OK תשמעו סיפור שקרה לי

ac cobra

New member
OK תשמעו סיפור שקרה לי

היה לי סיפור משגע! וטוב שיש פורום 4X4 כדי לספר אותו! אז הכול מתחיל משהו לפני שנה , אני חוזר מהספורטק של רעננה וראה פתאום האמר צבאי חולף לפני( כן אני בשוק טוטלי כי בארץ נדיר לראות האמר צבאי!!) אחרי הליכה של רבע שעה אני מגיע הביתה שלי ( לב הפארק , מי שמכיר מכיר) ומסתכל לחניה אולי אבא שלי הקדים היום, מבט חפיף כזה לא ראה אותה , אבל משהו רחב כזה עומד בחניה של אבא שלי , עוד פעם אני מסתכל. ועוד פעם אני בשוק למה ??? כי האמר שראיתי בהליכה חונה בחניה של אבא שלי אבל זה לא היה האמר אחד אלה 3 ( שלושה) האמרים צבאים של צה"ל חונים אצלי בחניה!!!!!!!!!!! אחרי הסתכלות של חצי דקה אני מבין שצריך ללכת הבית ולהביא את המצלמה!!!! צלימתי עד שגמרתי את הפילים!! (משהו כמו 15 תמונות!) וגם קראתי לחבר שלי שהוא מת על הHUMMER הוא בהתחלה חשב שאני עובד עליו ובעצמו היה בשוק כאשר ראה אותם ( וגם הוא גמר את הפילים!) וגם אחרי שבדיקה מעמיקה בהאמר ( האמר הצבאי הוא חסר הכל אין דלתות אין חלונות ואין זכוכית בו) וראינו את הנשק , תחמושת ועוד מספר פרטים שאני לא יכול למסור עכשיו! בקיצור ישבנו וחיכנו עד שהם יעזבו ( הם עזבו אחרי חצי שעה שחבר שלי הגיע) הם שאלו מספר שאלות אבל לא היה אכפת להם שצילמנו את ההאמרים , בזמן שהם עוזבים את החניה הם עושים רעש ענק שכל השכונה שומעת ( מי ששמע האמר יוצא ממערה ידע מה זה) אך אין לי סורק , ואני לא יכול לשתף אותם בתמונות ( אבל אני ינסה לסרוק) אני מכווה שנאנתם מהסיפור .נב הכל אמיתי ואני לא משקר לכם !!!! AC הבין שאחד מהנהגים הוא בן של שכנה שלי !

מצמץ

New member
אפרופו האמר

בשנת 97 ביקרתי במפעל של AM GENERAL באינדיאנה, אתה יכול לראות איך הם בונים אותם (בזמנו הם היו מיצרים במפעל גם את הדגם האזרחי, ולא כמו עכשיו שהיצור של הדגם האזרחי מיוצר בלעדית תחת חסות GM). היה לי סיור אישי כך שהיה לי את כל הזמן שבעולם, וזכיתי לנסוע (לא לנהוג) "מאחורי" המפעל במסלול המיכשולים שלהם בדגם האזרחי ובדגם הצבאי של ההאמר. AC לידיעתך (אע"פ שאולי אתה כבר יודע זאת), את האמר הצבאי (שמכונה גם האמווי) מתניעים בכפתור ולא בעזרת מפתח ולכן צה"ל אוסר על לקיחת האמרים "לטיולים" בכבישי הארץ מחשש שהרכבים יגנבו וישמשו לאירוע פח"ע. נ.ב. TEEN, מזל"ט על הפורום
מצמץ

ac cobra

New member
עכשיו אתה אומר לי!!!

היו שם 3 האמרים ( המאווי) ואני וחבר שלי ( שזה 2) והייתי ככה קרוב "לקחת" טיול !!! נ.ב הם שמו בכוונה את ההאמרים מעל הגינה שלהם וגם הרשע

cyber2200

New member
בתור משיהו שגר די קרוב לגבול

יש ממש ממש מלא האמרים צבאים בארץ במלא סוגי איבזור צבאי. ואפילו לקחו אותי טרמפ פעם (תודה לפלס"ר גבעתי :).

ac cobra

New member
נכון אין אבל זה היה

ביקור בית!! הבן של שכנה שלי הוא בהאמרים אז הם בוא כל החבורה על 3 האמרים למרות שהיו 5!!!! והם לבשו את החרמונית !! בגלל שאין את הזכוכית מקדימה (= משקפיים של טייס על העיניים {אולי איזה ציפור תכנס בהם??}) ואבל אני ינסה לארגן לפורום תמונות של זה!!!

cyber2200

New member
אני גר בנגב...

תכלס לא משהו :) אבל יש פה האמרים... עכשיו כשאני חושב על זה יש פה גם דברים קצת יותר עבירים מהאמרים.. (מרכבה סימן 3 :)

teen17

New member
תודה תודה, נחמד לראותך כאן.....

חשבתי בהתחלה אתה מתכוון למזלט של צהל אבל אחרי שקראתי את ההמשך הבנתי שאתה מדבר על מזל טוב. תודה בכל מקרה. גל.

ראיתי האמר לא צבאי במגרש חנייה

באמריקה פעמיים אחד אדום כזה סטיישן כזה ואחד שחור רגיל חבל"ז מזמז

ac cobra

New member
אל תשוואה בחיים שלך בין ישראל

לUSA בארץ משלמים פי שתיים על קופסה עם 4 גלגלים ובארץ יש איזה 2-3 האמרים פרטים (אזרחים) אחד לבן שאפשר לצפות בו בת"א שחור ועוד אחד?

teen17

New member
האמתי שלפני שנה ראיתי האמר אזרחי...

בכניסה לתל אביב בצבע שחור והוא תפס מסלול וחצי ברוחב שלו וגם נעימת המנוע שלו כל כך נעימה לאוזן. גל, חלומות בהקיציס.

פטלשלוש

New member
הגשמת חלום

רוצה לטיל עם האמר..????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? אז דבר איתי.

teen17

New member
שלום גם לך......

מה הקשר שלך להאמרים? אתה במקרה עברת קורס האמרים ואתה נוסע בצבא בהאמווי? בכל מקרה תספר פרטים נוספים על ה"טיול" הזה שאתה מציע. teen17.

ac cobra

New member
אני מעניין לטייל עם האמר

איך את יכול לסדר לי מה אתה עוזי חיטמן??

ortazzz1

New member
../images/Emo13.gif ילדים....

לא יכלתי שלא לצחוק!!!! ההתלהבות מהאמר צבאי..... כמעת לכל גדוד מעאפן בצה"ל יש לפחות 5... ויש יחידות עם הרבה יותר... ביחידה שלי היו יותר מ-100, ואתם צריכים לראות תרגיל עם 100 האמרים... אני אחפש תמונות, חייב להיות לי. תכלס, תגיע לחי"ר... או לאחת מהיחידות, ותגשים חלום לנסוע בהאמר....
אור שעשה אימון חורף של חצי שנה על האמר וקפאו לו הביצים

teen17

New member
האם יש האמרים צבאיים גם ביחידות....

כמו ממר"ם או טכנאי מחשבים או מנהל רשתות בצבא? כי אם כן אז אני אבקש שיתנו לי האמר מהעבודה (=צבא) כדי שיהיה לי עם מה להגיע הביתה וחזרה לבסיס. גל.

מצמץ

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo5.gif

אני מקווה שאתה סתם חמדתה-לצון עם מה שכתבתה....אבל מאיך שאני מכיר את התגובות שלך אני מניח שאתה רציני (תכניס את התגובה שלך תחת מה שאיציק אמר לך בקשר ללמה יורדים עליך). מצמץ, עם כל הידידות שבעולם ובלי כוונה להעליב, אבל יש גבול לסובלנות שלי

teen17

New member
ברור שסתם צחקתי בקשר לזה.........

אני לא עד כדי כך בלתי שפוי בנושא. ברור לי שביחידות שרשמתי אין מה להאמרים לחפש שם. אתם יודעים מידי פעם גם צריך להתלוצץ ולצחוק אחרת אין טעם בחיים. מצמץ מקווה שהבנת שלפעמים גם צריך לצחוק ולא להיות רציניים כל הזמן. גל.

מצמץ

New member
גל

לא התכוונתי לעובדה שאין ביחידות כאלו האמרים..... התכוונתי למה שאמרתה בקשר שיתנו לך האמר הביתה, כי בצבא אפילו 205 מסכנה לא יתנו לך אם אין לך דרגה. בנוגע לרצינות אני מסכים איתך שלא צריך להיות כל הזמן רציניים אבל לפי נוסח דבריך זה לא נראה כמו בדיחה. אז להבא פשוט תוסיף בסוף איזה 3-4 נקודות או קריצה ואז אתה תראה שאפילו תקבל פידבקים ו
על היציאה הטובה. בידידות מצמץ

למעלה