RedStorm שאל איפשהו למטה, וזה גם

mitke

New member
טוב מאד !!!

משל מהערה הוא הנושא של הסרט, לדעתי... אבל יש עוד דברים. כמה רמזים... אחרי מה עוקב ניאו למסיבה בה הוא פוגש בטריניטי? משהו שלא קשרו- השם NEO בסיקול אותיות... ועוד משהו שלא קשור- האורקל אומרת לניאו שהוא מחכה למשהו... למה? ומה קורה?

Master Boo

New member
זה באמת משהו שלא הבנתי -

איך אהבה מתקשרת לכל העניין ??? בסצינה ש"הסוכן סמית´" (נשמע חרא, אבל ממש חרא, בעברית - אבל אין לי כח להעביר לאנגלית...) יורה בNEO (טוב, הייתי חייב...) - הוא חוזר לחיים רק בזכות הנשיקה של טריניטי ... או שאולי יש סיבה אחרת?... מישהו להאיר את עיניי ?

חזיר בר

New member
אני תמיד קיוותי

שזה סתם צירוף מקרים - הנשיקה והחזרה לחיים,ושיוצרי הסרט לא התכוונו לעשות מזה סיפור אגדה מודרני - אבל אני חושש שאולי אני טועה.

IC4

New member
אז אנחנו סתם משאירים את הנושא באויר

??? אנחנו לא יודעים את המטרה הנעלה של הקטע של הנשיקה? כל מה שאני יודע זה שניאו הוא ישו וכמו ישו הוא קם לתחייה (למי שמכיר את המעט מעט שאפילו אני יודע על האגדה הנוצרית) אני אפנה אותכם לשני מקורות בסרט שאני ממש אוהב: 1-הקליאנט/חבר של ניאו שבא לקנות ממנו את המינידיסק (זה שחברה שלו יש לה קעקוע של שפן לבן) הוא מודה לניאו ואומר לו u r my own personnal jesus christ 2-בלי קשר לישו, אבל קשר להוכחה הניצחת שניאו הוא האחר, הסצנה שניאו מאחר לעבודה והבוס מרצה לו בקשר למיקומו בעולם ועל החברה שלהם u think that u r special that somehow the rules do not apply on u

IC4

New member
היופי בפרטים שוליים

אגב אני יודע שזה רק אני אבל כשניאו ברכב (בסצנה שטריניטי מוציאה ממנו את הג´וק) אז יורד גשם והטיפות על השמשה נראות כמו הספרות של המטריקס כלומר לא מבחינת המראה אלא התבנית של הכל והדרך שהן יורדות ונעלמות אבל זה רק אני

BooBee

New member
יש לי תשובות בשבילך!!

כשניאו הולך לנביאה, היא אומרת לו " נוט אין דיס לייף טיים" או משהו כזה, וגם אומרת שהוא כאילו מחכה למשהו שיקרה. אז זה בדיוק מה שקורה לקראת סוף הסרט. הסוכנים יורים בו והורגים אותו ואז בדרך מופלאה הוא קם לתחיה(נוט אין דיס לייף טיים אינדיד!). דבר שני, כשהיא אומרת שצריך לקרות משהו בשביל שהוא יאמין, הפרשנות שלי אומרת שטריניטי היתה צריכה לנשק אותו בשביל שהוא יאמין.

IC4

New member
הפורום פיינאלי הצדיק את עצמו

איך לעזאזל לא קישרתי אף פעם את ה נוט אין דיס לייף טיים למוות שלו עכשיו במקום בו היה בלבול נשאר רק יופי :) תודה לך בובי

BooBee

New member
תשמע

בתור אחת שראתה את הסרט יותר ממאה פעם, אני יכולה להגיד שבכל צפייה אני מגלה דברים חדשים לגמרי על הסרט. זה מדהים בעיניי. אני מאוד שמחה על הפורום הזה, בעיקר בכל מה שקשור למטריקס תמיד חיפשתי מקום בו אוכל להתפלסף ולהתדיין על הסרט.

Chot

New member
ואני שמחה עליך

שאת אומרת פה כל מיני דברים יפיפיים ומופלאים על הסרט. זה גאוני פשוט!

*Efrat

New member
יאא... רעיון מדליק...

פששש.... פעם אני גם חשבתי על משהו דומה.. אבל לא פיתחתי אותו ככה... הלוואי ואני הייתי המדענית.. הממ.. מה שאני הייתי עושה..! בעצם, אולי אפשר לנסות את זה.. אני רצה למעבדה.. בכל מקרה, יוסי.. אחלה של רעיון.. אפרת <מוח בקופסא>

חזיר בר

New member
כשאני חושב על זה

נניח המוח שלי באמת בקופסא. האם ההודעה הזאת שהוא מראה לי על המחשב זה דרכו המיוחדת לאותת לי שאני רק מוח בקופסא? אז מדען,אם זאת היתה הכוונה שלך,ספר לי עוד על העולם שבחוץ.

S__A

New member
לעניות דעתי ...

זה לא מזכיר את המאטריקס, אלא זה המאטריקס במלוא הדרו. המאטריקס היא עולם של אותות חשמליים המגיעים מתוך תוכנת מחשב ממוצעת והמוח האנושי מפרש אותם כחזות העולם "האמיתי" תקנו אותי אם אני טועה .. אגב מאיפה לקחו את הרעיון ..., שמעתי שיוצרי הסרט "הקומה ה-13" תבעו או תובעים את יוצרי הסרט מאטריקס על העתקת זכויות יוצר, ועל שימוש ברעיון של הסרט הקומה ה-13 מי? מה? מו? אם מישהו ראה את הסרט ההוא, אז איך בדיוק זה דומה כי לא הבנתי ממש ..

למעלה