Party Of Five🏠👶👧👩👨🧔

LeAnnDylan

Well-known member
ניסיתי לשים אייקונים מתאימים. זה לא עבד. משום מה צ'ארלי נראה כמו קוף. אבל זה תפוז אשם.
בכל מקרה. אנחנו מתקדמים בקצב של פרק ליום (בינתיים)
עד כה ראינו רק את הפרק הראשון.
מי שרוצה להצטרף, מוזמן
ותשימו מלא תמונות של ביילי וג'וליה|מאוהב|

LeAnnDylan

Well-known member
כפרות!!|מאוהב|איזה חמודים.
טוב כמה הערות על הפרק הראשון:
1. אני יודעת שמדובר בקליפורניה שתמיד הייתה יקרה במקצת יותר מהמדינות האחרות, אבל בכל זאת להלוות ממישהו $3000 בשנות ה-90 זה מלא כסף! זה שווה ערך ללהלוות 10,000$ ממישהו היום. בן אדם ללא עבודה מסודרת לא יצליח להחזיר סכום כזה בלי לשדוד בנק. אז מה צ'ארלי מחרטט? הוא יצטרך להיות ברמן איזה 10 שנים כדי להחזיר את זה יחד עם כל התשלומים השוטפים שיש לו עם משפחה של 5 נפשות.
2. הקטע שקלאודיה הולכת למורה הפרטי הזה שלה הכניס אותי קצת לחרדות כי עם כל הפדופילים שיש היום (וגם קווי העלילה שלהם בכל סדרה) לגמרי פחדתי שהוא יטריד אותה מינית או לפחות יגיד לה בסגנון של אני אתן לך שיעור חינם אם תלטפי לי את האיבר או משהו מטריד בסגנון. בעע
3. מה היה הקטע שקלאודיה עמדה באמצע הרחוב והתחילה לנגן ואנשים עמדו ומחראו כפיים. מה אתם מוחאים כפיים, תביאו לה כסף:-D הייתי בטוחה שזו הייתה הפואנטה של הסצינה הזאת. שהיא כאילו תבוא עם מזוודה מלאה בשטרות של סינגלים מגולגלים ותגיד "חבר'ה יש כסף לבייביסיטר!" :-D
4. זה שביילי אומר לג'וליה כזה "הלכתי לאבא כשנשבר לי הלב והוא אמר לי משהו ממש מנחם שגרם לי להרגיש טוב יותר אבל אני לא זוכר מה" היה ממש דושי מצידו:-D

טוב אני צריכה לחזור לעבודה.

5. מה המיותר הזה זורק לנו את נב פתאום?! שיגיד תודה שהיא מסתכלת לכיוון שלו עם הסוודר המכוער הזה.
6. גם אני רוצה אוהל באמצע בסלון! דילן, לטיפולך.

8A883725-DFDF-49BF-9801-6AA4143DB4B9.jpeg

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
ניסיתי לשים אייקונים. זה לא עבד. משום מה צ'ארלי נראה כמו קוף. אבל זה תפוז אשם.
בטלפון אני לא רואה איזה אייקון שמת לצ'רלי
אבל בוא מפרגן לו בתמונה משפחתי |לב|(כן זה בהחלט סתם תירוץ לשים את התמונה הזאת:-P:
אגב יש לי איפשהו בבית את התמונה הזאת מראש אחד או מעריב לנוער)
tumblr_o127fiUKRi1u001xlo3_540.jpg

בכל מקרה. אנחנו מתקדמים בקצב של פרק ליום (בינתיים)
נהדר |כן|
עד כה ראינו רק את הפרק הראשון.
מי שרוצה להצטרף, מוזמן
רעות אולי תזרוק הערה פה ושם|פיצה| (אין לה כרגע זמן לצפייה אבל מה שטוב בפורום הזה שהודעות קופצות כי מתישהו היא תעשה צפייה חוזרת )
ותשימו מלא תמונות של ביילי וג'וליה|מאוהב|
הנה גיף שלהם שניסיתי לעשות (אני לא יודעת למה שאני עושה אותם הם יוצאים בהילוך מעט איטי)
52y9cg.gif
ועוד אחד (שעשיתי לא במה שהוא עושה לי אותם איטיים)

כבר כמעט שכחתי כמה שהיא מושלמת😢
והשיער שלה|מאוהב||מאוהב|
וגם איך התגעגעתי לביילי|מאוהב|
תאמת אני רק בצפייה הנוכחית התאהבתי בנב |מאוהב| והיא הולכת להיות יותר יפה בהמשך
ויאו לא ידעתי שאת אוהבת את ביילי איזה כיף .כי הרבה לא אוהבים אותו והייתי בטוחה שגם את תהיי מאלה
וזכור חי שפעם ממש לא אהבתי את צ׳ארלי אבל פתאום במבט לאחור הוא דווקא אחלה
אני בצפייה הראשונה שלי ב94 גם לא אהבתי אותו ואהבתי יותר את ביילי .אבל אחר כך בצפייה שלי בסביבות שנת 2000 עברתי מביילי לצ'רלי

אגב הייתי בטוחה שאת מאוד אוהבת את צ'רלי שבגללו אתם עושים את הצפייה חוזרת

קבצים מצורפים

• tumblr_o127fiUKRi1u001xlo3_540.jpg
    tumblr_o127fiUKRi1u001xlo3_540.jpg
    KB 87.7 · צפיות: 0
נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
כפרות!!|מאוהב|איזה חמודים.
טוב כמה הערות על הפרק הראשון:
1. אני יודעת שמדובר בקליפורניה שתמיד הייתה יקרה במקצת יותר מהמדינות האחרות, אבל בכל זאת להלוות ממישהו $3000 בשנות ה-90 זה מלא כסף! זה שווה ערך ללהלוות 10,000$ ממישהו היום. בן אדם ללא עבודה מסודרת לא יצליח להחזיר סכום כזה בלי לשדוד בנק. אז מה צ'ארלי מחרטט? הוא יצטרך להיות ברמן איזה 10 שנים כדי להחזיר את זה יחד עם כל התשלומים השוטפים שיש לו עם משפחה של 5 נפשות.

בכלל לא חשבתי על אם הוא מסוגל להחזיר לג'ו את הכסף או לא
אבל הצחיק אותי שג'וליה חשבה שמדובר בכסף הפרטי שלו .כן ממש גברת ג'וליה יש לו 12 אלף מיותרים .הראה זה ידוע שהכי משתלם לעבוד בעבודות מזדמנות
2. הקטע שקלאודיה הולכת למורה הפרטי הזה שלה הכניס אותי קצת לחרדות כי עם כל הפדופילים שיש היום (וגם קווי העלילה שלהם בכל סדרה) לגמרי פחדתי שהוא יטריד אותה מינית או לפחות יגיד לה בסגנון של אני אתן לך שיעור חינם אם תלטפי לי את האיבר או משהו מטריד בסגנון. בעע
|omg| אבל זה רוס
3. מה היה הקטע שקלאודיה עמדה באמצע הרחוב והתחילה לנגן ואנשים עמדו ומחראו כפיים. מה אתם מוחאים כפיים, תביאו לה כסף:-D הייתי בטוחה שזו הייתה הפואנטה של הסצינה הזאת. שהיא כאילו תבוא עם מזוודה מלאה בשטרות של סינגלים מגולגלים ותגיד "חבר'ה יש כסף לבייביסיטר!" :-D
חחחחחח לא חשבתי על זה
הייתי עסוקה בלהתעצבן עליה שהיא מנגנת באמצע הרחוב}-] .מילא להעניש אותנו עם הבחירה שלה לנגן בכלי נגינה הכי מעיק שיש .מה אזרחים ברחוב אשמים |שפם|
4. זה שביילי אומר לג'וליה כזה "הלכתי לאבא כשנשבר לי הלב והוא אמר לי משהו ממש מנחם שגרם לי להרגיש טוב יותר אבל אני לא זוכר מה" היה ממש דושי מצידו:-D[/ISPOILER
כן זאת הייתה סצנה מוזרה .אבל איכשהו אהבתי שהוא לא זכר ולא אמר איזה קלישאה מטופשת או משהו כזה
אבל מה זה ג'קט המכוער שהיא לבשה בסצנה הזאת 8-{

lemon lyman

Well-known member
כמה נקודות שלי על הפרק הראשון
1.אין קליפ פתיחה:-/
2.שמתם לב לקטע בבוקר במטבח שג'וליה מקטרת על זה שהפיצה לא קרה?8-* מה הקטע של זה, למה שמישהו ירצה פיצה קרה 8-{. ומה הקטע שהיא זרקה אותה לטוחן אשפה|פנים|
3.אוף כל פעם שאחד האחים זבל כלפי צ'רלי הם מעצבנים אותי נורא :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
ובא לי להחטיף לכל אחד מהם כאפה, אבל מצד שני אם להיות כנים היחס הזה די מגיע לו אבל זה עדיין מרגיז אותי:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/
אגב באחד הדיונים שקראתי/שמעתי על הפרק מישהו העלה טענה מעניינת שצ'רלי מבוגר מהם בכמה שנים טובות והם היו די צעירים שהוא עזב את הבית (אם יוצאים מנקודת הנחה שהוא עזב בגיל 18) אז לא פלא שהקשר ביניהם לא כזה קרוב
(כמו נגיד שהוא מביא לביילי את הכרטיסים למשחק הוא לא אמר "נלך ביחד" אלא "קח מישהו מיוחד")
ועוד משהו בקשר לצ'רלי, בהתחלה היוצרים רצו שהאח הבכור והלא ממש מתפקד תהיה בעצם אחות לא מתפקדת אבל רשת פוקס הטילה וטו על העניין. מה שבימינו לא נראה לי היה קרה. אבל אני כמובן שמחה שהם הטילו וטו כי מת'יו לגמרי גורם לדמות הזאת להיות לייקאבול לפחות בשבילי
4.אני לא יודעת למה אבל זה הצחיק אותי שביילי אמר "גברת קיילר זאת סן פרנסיסקו אני לא באמת יודע מה אני יכול לעשות בקשר לגבעות"
5.איזה מן עסקה ביילי עשה עם קריסטן על ג'יפ שלו לא בדיוק הצלחתי להבין|תוהה|
אגב השחקנית הייתה אמורה להופיע בסדרה רק בסצנה שביילי פותח את הדלת ורואה אותה
1634305245979.png
(אגב ידעתם שהשחקנים<פולה\קירסטן וסקוט \ביילי> יצאו יחד?)
6. אוי פי.קיי, פי.קיי, ככה חמוד (מבחינת מראה) |מאוהב| ככה אידיוט:-[ כי מי לעזאזל נפרד מג'וליה . אגב רק לי הפרידה שלו הייתה מפתיעה הרגיש שאולי היו ביניהם עוד סצנות שירדו בעריכה שהיו מסבירות את העניין.
אגב שהיא מחייכת אליו בשיעור לפני שאנחנו רואים אותו הייתי בטוחה שהיא מחייכת למישהו אחר (וחשוב יותר) אבל לא B-|
7. היו המון שירים ברקע של סצנות שאת רובם לא אהבתי . אבל השיר של R.E.M שפיי קיי נפרד מג'וליה התאים בול.|לב-ש|
8 .נכון בקטע שקלודיה באה לראות את רוס מופיע אז שהוא סיים הם הלכו ודיברו ביניהם. היא על הצגה שהיא רוצה להיות בה והוא על קונצרט כלשהו אז כל הקטע הוא מחזיק ביד את הכיסא שלו |wtf|
9.אוון כזה חמודי:-]
10. בסצנה הממש אחרונה בסוף אז יש קטע שביילי סתם שופך מלא קטשופ לצלחת ריקה אני לא יודעת אם זה מוזר לי כי אני לא אוכלת קטשופ או שזה שבאמת איזה מנהג מוזר שלו
ובמקביל קלודיה מחפשת בקערה של הלחמים סוג מסוים של לחם ואז צ'רלי מחזיק אחד כזה ביד והיא כזה "אני רציתי את זה אתה תמיד לוקח את זה" אז הוא מגיש לה את שלו והיא מתלהבת ואחרי כמה שניות "איכס עשית בזה כבר ביס":-D:-D:-D:-D:-D:-D

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
איזה נוסטלגיה!!! |מאוהב|כ"כ אהבתי את הסדרה הזאת כשהייתי קטנה, אני זוכרת אותה דיי טוב כי היא הייתה בלופים של שידורים חוזרים. אני גם אנסה להתצרף בנתיים, אולי אני אפסיק באיזה שלב. אבל בכל מקרה אתמול ראיתי את הפרק הראשון.
נ.ב הם עדיין קרובים במציאות ברמה שהם הולכים לטיולים ביחד עם משפחה האמיתית של כל אחד מהם
באמת? חמודים!!!
אנחנו עושים צפייה חוזרת בגלל נב
נב יפייפיה. כשהייתי קטנה היא הייתה השחקנית האהובה עלי. אפילו שמתי תמונות שלה באחד משרשורי החתיכים/חתיכות (מלפני הרבה זמן, לפני שהפורום השתנה).

אפילו שהכרתי את מת'יו פוקס מפה, עדיין כשאני רואה עכשיו, קשה לי לא לחשוב עליו כג'ק מאבודים בשלב הזה. ממש מעניין אם מישהו מכיר את לייסי שאבר קודם מ-מין גירלז, זה יהיה בטח מוזר מאוד להכיר אותה משם קודם ואז לראות אותה כ"כ קטנה. בשבילי היא כמובן קודם כל קלודיאה משולחן לחמישה.
אגב השחקנית הייתה אמורה להופיע בסדרה רק בסצנה שביילי פותח את הדלת ורואה אותה
:-0 זה ממש מוזר לאור כמה שאני יודעת שהיא תהיה בהמשך
(אגב ידעתם שהשחקנים(פולה\קירסטן וסקוט \ביילי) יצאו יחד?)
:-0 לא ידעתי

lemon lyman

Well-known member
איזה נוסטלגיה!!! |מאוהב|כ"כ אהבתי את הסדרה הזאת כשהייתי קטנה, אני זוכרת אותה דיי טוב כי היא הייתה בלופים של שידורים חוזרים. אני גם אנסה להתצרף בנתיים, אולי אני אפסיק באיזה שלב. אבל בכל מקרה אתמול ראיתי את הפרק הראשון.
יש :-] :-] :-] :-] :-] איזה כיף הכי רציתי שגם את |4U| תראי כי מעניין אותי מה תחשבי על דברים מסוימים אם תשני את דעתכם בקשר אליהם או לא
באמת? חמודים!!!
כן גם עם לייסי הם בקשר טוב אבל ממה שאני מבינה נב וסקוט הכי קשורים
נב יפייפיה. כשהייתי קטנה היא הייתה השחקנית האהובה עלי. אפילו שמתי תמונות שלה באחד משרשורי החתיכים/חתיכות (מלפני הרבה זמן, לפני שהפורום השתנה).
שהתחלתי את הצפייה שלי בשנה האחרונה . חיפשתי מה דברנו על הסדרה בפורום כי זכרתי שדברנו בעיקר זכור לי
שדברנו על הקטע שאוון אוכל רק מאכלים לבנים אבל לא מצאתי את זה
אבל כן נתקלתי בהודעה שלך בשירשור חתיכים . וממש אהבתי את התמונות ששמת |מאוהב| לא הכרתי אותן
אפילו שהכרתי את מת'יו פוקס מפה, עדיין כשאני רואה עכשיו, קשה לי לא לחשוב עליו כג'ק מאבודים בשלב הזה. ממש מעניין אם מישהו מכיר את לייסי שאבר קודם מ-מין גירלז, זה יהיה בטח מוזר מאוד להכיר אותה משם קודם ואז לראות אותה כ"כ קטנה.
אני עוקבת אחרי זוג שיש לו פודקאסט על הסדרה וזאת הצפייה ראשון שלו בסדרה . אז הוא באמת הכיר אותה כגרטשן קודם
:-0 זה ממש מוזר לאור כמה שאני יודעת שהיא תהיה בהמשך
גם ג'ניפר לאב יואיט לא היית אמורה להופיע הרבה (רק ב9 פרקים)
כן אני לא יודעת אם הם יצאו לפני אבל אני מניחה שהם התאהבו במהלך הסדרה
כי טיפה לפני הוא יצא בכלל עם אליסה מילאנו

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
ביילי כזה סימפ של קריסטין בפרק הזה. החלטתי שזה חמוד. גם ביילי וגם צ'ארלי נראים ממש טוב בפרקים האלה. זה היה ממש חמוד איך פעמיים בפרק מישהו מהמשפחה ויתר על משהו שהוא רצה בשביל לעזור לאחד האחים שלו. קודם ג'וליה שוויתרה על היציאה כדי לעזור לביילי עם העבודה, ואז צ'ארלי שויתר על לצאת עם קריסטין בשביל ביילי. זה חמוד.
כשהייתי קטנה, אז היה לנו מצב קצת מוזר בבית, היו לי שני אחים ממש גדולים בפער גדול, ואח הגדול שלי היה קצת כמו אבא בשבילי (עדיין היו לי הורים), וזה אני זוכרת כשראיתי את הסדרה כשהייתי קטנה כל הסידור הזה שהבחור בן 28 (שנראה לי כמו משהו כ"כ מבוגר אז) אמור לשמור על האחים שלו לא נראה לי כזה קשה ומופרך, זה הרגיש לי טבעי כזה, רק עכשיו אני בעצם מבינה עד כמה זה מצב קשה בעצם.
ועוד משהו בקשר לצ'רלי, בהתחלה היוצרים רצו שהאח הבכור והלא ממש מתפקד תהיה בעצם אחות לא מתפקדת אבל רשת פוקס הטילה וטו על העניין.
מה שהיה הופך אותם לסוג של שיימלס? ברצינות כאילו, אני יודעת ששתי הסדרות מאוד שונות בטון שלהם, אבל בשניהם יש משפחה מרובת ילדים עם הורים לא קיימים/לא מתפקדים, והאח/ות הגדול/ה אחראית על כל הילדים, תמיד חשבתי ששיימלס היא קצת גרסת עולם מקביל של שולחן לחמישה איכשהו. מעניין למה הם לא רצו אישה בתפקיד הזה. בכל מקרה אני לא יכולה לתאר את הסדרה בלי צ'ארלי כאח הגדול זה יהיה סופר מוזר.
ספוילרים להמשך הסדרה
בגלל שזה מסוג הסדרות שהתחלתי לראות מהטלוויזיה לפני עידן הטורנטים, אז בפעם הראשונה שראיתי זה היה מהאמצע איפשהו וקריסטין כ"כ התקבעה לי כבת זוג של צ'ארלי, עד שמתישהו שכן ראיתי את הפרקים הראשונים זה היה כ"כ מוזר לי הקטע של הקראש של ביילי עליה.
אוקי, אני לא כ"כ בקיאה ברכילות של שחקנים של שנות ה-90, כי גם את זה לא ידעתי :-D. סבבה יפה לביילי. מעניין אם הוא היה עם קירסטין כשהיא הייתה הבת זוג של צ'ארלי, זה בטח היה סופר אוקוורד אם זה היה על אותם זמנים.
גם ג'ניפר לאב יואיט לא היית אמורה להופיע הרבה (רק ב9 פרקים)
נדמה לי שאת זה דווקא כן שמעתי מתישהו.
שדברנו על הקטע שאוון אוכל רק מאכלים לבנים אבל לא מצאתי את זה
אני לא זוכרת שדיברנו על זה, אבל אני כן זוכרת את זה מהסדרה 8-*
אבל כן נתקלתי בהודעה שלך בשירשור חתיכים . וממש אהבתי את התמונות ששמת |מאוהב| לא הכרתי אותן
יו... אני אנסה לחפש את זה, אבל אני קצת מסתבכת עם החיפוש בפורום לפעמים. אם יש לך במקרה לינק לזה אני ממש אשמח

LeAnnDyIan

Well-known member
אומייגאד. אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות מזה שעד שלא רשמת את זה בגלל לא הבנתי שצ׳ארלי זה ג׳ק החתיך שלי
ושקלאודיה זו גרטשן וטפ😂😂😂🤣

LeAnnDyIan

Well-known member
אגב, סליחה.
אתמול היה פוטבול אז לא ראיתי את הפרק. אני אשלים היום בעבודה ואגיב לפרק 2

טוב, ראיתי את 2 ו3 ביחד (לא ראיתי אתמול)..

פרקים יותר זורמים.. ג׳וליה קצת פנים, זורקת חברה של שנים בשביל אנשים שלא סופרים אותה. אבל אהבתי שהבלונדה באה להתנצל..
יפה שצ׳רלי ״ויתר״ לטובת ביי, פתאום הוא אח שלהם. ״אני עובר לגור פה כי אתם צריכים אותי (וגם כי זרקתי כסף לפח)״
ביי, חמוד..
קלוד הבינה את החיים.

לא ממש עקבתי אחרי הסדרה בזמנו, אז הכל חדש בשבילי. 😂

LeAnnDylan

Well-known member
נוט לעצמי - לראות דברים בעבודה זה לא נוח או כיף.
אבל כי העמדתי פנים שאני עסוקה אתמול, ראיתי את פרק 2 עכשיו. ואני אראה את פרק 3 כנראה היום בערב.
כמה דברים:
1. הקטע שביילי מתעצבן על צ'ארלי שהוא יוצא עם קירסטן די מפגר. באמת מאיפה הוא אמור לדעת שאתה מעונין בה. אני לא יודעת למה אבל זה שהוא זרק את כל העיתונים על הרצפה עשה לי קצת בחילה כאילו אני אמורה לאסוף אותם:-D|פנים|
2. כל הסצינות של קלאודיה הולכת ומדברת עם זרים, שאלוהים יעזור לי. אם הסדרה הזאת הייתה מתרחשת היום, היו חוטפים אותה 3 ד' אל תוף הפיילוט. וטפ?!
3. אני כאילו רוצה להבין את המעבר הזה שג'וליה עושה מתלמידה מצטיינת ל-"ציונים-על-הזין-שלי" אבל זה קצת חורה לי. אם היו מקשרים את זה למצב הנפשי שהיא נמצאת בו מאז שההורים שלה נהרגו זה משהו אחד, ואולי בתאכלס זה מה שהתסריטאים חשבו לעצמם כשכתבו את זה, אבל זה נראה תלוש כזה. ז"א, את עדין יכולה לצאת למסיבה בערב ולהצליח בלימודים. זה לא שכל שאר התלמידים נראו מבריזים שם מהבית ספר וחוגגים כל היום שאין לה שום זמן ללמוד. לייק, מסיימים ללמוד בשעה 3? 4? יש לך בערך 4 שעות לעשות שיעורים אחרי ואם את תלמידה מצטיינת כמו ג'וליה זה אמור להיות מספיק, והיא עדין יכולה לצאת לאיזה מסיבה שהיא רוצה בערב אחרי זה. אני מניחה שכן צריך להתייחס לטראומה שהמוות של ההורים שלהם השאירה עליהם. אבל הסדרה מתחילה כשהם כביכול כבר "התגברו" על המוות הזה והם ממשיכים לחיות את החיים שלהם. אז דווקא להיאחז במשהו יציב זה הדבר ההגיוני יותר לעשות. אבל שיהיה. יש לה מזל שהיא כזאת יפה אז אני אסלח לה.

אוף טוב אני צריכה לחזור לעבודה. אני אגיב למה שכתבתם מאוחר יותר.

LeAnnDylan

Well-known member
5. מה המיותר הזה זורק לנו את נב פתאום?! שיגיד תודה שהיא מסתכלת לכיוון שלו עם הסוודר המכוער הזה.
חח חצי מהדברים שהם לובשים שם מחרידים. אבל בהחלט מה נראה לו. יצור.
6. גם אני רוצה אוהל באמצע בסלון! דילן, לטיפולך.
קודם כל שיהיה לך סלון לשים בו אוהל:-D
בטלפון אני לא רואה איזה אייקון שמת לצ'רלי
ככה זה נראה במחשב
1634336011488.png
הנה גיף שלהם שניסיתי לעשות (אני לא יודעת למה שאני עושה אותם הם יוצאים בהילוך מעט איטי)
אוי, אני לא אוהבת את נב עם שיער קצר :-(
ועוד אחד (שעשיתי לא במה שהוא עושה לי אותם איטיים)
למרות שפה היא כן יפה אפילו עם שיער קצר.
תאמת אני רק בצפייה הנוכחית התאהבתי בנב |מאוהב| והיא הולכת להיות יותר יפה בהמשך
ויאו לא ידעתי שאת אוהבת את ביילי איזה כיף .כי הרבה לא אוהבים אותו והייתי בטוחה שגם את תהיי מאלה
את האמת, אני לא זוכרת שום דבר מהסדרה. ראיתי את זה כשהייתי בת 8 ואני בקושי זוכרת מה ראיתי אתמול🙈
זכרתי את השמות שלהם וזהו בערך. אבל כן זכור לי שלא אהבתי את צ'ארלי (תקלטו - כי חשבתי שהוא מכוער:-D) ושמאוד אהבתי את ביילי (כי הוא היה חתיך בעיניי)
אבל לא חושבת שהיה קשר גם לעלילה. אבל אולי כן. מי יודע. נראה בהמשך אעדיף אחד מהם על פני השני. כי בינתיים אני אוהבת את שניהם באותה מידה.
אגב הייתי בטוחה שאת מאוד אוהבת את צ'רלי שבגללו אתם עושים את הצפייה חוזרת
האמת שסהר פשוט אמר די מזמן שבא לו לראות שולחן לחמישה מחדש וראיתי שהעלו את זה להולו אז אמרנו שנצפה, אבל פשוט לא הגענו לזה עד עכשיו.
אבל בתאכלס כפי שהוא אמר, המועדפת עלינו היא כמובן נב. (בעיקר בגלל צעקה ופחות ג'וליה)
בכלל לא חשבתי על אם הוא מסוגל להחזיר לג'ו את הכסף או לא
אבל הצחיק אותי שג'וליה חשבה שמדובר בכסף הפרטי שלו .כן ממש גברת ג'וליה יש לו 12 אלף מיותרים .הראה זה ידוע שהכי משתלם לעבוד בעבודות מזדמנות
היי, הם הוא חושב שהוא יכול להרוויח 3000 בשבועיים, אז אולי גם יש לו 12 אלף מיותרים.
והאמת היא שבהתחלה כשהוא דיבר עם החבר הזה שלו לגבי הבחור שהם הביאו לו את הכסף, חשבתי שזה הכסף שלו. לא חשבתי שהוא דביל מידי בשביל "להמר" על הכסף של המשפחה שלו. לייק ליטרלי האחים שלך יכולים לגווע ברעב בגלל שאתה טמבל. ונכון שהוא טכנית לא הימר את הכסף, אבל בתאכלס לתת אותו לאיש זר ולקוות שיצא לך מזה יותר ממה שהשקעת זה סוג של הימור. והוא לקח הימור לא מוצלח. ומי בכלל נותן למישהו 12 אלף דולר במזומן. מה אתה סוחר סמים?!
|omg| אבל זה רוס
(שזה אומר לי כלום כרגע) אבל ראיתי יותר מידי פרקים של SVU והמחשבות האלה חזקות ממני.
חחחחחח לא חשבתי על זה
הייתי עסוקה בלהתעצבן עליה שהיא מנגנת באמצע הרחוב}-] .מילא להעניש אותנו עם הבחירה שלה לנגן בכלי נגינה הכי מעיק שיש .מה אזרחים ברחוב אשמים |שפם|
אני יכולה לחשוב על כלים מעצבנים יותר האמת (טובה נגיד. או חליל8-{)
1.אין קליפ פתיחה:-/
אמור להיות? :-D נראה לי שבפיילוטים כמעט אף פעם אין.
2.שמתם לב לקטע בבוקר במטבח שג'וליה מקטרת על זה שהפיצה לא קרה?8-* מה הקטע של זה, למה שמישהו ירצה פיצה קרה 8-{. ומה הקטע שהיא זרקה אותה לטוחן אשפה|פנים|
אממ אז קצת לא נעים לי להודות שאני יושבת עכשיו ומגיבה לך עם משולש פיצה קר ביד. במקרה שלי אני פשוט מתעצלת לחמם את זה ואני בעבודה וזה דוחה אותי לחמם במיקרוגל ואין לנו פה טוסטר אובן אז אני מעדיפה לאכול קר מהמקרר. וואלה טעים לי. אבל הסטנדרטים שלי גם לא כאלה גדולים מלכתחילה. הסיבה אגב שאני אוהבת את זה קר כי הפיצה מתקשה קצת ואז היא לא מתקפלת לך כשאת אוכלת אותה כשהיא חמה. נגיד אתמול כשהזמנתי אותה היא הייתה חמה וכל שניה נלגו לי ממנה תוספות וגבינה וזה לא כיף לראות משחק ככה! עכשיו כשהיא קרה שום דבר לא נופל!
לגבי הלזרוק אוכל לגורס אשפה זה קטע מפגר של אמריקאים (למרות שבעבר היו לנו כמה עובדים ישראלים שאימצו לעצמם את המנהג הדבילי הזה) עשרות פעמים ניסיתי להסביר לאנשים פה שלגורס אשפה מותר "לזרוק" רק את מה שבמילא אובר דרך המסננת הגסה של הכיור, כל דבר אחר צריך לזרוק לפח. אבל לדבר איתם זה לדבר ללמפה. כנראה שממש אוהבים לזרוק כסף מיותר לאינסטלטורים כאן.
אגב באחד הדיונים שקראתי/שמעתי על הפרק מישהו העלה טענה מעניינת שצ'רלי מבוגר מהם בכמה שנים טובות והם היו די צעירים שהוא עזב את הבית (אם יוצאים מנקודת הנחה שהוא עזב בגיל 18) אז לא פלא שהקשר ביניהם לא כזה קרוב
זה שהוא עזב את הבית בגיל 18 לא אומר בהכרח שהוא לא היה בקשר איתם. ילדים בני 18 כל הזמן עוזבים את הבית לקולג' או וואטאבר ועדין נמצאים בקשר עם המשפחות שלהם. לא יודעת אם מדברים על זה בהמשך, אבל עצם זה שההורים שלהם נהרגו והוא חזר הביתה כדי לקחת עליהם אחריות אומר שכן אכפת לו מהם ומה יקרה להם, אז בכל זאת הם היו מספיק קרובים בשביל זה.
(כמו נגיד שהוא מביא לביילי את הכרטיסים למשחק הוא לא אמר "נלך ביחד" אלא "קח מישהו מיוחד")
אולי כי צ'ארלי שונא את הפורטי ניינרז כמוני (וכמו כל בן אדם נורמטיבי שהוא לא ביילי)
4.אני לא יודעת למה אבל זה הצחיק אותי שביילי אמר "גברת קיילר זאת סן פרנסיסקו אני לא באמת יודע מה אני יכול לעשות בקשר לגבעות"
וואו, סן פרנסיסקו זו העיר הכי מלחיצה בעולם מבחינת הגבעות שלה. כל מקום שצריך לחנות בו ברחוב בעליה בזווית של 60 מעלות חייב להימחק מפני האדמה.
5.איזה מן עסקה ביילי עשה עם קריסטן על ג'יפ שלו לא בדיוק הצלחתי להבין|תוהה|
הוא הוריד לה מהשכר כסף כדי שתנהג ברכב. ובגלל שהיא מבוגרת ממנו, הוא יכול טכנית להוסיף אותה לביטוח וככה לשלם פחות עמלות על זה שהוא נהג צעיר.
10. בסצנה הממש אחרונה בסוף אז יש קטע שביילי סתם שופך מלא קטשופ לצלחת ריקה אני לא יודעת אם זה מוזר לי כי אני לא אוכלת קטשופ או שזה שבאמת איזה מנהג מוזר שלו
זה כי את לא אוכלת קטשופ. זה לגמרי לגיטימי לאנשים שאוכלים קטשופ לשפוך לצלחת ריקה כדי שתוכלי לטבול בה.
איזה נוסטלגיה!!! |מאוהב|כ"כ אהבתי את הסדרה הזאת כשהייתי קטנה, אני זוכרת אותה דיי טוב כי היא הייתה בלופים של שידורים חוזרים
מה?? אני לא זוכרת אי פעם שנתקלתי בשידורים חוזרים שלה:-0
אפילו שהכרתי את מת'יו פוקס מפה, עדיין כשאני רואה עכשיו, קשה לי לא לחשוב עליו כג'ק מאבודים בשלב הזה. ממש מעניין אם מישהו מכיר את לייסי שאבר קודם מ-מין גירלז, זה יהיה בטח מוזר מאוד להכיר אותה משם קודם ואז לראות אותה כ"כ קטנה. בשבילי היא כמובן קודם כל קלודיאה משולחן לחמישה.
שתדעי לך שגם אחרי שרשמת את זה וניפצת את עולמי, אני עדין לא מצליחה לראות את ג'ק או גרטשן:-D זה כאילו בזמנים כל כך שונים והיא נראים
אחרת שזה פשוט לא מתערבב לי אפילו שאני יודעת עכשיו שטכנית זה כן הם. שזה מצוין כי ככה זה לא הורס לי כלום.
אני יודעת שאני יכולה לבדוק את זה בעצמי אבל אני עצלנית ואת בטח יודעת בשלוף, אבל בני כמה היו השחקנים כשצולמה העונה הראשונה? (כאילו ה-4 אחים הגדולים)
זה היה ממש חמוד איך פעמיים בפרק מישהו מהמשפחה ויתר על משהו שהוא רצה בשביל לעזור לאחד האחים שלו. קודם ג'וליה שוויתרה על היציאה כדי לעזור לביילי עם העבודה, ואז צ'ארלי שויתר על לצאת עם קריסטין בשביל ביילי. זה חמוד.
זה באמת היה חמוד|לב| רק שביאס אותי שג'וליה לא מצאה לנכון להגיש גם את העבודה שלה :-(
יפה שצ׳רלי ״ויתר״ לטובת ביי, פתאום הוא אח שלהם. ״אני עובר לגור פה כי אתם צריכים אותי (וגם כי זרקתי כסף לפח)״
אבל בתאכלס הוא כן עבר לגור שם כי הם צריכים אותו. הוא הרי לא היה גר בבית וביזבז את הכסף שלהם, לא שלו. כלומר, זה לא באמת השפיע על מצב המגורים שלו. הוא יכל להמשיך לגור איפשה שזה לא יהיה שהיה גר במשך 6 שנים.
וגם ביילי הזה משחק אותה מסכן, "אתה נכנס לחדר וכל בחורה רוצה להתפשט ולקפוץ איתך למיטה" חמוד, אם למדנו משהו בשרשור הזה, זה שאתה שכבת עם חצי הוליווד בניינטיז אז אל תשחק לי אותה מסכן!

LeAnnDylan

Well-known member
טוב ראיתי את פרק 3 אתמול, אבל אז נשאבתי למרתון 17 פרקים של האנטומיה ואני לא כל כך זוכרת מה היה בפרק חוץ מזה שג'וליה עשתה מלא מסיבות בבית והעיפו את ביילי מהנבחרת. אולי אם מישהו מכם יכתוב על הפרק אני אזכר ואוכל להגיב יותר לעומק. אבל כמה דברים לגבי מה שאני כן זוכרת:
באיזה קטע ג'וליה עושה מסיבה בבית בלי לשאול את האחים שלה? אני מבינה שאין הורים אז עושים מה שרוצים, אבל בכל זאת יש לה אח תינוק בבית, איפה ההתחשבות בזה? וגם איך האחים שלה בכלל מאפשרים לה? אני במקומם הייתי מנתקת את המוזיקה מהחשמל וצועקת על כולם ללכת הביתה. יביך אותה כן, אבל אין סיכוי בעולם שהייתי נותנת לאחים שלי לערוך מסיבה ושהחברים השיכורים שלהם היו נכנסים לי לחדר או נוגעים לי בדברים. אם היא לא מצליחה לתחום אותם לסלון בלבד, הייתי מעיפה אותם בעצמי. ממש ריחמתי על קלאודיה המסכנה שישב לה איזה מישהו באוהל ועישן שם. בעע.
ולגבי ביילי, אני מבינה למה הוא לא רצה להלשין על החבר שלו, אבל החבר הזה היה קצת דיק והגיע לו שביילי ילשין עליו. מצד שני, הם די גרועים ואולי זה יחסוך לו פציעות מיותרות בעתיד. אבל עדין, עם חבר כזה דוש, עדיף להלשין עליו ולפרוש מהנבחרת. אפילו שטכנית זו בכלל לא הייתה אשמתו אבל עדין, איך שהוא דיבר אל ביילי היה מגעיל.

lemon lyman

Well-known member
אומייגאד. אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות מזה שעד שלא רשמת את זה בגלל לא הבנתי שצ׳ארלי זה ג׳ק החתיך שלי
ושקלאודיה זו גרטשן וטפ😂😂😂🤣
מילא גרטשן
אני ממש חשבתי שבגלל צ'רלי התחלת בכלל לראות אבודים .זה מה שאני ניסיתי לעשות אבל שרדתי רק את הפרק הראשון של אבודים למרות שעכשיו קופצים לי באינסטגרם גיפים שלו עם מי שכנראה אהובתו שם וזה שוב עושה לי חשק לראות את זה

חח חצי מהדברים שהם לובשים שם מחרידים. אבל בהחלט מה נראה לו. יצור.
במיוחד כל חולצות הפנפל אלו|שפם| כנראה שיש איזה חוק בבית שלהם שחייב שמישהו אחד ילבש חולצת פנפל בכל זמן נתון
זה ממש נוראי B-| . טוב שאני משתמשת בעיקר בטלפון

אוי, אני לא אוהבת את נב עם שיער קצר :-(
גם אני לא |שפם| מבאס שזה מראיון קידום של אחת העונות
למרות שפה היא כן יפה אפילו עם שיער קצר.
כן, כי פה הוא טיפה יותר ארוך מאשר בגיף הקודם
בכל מקרה אתמול צפיתי בסרטון שממנו יצרתי את גיף
ואני רואה שבו הוא מזכירים שסקוט יצא עם פאולה (קירסטן ) בזמנו
אז אם זה מעניין מישהו (מה שגם זה סרטון ממש קצר וממש חמוד)

את האמת, אני לא זוכרת שום דבר מהסדרה. ראיתי את זה כשהייתי בת 8 ואני בקושי זוכרת מה ראיתי אתמול🙈
זכרתי את השמות שלהם וזהו בערך. אבל כן זכור לי שלא אהבתי את צ'ארלי (תקלטו - כי חשבתי שהוא מכוער:-D) ושמאוד אהבתי את ביילי (כי הוא היה חתיך בעיניי)
אבל לא חושבת שהיה קשר גם לעלילה. אבל אולי כן. מי יודע. נראה בהמשך אעדיף אחד מהם על פני השני. כי בינתיים אני אוהבת את שניהם באותה מידה.
זה מה שקרה לי גם אני בזמנו אהבתי את ביילי כי הוא חתיך וזה לא שחשבתי שצ'רלי מכוער פשוט לא קלטתי כמה יפה הוא
אבל עכשיו אני כל זמן בוהה בו ככה|למטה|:-D:-D:-D:-D:-D
tumblr_mc7biaGX6w1qcvteuo1_500.gif

אוף מעצבן כתבתי דברים ובטעות סגרתי את העמוד וזה לא שמר לי אותם :-[:-[:-[:-[:-[:-[

נ.ב ראיתם כבר את פרק 4 ?
אני עוד לא. אני מעדיפה לראות אחרי שאתם רואים

למעלה