jethro tull

אני לא טענתי אפילו לא לשניה שזה רע

דייר סטרייט הן אחת מהחביבות עליי ביותר.
את גת'רו טול גיליתי ממש לא מזמן ונראה לי שאני אלך על אלבום האוסף שלהם (זה האחרון) כדי להכיר את המוסיקה קצת יותר

yonia3334

New member
אוסף? לדעתי לא כדי...

אני ממש לא אוהב אוספים, ולדעתי הם לא משקפים את רוח האלבום. אם את שואלת אותי אז אני ממליץ על האלבומים הבאים: Thick As A Brick Aqualung Minstrel In The Gallery Songs From The Wood אלו האלבומים שלהם שיש לי, ואני ממליץ עליהם בחום!

יכול להיות

אבל אם אין לי את האוסף השלם, אני מעדיפה לא לרכוש פריטים בודדים. ולהם עד כמה שהבנתי יש המון אלבומים (משהו כמו יותר מ-40). i think il stick to my original plan

RamiSun

New member
כן, אבל רובם לא באותה רמת חשיבות

את צריכה לדעתי 3 4 דיסקים שלהם וזה מספיק, ולמה לך למהר? אני הייתי מתחיל מאקוולינג.

אוספים זה פיכסה!

אמנם האלבומים הסטנדרטיים שמציעים לך כאן מעולים, אולם אני ממש אוהב את stand up, אלבום פולקי בעיקרו, מאוד מוקדם ומעולה בתוספת שקדים. בתאבון.

roikatz

New member
דובדבן זוהי סדרה מוזלת

ב39.90 לדיסק... aqualung באמת אלבום חזק מאוד. וגם ההופעה שלהם היתה טובה בקיץ

Rudess

New member
דובדבן זה סדרה מצוינת

הרבה מן הקלאסיקות של הפרוגרסיב עכשיו במחירים מוזלים בחנויות, כדאי לקנות ולהשלים חוסרים.

sixkiller2003

New member
לידיעת כולם..

א.. ברוב החנויות בארץ.. מבצע דובדבן עולה 49:90 אולי שקל 2 פחות... וב. סדרת דובדבן זה דיסקים שמודפסים בארץ.. במפעל בכאמיאל לפי מיטב ידיעתי.. בגלל זה המחיר הנמוך יחסית..

sixkiller2003

New member
זה מבוסס על תאי זיכרון במצב משומש..

ככה שלא סגור על זה... הייתה לי שיחה על הנושא לפני כמה חודשים אם מר. אדם ברוך.. בין עם זה בכרמיאל או במקום אחר.. הם עדיין דיסקים שמודפסים בארץ ובגלל זה המחיר הנמוך (יחסית).

Rudess

New member
בתכל'ס

מה זה משנה איפה הם מודפסים? המוסיקה היא אותה מוסיקה, החוברת אותה חוברת. רק המחיר נמוך יחסית וזה מצוין.

RamiSun

New member
גם אני יודע שזה מודפס בכרמיאל

אבל במפעל עם ציוד מקצועי מעולה, כך שאין בעיה עם זה.

GuessWho1

New member
אפרופו ג'ת'רו טאל

מישהו יודע על אי אלו קטעים סאטיריים שכתב איאן אנדרסון? יש לי בסיס סביר בהחלט להניח שיש לו יכולות בלתי נדלות בתחום. אורי, אתה יכול לעזור לי?

למעלה