../images/Emo9.gif

רוצה מישהו שירצה אותי יותר.... שיידע על ההתחלה שהוא לא הולך לוותר עליי... שהוא לא הולך לוותר לי... שלא יוריד את הידיים שלו ממני... שלא יפסיק לחבק...וליגוע... שיתקשר אלי דקה אחרי שהלכתי כדי להגיד לי שהוא מתגעגע מבלי לחשוב שזה יישמע קיטשי.... שייתן מקום לפחדים שלי... לעליות ולירידות שלי... שלא ייתן לי להיעלם... שלא יעזוב ויעשה לי הנחות בגלל שקשה לי עם ה"ביחד"....... שלא ייתן לי ללכת רק בגלל שאני מפחדת להישאר.... שישאיר אותי קרוב אליו להתמודד עם הדברים שלי יחד איתו... שיבין את הכאב שלי...וייתן לו מקום... שייתן לי מקום... שילמד אותי כל מה שאני לא יודעת... שתהיה לו סבלנות לכל השגעונות שלי.... לכל ההיעלמויות שלי... שייתן לי להיות מי שאני מבלי לגרום לי להרגיש קטנה... שייתן לי להרגיש בטוחה... שמה שאני עוברת זה בסדר... והוא לא הולך להיעלם לי... רוצה מישהו שברגעי הלחץ שלי והחרדה יידע להרגיע.... יידע מה לעשות... (וזה לא הרבה)... שייתן לי להרגיש בנוח...לעשות את כל מה שאני רוצה לעשות... שייתן לי לבכות מבלי לעצור אותי... שיהיה חזק... כשאני נחלשת לפעמים.... מישהו שיקבל אותי... את כל מה שאני, עם הפלוסים והמינוסים ולא יעזוב כי אין לו כוחות לזה..... שיידע בדיוק מה אני צריכה ומתי אני צריכה.... שייתן לי להרגיש שהוא אף פעם לא מתכונן ללכת...שהוא פה כדי להישאר... שיהיה עם היד על הדופק כשאני נסחפת יותר מידי.... שיידע למצוא אותי כשאני מאבדת את עצמי.... מכירים מישהו כזה? אם כן שלחו אותו אלי....

מכיר המון כאלה..../images/Emo9.gif

אבל רק כולם יחד יתנו לך את כל מה שאת מחפשת.. כל אחד ואחד מהם, יוכל למלא רק חלק מכל החלומות שלך... על כל אדם אחר, שימלא יותר מזה אפשר להגיד - דיינו ! ..יפה כתבת..

SecondOpinion

New member
קראתי בעיון את הרשימה

החדשות הטובות (מבחינתי): סימנתי וי כמעט על כל הסעיפים. הסעיף היחיד שגורם לי להסתייג הוא הנחרצות של "שתהיה לו סבלנות לכל השגעונות שלי.... לכל ההיעלמויות שלי... ". לו היתה המילה "כל" מושמטת, הייתי חותם על כל הדרישות שלך. את מבינה, את בהחלט רשאית לדרוש את הסבלנות "לכל" השיגעונות וההעלמויות, אבל יש כאן מילכוד לא הוגן. את אינך מסייגת את עצמך. אינך מוכנה להציב את הגבול שאם תחצי אותו תגידי "וואלה, הגזמתי". אלו הן גם החדשות הרעות (לעניות דעתי) מבחינתך. המשמעות היא (שוב, לדעתי. אני לא מומחה
ולא בוחן כליות ולב) שאת פשוט לא מוכנה. כשתהיי מוכנה, תרצי גם את להיות בדיוק מה שאת דורשת מבן הזוג. לפני שאת עונה בעצבים וכעס, תעצרי שניה לחשוב. האם אני באמת מדבר רק שטויות?

קבל תגובה רגועה במסר...

אומנם באלאגניסטית... אבל מהסוג החיובי... לא העצבני...

לי יש אחד כזה ../images/Emo9.gif

כל שורה ממה שציינת כאן זה הוא מובהק ! אבל למה תמיד חייב להיות אחרי הכל "אבלללללל" 1 גדול?

ערסlight

New member
מחפשת מתחת לפנס.

אם כבר כתבת... אין בן אדם כזה בשבילך בזכות עצמו. יש משהו אחר. יש אפשרות ליצור מצב כזה מתוך מי שאנחנו. זהו מצב שבו אנחנו מספיק מחוייבים לחיינו בכדי שנגדיל את סביבתנו, האנשים החשובים לנו, להעניק להם בכדי שירגישו כמו שאת רוצה להרגיש. זה מצב שדורש להסתכל החוצה ולשאול מה אנחנו עושים למען... האם עשינו מספיק... ליצור מצב שיהפוך אותנו לראויים לאהבה. לא יתכן מצב שבו אנחנו מצפים שיעשו למעננו [ואז נראה...] לא כתבת מילה אחת על הענקה, רק רשימת ציפיות של אני ואני. ...עצוב

מצוטטת

New member
חששתי קודם האמת.....

הח~ר~ו~ת לפנטז בכלט מתאים כאן לטעמי אבל כתוב יפה וטעים זה

למעלה