שולפות ציפורניים

One Missed Call

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo194.gifשולפות ציפורניים../images/Emo194.gif../images/Emo90.gif

כפי ששמנו לב רוב העמוד מלא בשרשורי בוקר טוב.. כך ש.. בוקר טוב יהיה לכולנו
החלטתי לגוון
תראו, קיימים נושאים נורא חשובים שאף אחד לא חשב לדון עליהם כאן.. כמו למשל.. אה.. אובססיית הציפורניים של היפניות?
[רצוי לציין שכל השרשור בא בהומור (העקום שלי) בלבד ואין שום כוונה לפגוע באף אחד XD] אז נתחיל: אני בטוחה שאין כאן אחד שלא שם לב שיפניות אף פעם לא יצאו מהבית לפני שהן לוקחות איתן חצי מהתכולה שלו.. על הציפורניים..
דוגמא מעולה היא קודה קומי שהיא הציפורניים והאגדה..
הטרנד הזה קיים גם בארצנו שלנו, רק שאצלנו.. טוב.. בדרך כלל, תמצאו אותו אצל שבט כפרה-נשמאמי במספרה של כוכי למטה
וגם אצלי בתיכון מפוזרות כמה כאלה, בעיקר במב"ר, שאני בהחלט תוהה אם הן שמו לעצמן מריות על הציפורניים כי זה נורא יעיל במטבח או שאולי זה בכלל שפכטל '-' אבל איך זה שלא משנה כמה נוצץ, כמה עמוס וכמה כבד זה יהיה.. איך זה שעל יפניות זה בחיים לא יראה רע?

One Missed Call

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif

אם שמתם לב בתמונת-מיקס הקודמת, קודה החליטה לעשות לעצמה פירסינג-ציפורן.. ולא סתם עגיל.. איזה מחזיק מפתחות עצום בצורת קריסטל X__________X בתמונה שלפניכם היא אמנם מרימה.. זה לא מזוהה במיוחד, אבל כדי לא להכביד על הידיים היא הוסיפה רק כמה קריסטלים קטנים, ממש קטנים.

One Missed Call

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif

היא יכולה להדביק דברים פחות קונבנציונלים על הציפורנייים, כמו למשל.. נוצות.
החלק התחתון של התמונה נגזר ע"י "נועמ משטרת הצניעות", וכשאני אומרת את זה אני בהחלט מתכוונת לזה שחברת התקליטים המזובלת שלה, Avex Trax שהיא אגב בית חרושת לייצור דיוות ואחת החברות הכי חזקות במדינה, צילמו אותה בעירום חלקי. אחח..

One Missed Call

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif

קודה קומי אחרי פייט עם הגינה של השכנים

One Missed Call

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif

אגב, אם יצא לכם לראות אותה עם פרגי.. זה למה..

One Missed Call

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif

היום השפיצים הם כבר לא בנעליים.. הם בציפורניים..
והנה הקליפ אנדר, תצוגת ציפורניים במסווה: http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2692374 אז נסיים עם מלכת הציפורניים של יפן ונפנה מקום לגברת מיקה, שאחד התחביבים שלה הוא.. נייל ארט

mishi 1

New member
חחחחחחחח אהבתי../images/Emo3.gif

אילו הפרעות עם הציפורניים הרס אותי הנוצות! נוצות?! מה הדבר הבא? ציפורניים מפרווה?
משעשע... אני דווקא מתומכי הטבעי ניסיתי שנים לגדל.. זה לא הלך שום מחזק לא עומד בפני יכולת ההשברות של הציפורניים שלי מואהאהאהאהאהאאה ככה שאנחנו על טיבעי וחלק

One Missed Call

New member
גמני בעד טבעי ../images/Emo45.gif

תמיד הציפורניים שלי היו גזורות עד הבשר ומרוחות בפוקסיה, אבל לאחרונה זה התחיל לשעמם לי.. היפניות האלה החדירו לי מסרים לתת מודע, ומאז גמני מנסה לגדל קצת
אני לא מאמינה שאי פעם בחיי אני אדביק ציפורניים מלאכותיות XD כל מה שאני ארצה לעולל להן, יהיה על האמיתיות בלבד XD נאמר שהתחלתי להשתעשע עם אבנים קטנות ומדבקות.......

One Missed Call

New member

בתפקיד המכשפה בDVD של הפוטובוק השלישי שלה, Samsara

One Missed Call

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif

היא אמנם אוהבת לקשט את הציפורניים, אבל רוב הזמן היא פשוט מורחת עליהן לק בצבע אחיד.. ניתן לכם עוד סאמפל מכיוונה של מיקה, הפעם מיקה-גברת-שרשרת

One Missed Call

New member
../images/Emo90.gif

אני יודעת שאני מתעסקת עם אש בקטע הזה אבל זה בלתי נמנע...
עוד גברת עם ציפורניים

One Missed Call

New member

הפעם הראשונה כנראה שראיתי שרשראות בציפורניים

One Missed Call

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif

Speechless נוטוב היא קפצה לתוך שדה קוצים וזה מה שקרה אחרי שהיא יצאה ממנו

One Missed Call

New member
../images/Emo90.gif

ועכשיו.. כדי לזעזע אתכם טוטאלית
אני מתערבת איתכם שאפילו קודה לא הייתה מרחיקה לכת עד-כדי-כך
דני זועזעה, אני זועזעתי, כולנו מזועזעים
אני תוהה מה הולך ליפניות האלה מתחת להדבקה הזו.. אבל את המחשבות המחרידות האלה אני אחסוך מכם
וכאן תם לו שרשור הזוועות

mishi 1

New member
חחחחחחחחחח נורא פשוט נורא!

אני מתלוננת...
אמאל'ההה ... מה זה? מעתה והלאה אני אזהר מציפורנותיהן החדות של היפניות! האימה!
תודה על השרשוריישן!

geminigum

New member
בטח שיהיה לה כתוב גילטי על התמונה

אני ממש בשוק שזה לא כתוב לה על המצח.... שרשור מהמם. אני חולה על צפורניים מלאכותיות נורמליות, אבל על מישהי אחרת... לא על עצמי.

למעלה