jethro tull

jethro tull

סליחה שאני מתפרצת לכם ככה לפורום. אבל גיליתי את הלהקה ממש לאחרונה. רציתי לשאול אם הם נחשבים גם רוק מתקדם ואיפה אפשר להשיג אלבומי םשלהם. תודה

כשאני אהיה גבר..

מבטיחה שאני אעשה חיים. חיפשתי תשובה קצת יותר ספציפית מ"חנויות מוסיקה". את זה משום מה אני מצליחה להסיק לבד..

meandmeandme

New member
תשובה קצת יותר ספציפית

ג'טרו טול היא להקה יחסית מפורסמת ואפשר למצוא את האלבום המוכרים שלה ברוב רשתות המסויקה (טאוור רקורדס וכו), אם את מחפשת אלבום יותר נדיר את יכולה לחפש בחנויות כמו קצת אחרת והאוזן השלישית.

המלצות טאל

לדעתי כדאי להתחיל עם אקוולאנג, להתקדם לת'יק, ולסיים את מינסטרל. שלושה אלבומים מצויינים. לא כל המוסיקה של טאל היא פרוגרסיבית, אבל זה לא ממש עקרוני לך, אני מתאר לעצמי. שימי לב לליריקס של איאן אנדרסון - הבחור יודע לכתוב שירים.

SMILE 4 NOTHING

New member
בתו השמיני

יש יחסית הרבה אלבומים של ג'טרו, גם יותר נדירים. והמחירים סבבה! סניפים שלהם יש בי-ם רחוב הלל (ליד ככר ציון, המדרחוב), בקניון מלחה, ובטרמינל 3. ואולי יש עוד...
וג'טרו זה אחלה!!

Fatach

New member
הם אלופים!

אגב, אנחנו מחשיבים אותם כפרוג בעוד שאיאן אנדרסון טוען כי כל קשר בינם לבין פרוג הינו מקרי בהחלט... אגב 2, רק לי אפשרות התגובה המקוצרת לא עובדת כראוי?

meandmeandme

New member
מה הרעיון?

זה כמו חלון רגיל רק בלי האפשרות להוסיף קישורים? נחמד...

ודייר סטרייט לא?

כל הסולואים של מארק נופלר (או קנופלר, אני לא סגורה על זה) גם עושים את כל הלהקה...

למעלה