scln - מחר תוצאות הניסויים

מצב
הנושא נעול.
אתה לא מעודכן..

אתה מוזמן להתחיל לקטול את קסטרו
הם מוכרים פרוות אמיתיות, משהו שכבר לא מקובל יותר. זה גם נייר ישראלי, שרלוונטי יותר למשתתפים, ואתה מוזמן לחפש אצלם פאקים בדוחות ולעשות להם צרות (מבחינה בורסאית, זה פורום בורסה מקצועי ולא פורום סביבתי). מצ"ב הודעה קודמת בעניין קסטרו (וראה קישוריות שם). לאחר מכן כנס לקישור על אלי הולצמן, מנכל אינטרנט זהב וחוות הקופים.
אתה לא מעודכן..
קסטרו הוציאה את כל הפרוות מהרשת.

חלסן

New member
השפעה על XTL

אתה לא מעודכן..
השפעה על XTL
מי שיריץ חיפוש בYAHOO על SCLN VS XTL.L לחצי שנה שנה יראה שיש קורלציה מסוימת בינהן, משמע הסקטור פועל בדרך כלל אותו הדבר, אומנם להערכתי בלבד ברגע שניסוי מהותי מאד נחשל זה יכול לתרום לXTL ככה שלא יהיו להם מיתחרים על תרופה חשובה שלהם. היא גם תיקנה מעט אבל זה לא רציני נראה בעוד כמה ימים אם זה באמת משפיע עליה.

dw2322

New member
תבדוק גם קורלציה עם כל הסקטור

השפעה על XTL
מי שיריץ חיפוש בYAHOO על SCLN VS XTL.L לחצי שנה שנה יראה שיש קורלציה מסוימת בינהן, משמע הסקטור פועל בדרך כלל אותו הדבר, אומנם להערכתי בלבד ברגע שניסוי מהותי מאד נחשל זה יכול לתרום לXTL ככה שלא יהיו להם מיתחרים על תרופה חשובה שלהם. היא גם תיקנה מעט אבל זה לא רציני נראה בעוד כמה ימים אם זה באמת משפיע עליה.
תבדוק גם קורלציה עם כל הסקטור

dw2322

New member
לפי החדשות הם לא הוציאו שום דבר

אתה לא מעודכן..
לפי מה שהבנתי אולי עכשיו הם גומרים למכור את הסטוקים. זה לא אותו דבר כמו להודות בשגיאה, לנקות מדפים ולהתנצל על היחס העויין לחיות. אני מודה שאני לא מעודכן בקולקציות שלהם ולא הולך לבדוק אם יש או אין פרווה על המדפים. לטעמי הבגדים שמה לא יפים במיוחד ומוצעים במחירים מופקעים. היה לי פעם קופון של 50 שקל הנחה וממש התקשיתי למצוא משהו שיהיה שווה לי לנצל שם. זה מן הסתם עניין של טעם אישי, אני הרבה יותר טיפוס של golf&co.

חלסן

New member
לפחות היא בBIG MOVERS

לפי מה שהבנתי אולי עכשיו הם גומרים למכור את הסטוקים. זה לא אותו דבר כמו להודות בשגיאה, לנקות מדפים ולהתנצל על היחס העויין לחיות. אני מודה שאני לא מעודכן בקולקציות שלהם ולא הולך לבדוק אם יש או אין פרווה על המדפים. לטעמי הבגדים שמה לא יפים במיוחד ומוצעים במחירים מופקעים. היה לי פעם קופון של 50 שקל הנחה וממש התקשיתי למצוא משהו שיהיה שווה לי לנצל שם. זה מן הסתם עניין של טעם אישי, אני הרבה יותר טיפוס של golf&co.
לפחות היא בBIG MOVERS
גם זה משהו

dw2322

New member
חחח ../images/Emo6.gif ../images/Emo45.gif

לפחות היא בBIG MOVERS
גם זה משהו
חחח

tara33

New member
האם שווה אולי לקנות עכשוו

עכשוו שהמניה ירדה כמעט 38 אחוז אולי שווה לקנות ויש סיכוי שהיא תעלה קצת או שהמניה תמשיך לרדת אולי מחר היא תתקן קצת למעלה ? תודה מראש

dw2322

New member
כן, היא יכולה להיות מעניינת עכשיו

עכשוו שהמניה ירדה כמעט 38 אחוז אולי שווה לקנות ויש סיכוי שהיא תעלה קצת או שהמניה תמשיך לרדת אולי מחר היא תתקן קצת למעלה ? תודה מראש
כן, היא יכולה להיות מעניינת עכשיו
לדעתי התמחור שלה עכשיו, אחרי הירידה של 40%, הוא כבר מספיק מעניין, רק שאולי עוד כדאי לחכות כמה ימים כדי שכל הפניקה תעבור, וככה אולי לתפוס נקודת כניסה נמוכה מעט יותר אבל אם לא מנסים לחפש שפיצים אז המחיר הנוכחי נראה לי ממש בסדר. בניכוי מזומן החברה כעת שווה 60M$, ובשביל חברת ביוטק שכבר עכשיו מוכרת ב 30M שנתי + כל הנכסים האינטלקטואלים + צפי למספר הודעות משמעותיות ב 2006 זה נראה לי תמחור לא רע בכלל. מספיק שרק הגישור ילך טוב והם עשויים לקבל פיצוי כפול משווי כל החברה. שכחתי לציין קודם לכן שבשיחת הועידה אמרו שיש להם עוד תרופה בפייפליין, בשם scv07, שסיימה שלב 1 ועוברת לשלב 2 ב 2006. אישית אני לא מייחס חשיבות לשלב כזה מוקדם בניסויים, אבל כאשר כל השווי הוא 60 אז גם חדשות מינוריות יותר עשויות להשפיע לחיוב על השווי (ומכאן על המניה). שימי לב שהנ"ל מתייחס לניסיון להעריך את התנהגות הנייר בשנה הקרובה, 2006, ובכוונה לא מנסה לנחש מה הנייר יעשה בטווח הקצרצר של הימים הקרובים.

dw2322

New member
כבוד, קיבלה מקום ראשון ../images/Emo13.gif

כבוד, קיבלה מקום ראשון

וגם ווליום מאד מרשים, 9 מיליון נקוב. 5 הגדולים של היום בנאסדק: SCLN 40% למטה SRTIE 29% למטה INOC 20% למטה MATK 18% למטה BCBP 18% למטה

מצב
הנושא נעול.
למעלה