LoveHate pome

vampire

New member
Love\Hate pome

I know when I`m blue, when my mine is hert. I know thet I`m jelos, when my eyes R born. I know thet I hate, whean I think of death, N I Know whean i`m dead, whean I see onley black. I know thet I love, whean I think Of U N I NO theat I need 2 die cose U don`t love me 2.

...

כמה שגיאות כתיב שזה מזעזע !!! אני לא הייתי מוצאת אומץ לפרסם שיר בצורה שכזאת...

vampire

New member
אני רושם בקיצור...

באנגלית אני בדרך כלל לא רושם את כל המילה... N O זה know jelos זה גם בקיצור... תלמדי אינטרנטית... חוץ מזה, דעה אומנותית?

תגובתי...

אני חייבת להיות כנה - תגובתך הולידה בי שד רדום... היה עדיף כי היית אומר שאתה נמשך לכתיבה בשפה האנגלית אך אינך בטוח בה... מאשר לשלוח אותי ללמוד ``אינטרנטית`` את הקיצורים שלך הבנתי יפה מאוד רק לא ידעתי שלב - זה HERT ולא HEART ו- THET שלך (שאמור להיות) THAT - אינני מבינה מה המקום פה לקיצור - הרי אפילו מס` האותיות זהה... ואם על קיצורים מדברים WHEAN שלך קצת יותר ארוך מה- WHEN המקורי... גם את ה - ONLEY שחלילה לא אשכח - שוב הארכת במקום לכתוב פשוט ONLY גם קצר וגם נכון... הלא אנחנו מדברים על ``אינטרנטית`` שפת הקיצורים !!! נראה לי שאת הכוונה שלי הבהרתי, על כן לא אמשיך... חוץ מזה שלא קיים כזה ביטוי - ``אינטרנטית``... באשר לדעה אומנותית - שיר נחמד שתי השורות האחרונות קיצוניות מידי לטעמי... סלח לי על התגובות הבוטות - אבל אני כאן לטוב ולרע ! הביקורת אמורה לחזק אותנו ולתת לנו רצון / שאיפה להיות יותר טובים; ולהוכיח למי שפיקפק בנו כי אנו יכולים. על כן אני זורקת לך כפפה עכשיו - נסה לקרוא תיגר עלי... לא בתגובה, בשיר חדש ! תקבל את הערכתי המלאה, תחזק את ביטחונך העצמי, ותחזק את יכולת הכתיבה שלך ! בהצלחה... ענבל

vampire

New member
נכון, יש לי כמה שגיאות...

אבל לא ממש נורא... השורות האחרונות קיצוניות בכוונה תחילה, כדי לגרום למין ``שוק`` אצל הקורא.... VAMPIRE

למעלה