Need For Speed Underground Deviance

Suppressor

New member
Need For Speed Underground Deviance

יאללה להוריד!!! משחק בנזונה
(אני בן 20 ולא מפסיק לשחק ב דמו)

2cookie

New member
המכונית הכי יקרה, המרצדס ההיא

ממש גרועה
קשה לשלוט בה. גם המקלארן לא משהו. דווקא המכוניות הזולות יותר פשוטות יותר לנהיגה- הכי הסתדרתי עם הפורד TS50, היגואר XKR והפורש 911 טורבו.

AndreyS

New member
הפורשה 911

זוועה! פשוט זוועה, היא עפה מהכביש בפניות אני חייב להאט אותה יותר מדיי כל הזמן - מאד לא אהבתי.. גרסת הקונספט של הקבריו של 911 זה כבר משהו אחר.. אותו משו משו.. גם הפורד TS50 זוועה - תאוצה לא טובה - לוקח מלא זמן עד שאני מצליח לעקוף מישהו על אותו אחר.. המוסטנג דווקא נחמדה.. חבל שרק באדום.. אני מעריץ שרוף של הM5 וגם של XKR.. הדיאבלו סבירה..

2cookie

New member
המוסטנג זוועתית

כל התנגשות קטנה גורמת לה להסתחרר. הM5 איטית בטירוף, ודווקא עם הפורש אני מסתדר הכי טוב... את הקונספט ההוא אני שונא... ומהלמבורגיני- היתה אחת טובה ואחת לא משהו, דווקא זו שאני קניתי גרועה
בכלליות- כל האמריקאיות (חוץ מהTS50) ממש גרועות. יודעים מה אני הולך לעשות עכשיו? כן. עוד מירוץ.

2cookie

New member
ולאן נעלמה המפה, המיקום שלי

וכל המידע שמוצג? מוזר...

2cookie

New member
BTW הכי קשה להיות שוטר

מי יקנה רכב כשוטר? והקראון ויקטוריה נוראית... ויש מלא מקשים שצריך לזכור... מיותר

ranzz

New member
יש לכם הגה?

או שאתם משחקים עם המקשים
ד"א באותו נושא קיימים הגאים/גיימפדים/ג'ויסטיקים בבלוטות'?

2cookie

New member
מקשים רולז../images/Emo45.gif

איך אני אמור לשבת עם ההגה במיטה? או בנסיעה?

2cookie

New member
התשובה היא לא

מה רע בRF? טוב נו, אולי זמני תגובה.. אבל אני בטוח שמייקרוסופט ימציאו מתישהו ג'ויסטיק כזה...

megahertz

New member
מאז ששפכתי חלב על המקלדת שלי

ואני תקוע עם המקלדת הישנה חשבתי על הMultimedia Office בBluetooth שווה משהו? (לא שלמישהו יש את זה בנתיים)

2cookie

New member
אין לי מושג על איזה דגם אתה מדבר

אבל אם זה של מייקרוסופט וזה בלוטות', זה מעולה תקנה. זה גם נותן לך דונגל- החלק שמתחבר למחשב מעוצב מדהים אגב.

megahertz

New member
כן סליחה התבלבלתי בשם של הדגם..

מממ אני אנסה לברר את זה...ברעיון אבל עכשיו הרי יש ככה: Microsoft® Wireless Optical Desktop Microsoft® Wireless Optical Desktop Pro Microsoft® Wireless Optical Desktop Elite Microsoft® Wireless Optical Desktop Elite Pro שה- Elite הוא יותר טוב מן הסתם וPro הוא אנורגמי ולפי מה שהבנתי יש גם דגם שהוא כמו ה- Microsoft® Wireless Optical Desktop רק בדגם BT...אני מנסה למצוא מידע עליו עכשיו

megahertz

New member
מצאתי עכבר BT../images/Emo26.gif

כאן למרות שאני לא מתכנן לקנות עכבר אלא אם כן הוא כבר חלק מחבילה (מקלדת+עכבר)

2cookie

New member
מקלדת ארגונומית זה מיותר

סתם מעצבן ולוקחים על זה יותר כסף. אגב- אחרי שמתרגלים למקלדת של נייד קשה לחזור לאחת רגילה

למעלה