Rendezvous - בקשר למפגש

Rendezvous - בקשר למפגש

אז ככה... הרוב המצומצם של המצביעים קבע שכן לעשות מפגש וכן לעשות לפני שKoD עובר מחיים באדום לחיים בירוק-זית... אז ככה.. אני רוצה לשמוע את דעתכם על תאריכים בין יום ראשון ה21 למרץ ליום חמישי ה25... ורוצה לשמוע מתי לדעתכם (מבחינת שעת היום) ובאיזה מיקום (העדפה אני מניח למרכז הארץ) באופן כללי אני חשבתי על מתישהו באותו שבוע בשעות אחה"צ כדי לאפשר למקסימום אנשים להגיע, וחשבתי להציע את הפארק שמול רכבת מרכז (או אם מזג האוויר יהיה עוין וחורפי - את עזריאלי) בתור מיקום מאחר ושניהם הם תחנות מרכזיות שיש אליהם רכבות, אוטובוסים, מוניות שירות, נהגים אדיבים שנותנים טרמפים, קבצנים בצומת, ריקשות תאילנדיות ואפילו חללית או שתיים (מה חשבתם שגרם לכזה מבנה מוזר של הכביש הולך מרמת-גן לכיוון רכבת-מרכז?)

חשבתי שריקשות זה הודי...

בכל מקרה, ביום שני, ה-22, אני לא יכול. הכי נוח לי ביום ראשון או שלישי, ה-21 או ה-23 לחודש.

יום ראשון או שלישי?

נראה מה אנשים יגידו

snooPPiT

New member
פחחחח פותחת יומן..

ב25 יש בגרות בעל פה באנגלית ורצות שמועות שהמורה רוצה לתקוע אותי בין האחרונים בכל אופן, השבוע כולו די ריק [מה שנדיר], ויכול להיות שאפילו יום חמישי הוא אופציה, תלוי בשעה

AndreaCorr ©

New member
מצאתם לכם שבוע..../images/Emo13.gif

ב23 לחודש אחי היקר מתחתן (יום שלישי). כך ששני-שלישי-רביעי לא בא בחשבון מבחינתי, מצטערת. ראשון/חמישי יכול להתאים..

p i n g o

New member
אולי אני קצת לא מעודכן...

אבל למה לא תעשו את זה בחוה"מ פסח?

KoD מתגייס ב28 במרץ

וכל מי שהצביע בשרשור הזה תמך במפגש שיהיה גם "חצי מסיבת גיוס" לKoS...

edlessme

New member
אומנם זה כבר לא כל כך רלוונטי...

אבל נזכרתי שיש לי בית ריק בפסח...

Athaclena

New member
תלוי עד מתי זה...

אני אולי אצוץ מתישהו אחרי 7:00 בערב, השאלה אם יהיה שם עוד מישהו...

את לא יכולה לקחת יום חופש?

תביאי את אריה |מלך החיות, האנשים והזוֹגים הארציים) לשם ואז אם אריה שם אז זה אירוע משפחתי, לא? ואז את יכולה להגיד את האמת ולהגיד שזה אירוע משפחתי Rogue mastered twisting the truth to his needs

Athaclena

New member
הממ... נשמע טוב אבל

אתמול הלכתי 3 שעות מוקדם, ושבוע שעבר הלכתי שעה מוקדם ביום אחד ול-3 שעות באמצע יום אחר. ובשבוע הבא יש את annie get your gun וגם אז אני אצטרך לחתוך מוקדם... אז לא נראה לי. אני אשאל את אריה, אולי הוא יבוא

טוב...סיכום זמני

עד עכשיו נראה שיום ראשון ה21 יהיה הטוב ביותר... שעה ומיקום? אני ממשיך לטעון בעד מרכז תל-אביב (הפארק שליד רכבת מרכז או עזריאלי) כמיקום הולם בשל הקלות שבה אפשר להגיע אליהם... שעה? לדעתי עדיף אחה"צ... ורחל, גם אם את לא מגיעה, נשמח לראות את אריה מלך החיות

יש לי זהות משל עצמי

אני אנסה לבוא, אך יש לי הרצאה עד 16:30 ויקח לי חצי שעה עד שעה להגיע למרכז תל אביב ולכן אני מעדיף שיהיה אחרי 17:30 לפחות.

יההה זה אריה מלך החיות ../images/Emo9.gif

|Humbled Smily| איזה כבוד ויקר
(ככה יעשה לאיש אשר הדמוקטטור חפץ ביקרו
) להתחיל להתאסף בסביבות 17 נשמע לי טוב... בגלל שזה נותן לנו לפחות שעתיים שלוש לפני שהאנשים צריכים להתפזר בשביל לחזור הביתה עם אוטובוסים ורכבות... אז נראה לי ש17:30 יהיה בסדר

מקום

What is this bloody forum for if i can't wrie in English? The time component of the spacetime vector is fine but what about the position in space (the physics course is finally getting to me)? (or in other words where is is going to be?) P.S If there is a problem with writing in English please tell me.

Problem? You must be joking

Obviously there's no problem writing in English in this "Bloody"(?) forum... But since most of us are native Hebrew speaker, we are accostumed to writing in Hebrew... Place - Our voiding (Moving from one place in timespace to another) should be into Central Tel-Aviv... I suppose that since no one countered my offer (Sunny Weather=The Park near Rakevet Merkaz, Cold/Rainy=Azrieli) we'll stick to that place... And welcome to the forum

edlessme

New member
ההמממפ... חסר לי מיקום יותר מדויק..

מרכז תל אביב?-איפה בדיוק עזריאלי- איפה בעזריאלי...

p i n g o

New member
איזה Cold Rainy?!

אתם מתכננים לעשות את זה לפני פסח, שכחתם?!

למעלה