שרשור ברוכה הבאה לכולם~! D=

Bakura

New member
../images/Emo96.gif איזה סוג נחש? ^_^ יש תמונה?

וטויה יוקיטו זה לא מלא רמיזות, זה "אני אוהב את טויה" בגרסה היפנית (יוקיטוישראלי: לא לא, הוא חבר הנפש שלי~! ;; *קול סיסי של לירונ'וש*)

Cagome chan12

New member
XDD../images/Emo15.gif

אמ. הייתי רוצה נחש מחמד. בינתיים אינליT.T ואמ... יש ריזות

lily kane

New member
שלום ^_^

יאי אני אוהבת שאלונים*-*!!! שם: שירלי AKA לילי AKA אורצימארו (מאז יולי ה30) מסנג'ר:[email protected] חיית מחמד:חתול (גינגי יש לי קיו^^), הסקי סיבירי,ותוקית (קוקטיל),אחים קטנים דמות אהובה:קיבה דמות שנואה:אוווו...השיער של טריסטן נחשב לדמות ממילא יש לזה חיים משל עצמם שיפ אהוב, ולמה?:~ קיבה וגואי cuse master need is pet שיפ לא אהוב, ולמה?:~ יאמי וקיבה אממ פלוס ופלוס לא יוצר משיכה שיפ שנוא, ולמה?:~ טריסטן וגואי כי אני לא מסוגלת לחשוב על טריסטן בצורה מינית ספר: "ראיון עם ערפד" \ אן רייס סרט:final fantasy advent children (שנתיים אחרי הטרלירים^_^) שונןאיי/יאוי? או המון אממ שונאן אי רנדומלי : boy next door \kaori yuki ואממ יאוי רנדמולי : Acid Flower( ישמח עם מישהו יודע עם יש לזה יותר מ2 החלקים שיש לי) שוג'ו איי/יורי? אממ יוטאנה זה נחמד ואולי בכלל סטרייטים? מידי פעם בטעות צבע אהוב:blood hound\kaori yuki מאכל: גאנק והמון אה וראמן שסבתא מכינה!!! ומשהו על עצמי:~אונסות ומחבקת רשימית מנסה לעשות לייב אקשן של סטרייט פיטר ועוזרת לעוד כמה לייב אקשנים וקוספליים^0^ עברתי?

DarkBrownLynx

New member
../images/Emo57.gif ני עונה!

שם:ויאולטה מסנג'ר:[email protected] חיית מחמד:חתולה
דמות אהובה:מאריק ובאקורה דמות שנואה:אנזו (יאיי אני יודעת את השם שלה ביפנית!! חבל שדווקה את שלה) שיפ אהוב, ולמה?:~קאיבה/ג'ואי, כי הם זוג כל כך מושלם וברור ושזה כל כך מעצבן שהוא לא יקרה באמת שיפ לא אהוב, ולמה?:~ג'ואי/יוגי לאדעת למה, זה פשוט נישמע נוראי שיפ שנוא, ולמה?:~זה לא כמו שיפ לא אהוב? ספר:שר הטבעות סרט:הסמוראי האחרון שונןאיי/יאוי?גם וגם שוג'ו איי/יורי?יורי כי מההההה לעשות אני לא סובלת רומנטיקה חוץ מאם היא בין שני בנים, ככה אני.. ואולי בכלל סטרייטים?כנ"ל על כל מה שאמרתי על שוג'ו ויורי צבע אהוב:כחול וירוק מאכל:בשר ומשהו על עצמי:~יש לי שיער חום.

וואטאשי ^^

שם: כמה מכם יודעים מי אני... מסנג'ר: חסוי מדי חיית מחמד: אוגר ז''ל
דמות אהובה: יוגייי
דמות שנואה: מוקובעע
שיפ אהוב, ולמה?:~ ג'אקי/באנקי, כי בזכותם הבנתי שהומואים זה בני אדם!
שיפ לא אהוב, ולמה?:~סאשי/אינו, כי עיצבנו אותי עם זה
שיפ שנוא, ולמה?:~טאי/מאט, כי הם לא ( אבל ממש לא ) מתאימים...
ספר:הארי פוטר סרט:יש מלא... שונןאיי/יאוי?שונן איי, יאוי=בעע
שוג'ו איי/יורי? לא זה ולא זה
ואולי בכלל סטרייטים?בוודאי ^_____^ צבע אהוב:אדום עולה! וגם ורוד וסגול... מאכל:אורז ומשהו על עצמי:~אני מכורת אנימות מגיל 10, שנמצאת בכיתה של ילדות גן שלא אוהבות אינויאשה

Bakura

New member
../images/Emo96.gif את צוחקת?!

מאט וטאי הם כל כך *____________________________* ודאייסקה וקן *__________________________* וטאקאטו ו...אה... עם מי שמתי את טאקאטו? נראה לי עם הנרי... אבל.. @_@;; ניחא. טאקאטו והנרי *________________* וטאקויה וקוג'י ^O^~! מאט וטאי הם פשוט קאנוניים להחריד @_@~! ... סופסוף תמונה שלהם @_@ טבעתי בטאקויה וקוג'י בדרך :p

SetoGirL

New member
../images/Emo11.gif|סטו|אייס|XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

קאנונה נדחף לכל מקום X: מטריד. ~המביןיבין~

harar8

New member
אני

חיית מחמד: דגים, אבל בעבר היו לי עו כמה חיות דמות אהובה: סטו דמות שנואה: אין שיפ אהוב,ולמה?:~ יוגי/סטו קאיבה, קאיבה/קאטסו (זה ג'ואי?
אני פשוט לא יודעת את השמות היפניים) יוגי/יאמי, מאריק/באקורה, ויש עוד...... שיפ לא אהוב ולמה?:~ אין שיפ שנוא, ולמה?:~ אין ספר: הארי פוטר סרט: ראיון עם הערפד, שר הטבעות, אפקט הפרפר ועוד...... שונןאיי/יאוי? שניהם!!!!!!!
שוג'ואיי/יורי? גם שניהם ^_^ ואולי בכלל סטרייטים? גם, אבל לא כמו יאוי ויורי
צבע אהוב: כחול מאכל: פיצה ומשהו על עצמי:~ אין לי מה לספר על עצמי

Jifannit

New member
יאי, באקי פה :)

וגם דידע! ^______^ דידע חמוטה ^_______^ וגם אנבי! יאי, כולם פה OO; מוואפ, ברוכית לכולם ^____^

יא סנסיי,יש לך מעריצה00;

וגמלך אנבי 00; הא הא,אותי את לא מכירה!~ *בורחת לחור שממנו יצאתי* אבל אולי תכירי לי את עצמך?^^;

SetoGirL

New member
../images/Emo11.gif|סטו|אייס| גמלך יש. >_>

אני.
ואינלי מעריצים. -_-;;

Jifannit

New member
נעמה/נהמע

בת 12 (קטנה ^^"), חובבת אנימות בהשפעה של חברה טובה. טוב, זזתי, אחותי מחטטת לי בספרים, הפושעת -.-' להסתער על דנההההההההההה!!!!! ><;

למעלה