שרשור ברוכה הבאה לכולם~! D=

Bakura

New member
../images/Emo96.gif שרשור ברוכה הבאה לכולם~! D=

מכיוון שזה פורום חדש והצטרפו כל כך הרבה לפורום, זה יהיה גם שרשור הכרות מחודש וגם שרשור שכולן יגידו ברוכה הבאה לכולן D= ולשני הזכרים בפורום. אז. שלום לכולם ^_^ שאלון היכרות~גם אם קצר מהרגיל. שם: מסנג'ר: חיית מחמד: דמות אהובה: דמות שנואה: שיפ אהוב, ולמה?:~ שיפ לא אהוב, ולמה?:~ שיפ שנוא, ולמה?:~ ספר: סרט: שונןאיי/יאוי? שוג'ו איי/יורי? ואולי בכלל סטרייטים? צבע אהוב: מאכל: ומשהו על עצמי:~ ... גארה לי.
ואני אענה על השאלון אחרי שאני אלך לישון. לילה טוב.

KiaritChan

New member
טאםטאםטאם.באקי.טאם. D:

שם: -פרעה-,ירדן,קיארית,ילדה.משו. מסנג'ר: [email protected] הפאקציות..איכ. חיית מחמד: היה חתול.ומת. דמות אהובה: אטמו [YUGIOH] הארו [FRUITS BASKET] קאנאמה [FULL METAL PANIC] נארוטו [NARUTO] ניו [ELFEN LIED] מוגן ופו [SAMURAI CHAMPLOO] דמות שנואה: אנזו. שיפ אהוב, ולמה?:~ אני אתייחס לשאלה הזאת כמופנית לסטרייטים.כי..כי..שונןאיי יש המון. אז סטרייט: סאקורה וסאסקה מנארוטו ^^..לאדעת הם פשוט חמודים .___.; וסאקורה ושאורן. תגידו לי אתם למה >___<; שיפ לא אהוב, ולמה?:~ :X..אטמו ואנזו. כי אטמו שלי ואנזו פשוט פאקצה. שיפ שנוא, ולמה?:~ כנ"ל. ספר: רומח הדרקון סרט: שרהטבעות XD.. שונןאיי/יאוי? באארור. רק שונןאיי. נגמלתי מיאואי....איכס.. שוג'ו איי/יורי?שוג'ואיי זה נחמד ^^ ואולי בכלל סטרייטים? *_____* !!!! אבל לא הנטאי. צבע אהוב: כחולבןשחור מאכל: ספגייטי D: ומשהו על עצמי:~ היי.אני קיארית.אני קטנה מוזרה ומטרידה.ובקרוב אני אשלוט בכם. ^_^

SetoGirL

New member
../images/Emo11.gif|סטו|אייס| ניהההה~! D:

שם: דידע קאיבה רטפורד. D: מסנג'ר: [email protected] זו רק אני או שכולנו פעם היינו פאקצות? X: חיית מחמד: החתול שלי, סמיטי. ^^~ והוא הומו. דמות אהובה: סטו [יוגיאו] ואייס [ספיראל~]. דמות שנואה: כל הפאקצות ביוגיאו ._.; ואקיטו מפרוטס באסקט, וקיקיו מאינויאשה. XD שיפ אהוב, ולמה? יש המון, אבל אני אפרט את העיקריים- סטואטמו, כי מלבד העובדה שהם יפים ביחד, יש המון רמזים בסידרה, ולפי דעתי הם צריכים להיות ביחד. ^^~ אד/אנבי, תגידו לי אתם.
אייס/קאנונה [ספיראל~] כי הם נולדו להיות אחד עם השני, והם אפילו היו, זה שקוף. ^_^ לכו תראו ספיראל.
שיפ לא אהוב, ולמה? אה. הרבה. אייס/איומו. מכירים את המניאקים האלו שנדחפים בין בישים שצריכים להיות ביחד?! אז זהו. >< בישי מיוגיאו/בת מיוגיאו, כי אני לא סובלת את הבנות. חוץ מרבקה, אולי. וגריד/אנבי~! איכ! >___________< שיפ שנוא, ולמה? *מצביעה למעלה* ספר: האריפוטר ויומני הנסיכה.
סרט: שונןאיי/יאוי? שניהם, למרות ששונןאיי יותר עמוק, ויותר יפה. :]] שוג'ו איי/יורי? שוג'ואיי. לאוהבתיורי. >< ואולי בכלל סטרייטים? כע~! ^_^ בשבילי אין הבדל, אני אוהבת הכל, בתנאי שאוהבים. נכון שאני קיטשית? ^^ צבע אהוב: שחור. וכחולבן. ^^ מאכל: גלידת וניל..? XD ומשהו על עצמי: אה, אני יצור מוזר, ואני רוצה לראות פמ"א, ומתכחשת לכל דבר, ושונאת ביצפר. ואני רוצה דוכן של גיא. X: אה, ואני מנגנת בפסנתר, ואוהבת את זה, ואוהבת לקרוא/לכתוב, וסוגדת לבישים לבני שיער/כחולי עיניים/מדובבים ע"י אקירה אישידה. ^^

SetoGirL

New member
../images/Emo11.gif|סטו|אייס| דמו. ;;

[למה חזקיה? 0.0] אי אפשר הדוכן של משפחת 42? ><

KiaritChan

New member
לא..^^;

לא יהיה דוכן כזה כי המשפחה תשמור לעצמה ת'דברים שהיא אמורה למכור X:

KiaritChan

New member
וחזקיה כי גם לגיא יהיו נינים מתישו.

הבן של הבן שלו יתחתן עם דוסית..X:

Sakura K

New member
../images/Emo9.gif הורייז D: שאלון!

שם:שחר צ'אן 3: ספידע. ספידי. משו. מסנג'ר:[email protected] חיית מחמד:כלבה בשם גלי OO" דמות אהובה:סטוסטו O: ואטמו. למרות הנאומים >: ומשומהדיוק o_O נמ. אני מקווה שאני עניתי נכון X: כיכי, מדברים על יוגיהו,לא? O.O" נו לומשנה. דמות שנואה:הו, אנזו, איייכ. ;; ... שיפ אהוב, ולמה?:~הו, סטואטמו, כיכי, *מנסה להיות מאאגניבה* תגידו לי..אתם..למה? ._." שיפ לא אהוב, ולמה?:~איחאיח, כל דבר שקשור לאנזו. ולאיזיס. ול..שיט האלה. OO" שיפ שנוא, ולמה?:~אותודבר D: ספר:אממ.. האסופית OO"....נמ. ו..ו.. אה! הסדרה של ג'ורג'יה ניקולסון XDD כ"כ משעשע ! XDD סרט:אמ. פיטרפן, ב..ב..אנשים, לא המצוייר O_O שונןאיי/יאוי?שונן איי, ויאואי, אבל לא יאואי הנטאי ^^;;; שוג'ו איי/יורי?לאממש בעד שניהם, אין לי בעיה אבל עם שוג'ו איי בכלמקרה... ואולי בכלל סטרייטים?מה רע בהם? OO" ........ צבע אהוב:שחור, אדום D: מאכל:שניצל. 3: ומשהו על עצמי:~אוהיו גוזאימאסו דסו! וואטאשי ווה ספידע ואתם הולכים לקבל כאב ראש מאיך שאני מדברת במפגש נדמהלי~! סרטי אימה על ברווזים זה מטריד! בוהאהאהא O: !

אה*_* עוד יצור אניס

שכחתי אותך,יש לך גם קול אניס,במפגש אני מתכננת עליו משו^^ ושכחתי להמליץ גם על הסדרה של ג'ורג'יה ניקולסון,היא קרועה לגמרי>>

Bakura

New member
../images/Emo96.gif בעצם אני אענה. ../images/Emo11.gif

ומקסימום ... אה... אשלים אחר כך. (זה נכתב לפני שעה. לבאקי יש מחוייבות, הוא הלך לטפל בתוכים המסכנים של השכנים. אוי, הם חיים ממש זוועה. או חיו, עד שבאקי הגיע D= במקומם הייתי מתפגר משעמום :X) שם: באקורה. מסנג'ר: תבקשו אם אתם רוצים. חיית מחמד: דונצ'ה, הכלבה הכי יפה בעולם, בת שש בלונדה כוסית. כיפה'לה, דג כיפה אדומה בן שש גם. או משו :X שני חתולי רחוב, טומיקו וטסושה. ואורחים שמזדמנים. דמות אהובה: באקורה, ריו וסטו. וגם מאליק :) ודי את כל הבנים בסדרה. חוץ מהירוטו, כי הוא העז לפגוע בטבעת המגניבה של ריו פו שלי שהוא היה מחוסר הכרה ולזרוק אותי רחוק רחוק ליער ;; אבל זה לא עזר לו וחזרתי לריו פו כי אני מגניב DDDDD= ואפל ~_~ דמות שנואה: כל הבנות. פויה. @+@ שיפ אהוב, ולמה?:~ יאמיהיקארי, כי הם שני חצאים של אותה נשמה וזה כזה חמוד איך כל היאמים כל כך רכושניים ומגוננים על האוקאים שלהם *-* חוץ ממאריק, שמשתמש במאליק כשפחת המין שלו, אבל ניחא
וסטו קאטסו, כי הם ה-סיבה שהתחלתי לאהוב יאוי ושונן איי, מלפניי... שלוש שנים. :) *נזכר בשיחת הטלפון הנוסטלגית שהביאה אותי לאהוב שונן איי בלי בכלל להכיר את המושג @_@* שיפ לא אהוב, ולמה?:~ מאי-קאטסו, כי זה פדופיליה והוא כבר של סטו. סיזוקה-סטו, כי זה איכסה. יאמי-אנזו או יוגי-אנזו, כי הם שייכים אחד לשני וכי אני לא אוהב את אנזו *שייקהאד* ואיסיס... כל מי שתרצו לשדך אותה אליו. קיצר, כל שיפ עם הבנות. וגם גם, ריו סטו כי זה ששניהם כוסנים לא אומר שהם ביחד כי הם בכלל לא מדברים ואין ביניהם קשר וכי ריו שלי. ויאמי סטו כי הם מאוהבים באחרים וכי שניהם דומיננטים מדי אבל הם יכולים להיות פאק באדיס נחמדים. ובאקורה-כל-מי-שהוא-לא-ריו-פו, אלא אם הוא מאריק ומאליק, כי הם פאק באדיס נחמדים כאלה :) אבל ריו רק שלי >< שיפ שנוא, ולמה?:~ כל שיפ עם הבנות. פויה בנות @_@ וריו פו כל מי שהוא לא אני הגברברי או מאליק-מאריק :X~ או אני לא עם ריו פו או עם מאליקמאריק:X ספר (אחרון): כרגע קורא את "אומן השיר", הפסקתי באמצע כי זה עיצבן. בדרך כלל ממש אוהב "פנג הלבן" ואת הסדרה של אנימורפס. סרט: המספריים של אדוארד. טים ברטון. ו... סוס פרא. כה :X~! ויש עוד. אבל אני סנילי. שונןאיי/יאוי? שניהם. :) שוג'ו איי/יורי? שוג'ו איי, לא אכפת לי יורי אבל זה לא מעורר שום תגובה. ואולי בכלל סטרייטים? חלילה וחס @_@ ...
וברצינות, רק אם הזוג באמת מתאים והנקבה לא מעצבנת. צבע אהוב: סגולשחורכחול. לא בהכרח בסדר הזה. מאכל: צמחוני :X~ דברים צמחוניים. אה. אני אוכל כל יום מגיל... ארבע, מלפפון. כל יום כל יום @_@ ו. צמחוני כבר... מסופסח. ו. אוהב פיצה. ונגיעות פטריות ותפו"א. וברוקולי זה די נחמד. וניוקי :O~! וכל דבר מתפוחאדמה. וביצהקשה. :) ומשהו על עצמי:~ אה. יש הרבה. בקצרה? אני עומו קשוח ואפל, מאוד אוהב בעלי חיים, וראיתי די הרבה הרבה אנימות (ובגלל זה כתבתי רק על עוגיות בשיפים שאני אוהב ולא אוהב, כי אם אני אתחיל את כולם @_@;;;) ויש לי שישה כרכים של FAKE (!!!
) ועוד כמה מנגות אחרות. ו. ו. אני בפרק 51 בנארוטו. אבל צריך להשלים חסכים (סניליות
ממש @_@) ו. צריך לראות בליץ'. ובא לאייקון :) ולקח לי שעתיים לכתוב את ההודעה המפגרת הזאת כי כל הזמן הפריעו לי באמצע. אז. הנה. אני שולח. בדיוק אחרי שעתיים. ולא כותב עוד. מצקסימום יוסיף. ... לא, אני עצלן מדי. אה. ותראו Ai no Kusabi, היאוי הכי טוב בעולם :X~!

Bakura

New member
../images/Emo96.gif לא לנאום, לפרט. ../images/Emo3.gif

ולכתוב ולקרוא פאנפיקים ולצייר
אני לאהוב.

magicalgirl

New member
../images/Emo41.gif|הושי|עונה ^^

שם:ויקע/ויקית מסנג'ר:[email protected] חיית מחמד:אין T.T דמות אהובה:מיוגיהו:מאליק באקורה מאהדו ומאנה דמות שנואה:אנזו שיזוקה שיפ אהוב, ולמה?:~הרבה ^^" שיפ לא אהוב, ולמה?:~הרבה ^^" שיפ שנוא, ולמה?:~הרבה ^^" ספר:או...החלק האהוב אליי ^^ XD:הארי פוטר,שר הטבעות,ערפד לסטט ערפד ארמנד פנדורה וראיון עם ערפד סרט:צלצול 0 1 2 3 הטינה 1 2 שונןאיי/יאוי?שונן איי שוג'ו איי/יורי?אממ לא אוהבת בכלל =.= ואולי בכלל סטרייטים?אמממ XD אפשר גם זה צבע אהוב:כחול ירוק ואדום מאכל:אמממ כל מאכל חוץ מסושי... ומשהו על עצמי:~אמממ ילדה לא קשורה,חופרת לכולם בשכל ואמממ...זהו ^^

'ני~!!!

שם: חופית
מסנג'ר: [email protected] חיית מחמד:....אין =X דמות אהובה: באקורה, ריו, מאליק(גם מאריק לפעמים..),סטו, מאי, אוטוגי ואמ..אטמו ^-^ דמות שנואה: אנזו ושיזוקה ><;; שיפ אהוב, ולמה?:~ באקורה\ריו כי הם מושלמים ביחד~! מאליק\מאריק כנ"ל.. וגם..וגם..באקורה\מאליק, ריו\מאריק וכן להפך.. אטמו\יוגי ומאי\קטסו ^-^ שיפ לא אהוב, ולמה?:~ סטו\אטמו, סטו\יוגי.. לא אוהבת ממש =X מצד שני כשאטמו היה פרעה..זה די הגיוני שהיה ביניהם משו.. אבל לאמשנה :X שיפ שנוא, ולמה?:~ אנזו\אטמו.. צריך לומר למה? =X ספר: הבלגריאד והמלוריאן ויש עוד XP סרט: כרגע... MIB שונןאיי/יאוי? שונן-איי. שוג'ו איי/יורי? שוג'ו-איי.. ואולי בכלל סטרייטים? גם זה טוב ^_~ צבע אהוב: ורוד ולבן ^-^ מאכל: הו..יש המון~! כמעט הכל ^__^ ומשהו על עצמי:~ אההה.... לאדעת X_X;

Envious

New member
יאההה מתחיל להימאס לי ../images/Emo3.gif

;[ כואב לי הראששששששששששש וזה כל מה שאתם צריכים לדעת עליי ^-^ אממ.. אממ, אני אענה כי אני חמוד @@ או סתם כי משעמם לי ~_~ שם: אנבי/שחר/תומר/אנבוש/זואי .. רק לא זוהר X_________X מסנג'ר: [email protected] היזהרו והישמרו ~! מי שנכנס לרשימה של אנבי לא יוצא ממנה ~! מוהאהאהאהא !~ T_T חיית מחמד: הכלב המטומטם שלי גולף.
דמות אהובה: אני מתלבטת @@ נראה לי סטו,אחרי זה באקו. דמות שנואה: אממ נוו.. זאתי שכל הזמן עם יוגי ;[ שיפ אהוב, ולמה?:~ אוה, באקו/ריו סטו/יאמי יאמי/יוגי XP מה לעשות שבאקו ילדה קשה P= ואממ סטו/ג'ונושי ^^ שיפ לא אהוב, ולמה?:~ נוו כל הבנות O.O; בנות זה רעעעעעעע *שוביניזם* שיפ שנוא, ולמה?:~ לא שונאת P= אני שונאת רק את וינרי D: ספר: הארי פוטר ;; האאאא היום סיימתי את השישי ;; עצוב עצוב |צובי| סרט: שרק XD שונןאיי/יאוי? יאוי זה מוי כייף
, אבל תמיד כייף שונן איי ^^ שוג'ו איי/יורי? שוג'ו איי S= ואולי בכלל סטרייטים? סטרייטים זה רק ריקו/איצ'יגו.. אפילו שאיצ'יגו יזיין את אישידה *O* צבע אהוב: כחול/שחור/אדום/בלונדדד של אדו *_* מאכל: פיצהההה |מבטא רוסי| ומשהו על עצמי:~ ... יש לי רק מסר אחד לאמר ~! במיוחד למאנה *cough* אדווווווווו שללללללללל אנבי חעחעחעעחחע בוהאהאהאהא ~! מי שמיתנגד גזר דינו לשים לקקק ורוד @@ ~! היי, אני שמתי לק ורוד *הבושה* הוא הרגיש כה אשם ~! הוא החליף את השם, הקונה מטטה .. זה משפט כה מדהים *-* אין כמו סקאר/סימבה *O* ולוציוס/דראקו ;; איזה תמונה ? *O*

למעלה