס לאופטימיות בהמשך, בגלל הצלחת ניסוי הסרטן והניסויים הנוספים לצהבת.

חלסן

New member
יורדת בפרה מארקט רק 35%

התפרסמו התוצאות
אחד הצליח אחד נכשל. 1. ניסוי הצהבת C של התרופה שלהם עם אינטרפרון איכזב ולא הראה תוצאות עדיפות משמעותית על פני קבוצת הביקורת של אינטרפרון בלבד. יש שיפור קטן, אבל בשביל להבטיח fda הם היו צריכים להשיג יותר טוב (להערכתי, בהמשך תהיה גם שיחת ועידה). המחצית השנייה של הניסוי תתפרסם במאי 2006. 2. ניסוי סרטן המלנומה, שלב 2, הצליח, וכן הראה תוצאות עדיפות משמעותית על הביקורת. באמצע 2006 יתפרסמו כל הנתונים, ומן הסתם ימשיכו לשלב 3. בכל מקרה אני מאוכזב שכן התקווה היתה מעבר ממצב של בעיקרון סטארט-אפ (בדומה לרוב חברות הביוטק) למצב של חברת פארמה נורמלית וזה לא יקרה כ"כ מהר, ולכן לא אתפלא אם הנייר ירד היום. מאידך, יש קייס לאופטימיות בהמשך, בגלל הצלחת ניסוי הסרטן והניסויים הנוספים לצהבת.
יורדת בפרה מארקט רק 35%
WHAT CAN WE DO.

dw2322

New member
סטופלוס לא עובד בכאלו מקרים

dw האם יש סטופלוס???
סביר להניח שהנייר יפתח למטה, ככה שכל הוראות הסטופים תהיינה שוות כקליפת השום. סטופלוס שווה משהו רק במסחר שגרתי, לא כשמתפרסם ארוע מהותי.

הרשה לי לא להסכים אתך

סביר להניח שהנייר יפתח למטה, ככה שכל הוראות הסטופים תהיינה שוות כקליפת השום. סטופלוס שווה משהו רק במסחר שגרתי, לא כשמתפרסם ארוע מהותי.
הרשה לי לא להסכים אתך
דווקא כשמתפרסם אירוע מהותי סטופלוס קרוב שווה מאוד. במיוחד אם כמו במקרה דנן זהו פחות או יותר הימור. לאחר פרסום חדשות דרמטיות או שהמנייה טסה או שהיא צונחח. אם היא טסה שחקת אותה ואתה יכול לעדכן את הסטופ לוס. אם היא צונחת יצאת בזול, לא בהפסד של עשרות אחוזים.

dw2322

New member
בבקשה, תנסה

הרשה לי לא להסכים אתך
דווקא כשמתפרסם אירוע מהותי סטופלוס קרוב שווה מאוד. במיוחד אם כמו במקרה דנן זהו פחות או יותר הימור. לאחר פרסום חדשות דרמטיות או שהמנייה טסה או שהיא צונחח. אם היא טסה שחקת אותה ואתה יכול לעדכן את הסטופ לוס. אם היא צונחת יצאת בזול, לא בהפסד של עשרות אחוזים.
בבקשה, תנסה
אני צנצנת אם הנייר יורד רק 5% אני חושב שפינקשיט העלה כאן פעם הודעה יפה על אשליית הביטחון של פקודת הסטופלוס. הרץ חיפוש. למרבה הצער, בכאלה מקרים הסטופ לא עוזר.

אנסה

בבקשה, תנסה
אני צנצנת אם הנייר יורד רק 5% אני חושב שפינקשיט העלה כאן פעם הודעה יפה על אשליית הביטחון של פקודת הסטופלוס. הרץ חיפוש. למרבה הצער, בכאלה מקרים הסטופ לא עוזר.
אנסה
אמרתי שירד רק 5%? אמרתי שיצנח! ונכון, הסטופלוס יופעל, וטוב שיופעל. למה שתתקע עם הנייר הזה חודשים עכשיו?

dw2322

New member
עם 700 מניות טבין ותקילין

יורדת בפרה מארקט רק 35%
WHAT CAN WE DO.
זה לא רציני. still, להערכתי הנייר ירד היום, בגלל שבכ"ז היו ציפיות גבוהות. מאידך, זה יותר טוב מתרחיש פארמוס בזמנו, מכיוון שיש עדיין עוד חצי ניסוי לפרסם, יש את הסרטן שהצליח וככל הנראה יתקדם הלאה (והשותפים האיטלקים קונים בנייר), יש צמיחה במכירות בסין לאורך זמן (לצהבת B) יש את הדיון המשפטי מול שרינג בעניין התרגיל שהם עשו ביפן, יש קופת מזומנים ועוד. חבל שהצהבת C לא הצליח. בכזה מקרה כולנו היינו מבסוטים.

dw2322

New member
עכשיו הכמות כבר כן רצינית

זה לא רציני. still, להערכתי הנייר ירד היום, בגלל שבכ"ז היו ציפיות גבוהות. מאידך, זה יותר טוב מתרחיש פארמוס בזמנו, מכיוון שיש עדיין עוד חצי ניסוי לפרסם, יש את הסרטן שהצליח וככל הנראה יתקדם הלאה (והשותפים האיטלקים קונים בנייר), יש צמיחה במכירות בסין לאורך זמן (לצהבת B) יש את הדיון המשפטי מול שרינג בעניין התרגיל שהם עשו ביפן, יש קופת מזומנים ועוד. חבל שהצהבת C לא הצליח. בכזה מקרה כולנו היינו מבסוטים.
עכשיו הכמות כבר כן רצינית
הנייר יורד 25-30% וחוזר לקידומת 2

dw2322

New member
שיחת הועידה

התפרסמו התוצאות
שיחת הועידה
מעבר למה שנכתב ב pr: 1. החצי השני של ניסוי הצהבת C בארהב, על חולים עם צלקות בכבד, יתפרסם בחצי 2006. לגבי התוצאות שמה לא יודעים שום כלום. אולי יצליח אולי לא. מה שכן, הייתי מציין שפלח השוק אליו הניסוי הזה מיועד הוא קטן יותר מזה אליו כוון הניסוי של היום. 2. ניסוי הסרטן באירופה כאמור היה מוצלח, וב 2006 עוברים לשלב 3. 3. חוץ מהסרטן יערך ב 2006 באירופה עוד ניסוי, לצהבת C, אבל הפעם משולש (לא רק עם אינטרפרון אלא התרופה שלהם + אינטרפרון+ריבווירין). גם זה שלב 3. 4. המכירות בסין ממשיכות וצומחות יפה מאד. התרופה ככל הנראה עובדת היטב על צהבת B. הם, כפי שהצהירו בעבר, מתכוונים למנף את מערך השיווק שלהם שם כדי לשווק תרופות גם של אחרים. 5. בסוף פברואר הם נפגשים עם שרינג אצל המגשר ביפן. הם סרבו להתייחס למספרים והיקף התביעה שלהם משרינג על הפדיחה היפנית. די ברור למה. אני צנצנת אם אנשי שרינג לא ישבו על השיחה הזו בדיוק כמו המשקיעים. כעת, לאחר הירידה לאזור ה 2.7$ מדובר בחברת ביוטק בש"ש של 120M$ לערך.

עם זה ניסויים על חיות

עם זה ניסויים על חיות
אז נא לא לקנות

אם כך ,אז זה בסדר../images/Emo13.gif

לא,זה על בני אדם
אם כך ,אז זה בסדר

ותמשיכו לבדוק שכשמדובר בניסויים אז שלא יהיה על חיות אם חלילה מדובר על חיות אז פשוט לא לקנות יש לי בלוג TV בתפוז על מודעות לסבל החיות ויש סרטונים גם על ניסויים אתם מוזמנים להיכנס החל מ18:30 הערב

dw2322

New member
אתה מוזמן להתחיל לקטול את קסטרו

אם כך ,אז זה בסדר

ותמשיכו לבדוק שכשמדובר בניסויים אז שלא יהיה על חיות אם חלילה מדובר על חיות אז פשוט לא לקנות יש לי בלוג TV בתפוז על מודעות לסבל החיות ויש סרטונים גם על ניסויים אתם מוזמנים להיכנס החל מ18:30 הערב
הם מוכרים פרוות אמיתיות, משהו שכבר לא מקובל יותר. זה גם נייר ישראלי, שרלוונטי יותר למשתתפים, ואתה מוזמן לחפש אצלם פאקים בדוחות ולעשות להם צרות (מבחינה בורסאית, זה פורום בורסה מקצועי ולא פורום סביבתי). מצ"ב הודעה קודמת בעניין קסטרו (וראה קישוריות שם). לאחר מכן כנס לקישור על אלי הולצמן, מנכל אינטרנט זהב וחוות הקופים.

../images/Emo24.gifתודה רבה לך

הם מוכרים פרוות אמיתיות, משהו שכבר לא מקובל יותר. זה גם נייר ישראלי, שרלוונטי יותר למשתתפים, ואתה מוזמן לחפש אצלם פאקים בדוחות ולעשות להם צרות (מבחינה בורסאית, זה פורום בורסה מקצועי ולא פורום סביבתי). מצ"ב הודעה קודמת בעניין קסטרו (וראה קישוריות שם). לאחר מכן כנס לקישור על אלי הולצמן, מנכל אינטרנט זהב וחוות הקופים.
תודה רבה לך

מצב
הנושא נעול.
למעלה