Party Of Five🏠👶👧👩👨🧔

lemon lyman

Well-known member
היא באמת הייתה מאוד מעצבנת בפרק הזה, אני חושבת שלראשונה היא הייתה אמורה להיות מעצבנת, למרות שבצפייה עכשיו אני שמה לב שהיא דיי מעצבנת באופן כללי, מה שלא ממש חשבתי עליו כשראיתי את הסדרה בעבר, אבל זה דיי נדיר שילדים שמשחקים לא מעצבנים, לא יודעת למה, ילדים בגיל הזה שמשחקים הם לרוב דיי מעצבנים.
קלאודיה באמת מעצבנת אותי .ושצפיתי בסדרה בתור ילדה הכי אהבתי אותה אז נראה לי בגלל זה היא יותר מעצבנת אותי .ובדרך כלל דמויות של ילדים לא מעצבנים אותי אולי כי לא ראיתי הרבה סדרות עם ילדים אבל נגיד הנרי מעד עצם היום הזה אולי נחשב כילד הטלוויזיוני הכי מעצבן ביקום לא עיצבן אותי
בכל אופן בפרק הזה קלאודיה לא עיצבנה אותי כי זה היה יותר משעשע ממעצבן
והיא כנראה בעיקר מעצבנת אותי שהיא זורקת הערה נבזית לאחד האחים שלה

אגב בדרך כלל שדמות כלשהי עפה על עצמה אחרי שמחמיאים לה בסוף תמיד מתגלה שבכלל התכוונו למישהו אחר אז שמחתי שזה לא היה המקרה הפעם
זה באמת היה כזה חמוד שביילי וג'וליה עזרו לצ'ארלי עם הדבר הזה שהוא בנה, זאת אחת הסצנות היותר מחממות לב מכל הפרקים שראינו עד עכשיו. ספוילר קטנטן ממש להמשך אני זוכרת שהקטע שביילי וצ'ארלי משייפים כזה בתיאום לפי הקצב של השיר מופיע בשיר פתיחה, אבל זה לא הופיע עוד בפתיחה של העונה הזאת, אז זה אולי משהו שהם שמו בעונות יותר מאוחרות

אני גם חשבתי שזה כבר בפתיח כי חוץ מהסצנה שצ'רלי עולה במדרגות בפתיח. הסצנה שהם משייפים היא הכי מוכרת מהקליפ של הסדרה אבל את צודקת כרגע יש רק את הצד של ג'וליה

נכון ממש אהבתי את זה. את הכל. את הקטע שהוא הזכיר את המכתבים שהיא כתבה לו ואת התגובה שלו, שהוא לא סופר התעקש שהיא תמשיך להוציא מאיות או לא תעבור בפאב ההוא, אלא רק תמשיך לכתוב כי היא אוהבת את זה, זה היה דבר סופר מדויק ונכון להגיד לה באותו רגע וזה היה מקסים.
|לב|

טוב אני בהפסקת צהריים אז אתם יודעים מה אני עושה:-P:
קודם כל- מה זה השם הזה גריר? הייתי בטוחה במשך חצי פרק שזה השם משפחה שלה בכלל:-D
חחח בכלל לא שמתי לב .אבל איזה דמות בלתי נסבלת היא הייתה
טוב אז נחלק את התגובה שלי לפי הדמויות:
נתחיל עם ג'וליה כי היא מלכה. מודה שקצת צחקתי מהתגובה של צ'ארלי שהוא אמר לג'וליה שבשביל $800 הוא גם יגיד לה שהיא יפה. זה היה כזה אאוץ'. וצחקתי כי רק זה כל כך מגוחך שכל האחים שלה ובערך כל מי שבסדרה הזאת לא חושב שהיא מושלמת. לייק, עזבו יפה. היא מהממת.
המשפט שלו היה ממש צורם כי הוא גם לא זורק בדרך כלל הערות נבזיות כמו ביילי וקלודיה וגם כי הוא סוג של הורה בשבילה אז שילוב שכל זה היה יותר מדי בשבילי
ואני מבינה שזה לא בגלל כסף ויותר מדאגה כי היא עשתה החלטה מאוד מטופשת אבל אני חושבת שהוא יכל להעביר את הנקודה בצורה פחות מעליבה
ובתאכלס גם ביילי ילד יפה וזה ששניהם אמורים להיות כאלה חסרי ביטחון בנוגע למראה שלהם ולמה שיש להם להציע לעולם זה כזה מגוחך בעיני. לא שמעו בניינטיז על ללהק אנשים קצת פחות יפים בשביל תפקידים של דמויות שלא נראות כמו מלכי הפרום?
כן כל העניין הזה, בין הקטע הזויים בסדרה

אילו, אני לא מתלוננת חס וחלילה. אני צריכה אנשים יפים על המסך שלי. אבל זה די קרינג'י. אניווי, איך שהצלם אמר לג'וליה שזה עולה $800 והיא שלפה את הפנקס צ'קים חשבתי לעצמי "דאאאאם גירל, שווה להיות מלצרית בניינטיז!" לייק, גם אני היום, בעבודה נורמלית, אחשוב פעמיים לפני שאשלם $800 על משהו. בטח שבגיל 15. בהנחה ובכלל היו לי סכומים כאלה כדי לחשוב על זה בכלל:-D ואז כמובן חשבתי לעצמי שאין סיכוי שהיא הרוויחה סכומים כאלה במלצרות מבלי לספק איזה "ערך מוסף". שמחתי שהיה לזה איזה הסבר הגיוני ולא נגיד כמו שצ'רלי פתאום שלף איזה $2,000
איזה הסבר היה? או שאת מתכוונת שזה כסף של מלצרות ?
הכסף שצ'רלי הביא לג'ו זה הכסף שהוא הרוויח במסעדה
והקטע בסוף שהיא הלכה לפרום לבד והציעה לבנים לרקוד איתה במקום שתחכה שהם יציעו לה היה מעולה!! מלכה שלי|מאוהב||כתר|
|כן||כתר|
ביילי - מה הקטע שלו?:-D|פנים|
כן עם כמה שקלודיה מעצבנת .בפרקים האחרונים עדיף סצנות מעצבנות שלה מאשר הזויות של ביילי
מה שכן אהבתי אותו בקטע בסוף עם ג'וליה אחרי הפרום. מניחה שיש לה קטע כזה שהיא הופכת את כולם לטיפה יותר נסבלים:-D
הקטע בסוף היה ממש מושלם זאת סצנה ממש אהובה עלי |לב אדום|
קלאודיה - אני יכולה לנסות להבין את זה שהרגיש לה מוזר שרוס גיי, אבל התירוץ בסוף שיש לה קראש עליו ובגלל זה היא הייתה מוזרה היה כזה תלוש ולא מציאותי. לייק, אני זוכרת את עצמי בניינטיז עם קראש על אנשים מבוגרים ממני (מה אני הולכת כזה רחוק לניינטיז, גם היום יש לי קראש על ישישים:-D) ובחיים לא חשבתי לשדך אותם למישהו אחר. הרי כל הפואנטה של הקראש עליהם היא שאני רוצה אותם לעצמי (גם אם נראה לי שאין כל כך סיכוי) אז עצם זה שהיא ניסתה לשדך אותו למלצרית בהתחלה הפך את זה לטיפה פחות אמין בעיניי. הייתי מקבלת את זה יותר בקלות אם היא פשוט הייתה אומרת שזה מרגיש לה מוזר או לא בנוח כי היא לא מכירה אף אחד גיי ולא יודעת בעצם איך להתנהג. בהתחלה רציתי להרביץ לצ'רלי כשהיא שאלה אותו אם לא מפריע לו שיש לו חברים הומואים והוא כזה "זה מוזר" מה מוזר יא כושליאמא
הקטע שהיא בעצם הייתה דלוקה עליו היה ממש מטופש אבל נראה לי היא סתם המציאה
כי לא היה לה נעים מהתנהגות שלה

נראה לי שצ'רלי בתור מישהו שכנראה רק נשים יש לו בראש מוצא שזה מוזר שיש אנשים שלא אובבסים כמוהו בנושא או שאני סתם עושה לו הנחות
אבל חוץ מהמשפט הזה דווקא אהבתי את השיחה ביניהם

צ'רלי - טוב הקטע שהוא מחפש נאני חדשה הורס אותי:-D קירסטן אמורה לחזור מתישהו, לא?
כן . בעיקרון היא הייתה אמורה הייתה להיות רק בסצנה שביילי פותח לה את הדלת בפרק הראשון (אני פתאום קולטת שאני סתם הוספתי את הפרט הזה שבכלל שלא קשור לתשובה שלי |פנים| כי זה לא רלוונטי כמו עם מייקל /ג'סטין )
אגב תגידו לי שהוא מסתפר בקרוב. נמאס לי כבר מכל השיער הזה.
לא בעונה הזאת
אגב אם לפעמים את שואלת שאלות עתידיות ולא באמת רוצה תשובה אז תגידי שאני לא בטעות אענה לך ברצינות ;-#
(אגב רק אותי זה ממש מטריד שהוא וקלאודיה אמורים להיות חברים? גיי או לא, הוא עדין בחור בין איזה 30 (?) והיא ילדה בת 11. הוא המורה שלה. הם לא חברים.
כן הקשר ביניהם ממש מוזר .מעניין אם זה תמיד היה ככה או רק מאז שההורים שלה מתו הוא מצא לנכון להיות שם יותר בשבילה

הקטע בהתחלה שהם זורקים זבל לפני שגריר מגיעה הרס אותי:-D מאיפה יש להם כל כך הרבה זבל בבית. אני גרה בבית שידוע בכמויות הזבל הלא הגיוניות שהוא מייצר ביממה ועדין לא הגעתי בחיים לדבר הזה שהלך שם:-D וגם הצחיק אותי שקלאודיה חזרה מבחוץ וכזה "הפחים מלאים". ממה בדיוק הם מלאים אם בחיים לא זרקתם זבל?:-D:-D:-D
רק שקירסטן הייתה באיזור הם יחסית שמרו על הניקיון.עוד סיבה שצריך שהיא תחזור כבר:-]
אגב אם כל פעם שהם זורקים את הזבל הם צריכים לרדת את 52 מדרגות|מזיע| אז עצלנות שלהם יותר מובנת :-D
נ.ב מצחיק כמה כלי מטבח יש להם בבית ועדיין הם כל זמן אוכלים רק ג'אנק פוד|פנים|

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא השארת לי ברירה אז ראיתי בעצמי את פרק 1X11

וואו, שכחתי כמה הסדרה הזאת טובה.
כן, זה התחיל חלש כשצ'ארלי מוצא את המנורה ההיא ומביע משאלה שקירסטן תתאהב בו (למרות שהג'יני אמר שזה בלתי אפשר)
אבל ההמשך היה הרבה יותר טוב.
במיוחד אהבתי את העלילה שבה ביילי ננשך על ידי עכביש ואז לאט לאט במהלך הפרק מתחיל להבין שהוא מפתח כוחות על עכבישיות. (הקטע שהוא מחזיק את אוון כשהוא הפוך ותלוי מהתקרה - ואז קלאודיה נכנסת לחדר אז הוא מסתתר בפינה ומנסה לגרום לאוון לא לבכות כדי שקלאודיה לא תראה אותו - היה מצחיק. אבל אני מקווה שתוך כמה פרקים הוא יספר למשפחה את האמת. אני שונא את זה כשגיבורי על מסתירים את הזהות שלהם.
זה במיוחד ירגיש מוזר כי ג'וליה סיפרה לכולם כמעט מיד כשהצופה ההוא סיפר לה שהיא הקוטלת החדשה.
היה די ברור שהמטפלת החדשה היא בעצם ערפדית. ג'וליה בהחלט צריכה עוד אימונים בלחימה כי היא לא הייתה מצליחה למנוע ממנה להרוג אותם אם צ'ארלי לא היה עושה את המשאלה ההיא. די חבל שהוא היה צריך לבזבז ככה משאלה.
מאוד אהבתי את הגילוי בסוף שהמורה לכינור של קלאודיה הוא למעשה צופה בעצמו.
כמובן שקלאודיה מקנאה בג'וליה, והיא בטח תקנא עוד יותר כשהיא תגלה על כוחות העל של ביילי (ספיידרביילי?). אבל ממה שהג'יני אמר זה נשמע שיש סיכוי שקלאודיה יכולה לעשות קסמים בעצמה.
אוקי, אז אני כבר לא זוכר טוב את הפרקים הקודמים, אבל האם תמיד ידענו שאוון למעשה possessed עלי ידי שד קדמון והוא זה שהרג את ההורים שלהם?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היית חושבת אבל לא, אין לו זמן לכלום והוא עדיין מוצא זמן לשטויות האלה כי הוא מטורף.
לרוע המזל עדי צודקת, אני לא מספיק כלום וממש אין לי זמן להתעסק בשטויות האלו
אבל רציתי לנסות להניע מחדש את הצפיה החוזרת הזאת.
וגם תמיד כיף לי להמציא כל מיני דברים.

זה לפחות רק לקח לי קצת זמן - עבר לי בראש גם האופציה בעצם לראות את פרק 1X11 של שולחן לחמישה ולכתוב עליו ברצינות. אם הייתי עושה את זה אז זה באמתהיה סימן לטירוף. (אני לא שולל את האופציה שאני אעשה את זה, אבל ברגע זה עוד לא הגעתי לשם)

lemon lyman

Well-known member
אבל רציתי לנסות להניע מחדש את הצפיה החוזרת הזאת.
DDDDD.gif הההה.gif

אבל למה בעצם?
אגב אם זה מעניין אותך עשיתי חישוב וחוץ מבעונה 4 בכל שאר העונות יש סצנה שקשורה לקהילה הגאה

נ.ב בקריאה מהירה היה נראה לי שבמקום ספיידרביילי כתוב ספיידבילביילי ואני בהחלט מאמצת את זה מעכשיו
:-D :-D :-D :-D

קבצים מצורפים

• 1638467374397.png
    1638467374397.png
    KB 394.2 · צפיות: 0
  • 1638467557034.png
    1638467557034.png
    KB 82 · צפיות: 0
  • DDDDD.gif
    DDDDD.gif
    KB 771.5 · צפיות: 0
נערך לאחרונה ב: