OMG מפגש!

Keitarou

New member
OMG מפגש!

אוכל~! D= צריך להתארגן על אוכל.. מי יביא מה.. אממ.. אני מניח שאנחנו נעשה את המפגש הזה כשל"פ? אז..יש רעיונות לאיזה אוכל ושתייה להביא? (הרבה שתייה.. יהיה חם~ ^^)

innocence

New member
אומג! אין לי מתי לקנות!:((

גם מחר וגם מחרתיים אני בארוכה.. (אני הולכת למות ;________;)

D N ANGEL GRIL

New member
אני מניחה שאני יכולה להביא בקבוק שתייה ~

ומצות! XDDDD; [אני מנצלת את ההודעה כדי לשאול...למי יש כנפיים לבנות פשוטות שיכול להביא לי?;;]

Serf SaN

New member
אני~

בעצם, אני צריך לראות מה אני עושה ביום חמישי בבוקר. יש מצב שאני לא אוכל לסחוב אותם איתי. \= דברי איתי. 3>

D N ANGEL GRIL

New member
ואם למישהו יש לק תורכיז ?XDDDD;;;

שלי יצא למסע בתוך המחסן יחד עם שאר הדברים שלא כשרים לפסח XDDD;;

יאי, אני באהD:

(איו לי מושג אם כאן זה המקום המתאים לכתוב את זה, פשוט הגעתי הביתה מאוחר ומחר~מחרתיים אהיה באיזה טיול אם המשפחה, אז..X: ) אני אבוא שוב עם הקוספליי אמו מ-Shugo chara, אבל נהיה רק 2 צבעים כי מאצה (שהייתה עם התלבושת הירוקה~) טסה מחר להולנד.;; תגידו, לא יהיה לכם ממש חם עם הקוספליי?X__X; אני סבלתי בכנס, ויחסית לחלק מכם הקוספליי שלי זה ממש כלום. אני חושבת שאבוא עם חולצה לבנה קצרה במקום הארוכה, אבל אין לי אחת כזו עם צווארון אז זה די בעיה@@ הממ...אני חושבת שאביא בקבוק שתייה^^

Sezuke

New member
אני מביא לחם, פיתות ובירה ../images/Emo191.gif

חחחחח סתם! אור, תגיד לי מה להביא ואני אביא :> אני לא יודע אם להגיע עם קוספליי או בלי
ואם כן, אז איזו... טוב, בחזרה לקרייסיס קור D:

Keitarou

New member
נראה לי שכל אחד מאיתנו יצטרך להביא

בקבוק שתייה כלשהו.. <.< כלומר יהיה חם ואנחנו בקוספליי ובלי מזגן.. ליטר וחצי לבן אדם זה מינימום.. P= חוץ מזה נראה לי מתאתגר וקשה מדי להחליט מה להביא ומה כל אחד יביא ולעשות את זה בצורה הוגנת.. אז.. שכל אחד יביא בקבוק מים ומה שבא לו חוץ מזה (חטיפים, מצה עם חומוס?)..

innocence

New member
מישהו מגיע עם קוספליי?

אני חושבת שאני לא אטרח. יש לי רק קוספליים ארוכים ואני לא רוצה למות. מה איתכם?

Sezuke

New member
בשבילי זו עדיין דילמה..

אין לי מושג ואין לי סבלנות לאף אחת מהתחפושות הקודמות שלי x_o אבל מצד שני אם אני אראה אנשים בקוספליי אני ארגיש פספוס שאני בלי... אני ממש אוהב לנצל כל הזדמנות בשביל קוספליי XD

Kiyommi

New member
ממ.. למה שלא תביא איתך.. ומקסימום תשים אחר כך

אם תרצה.

למעלה