שאלה למנהלת או לאחרת

../images/Emo92.gif שאלה למנהלת או לאחרת

כדי להיות בטוחה שאינני פוגעת באף אחד מאלה ששלח קבצים אני שואלת אתכם במידה וראיתי איזשהו דף שמצא חן בעיני, האם אני יכולה לשנותו? להוסיף או להוריד? ואשמח להראות כאן את התוצאה... נא תשובתכן, נורית

נורית

אחת המטרות העקריות של מאגר הקבצים הוא השיתוף. כל מי שהעלה קובץ שלו , אמר למעשה , חבריה תראו מה הכנתי ואתם יכולים להשתמש בו . כל אחד מוזמן להשתמש בכל קובץ שנמצא במאגר. ולהיפך, אנחנו מעודדים לשנותו, להתאים אותו לצרכים שלך, לתלמידים שלך... מובן שחשוב לאזכר את כותב הקובץ המקורי. את זה אפשר לעשות ע"י כתיבה בתחתית העמוד , משהו כמו "עפ"י.. זורבבל זיכמיך.."

מריםר

New member
בקבצים שלי לא חייבים להוסיף את שמי

מכיון שאני יודעת שלא כל המנהלים רוצים לראות שמות מורים אחרים על הקבצים ולא כל מורה רוצה ששם מורה אחרת יופיע וכן ההורים מבחינתי על הקבצים שלי אני מוכנה שלא יציינו את שמי

eti br

New member
לדעתי -זאת מטרת הפורום

ראיתי הרבה מסמכים שעיצובם -נהדר ואני בהחלט בהמשך יסב אותם לרמת תלמידי. יש הרבה רעיונות באוריינות ובחשבון -שתבנית הדף כל כך ברורה ומאורגנת - רק צריך להסב את הקטעים בהתאם לתלמידים. -- אני אוהבת מאוד לציין אנשים שתרמו לי - אם זה מהפורום על אחת כמה, כפי שנאמר -מכל מלמדי השכלתי- ואני לא מתביישת בזה . להפך. ומצאתי בפורום - טיפ קטן , שאני הולכת ליישם אותו- לכתוב את "בעל המאמר או המעצב - בסוף הדף שלי , בכתב קטן , ובצבע אפור = לא בולט , אבל "שומר זכויות" .... זכות יוצרים: כמובן שחשוב לציין שמות - על לוחות, קישוטים משחקים המוצגים על קיר פעיל. - זו בהחלט הזדמנות לדבר על זכויות יוצרים - (בכתות הגבוהות -לשוחח על המוזיקאים וכיצד ניתן לשמור על זכות היוצרים שלהם.), זה חלק מהדמוקרטייה. ושוב שבת שלום ומבורך.

למעלה