Party Of Five🏠👶👧👩👨🧔

lemon lyman

Well-known member
אוקי, אני לא כ"כ בקיאה ברכילות של שחקנים של שנות ה-90, כי גם את זה לא ידעתי :-D. סבבה יפה לביילי. מעניין אם הוא היה עם קירסטין כשהיא הייתה הבת זוג של צ'ארלי, זה בטח היה סופר אוקוורד אם זה היה על אותם זמנים.
חחחחחחח זה לא שאני כן . פשוט שסיימתי את צפייה הנוכחית שלי בסדר התחלתי לקרוא דברים שקשורים לסדרה ולשחקנים
מה שכמובן לא היה אפשרי בצפייה הקודמת שלי בסדרה
זה כמעט בטוח היה במקביל ( השנים שכתבו שהם יצאו חופפים לעונות שבהן צ'רלי וקירסטן יצאו יחד בסדרה) אין לי מושג מתי בדיוק הם התחילו לצאת אבל סוף פרק 3 בהחלט גרם לי לחשוב מעניין אם אז זה כבר קרה

אגב באיזה סדרה אחרת שאני רואה . יש זוג רומנטי שהשחקן בזוג הכיר בין הבת זוג שלו בסדרה לאחיו במציאות והם בסוף של דבר התחתנו והכל
ועכשיו כל פעם שאני רואה סצנות רומנטיות ביניהם אני חושבת דפוק תפסיק לנשק את גיסתך כל הזמן |שפם|

תגובה למיקי על פרק 2

ביילי כזה סימפ של קריסטין בפרק הזה. החלטתי שזה חמוד.
[/SPOILER]

בכלל לא ידעתי מה סימפ אומר 8-* 8-* 8-* 8-* עד שבדקתי את זה עכשיו בגוגל
אני לא אהבתי את העלילה הזאת בכלל הוא היה כל כך מגוחך בקטעים האלו
עזבי שזה בכלל לא הגיוני שהוא חשב שהיא תרצה לצאת איתו . זה כמו שקלודיה הייתה חושבת שיש לה סיכוי עם ויל החבר של ביילי

גם ביילי וגם צ'ארלי נראים ממש טוב בפרקים האלה.
מסכימה איתך למרות שעד לא מזמן ממש שנאתי את השיער שלהם בפרקים אלו אני מחכה שהם יסתפרו כבר אבל עכשיו שאני צופה בפרקים אלו איתכם אני מוצאת שזה דווקא חמוד[/ISPOILER]
הורדה.jpeg
זה היה ממש חמוד איך פעמיים בפרק מישהו מהמשפחה ויתר על משהו שהוא רצה בשביל לעזור לאחד האחים שלו. קודם ג'וליה שוויתרה על היציאה כדי לעזור לביילי עם העבודה, ואז צ'ארלי שויתר על לצאת עם קריסטין בשביל ביילי. זה חמוד.

כן אני גם אהבתי את זה . הקטעים הכי אהובים עלי שהם חמודים אחד לשני (והקטעים השנואים שהם לא |שפם|)

כשהייתי קטנה, אז היה לנו מצב קצת מוזר בבית, היו לי שני אחים ממש גדולים בפער גדול, ואח הגדול שלי היה קצת כמו אבא בשבילי (עדיין היו לי הורים), וזה אני זוכרת כשראיתי את הסדרה כשהייתי קטנה כל הסידור הזה שהבחור בן 28 (שנראה לי כמו משהו כ"כ מבוגר אז) אמור לשמור על האחים שלו לא נראה לי כזה קשה ומופרך, זה הרגיש לי טבעי כזה, רק עכשיו אני בעצם מבינה עד כמה זה מצב קשה בעצם.
ואי השבוע נזכרתי בזה
אני לא יודעת אם את זוכרת אבל אני הכרתי אותך בפורום הישרדות בעונה של איתיים
ולא יודעת למה השבוע (לפני שכתבת את הודעה הזאת) נזכרתי שאת הקטנה ושיש פער די גדול בינך לבין האחים שלך( אני לא זוכרת מה בהישרדות גרם לנו לדבר על זה אבל היית שם עוד גולשת שגם הייתה צעירה עם אחים גדולים והיא גם הייתה חלק בדיון שלנו )

מה שהיה הופך אותם לסוג של שיימלס? ברצינות כאילו, אני יודעת ששתי הסדרות מאוד שונות בטון שלהם, אבל בשניהם יש משפחה מרובת ילדים עם הורים לא קיימים/לא מתפקדים, והאח/ות הגדול/ה אחראית על כל הילדים, תמיד חשבתי ששיימלס היא קצת גרסת עולם מקביל של שולחן לחמישה איכשהו. מעניין למה הם לא רצו אישה בתפקיד הזה. בכל מקרה אני לא יכולה לתאר את הסדרה בלי צ'ארלי כאח הגדול זה יהיה סופר מוזר.
|שפם||שפם||שפם||שפם||שפם||שפם||שפם||שפם||שפם||שפם|
אני לא ראיתי שיימלס . אבל בזמנו מישהו שם בפורום סרטון משיימלס (זה היה נדמה לי היה מארוחת בוקר כלשהי)
ואני ישר אמרתי שזה מזכיר לי את שולחן לחמישה ואני לא זוכרת מי זה היה או את או ניק לא הסכים איתי
וזה היה נראה לי מוזר כי כמו שכתבת עכשיו יש כמה דברים משותפים
אגב אני עשיתי את הצפייה הנוכחית בשולחן לחמישה במקביל לצפייה של לונה ואחר כך של דילן בשיימלס
אז קרה שהיו דברים שהיו לי דומים (במה שראיתי בשולחן לחמישה למה שקראתי שהן ואתם כתבתם על שיימלס)
כי אישה לא מתפקדת או בלי חוש אמהי כמו שקרא לזה מי שדיבר על זה . לא היה עובר טוב לאנשים בגרון
לפחות לא בשנות 90 (ואצל חלק מאנשים גם לא היום)

אני לא זוכרת שדיברנו על זה, אבל אני כן זוכרת את זה מהסדרה 8-*
לא שממש דברנו על זה אבל שהיה את קטע עם שיימלס(מה שכתבתי למעלה) אז דיברנו על זה בקטנה
והקטע עם אוון זה משהו שניק ( מי אם לא הוא יכול לזכור ולהיזכר משהו כזה) ציין בדיון כלשהו שעסק בנושא שהיה קשור (לא זוכרת איזה רק שבזמנו אני לא זכרתי שזה בכלל קרה בסדרה)
אבל חוץ מזה לא דברנו עליה
עריכה .עכשיו נזכרתי שגם אמרתי לך שלשחקן שמשחק את גריפין יש במציאות אח תאום

סורי, היה סופש קשוח.
אראה היום את פרק 4
זה בסדר גם לי לא יהיה זמן בשבילו ( כי אני צריכה עוד לכתוב שוב מה שכבר כתבתי ונמחק לי ולהגיב על הפרקים אלו בעצמי)
בקשר לגיל של השחקנים (זה למשל משהו שנמחק לי בהודעה הקודמת )
לייסי 12 (11 בסדרה) נב 21 (15) סקוט 26 (16) מת'יו 28 (24)
הבעיה שחקנים עצמם נראים יותר מבוגרים אפילו מגיל אמיתי שלהם בזמנו
מה שהפריע לי מאוד בכמה סצנות. ספוילר פרק 2 ו3 נגיד עם כל התאהבות של ביילי בקירסטן

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
עוד לא ראיתי פרק 4 , אראה היום או מחר.
ואי השבוע נזכרתי בזה
אני לא יודעת אם את זוכרת אבל אני הכרתי אותך בפורום הישרדות בעונה של איתיים
ולא יודעת למה השבוע (לפני שכתבת את הודעה הזאת) נזכרתי שאת הקטנה ושיש פער די גדול בינך לבין האחים שלך( אני לא זוכרת מה בהישרדות גרם לנו לדבר על זה אבל היית שם עוד גולשת שגם הייתה צעירה עם אחים גדולים והיא גם הייתה חלק בדיון שלנו )
:-0 :-0 :-0 אומג,פורום הישרדות. רגע את רעות נכון?אוי איזה ישן. אני זוכרת שכתבתי המון בפורום של ההישרדות בעונה ההיא (שהייתה היחידה של באמת vip ולא עאלק vip כמו העונות שאחר כך)(אגב התחלת לראות את העונה הנוכחית הישראלית? אני כן. אני שונאת כמה זה נמרח, אבל אני פשוט לא יכולה לא לראות את זה).
וואי איזה קטע שאת זוכרת שדיברתי על זה שיש לי אחים גדולים, אין לי שמץ איך הגעתי לדבר על זה, אבל זה דיי הגיוני כי אני זוכרת שכתבתי שם המון כי הייתי אובססיבית ברמה קצת מוגזמת אפילו לעונה ההיא, וזה דבר שהגיוני שאני אגיד. אחותי גדולה ממני ב-12 שנה, ואחי ב-14. מה שאומר שכשאח שלי היה בן 18 אני הייתי בת 4. אני בעיקר זוכרת שכשהייתי קטנה כולם נראו לי בערך באותו גיל כי ילדה בת 4 לא ממש מפרידה בין נגיד אבא שלי שהוא בן 50 בערך לבין ילד בן 18, זה הרגיש לי כאילו כולם פשוט "גדולים".
אני לא ראיתי שיימלס .
מה? רגע אז את לא רעות? כי אני זוכרת שרעות ראתה את שיימלס הבריטי ולפחות חלק גדול מהאמריקאי (לפחות עד עונה רביעית). אני מתבלבלת בינך לבין מישהי אחרת? וואי, אני ממש מצטערת אם כן.
לייסי 12 (11 בסדרה) נב 21 (15) סקוט 26 (16) מת'יו 28 (24)
אוי נו, ידעתי... אף פעם לא מלהקים בני נוער לשחק בני נוער. לפחות לייסי היא יחסית בגיל של הדמות שלה. טוב הם גם לא נראים באת בני 1 ו-16
אני ממש חשבתי שבגלל צ'רלי התחלת בכלל לראות אבודים .זה מה שאני ניסיתי לעשות אבל שרדתי רק את הפרק הראשון של אבודים למרות שעכשיו קופצים לי באינסטגרם גיפים שלו עם מי שכנראה אהובתו שם וזה שוב עושה לי חשק לראות את זה
זה ממש מוזר לי לשמוע. אני יודעת שיש הרבה שמאוכזבים מהסוף של הסדרה או מהעונות האחרונות אפילו, ואפשר בדיעבד לשנוא את ההתחלה אם שנאת את הסוף, אבל בתור פרק בפני עצמו, הפיילוט של אבודים הוא אחד הפיילוטים הכי טובים בהיסטוריה של הטלוויזיה לדעתי. ממש מוזר לי לשמוע שמישהו התחיל לראות את הפרק הראשון בזמן אמת ולא עניין אותו להמשיך בלי לדעת כלום על ההמשך.
זה מה שקרה לי גם אני בזמנו אהבתי את ביילי כי הוא חתיך וזה לא שחשבתי שצ'רלי מכוער פשוט לא קלטתי כמה יפה הוא
אבל עכשיו אני כל זמן בוהה בו ככה|למטה|:-D:-D:-D:-D:-D
tumblr_mc7biaGX6w1qcvteuo1_500.gif
:-D הוא באמת חתיך מאוד |מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כשהייתי קטנה, אז היה לנו מצב קצת מוזר בבית, היו לי שני אחים ממש גדולים בפער גדול, ואח הגדול שלי היה קצת כמו אבא בשבילי (עדיין היו לי הורים), וזה אני זוכרת כשראיתי את הסדרה כשהייתי קטנה כל הסידור הזה שהבחור בן 28 (שנראה לי כמו משהו כ"כ מבוגר אז) אמור לשמור על האחים שלו לא נראה לי כזה קשה ומופרך, זה הרגיש לי טבעי כזה, רק עכשיו אני בעצם מבינה עד כמה זה מצב קשה בעצם.
באמת מעניין. בכמה שנים אחיך הבכור גדול ממך?
אצלי אחותי הגדולה גדולה ממני ב14 שנים, אבל לא הרגשתי אף פעם שהיא כמו אמא עבורי.
אצל דוד שלי היה הפרש של 20 שנה בין הבת הבכורה לבן הצעיר. אבל אני לא יודע איך זה הרגיש אצלם.

רגע, בסדרה צ'ארלי הוא בן 28 כשאחיו הקטן הוא רק תינוק? זה הפרש פסיכי בין אחים. בת כמה האמא הייתה כשהיא ילדה את צ'ארלי?
*אה רגע, עכשיו אני רואה שאחר כך שצ'ארלי בן 24. זה מרגיש שזה הופך את זה ליותר שפוי.
**אגב, אני לא זוכר בת כמה פיונה הייתה בתחילת שיימלס אבל אני יותר יכול לדמיין את מוניקה (אמא של פיונה) יולדת אותה בגיל 16.

מה שהיה הופך אותם לסוג של שיימלס? ברצינות כאילו, אני יודעת ששתי הסדרות מאוד שונות בטון שלהם, אבל בשניהם יש משפחה מרובת ילדים עם הורים לא קיימים/לא מתפקדים, והאח/ות הגדול/ה אחראית על כל הילדים, תמיד חשבתי ששיימלס היא קצת גרסת עולם מקביל של שולחן לחמישה איכשהו.
וואו אף פעם לא חשבתי באמת על הדימיון הגדול הזה בין הסדרות
אני לא ראיתי שיימלס . אבל בזמנו מישהו שם בפורום סרטון משיימלס (זה היה נדמה לי היה מארוחת בוקר כלשהי)
ואני ישר אמרתי שזה מזכיר לי את שולחן לחמישה ואני לא זוכרת מי זה היה או את או ניק לא הסכים איתי
וזה היה נראה לי מוזר כי כמו שכתבת עכשיו יש כמה דברים משותפים
אוקי, אני לא זוכר שאי פעם חשבתי על הדימיון בין הסדרות, אבל ייתכן מאוד גם שאני שוכח.

בכל מקרה הסדרות מאוד שונות בהמון דברים. אבל בהחלט יש גם דימיון גדול בין הקונספטים.
והקטע עם אוון זה משהו שניק ( מי אם לא הוא יכול לזכור ולהיזכר משהו כזה) ציין בדיון כלשהו שעסק בנושא שהיה קשור (לא זוכרת איזה רק שבזמנו אני לא זכרתי שזה בכלל קרה בסדרה)
אני לא ידוע איזה קטע עם אוון, אבל אני לא זוכר שאי פעם דיברתי עליו. (אבל זוב, זה שאני לא זוכר לא אומר שזה לא קרה)

didalf

Well-known member
**אגב, אני לא זוכר בת כמה פיונה הייתה בתחילת שיימלס אבל אני יותר יכול לדמיין את מוניקה (אמא של פיונה) יולדת אותה בגיל 16.
פיונה הייתה בת 21 בתחילת הסדרה.
ואני לא חושבת שמוניקה ילדה בגיל 16. לדעתי אפילו נאמר מתישהו שמוניקה ופרנק הכירו בקולג'.

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
אבל אהבתי שהבלונדה באה להתנצל..
אבל היא בכלל לא הייתה בלונדינית |תוהה| אגב שמתם לב שאת אבי שיחקה השחקנית בריטני מרפי?
ומיקי את זהית שהמאמן של ביילי זה המנטור של בארי מהסדרה בארי?
לא ממש עקבתי אחרי הסדרה בזמנו, אז הכל חדש בשבילי. 😂
איזה כיף. כי הכי מעניין אותי תגובות של אנשים שזאת הצפייה הראשונה שלהם

הספוילרים שלי הם לפרקים 2 ו3
1. הקטע שביילי מתעצבן על צ'ארלי שהוא יוצא עם קירסטן די מפגר. באמת מאיפה הוא אמור לדעת שאתה מעונין בה.

זה בכלל מפגר שהוא חושב שיש לו סיכוי איתה
אגב לא יודעת מה יותר מרגיז אותי שבועיים זה זמן שצ'רלי נתן לביילי לנסות את מזלו ואז הוא חזר להתחיל עם קירסטן (למרות שהסצנה הזאת הייתה ממש חמודה בעיני ) או זה שבבוקר הוא בכלל היה עם המבוגרת ההיא ובצהריים הוא התחיל עם קירסטן. אגב בגלל שמת'יו והשחקנית ששיחקה את המבוגרת נראו לי באותו גיל לא הבנתי בהתחלה שהיא מבוגרת ממנו (זה גם דוגמא למה שמפריע לי בזה שהם נראים יותר מבוגרים ממה שהם. זה גרם לזה שיש סצנות כמו זאת שפחות מובנות לי לפעמים)
אגב הייתה סצנה שביילי ביקש ממנו טיפים בקשר ליציאה עם מישהי מבוגרת והם חולקים גלידה אז תקשיבו אני לעולם לא יתרגל לזה שאנשים אוכלים מאותה קופסא/צלחת
מילא הם שאחים אז אולי זה עוד עובר איכשהו (לא אצלי כמובן |שפם|)
בפרק 3 קירסטן אוכלת מהתפוח של צ'רלי וזה היה מגעיל ברמות

אני לא יודעת למה אבל זה שהוא זרק את כל העיתונים על הרצפה עשה לי קצת בחילה כאילו אני אמורה לאסוף אותם:-D|פנים|
חחח הקטע שזה משתלב יפה בכאוס שהולך בבית הזה (אגב נראה לי שהבית וגם המסעדה בפרק של פיילוט הם אחרים מאשר אלו שבפרק 2 והלאה. אוון עצמו הוא בטוח שחקן אחר)
אגב בפרק 2 אנחנו מגלים שהם מכירים את הקונפסט של פח אשפה בטח קריסטן לימדה אותם מה זה
אבל עכשיו שאני נזכרת שבפרק הראשון שהיא החליפה לאוון חיתול על שולחן הסלון
אני מגיעה למסקנה שהיא גם צריכה לעבור קורס בהליכות ונימוסים יחד איתם|פנים|
2. כל הסצינות של קלאודיה הולכת ומדברת עם זרים, שאלוהים יעזור לי. אם הסדרה הזאת הייתה מתרחשת היום, היו חוטפים אותה 3 ד' אל תוף הפיילוט. וטפ?!
חחח
בקשר לרוס (המורה לנגינה שלה)
אז בגלל שהוא דמות חוזרת חשבתי שאת תזכרי אותו
אבל בסצנה הזאת בול חשבתי על מה שכתבת על רוס בזמנו
3. זה קצת חורה לי. אם היו מקשרים את זה למצב הנפשי שהיא נמצאת בו מאז שההורים שלה נהרגו זה משהו אחד, ואולי בתאכלס זה מה שהתסריטאים חשבו לעצמם כשכתבו את זה, אבל זה נראה תלוש כזה. ז"א, את עדין יכולה לצאת למסיבה בערב ולהצליח בלימודים. זה לא שכל שאר התלמידים נראו מבריזים שם מהבית ספר וחוגגים כל היום שאין לה שום זמן ללמוד. לייק, מסיימים ללמוד בשעה 3? 4? יש לך בערך 4 שעות לעשות שיעורים אחרי ואם את תלמידה מצטיינת כמו ג'וליה זה אמור להיות מספיק, והיא עדין יכולה לצאת לאיזה מסיבה שהיא רוצה בערב אחרי זה. אני מניחה שכן צריך להתייחס לטראומה שהמוות של ההורים שלהם השאירה עליהם. אבל הסדרה מתחילה כשהם כביכול כבר "התגברו" על המוות הזה והם ממשיכים לחיות את החיים שלהם. אז דווקא להיאחז במשהו יציב זה הדבר ההגיוני יותר לעשות. אבל שיהיה. יש לה מזל שהיא כזאת יפה אז אני אסלח לה
מסכימה איתך שזה מוזר שזה רק עכשיו קרה אבל אני דווקא מבינה אותה
היא פשוט מישהי שנראה לי שההצלחה בלימודים היה כל עולמה ועכשיו נראה לי שהיא מרגישה שהיא הפסידה דברים מאוד חשובים בגלל זה וזה בכלל לא חשוב כמו שהיא נטה לחשוב אז היא ממש אנטי כלפי זה
בגלל זה אני מצד אחד גם התבאסתי שהיא לא עשתה את העבודה שלה אבל מצד שני כן אהבתי שזה בשבילו לעזור ביילי עם שלו לא רק כי זה חמוד שהיא עזרה לו אלא שזה לא שהמסיבות והחבר'ה מקובלים מונעים את זה ממנה אלא בכלל היא החלטה שזה משהו שלא חשוב לה בכלל עכשיו ולא משנה מה
אמור להיות? :-D נראה לי שבפיילוטים כמעט אף פעם אין.
גם את שיר הפתיחה את לא זוכרת ?:-D
הוא די מוכר
בכל אופן בפרקים האלו יש כל מיני סצנות שבסוף של דבר יהיו בו
כמו הקטע שצ'רלי עולה במדרגות של הבית שלהם מבחוץ שהוא חוזר לגור איתם או הקטע שג'וליה מחייכת בשיעור לפי. קיי
הוא הוריד לה מהשכר כסף כדי שתנהג ברכב. ובגלל שהיא מבוגרת ממנו, הוא יכול טכנית להוסיף אותה לביטוח וככה לשלם פחות עמלות על זה שהוא נהג צעיר.
אבל זה לא שהיא גרה איתם. אז הוא ישתמש בו רק לבית ספר וחזרה?
ומה קטע שהיא עוד הייתה אצלם שג'ורג בא לקחת אותה לדייט שלהם
חשבתי שברגע שאחד מהם בבית אוון הופך להיות באחריותם
זה כי את לא אוכלת קטשופ. זה לגמרי לגיטימי לאנשים שאוכלים קטשופ לשפוך לצלחת ריקה כדי שתוכלי לטבול בה.
אבל בדרך כלל שופכים על אוכל קטשופ ולא הפוך לא ?
לא שברור לי למה בכלל לשפוך על משהו שהוא לא צ'יפס קטשופ
מה?? אני לא זוכרת אי פעם שנתקלתי בשידורים חוזרים שלה:-0
גם אני לא (כיאלו חוץ ממש סמוך לסיום של הסדרה כי אני ראיתי אותה פעמיים לפני הצפייה שלי בה עכשיו)
אבל בתאכלס הוא כן עבר לגור שם כי הם צריכים אותו. הוא הרי לא היה גר בבית וביזבז את הכסף שלהם, לא שלו. כלומר, זה לא באמת השפיע על מצב המגורים שלו. הוא יכל להמשיך לגור איפשה שזה לא יהיה שהיה גר במשך 6 שנים.
מסכימה הוא כנראה קיבל קצת שכל או שזה רגשות אשם
וגם ביילי הזה משחק אותה מסכן, "אתה נכנס לחדר וכל בחורה רוצה להתפשט ולקפוץ איתך למיטה" חמוד, אם למדנו משהו בשרשור הזה, זה שאתה שכבת עם חצי הוליווד בניינטיז אז אל תשחק לי אותה מסכן!
אני מסיקה מהקטע הזה וגם ממה שהוא סיפר לג'וליה על בת ההיא שהוא רצה לצאת והיא לא שמה עליו שלביילי לא ממש הולך עם בנות
וזה קטע שלא הגיוני בעיני בכלל ותסלחו לי שאני שטחית :-P: אבל הוא חתיך וזה לא שהוא חנון או משהו כזה
אז מוזר לי כל העניין (או שקטע הזה שצ'רלי הוא באד גאי ובגלל זה אין לו בעיות בתחום וביילי יותר ילד טוב)
:
באיזה קטע ג'וליה עושה מסיבה בבית בלי לשאול את האחים שלה? אני מבינה שאין הורים אז עושים מה שרוצים, אבל בכל זאת יש לה אח תינוק בבית, איפה ההתחשבות בזה? וגם איך האחים שלה בכלל מאפשרים לה? אני במקומם הייתי מנתקת את המוזיקה מהחשמל וצועקת על כולם ללכת הביתה. יביך אותה כן, אבל אין סיכוי בעולם שהייתי נותנת לאחים שלי לערוך מסיבה ושהחברים השיכורים שלהם היו נכנסים לי לחדר או נוגעים לי בדברים. אם היא לא מצליחה לתחום אותם לסלון בלבד, הייתי מעיפה אותם בעצמי. ממש ריחמתי על קלאודיה המסכנה שישב לה איזה מישהו באוהל ועישן שם. בעע.

הקטע הכי מוזר בסצנה הזאת שמילא ביילי וקלודיה לא הצליחו לגרום להם ללכת
עצם זה שצ'רלי לא העיף אותם היה כבר ממש מוזר
אני לא יודעת אם זה בגלל שהוא מרגיש שאין לו בכלל סמכות הורית או כי הוא זוכר את עצמו בגיל הזה
וגם אבי ונינה יכלו בשלב כלשהו להיות נחמדות לג'וליה אפילו במסיבה הן היו מעצבנות כלפיה

ולגבי ביילי, אני מבינה למה הוא לא רצה להלשין על החבר שלו, אבל החבר הזה היה קצת דיק והגיע לו שביילי ילשין עליו. מצד שני, הם די גרועים ואולי זה יחסוך לו פציעות מיותרות בעתיד. אבל עדין, עם חבר כזה דוש, עדיף להלשין עליו ולפרוש מהנבחרת. אפילו שטכנית זו בכלל לא הייתה אשמתו אבל עדין, איך שהוא דיבר אל ביילי היה מגעיל.
הקטע הזה היה ממש מבאס. ביילי בכלל לא היה ליד מכונית שההם הלכו מכות אז איך הוא מצא את עצמו סמוך אליה לא ברור לי וגם זה שהוא חופר לעצמו בור בחדר של מנהלת מה שגורם לצ'רלי לתפוס את הראש לא ברור לי
אני ישר רציתי שהוא ילשין על החבר ההוא(כי זה היה נראה לי הכי פייר) ובטוח אחרי שהוא היה מגעיל אליו רציתי שהוא ילשין עליו
ובמיוחד בסוף שבכל מקרה הוא לא יהיה בנבחרת כבר רציתי שהוא ילשין עליו כבר :-[

......
כל מיני דברים שאהבתי או רציתי לציין
1.לא הבנתי למה קלאודיה חושבת שמישהו שבוחר לעזוב ומישהו שנעדר זה אותו סיטואציה
ושילוב של כל שכבות הבגדים שהיא לבשה בקטע הזה פלוס זה שתיק שלה היה נראה ריק פלוס הכובע שהיא חבשה גרם לזה שהיא נראת כיאלו היא מופיעה באיזה הצגה או משהו כזה:-D
2.אהבתי את קטע שצ'רלי וקירסטן חיפשו את המפתחות שלה|לב|
3.אני כל כך אוהבת לראות סצנות שמתרחשות בספרייה|מאוהב|
4.ביילי אוכל דגנים וקורא את המאחור שלהם הצחיק אותי ממש :-D
5.כבר הזכרתי את זה למעלה אבל קטע שצ'רלי מציע לקירסטן שוב לצאת איתו והיא מספרת לו שהיא כבר יוצאת עם מישהו והוא כל כך מבואס ומתוסכל מעצמו כל כך חמוד בעיני עלק "ניסיתי להיות נעלה יותר ממה שאני ...זה לא יקרה שוב" ומה קטע שאחרי שהוא סיפר לה את האמת על ג'ורג' היא כעסה גם עליו ;-\
6 .עכשיו שאני נזכרתי שג'וליה בכוונה שמה את הבחינה שלה בצורה שנינה תוכל לראות שהיא נכשלה גורם לי לחשוב שאולי בגלל זה היא לא עשתה את עבודה השלה כדי שהמקובלים יראו בה אחת משלהם
7.הקטע בסוף פרק 2 שהם אוכלים במסעדה היה ממש חמוד (עם קלודיה והסטייק)
8.גם הקטע בתחילת פרק 3 שכולם יורדים על ביילי ופוטבול שלו היה חמוד ומצחיק
ולא הבנתי אם ויל באמת שחקן הכי טוב שלהם או שהוא סתם החמיא לעצמו (כי חשבתי שהשחקנים הטובים בענף הזה בכלל לא נראים כמו ויל)
9.צ'רלי כל כך חתיך |מאוהב||מאוהב||מאוהב|עם המדים מעבודה במיוחד שהוא לא בעבודה
10.ביליי היה ממש חמוד בסוף שקירסטן החמיאה לו והוא כולה מבוסט מעצמו (אין על החיוך והצחוק של סקוט |מאוהב|)
11.זה אומנם לא ברור מהפרקים אלו אבל לא נראה לי שזה משהו משמעותי שמצריך ספוילר.בכל אופן ביילי ואוון ישנים באותו חדר וצ'רלי בחדר של ההורים שלהם וג'וליה בחדר שלה אז אתם רוצים להגיד לי שבכל הבית ענקי יש רק 3 חדרים שבגלל זה קלודיה נאלצת לישון באוהל |wtf|

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
:-0 :-0 :-0 אומג,פורום הישרדות. רגע את רעות נכון?
טוב תקשיבו, הפורום הזה מבלבל אותי. אפרת (אני לא ממציאה עכשיו שמות, נכון?) רשמה בהתחלה שהיא מקווה שרעות תצטרף אלינו, ואז את כתבת פה משהו והיא הגיבה לך שהיא שמחה שהצטרפת אז אכלתי סרטים שאת רעות וחשבתי בכלל שקוראים לך קרן (כי מייקי זה לא השם האמיתי שלך, נכון8-*) ולא הבנתי למה לכל אחד פה יש יותר מידי שמות.
אבל נראה לי שרעות זו מישהו אחרת ואתם סתם עושים לי בלאגן בראש. גם ככה אני ממש גרועה בשמות וכולם בפורום הזה נראים לי כמו בן אדם אחד|חבול|
אחותי גדולה ממני ב-12 שנה, ואחי ב-14.
איזה קטע גם אצלי במשפחה זה ההפרשים. אחי הקטן, צעיר ממני ב-12 שנים, וב-14 שנים מאחי הגדול (יש לנו עוד איזה אח באמצע אבל לא חשוב כרגע:-P:)
ואני ישר אמרתי שזה מזכיר לי את שולחן לחמישה
אני כאילו מבינה למה את עושה את הקישור. אבל לדעתי בשיימלס הם הרבה פחות מתפקדים מאשר בשולחן לחמישה. אולי זה יגיע בהמשך כי אני פחות זוכרת, אבל בשולחן לחמישה הם כאילו acting out כשעובר עליהם משהו, אבל בסופו של דבר הם ילדים טובים כאלה. אפילו צ'ארלי שאמור להיות הילד הרע הוא לא באמת ילד רע והוא די אחראי יחסית לרווק בן 24.
פיונה בעונות הראשונות די אחראית (ish) אבל האמת ששאר האחים שלה הם קטסטרופליים בצורה קיצונית מידי ככה שהפואנטה של שתי הסדרות היא שונה. ולא נראה לי שזה רק הבדל בין הזמנים. כי כאילו שולחן לחמישה אמורה להציג איך משפחה אוהבת מסתדרת אחרי מות ההורים ועל הקשיים שלהם. הם גם באו מרקע יחסית סדיר. ז"א, עד לפני שההורים שלהם נהרגו הם היו אמורים להיות משפחה מתפקדת ובריאה. המשפחה בשיימלס תמיד במצב הישרדותי קיצוני שלא מאפשר להם להיות מתפקדים או בריאים. הסטטוס התמידי שלהם הוא כאוס.
זה בכלל מפגר שהוא חושב שיש לו סיכוי איתה
רגע אז בת כמה קירסטן אמורה להיות בסדרה? אם היא בת 20 כזה אז אין סיבה ממשית לזה שלא יהיה לו סיכוי איתה בתאכלס. האמת שגם אם היא בת 30, זה לא כאילו שזה ממש נדיר. ולא נראה שיש לה יותר מידי סטנדרטים TBH
אבל עכשיו שאני נזכרת שבפרק הראשון שהיא החליפה לאוון חיתול על שולחן הסלון
טיטול מחליפים בכל מקום פנוי שיש!
אז בגלל שהוא דמות חוזרת חשבתי שאת תזכרי אותו
אבל בסצנה הזאת בול חשבתי על מה שכתבת על רוס בזמנו
כבר אמרתי שאני לא זוכרת שום דבר. אז לא את רוס וגם לא את המנגינת פתיחה.
אולי בהמשך כשיתחילו עם זה זה ישמע לי מוכר אבל עכשיו אני בכלל לא זוכרת שהיה פתיח.
עצם זה שצ'רלי לא העיף אותם היה כבר ממש מוזר
אני לא יודעת אם זה בגלל שהוא מרגיש שאין לו בכלל סמכות הורית או כי הוא זוכר את עצמו בגיל הזה
אבל הענין הוא שהוא לא חייב סמכות הורית בשביל להגיד לה להעיף את החברים שלה מהחדר שלו או של האחים שלו. היא יכולה לעשות מסיבה אבל אם היא לא מצליחה להשתלט עליהם, אז כן, הוא יכול להעיף אותם, בתור אח שלה שגם גר בבית הזה. לא בתור הורה שגם היה מקרקע אותה.
מסכימה איתך שזה מוזר שזה רק עכשיו קרה אבל אני דווקא מבינה אותה
היא פשוט מישהי שנראה לי שההצלחה בלימודים היה כל עולמה ועכשיו נראה לי שהיא מרגישה שהיא הפסידה דברים מאוד חשובים בגלל זה וזה בכלל לא חשוב כמו שהיא נטה לחשוב אז היא ממש אנטי כלפי זה
אני מבינה את הזווית הזאת, אבל זה כאילו בא משום מקום. אם זה היה קורה ישר איך שההורים שלה מתו שהיא פתאום אומרת "בשביל מה לבזבז את הזמן שלי על לימודים כשאני יכולה למות בכל רגע" הייתי מבינה את זה. אבל כאילו הכל היה רגיל ואז פתאום מאמצע שום מקום היא החליטה שהיא יכולה למות ובא לה לחגוג. לדעתי זה היה צריך להיות מקושר טוב יותר למשהו שגרם לטריגר באותו הרגע. לא בדיעבד אחרי חצי שנה.
ושילוב של כל שכבות הבגדים שהיא לבשה בקטע הזה פלוס זה שתיק שלה היה נראה ריק פלוס הכובע שהיא חבשה גרם לזה שהיא נראת כיאלו היא מופיעה באיזה הצגה או משהו כזה:-D
מצחיק אותי כשאת מתייחסת כל הזמן לדברים שהם לובשים. אין לי בכלל מושג על מה את מדברת. במיוחד כשאת מגיבה על זה אחרי שראיתי את הפרק אז אני ממש לא זוכרת מה הם לבשו:-D הבגדים שלהם נראים לי מכוערים אבל רגילים לניינטז ככה ששום דבר לא בולט לי במיוחד בכיעור שלו:-D
8.גם הקטע בתחילת פרק 3 שכולם יורדים על ביילי ופוטבול שלו היה חמוד ומצחיק
אותי הצחיק הקטע שהוא מנסה לספר לקלאודיה על המהלך הגדול שהוא עשה וג'וליה כל שניה מכבה אותו ואומרת שהם בסך הכל סיימו בתיקו ולא ניצחו:-D
ולא הבנתי אם ויל באמת שחקן הכי טוב שלהם או שהוא סתם החמיא לעצמו (כי חשבתי שהשחקנים הטובים בענף הזה בכלל לא נראים כמו ויל)
וויל זה הבחור שהלך מכות ובגללו השעו את ביילי?
אני עדין לא מספיק טובה עם השמות של כל הדמויות שהם לא האחים.
11.זה אומנם לא ברור מהפרקים אלו אבל לא נראה לי שזה משהו משמעותי שמצריך ספוילר.בכל אופן ביילי ואוון ישנים באותו חדר וצ'רלי בחדר של ההורים שלהם וג'וליה בחדר שלה אז אתם רוצים להגיד לי שבכל הבית ענקי יש רק 3 חדרים שבגלל זה קלודיה נאלצת לישון באוהל
זה האמת לא כזה חריג. מאיך שהבית נראה מבחוץ זה בנוי בשכונות כאלה שהבתים בהם הם של שלושה או ארבעה חדרי שינה. בדר"כ היה נהוג לשים בנים בחדר אחד ובנות בחדר אחד וההורים בחדר, אז מעט מאוד אנשים היו קונים את הבתים של הארבעה חדרים כי זה מייקר אותם מאוד.

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
פיונה הייתה בת 21 בתחילת הסדרה.
ואני לא חושבת שמוניקה ילדה בגיל 16. לדעתי אפילו נאמר מתישהו שמוניקה ופרנק הכירו בקולג'.
וליאם היה בן שנה כשהסדרה התחילה, לא?
אז נגיד שמוניקה ילדה את פיונה בגיל 20 ואת ליאם לקראת גיל 40 זה נראה לי פחות או יותר הגיוני.

lemon lyman

Well-known member
. אפרת (אני לא ממציאה עכשיו שמות, נכון?) רשמה בהתחלה שהיא מקווה שרעות תצטרף אלינו, ואז את כתבת פה משהו והיא הגיבה לך שהיא שמחה שהצטרפת אז אכלתי סרטים שאת רעות וחשבתי בכלל שקוראים לך קרן (כי מייקי זה לא השם האמיתי שלך, נכון8-*) ולא הבנתי למה לכל אחד פה יש יותר מידי שמות.
אבל נראה לי שרעות זו מישהו אחרת ואתם סתם עושים לי בלאגן בראש. גם ככה אני
אני אפרת אבל אני מעדיפה שגם לי יהיה כינוי כמו ניק ולונה (מאותה סיבה כמו אצלם)
כיאלו אני יודעת שהייתי צריכה לחשוב על זה מהתחלה
אבל עדיין אשמח אם תקראו לי מעכשיו ג'ולס גם אם זה אולי פתטי זה פשוט כינוי שאני אוהבת

רעות בקושי מגיבה פה למרות שאני משגעת אותה להגיב בפורום הכינוי שלה הוא Reutk
(נ.ב אני מרגישה שהיא סתם מבזבזת לי את גיף היפה שהכנתי לה החצופה;-])

LeAnnDylan

Well-known member
דילן זה לא השם האמיתי שלך נכון? זה כינוי?
אכן כינוי. אבל אני משתמשת בו גם בחיים האמיתיים. אני לא אוהבת את השם שלי, אז אני דילן בשביל כולם.

טוב, הגעתי לפרק 4
הפעם אני כותבת ישר אחרי הפרק אז מקווה לזכור יותר מבדר"כ כי כן הייתי צריכה לעצור את הפרק כמה פעמיים כי למרות שרציתי להזכיר לעצמי לא לראות פרקים בעבודה, זה בדיוק מה שאני עושה|חבול|
אניווי. היו כמה קטעים ממש מצחיקים בפרק הזה.
אגב ג'ולס, ג'סטין זה זה שאת אוהבת, נכון? אני לא זוכרת אותו מהסדרה אבל אני מניחה שהוא יופיע הרבה אם נקשרת אליו:-P:
זה שקלאודיה כל שניה שואלת את ג'וליה שאלות על סקס הרג אותי:-D בכלל זה שהיא נכנסה לה באמצע למקלחת וכזה "סקס זה כואב?" איזו ילדה רנדומלית:-D
אגב הבנתי את מי קירסטן מזכירה לי. היא נראית כמו הת'ר לוקליר צעירה.
וואו הקטע שהיא במטבח עם ג'וליה ואומרת לה שהיא צריכה לדבר עם אח שלה על הפעם הראשונה כדי שלא תעשה טעות וג'וליה כזה "פחח בטח, צ'ארלי שכב עם 8 מיליון בנות" היה כזה אאוץ':-D וזה שהיא אמרה לה על משפטי פתיחה העלובים שלו:-D:-D ואח"כ התירוץ שלו "רציתי להגיד משהו יפה וזה נשמע יפה":-D

אגב מישהו מוכן להסביר לי איך ביילי קשקש לפני פרק על ה-INT שהוא עשה במשחק כדי להשוות אותו (כלומר הוא שחקן הגנה) ועכשיו הוא מתבכיין על הקוורטרבק החדש שהביאו ואומר שהוא בא במקומו (כלומר הוא שחקן התקפה) איך הוא יכול להיות גם וגם? כאילו אני יודעת שמעבירים לפעמים שחקנים לפי חוסר בעמדות מסוימות אבל ממתי שחקני הגנה משחקים בהתקפה? ובטח שלא יסכנו את הקוורטרבק של הקבוצה במשחק הגנה. קיצר איי קול בולשיט!
ועוד הוא אמר לחבר שלו "אני יודע שאני לא השחקן הכי טוב בקבוצה אבל אני מהיר" מי צריך קוורטרבק מהיר? כאילו, זה לא מזיק, אבל הוא לא באמת צריך לרוץ. צריך שה-QB של הקבוצה יהיה הכי טוב. בגלל זה הם מנצחים בלעדיך ביילי!
חוץ מזה שאם הוא היה QB ועדין לא השיג את כל הבנות בשכבה שהוא רצה איי קול דאבל בולשיט!|שפם|
אגב הבחורה הזאת שהוא נדלק עליה בחנות נעלים הייתה ממש מכוערת. הסטנדרטים שלו ממש נמוכים מסתבר:-D
ומצחיק שהגבתי לפני על זה שקירסטן נראית כאילו היא תלך עם ילד בן 15 ובתחילת הפרק היא אומרת על איזה בן 19 שהתחיל איתה בקורס שלה "אני מטפלת בתינוקות, אני לא צריכה לצאת איתם גם" אז לייק, בת כמה היא אמורה להיות? כי אני ממש אצחק אם היא בת איזה 21:-D מה היא חושבת שהיא בצה"ל ומי שהתגייס אחריה הוא הבן שלה?!:-D

הקטע שצ'ארלי לוקח את קירסטן הביתה בהתחלה והוא הולך להביא קונדום והיא בינתיים נרדמה, אמרתי לעצמי איזה מזל שאנחנו לא בפרק של SVU, כי הוא בטוח היה אונס אותה כשהיא מחוסרת הכרה|פנים|
ואם כבר קירסטן, אני רוצה לציין את הטעם המשובח שלה במוזיקה. (גם אני רוצה ללכת להופעה של ליז פייר:-P:)

"ידעתם ש-60 מיליון זרעים נפלטים אל תוך האישה במהלך כל משגל" וטפ קלאודיה:-D:-D

Reutk

Active member
יצטרך להיות ברמן איזה 10 שנים
על זה ג'ו בונה. צ'ארלי לא מבין מהחיים שלו.

הקטע שקלאודיה הולכת למורה הפרטי הזה שלה
רוס??? סיירסלי הוא בלתי מזיק לחלוטין. אבל אני יכולה להבין למה הלכת לשם עם הסדרה הזאת.

3. מה היה הקטע שקלאודיה עמדה באמצע הרחוב והתחילה לנגן ואנשים עמדו ומחראו כפיים. מה אתם מוחאים כפיים, תביאו לה כסף:-D הייתי בטוחה שזו הייתה הפואנטה של הסצינה הזאת. שהיא כאילו תבוא עם מזוודה מלאה בשטרות של סינגלים מגולגלים ותגיד "חבר'ה יש כסף לבייביסיטר!" :-D
:-D :-D לגמרי! אנשים מטומטמים מה הם חשבו שזה הופעה בחינם???

4. זה שביילי אומר לג'וליה כזה "הלכתי לאבא כשנשבר לי הלב והוא אמר לי משהו ממש מנחם שגרם לי להרגיש טוב יותר אבל אני לא זוכר מה" היה ממש דושי מצידו:-D
הכי דוש איך הוא בדיוק עזר לה בזה?? הבעיה של ביילי זה שהוא מדבר לפעמים בלי לחשוב. אולי הוא רצה להגיד לה שהוא מבין אותה כי גם לו זה קרה, והוא גם מבין למה זה כל כך קשה לה כי לה אין מישהו חכם שיתמוך בה בזה כמו שלו היה.

5. מה המיותר הזה זורק לנו את נב פתאום?! שיגיד תודה שהיא מסתכלת לכיוון שלו עם הסוודר המכוער הזה.
בדיוק! נב הכי מושלמת בעולם! איזה כיף שכולם אוהבים אותה פה. כל הסיפורים האלה שזורקים את ג'וליה וביילי הכי לא אמינים שיש.

.
2.שמתם לב לקטע בבוקר במטבח שג'וליה מקטרת על זה שהפיצה לא קרה?8-* מה הקטע של זה, למה שמישהו ירצה פיצה קרה 8-{. ומה הקטע שהיא זרקה אותה לטוחן אשפה
כבר סיפרתי לך מה התאוריה שלי, וזה שמדובר בשאריות מארוחת הערב שהם אוכלים עכשיו לארוחת בוקר אחרי שהם השאירו אותם בחוץ ואף אחד לא טרח להכניס אותם למקרר. נכון שזה לא מסביר למה ג'וליה מקטרת דווקא שהפיצה לא קרה במקום יבשה אבל זאת התאוריה שלי ואני דובקת בה. הקטע עם הטוחן אשפה אני איתך היא לגמרי זרקה אותה לשם. כאילו מה? פתאום הטוחן אשפה התקלקל אחרי שהיא אמרה את זה?

אגב שהיא מחייכת אליו בשיעור לפני שאנחנו רואים אותו הייתי בטוחה שהיא מחייכת למישהו אחר (וחשוב יותר) אבל לא B-|
אוי כן! הרבה יותר חשוב!|מאוהב|.

אוון כזה חמודי:-]
|כן|

לדעתי אפילו נאמר מתישהו שמוניקה ופרנק הכירו בקולג'
הזוי שהם היו בקולג'.
אבל ממה שאני מבינה נב וסקוט הכי קשורים
אבל זה לא מה שאמרת לי |אילם|

כשראיתי את הסדרה כשהייתי קטנה כל הסידור הזה שהבחור בן 28 (שנראה לי כמו משהו כ"כ מבוגר אז) אמור לשמור על האחים שלו לא נראה לי כזה קשה ומופרך
זה גם בגלל שמתי שאנחנו קטנים אנחנו בטוחים שלאנשים מבוגרים אין חיים ואין שום דבר לעשות חוץ מלשרת אותנו.

מה שהיה הופך אותם לסוג של שיימלס?
לא מדויק כי בשיימלס פיונה כן מתפקדת וכן אחראית. רשת פוקס הטילה וטו על דמות נשית לא מתפקדת זאת הייתה הבעיה שלהם.

אני כאילו רוצה להבין את המעבר הזה שג'וליה עושה מתלמידה מצטיינת ל-"ציונים-על-הזין-שלי"
אני לא אוהבת את העלילה הזאת עם ג'וליה אבל נראה לי שזה תהליך שהיא עוברת המוות של ההורים השפיעה עליה בקטע שהיא לא מוצאת טעם בכל התוכניות שהיא עשתה לעתיד. נכון שעבר הרבה זמן מאז שהם נהרגו אבל זה לא שראינו איך היא הייתה בתקופה הזאת של החצי שנה.

יש לה מזל שהיא כזאת יפה אז אני אסלח לה.
המשפט הזה נכון לגבי ג'וליה תמיד :-D.

חח חצי מהדברים שהם לובשים שם מחרידים.
לגמרי. אבל הקטע זה שלפעמים הם לובשים בגדים שגם לי היו באותה התקופה |פנים|. אבל אני כן קצת אוהבת את הסגנון הזה של שנות ה90.

אוי, אני לא אוהבת את נב עם שיער קצר :-(
אני אוהבת |מאוהב|.

ושמאוד אהבתי את ביילי (כי הוא היה חתיך בעיניי)
גם אני אהבתי את ביילי בצפייה הראשונה ב94 ועכשיו אותו אני הכי לא אוהבת.

lemon lyman

Well-known member
עוד לא ראיתי פרק 4 , אראה היום או מחר.
ראית אותו ?
:-0 :-0 :-0 אומג,פורום הישרדות. רגע את רעות נכון?אוי איזה ישן. אני זוכרת שכתבתי המון בפורום של ההישרדות בעונה ההיא (שהייתה היחידה של באמת vip ולא עאלק vip כמו העונות שאחר כך)(אגב התחלת לראות את העונה הנוכחית הישראלית? אני כן. אני שונאת כמה זה נמרח, אבל אני פשוט לא יכולה לא לראות את זה).
לא אני לא רואה את העונה הנוכחית
אני בעיקרון לא אוהבת עונות עם מפורסמים
אבל אז הייתה את העונה עם ג'ובאני רוסו שהוא בגדול הסלב הישראלי הכי אהוב עליי
(אהבתי גם את נעמה בעונה איתו אחרי שממש לא סבלתי אותה בעונה הראשונה וגם את ליהיא אני אוהבת )
ואז את העונה שעברה לא רציתי לראות אבל אז לפני שהיא עלתה השלמתי את כל העונות של הבוזגולס שודרו
והתאהבתי באסי בוזגלו אז הייתי חייבת לראות את העונה איתו ובעיני היא הייתה עונה טובה
בכל אופן אני ממש שונאת את אוהד בוזגלו בגללו החלטתי לא לצפות בעונה שיש עכשיו(אני שמחה שהוא כנראה הולך להיות פחות בעונה 6 של בוזגלוס) מה שכן שראיתי שזוהר נמצא גם בעונה הזאת אז זה כן עשה לי חשק

בכל אופן אני זוכרת איך אהבתי את החפירות שלך שם וגם פה שחושבים על זה
למרות שזה מחדל שאין לנו סדרות משותפות (אני כמובן עדיין קוראת הודעות שלך למרות זה)
אגב חתונמי את לא רואה ?

וואי איזה קטע שאת זוכרת שדיברתי על זה שיש לי אחים גדולים, אין לי שמץ איך הגעתי לדבר על זה, אבל זה דיי הגיוני כי אני זוכרת שכתבתי שם המון כי הייתי אובססיבית ברמה קצת מוגזמת אפילו לעונה ההיא, וזה דבר שהגיוני שאני אגיד. אחותי גדולה ממני ב-12 שנה, ואחי ב-14. מה שאומר שכשאח שלי היה בן 18 אני הייתי בת 4. אני בעיקר זוכרת שכשהייתי קטנה כולם נראו לי בערך באותו גיל כי ילדה בת 4 לא ממש מפרידה בין נגיד אבא שלי שהוא בן 50 בערך לבין ילד בן 18, זה הרגיש לי כאילו כולם פשוט "גדולים".
אני חושבת שאני תהיתי אם יש קשר בין המיקום המשפחתי (בכור, צעיר, אמצעי ) להתנהגות

אוי נו, ידעתי... אף פעם לא מלהקים בני נוער לשחק בני נוער. לפחות לייסי היא יחסית בגיל של הדמות שלה. טוב הם גם לא נראים באת בני 1 ו-16
זה משהו שהיה יותר נפוץ פעם לא ?
נגיד בשיימלס האחים פחות או יותר בגיל של השחקנים שמשחקים אותם ?
זה ממש מוזר לי לשמוע. אני יודעת שיש הרבה שמאוכזבים מהסוף של הסדרה או מהעונות האחרונות אפילו, ואפשר בדיעבד לשנוא את ההתחלה אם שנאת את הסוף, אבל בתור פרק בפני עצמו, הפיילוט של אבודים הוא אחד הפיילוטים הכי טובים בהיסטוריה של הטלוויזיה לדעתי. ממש מוזר לי לשמוע שמישהו התחיל לראות את הפרק הראשון בזמן אמת ולא עניין אותו להמשיך בלי לדעת כלום על ההמשך.
אני לא ראיתי אותו בזמן אמת כי הסדרה הייתה בהוט ולי יש יס
אחרי מלא זמן ערוץ 10 ( נדמה לי )שידר אותה
אבל מה שכן אני בכלל לא אוהבת סדרות מז'אנר הזה

:-D הוא באמת חתיך מאוד |מאוהב|
רגע מת'יו או רוב לאו ? ;-#

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
אצל דוד שלי היה הפרש של 20 שנה בין הבת הבכורה לבן הצעיר. אבל אני לא יודע איך זה הרגיש אצלם.
זה בול כמו אצל דוד שלי 8-*8-*8-*
רגע, בסדרה צ'ארלי הוא בן 28 כשאחיו הקטן הוא רק תינוק? זה הפרש פסיכי בין אחים. בת כמה האמא הייתה כשהיא ילדה את צ'ארלי
אני אחזור אליך עם התשובה
בכל מקרה הסדרות מאוד שונות בהמון דברים. אבל בהחלט יש גם דימיון גדול בין הקונספטים.
לא אמרתי שהן בול
אלא רק שהיא הזכירה לי אותה
הרגישה לי בזמנו התגובה של מי שזה לא היה. שזה כיאלו השוותי בין אובמה לטראמפ
אני לא ידוע איזה קטע עם אוון, אבל אני לא זוכר שאי פעם דיברתי עליו. (אבל זוב, זה שאני לא זוכר לא אומר שזה לא קרה)
יש שלב שהוא אוכל רק מאכלים לבנים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה בול כמו אצל דוד שלי 8-*8-*8-*
אולי יש לנו אותו דוד o_O
לא אמרתי שהן בול
אלא רק שהיא הזכירה לי אותה
הרגישה לי בזמנו התגובה של מי שזה לא היה. שזה כיאלו השוותי בין אובמה לטראמפ
זה בעיקרון נשמע כמו דבר נוראי לעשות (להשוות את אובמה לטראמפ)
אבל יחד עם זה שניהם היו נשיאים של ארה"ב במאה ה21.
זה משהו שאפשר לומר רק על עוד שני אנשים. (ושני האחרים הם גברים לבנים) (הבדיחה כאן היא שטראמפ הוא לא לבן אלא כתום)
עוד אפשר לומר על טראמפ ואובמה זה שלשניהם שתי בנות. ושניהם נושמים חמצן...
יש שלב שהוא אוכל רק מאכלים לבנים
אני בהחלט לא מאמין שזה משהו שאני אי פעם זכרתי לגבי הסדרה. ואני אם כבר הפוך (חוץ מסטייק לבן, אבל הוא טכנית לא ממש לבן)

lemon lyman

Well-known member
אני בהחלט לא מאמין שזה משהו שאני אי פעם זכרתי לגבי הסדרה. ואני אם כבר הפוך (חוץ מסטייק לבן, אבל הוא טכנית לא ממש לבן)
טוב אולי לא זכרתי נכון וזה לא היית אתה אבל זה בהחלט עלה בפורום
והתכוונתי שאתה זוכר בגלל שגם אתה אוכל רק מאכלים מסוימים

lemon lyman

Well-known member
איזה קטע גם אצלי במשפחה זה ההפרשים. אחי הקטן, צעיר ממני ב-12 שנים, וב-14 שנים מאחי הגדול (יש לנו עוד איזה אח באמצע אבל לא חשוב כרגע:-P:)
את השנייה במשפחה?
רגע אז בת כמה קירסטן אמורה להיות בסדרה? אם היא בת 20 כזה אז אין סיבה ממשית לזה שלא יהיה לו סיכוי איתה בתאכלס. האמת שגם אם היא בת 30, זה לא כאילו שזה ממש נדיר.
אני לא בטוחה אבל אני חושבת שהיא בגיל של צ'רלי או קטנה ממנו בשנה
(אגב השחקנית עצמה הייתה בת 29 בעונה הראשונה )
ולא נראה שיש לה יותר מידי סטנדרטים TBH
ואיזה קטע שאני כתבתי לך שאין לו סיכוי אז ממש שכחתי ממה שהיא אמרה לו בפרק 4 עד שקראתי את מה שכתבת פה
בכל אופן זה די נדיר שמישהי בת 20+ תצא עם מישהו בן 16
אני חושבת שאפילו מישהי בת 17 לא תרצה לצאת עם מישהו בן 16
למרות שבאיזה סדרה שאני רואה כל בנות יותר גדולות בשנה מהבני זוג שלהם
טיטול מחליפים בכל מקום פנוי שיש!
זה לא שהיה חסרים מקומות פנויים . היא יכלה להחליף בספה עצמה
כבר אמרתי שאני לא זוכרת שום דבר.
אולי בהמשך כשיתחילו עם זה זה ישמע לי מוכר אבל עכשיו אני בכלל לא זוכרת שהיה פתיח.
כן אחר כך ראיתי שכתבת את זה
זה באמת מעניין אם תכירי את השיר שהוא יואיל בטובו להגיע כבר |שפם|

אבל הענין הוא שהוא לא חייב סמכות הורית בשביל להגיד לה להעיף את החברים שלה מהחדר שלו או של האחים שלו. היא יכולה לעשות מסיבה אבל אם היא לא מצליחה להשתלט עליהם, אז כן, הוא יכול להעיף אותם, בתור אח שלה שגם גר בבית הזה. לא בתור הורה שגם היה מקרקע אותה.
אני מתכוונת שהוא אולי הרגיש שהם גם ככה לא יקשיבו לו אז אין טעם
אני מבינה את הזווית הזאת, אבל זה כאילו בא משום מקום. אם זה היה קורה ישר איך שההורים שלה מתו שהיא פתאום אומרת "בשביל מה לבזבז את הזמן שלי על לימודים כשאני יכולה למות בכל רגע" הייתי מבינה את זה. אבל כאילו הכל היה רגיל ואז פתאום מאמצע שום מקום היא החליטה שהיא יכולה למות ובא לה לחגוג. לדעתי זה היה צריך להיות מקושר טוב יותר למשהו שגרם לטריגר באותו הרגע. לא בדיעבד אחרי חצי שנה.
אני חושבת שזה בגלל שהיוצרים רצו לעשות את העלילה הזאת אבל מצד שני לא התאים להם שהסדרה תתחיל סמוך לתאונה אז זאת התוצאה

אגב בזמנו הם בטח לא חשבו שינתחו את הסדרה שלהם לפרטים פרטים (כי בעתיד יהיו עוד מצבים שלא יסתדרו עם דברים אחרים . דברים שכיום בגלל הטוויטר וכ"ו כמעט וכבר לא קורים)

מצחיק אותי כשאת מתייחסת כל הזמן לדברים שהם לובשים. אין לי בכלל מושג על מה את מדברת. במיוחד כשאת מגיבה על זה אחרי שראיתי את הפרק אז אני ממש לא זוכרת מה הם לבשו:-D הבגדים שלהם נראים לי מכוערים אבל רגילים לניינטז ככה ששום דבר לא בולט לי במיוחד בכיעור שלו:-D
חחח זה ממש מציק לי. מה שגם אני אלופה בלהתמקד בדברים הקטנים ולא חשובים B-|

אותי הצחיק הקטע שהוא מנסה לספר לקלאודיה על המהלך הגדול שהוא עשה וג'וליה כל שניה מכבה אותו ואומרת שהם בסך הכל סיימו בתיקו ולא ניצחו:-D
כן גם כן קלאודיה הזאת אוהבת הצלחות שכמותה (או לפחות תיקו)|שפם|
אגב אני ראיתי את הפרק הזה לפחות בפעם רביעית בשנה האחרונה ובכלל פה ושם שומעת על פוטבול
אבל כל פעם מחדש אני מופתעת לגלות שיש תיקו בפוטבול
וויל זה הבחור שהלך מכות ובגללו השעו את ביילי?
אני עדין לא מספיק טובה עם השמות של כל הדמויות שהם לא האחים.
ויל זה החבר הטוב שלו
(את זוכרת את דרו החבר של נינה מפרק 4 ? אז בגדול ככה אני מתארת שחקני פוטבול)
זה האמת לא כזה חריג. מאיך שהבית נראה מבחוץ זה בנוי בשכונות כאלה שהבתים בהם הם של שלושה או ארבעה חדרי שינה. בדר"כ היה נהוג לשים בנים בחדר אחד ובנות בחדר אחד וההורים בחדר, אז מעט מאוד אנשים היו קונים את הבתים של הארבעה חדרים כי זה מייקר אותם מאוד.
יאו תודה על תשובה
את לא מבינה איך זה שגע אותי

keren or5

Well-known member
ראית אותו ?
עוד לא. אני כמעט בטוחה שאראה היום ואז אקרא מה שדילן כתבה
עזבי שזה בכלל לא הגיוני שהוא חשב שהיא תרצה לצאת איתו . זה כמו שקלודיה הייתה חושבת שיש לה סיכוי עם ויל החבר של ביילי
לא יודעת. הוא אמור להיות בן 15 או 16? ילדים בגיל הזה מטומטמים, ברור שהוא יחשוב שיש לו סיכוי עם אישה בגיל של קריסטין, וגם קלודיה יכולה לחשוב שיש לה סיכוי עם חבר של ביילי, שכחתם כמה ילדים קטנים טיפשים.
כן אני גם אהבתי את זה . הקטעים הכי אהובים עלי שהם חמודים אחד לשני (והקטעים השנואים שהם לא |שפם|)
|כן|
אגב שמתם לב שאת אבי שיחקה השחקנית בריטני מרפי?
כןן!!! רציתי לכתוב את זה ושכחתי, והיא עוד נראית בול כמו שהיא נראיתה בקלולס
ומיקי את זהית שהמאמן של ביילי זה המנטור של בארי מהסדרה בארי?
וואי!! תבורכי. שברתי את הראש לזכור מאיפה השחקן מוכר לי!! אז שמתי לב שאני מכירה אותו אבל לא הבנתי מאיפה עד שכתבת מבארי.
גם את שיר הפתיחה את לא זוכרת ?:-D
אני גם זוכרת אותו ומחכה לו ובנתיים הוא לא מגיע :cry:
כבר הזכרתי את זה למעלה אבל קטע שצ'רלי מציע לקירסטן שוב לצאת איתו והיא מספרת לו שהיא כבר יוצאת עם מישהו והוא כל כך מבואס ומתוסכל מעצמו כל כך חמוד בעיני עלק "ניסיתי להיות נעלה יותר ממה שאני ...זה לא יקרה שוב" ומה קטע שאחרי שהוא סיפר לה את האמת על ג'ורג' היא כעסה גם עליו ;-\
כן זה היה חמוד שצ'ארלי קינא. אבל באמת מה היא כעסה עליו?

טוב בקשר לג'וליה וזה שהיא החליטה שלא אכפת לה יותר להיות טובה בלימודים(כולם הגיבו על זה ואני לא יודעת את מי לצטט אז לכולם)- אני דווקא אהבתי את זה בניגוד לכולם. אולי היא לא צריכה להיכשל, אבל זה דווקא היה מרענן בעיני שהמורה נתנה לה הזדמנות לשפר את הציון והיא לא רצתה, אבל היא כן ויתרה לצאת בשביל לעזור לביילי. איכשהו הייתי בטוחה שבסוף היא כן תגיש את העבודה, וזו הייתה הפתעה מרעננת שלא. אני אוהבת את זה שהיא מעריכה מחדש מה באמת חשוב לה בחיים, ולקבל מאיות בכל דבר זה לא הדבר שהכי חשוב לה. כמו שהיא אמרה- אם היא תמות מחר, היא לא תצטער שהיא לא קיבלה מאה במבחן. וממרום גילי, בתור אחת שהייתה מאוד בחרדה על הציונים שלה, אני פתאום מבינה כמה הרבה מהם לא היו כאלה חשוב. וכמה זה לא היה משנה כלום אם הייתי מוציאה 60 בהיסטוריה במקום 90. דווקא התחברתי אליה ממש ואהבתי את זה. כמו שאמרתי, אני לא חושבת שהיא צריכה להגיע למצב נכשל, ואני מקווה שזה לא יקרה (אני לא זוכרת), אבל לקבל סביבות 60 ולעבור לפחות אבל יותר להתמקד בדברים שיעשו אותה מאושרת- יותר חשוב. וגם אין לי בעיה שהיא עשתה את המסיבות האלה, אני אוהבת לראות שהיא מתנסה בדברים, אבל גם מפנימה ולומדת לקחים, כשהיא רואה שמשהו לא עובד כמו שצריך אז היא הפסיקה את זה בסוף (המסיבות). זה בדיוק הגיל להתנסות ולעשות טעויות. אני אוהבת שהיא לא מרי סו כזאת.

keren or5

Well-known member
יאאא איזה פרק כייפי ומחרמן!!!
ג'סטין!! |מאוהב| פעם ראשונה שהוא מופיע נכון? אני מתה עליו. חבל שג'ולה |בשלב הזהלא ממש רוצה אותו :(. זה היה נחמד לפחות שהיא בעקבות מה שקרה לחברה שלה והבחור שהיא שכבה אתו, החליטה לא לשכב איתו סתם כדי לא לסמן וי, כדי לא להיות מאלו ששוכבים וזורקים. אוף שתתאהב בו כבררר!!!
צ'ארלי היה כזה חתיך הפרק וכל הפלירטוטים שלו עם קרסטין היו כאלה מחרמנים |מאוהב|. גם רציתי להגיד עוד משהו עוד בפרקים הקודמים, אני לא יודעת למה אבל כל עם שרואים את צ'ארלי מאחורי הבר והוא כזה מתכופף לדבר עם מישהו (בפרק הזה בעיקר עם קריסטין) הוא נראה איכשהו עוד יותר חתיך.. גרר...
אוי ביילי לא... מה אתה מקשיב לפאקינג בת 11? אני יודעת שיש לה כוונות טובות אבל זה הרעיון הכי גרוע בעולם להכניס את עצמך לפרינדזון של מישהי שכבר יש לה חבר |פנים|.

בפינת הדברים החמודים שהאחים עושים אחד למען השני:
- ביילי סוף סוף סיים עם הקראש על קריסטין ועוד שם לב לחיבור בין צ'ארלי לבינה, ואפילו לקח על עצמו לשמור על אואן באותו יום כדי שצ'ארלי והיא יוכלו להיות ביחד, ותודה לאל שלפחות אחד מקווי העלילה בפרק נגמר במין!
- ג'וליה נכנסה בסוף לאוהל של קלודיה ומנסה לדבר איתה על כל השאלות שלה על מין. זה היה כ"כ חמוד ובוגר איך שהיא אמרה בהתחלה-שהיא לא מבינה הכי טוב בנושא אבל היא תנסה לענות הכי טוב שהיא יכולה, ותכלס זה מה שקלודיה רצתה, רק שיתיחסו אליה, לא שיתנו לה את כל התשובות, אבל שיראו שהדבר הזה מטריד אותה ושמישהו ידבר איתה על זה. זה היה מקסים.
אגב הבחורה הזאת שהוא נדלק עליה בחנות נעלים הייתה ממש מכוערת. הסטנדרטים שלו ממש נמוכים מסתבר:-D
האמת כן, היא לא משהו בכלל. בהתחלה כשראו אותה מהרגליים חשבתי שאולי זאת (ספוילר להמשך הסדרה)
שרה, אבל אז נזכרתי שהייתה לו חברה לפניה.
הקטע שצ'ארלי לוקח את קירסטן הביתה בהתחלה והוא הולך להביא קונדום והיא בינתיים נרדמה, אמרתי לעצמי איזה מזל שאנחנו לא בפרק של SVU, כי הוא בטוח היה אונס אותה כשהיא מחוסרת הכרה|פנים|
זה כואב לי להגיד, אבל אני מרגישה שבמציאות, במיוחד של שנות ה-90, הוא פשוט היה מטלטל אותה בכוח עד שהיא הייתה חצי בהכרה ואז שוכב אותה ולא מבין אפילו שהוא חצי אנס אותה. אני באמת חושבת שלהרבה גברים לא הייתה המודעות הזאת שאם בחורה חצי בהכרה זה קצת אונס. אני ממש מקווה שלדור של היום יש יותר מודעות וגם במציאות אני אאמין שרוב הגברים היו פועלים כמו שצ'ארלי פעל בפרק.

lemon lyman

Well-known member
יאאא איזה פרק כייפי ומחרמן!!!
ג'סטין!! |מאוהב| פעם ראשונה שהוא מופיע נכון? אני מתה עליו. חבל שג'ולה |בשלב הזהלא ממש רוצה אותו :(. זה היה נחמד לפחות שהיא בעקבות מה שקרה לחברה שלה והבחור שהיא שכבה אתו, החליטה לא לשכב איתו סתם כדי לא לסמן וי, כדי לא להיות מאלו ששוכבים וזורקים. אוף שתתאהב בו כבררר!!!
צ'ארלי היה כזה חתיך הפרק וכל הפלירטוטים שלו עם קרסטין היו כאלה מחרמנים |מאוהב|. גם רציתי להגיד עוד משהו עוד בפרקים הקודמים, אני לא יודעת למה אבל כל עם שרואים את צ'ארלי מאחורי הבר והוא כזה מתכופף לדבר עם מישהו (בפרק הזה בעיקר עם קריסטין) הוא נראה איכשהו עוד יותר חתיך.. גרר...
אוי ביילי לא... מה אתה מקשיב לפאקינג בת 11? אני יודעת שיש לה כוונות טובות אבל זה הרעיון הכי גרוע בעולם להכניס את עצמך לפרינדזון של מישהי שכבר יש לה חבר |פנים|.

בפינת הדברים החמודים שהאחים עושים אחד למען השני:
- ביילי סוף סוף סיים עם הקראש על קריסטין ועוד שם לב לחיבור בין צ'ארלי לבינה, ואפילו לקח על עצמו לשמור על אואן באותו יום כדי שצ'ארלי והיא יוכלו להיות ביחד, ותודה לאל שלפחות אחד מקווי העלילה בפרק נגמר במין!
- ג'וליה נכנסה בסוף לאוהל של קלודיה ומנסה לדבר איתה על כל השאלות שלה על מין. זה היה כ"כ חמוד ובוגר איך שהיא אמרה בהתחלה-שהיא לא מבינה הכי טוב בנושא אבל היא תנסה לענות הכי טוב שהיא יכולה, ותכלס זה מה שקלודיה רצתה, רק שיתיחסו אליה, לא שיתנו לה את כל התשובות, אבל שיראו שהדבר הזה מטריד אותה ושמישהו ידבר איתה על זה. זה היה מקסים.

האמת כן, היא לא משהו בכלל. בהתחלה כשראו אותה מהרגליים חשבתי שאולי זאת (ספוילר להמשך הסדרה)
שרה, אבל אז נזכרתי שהייתה לו חברה לפניה.

זה כואב לי להגיד, אבל אני מרגישה שבמציאות, במיוחד של שנות ה-90, הוא פשוט היה מטלטל אותה בכוח עד שהיא הייתה חצי בהכרה ואז שוכב אותה ולא מבין אפילו שהוא חצי אנס אותה. אני באמת חושבת שלהרבה גברים לא הייתה המודעות הזאת שאם בחורה חצי בהכרה זה קצת אונס. אני ממש מקווה שלדור של היום יש יותר מודעות וגם במציאות אני אאמין שרוב הגברים היו פועלים כמו שצ'ארלי פעל בפרק.
יאי איך חיכיתי לתגובה שלך בהתחלה חשבתי שכבר ראית ולא היה לך מה להגיב. בגלל זה שאלתי אותך אם ראית אותו .
היה שווה לחכות לתגובה המושלמת שלך |לב|

למעלה