deena

New member
הייתי מוכנה להתערב

שתסכימי 'להסתפק' בערך בחצי מהרשימה שלך או את כל הרשימה ביישום של לפחות חלק מהזמן... ושלא תראי בזה 'פירורים'. אבל אני חושבת שקודם תצטרכי לדעת לתת לעצמך, ומעצמך, את כל הרשימה הזו, לפני שתצליחי למצוא אדם שיעמוד בקרטריונים והפנטזיה של נראה לי ברובה ניתנת להגשמה- אבל אולי לא הכל ע''י אותו אדם, כל הזמן.

Rinattt

New member
כל אחד יכול להיות כזה

אם תגרמי לו להיות כזה וכדי לגרום לו להיות כזה צריך להיות כזו...

את מחפשת גבר ללא עצמאות...

גבר ללא עקרונות, צרכים, וחלומות משלו הוא צריך להיות מבוטל בעיניו כדי שיכיל אותך ות צרכייך לצערי גם אני רוצה גבר כחלומך אך במחשבה שניה לא רוצה בן זוג רובוט, וריקני נמעס לי ממובלים שעושים ואומרים את מה שמבקשים מהם אני מחשפשת מישהו שהעוצמה שלו תוביל אותי ותעשיר אותי גם במחיר שלא כל הזמן יהיה עבורי ואצטרך גם להיות עבורו
זוהי זוגיות ולא שתלטנות (משהו שחוויתי ולמדתי על בשרי) היה לי בן זוג שניצלתי את האהבה הגדולה שלו אלי שעשה הכלללל עבורי עד שוויתר על עצמו ואז את מה שגרמתי במו ידי לא אהבתי עם השנים אז מציעה לו לשקול שנית אם תסיקי גבר כזה שיעניק לך כל כך הרבה באמת יספק אותך ותרגישי מאושרת מהגבר שיחייה לצידך?

יערית פעם היתה צמודה אלי ג'ני...

אם אני לא טועה בניק שהיתה מתקנת אחריי מאז אני נשארתי עם השגיאות שלי מי שמבין יבין ומי שלא דבשו אני עובדת על שלמות ולא על מושלמות חחחח

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif אני לא ממוקדת לא נורא....

אבל העיקר הבנת ותודה על התיקונים חחחחחחחחח מותר לי לתרץ (עבדתי לילה ולא ישנתי) פשוט מודעת שיש לי טעויות זה בסדר ובלי תירוצים חחחחחחחחחחחחחחחח

Rinattt

New member
קטעים איתך אילנה...

היא לא ביקשה עקר בית, בובה או ג'יגולו היא ביקשה מישהו שיאהב ויבין אותה כפי שהיא שלא יתן לה להרגיש שהיא מובן מאליו שיחנוק אותה מאהבה ומאידך יתן לה את החופש שלה איפה קראת גבר ללא עצמאות? גבר שאוהב מעניק ומבין הוא לא עצמאי?

../images/Emo6.gif טעות בכתוב עצמאותו=עצמיותו

אני והשגיאות שלי הכוונה עצמו ולא העצמאות שלו הוא צריך להיות מושלם ושלם עם עצמו בהבנה, ברגישות, בנתינה, ברגשות, נראה לי לא מציאותי מושלם מדיי כאילו אין בו דחפים, צרכים, וכו' כדי להעניק כל כך הרבה נכון בקשתה ריגשית ולא פיזית אך עדיין לא מאמינה שאפשר וקיים אדם כזה שיעניק וימלא את חלומה מבלי שיפספס או יוותר על צרכיו אולי לאחר שנים של עבודה משותפת ואיזון הצרכים תחול הצלחה ללא ויתור על עצמו ואולי אני טועה

יערית סליחה על הפדיחה היא שלי....

זה בסדר אין לי בעיה עם פדיחות והמילון בקרטון אני טועה? המילה עצמי=עצמיותו? שיט הסתבכתי? חחחחח

א ני ר

New member
יודעת משהו ?

אם לא תוותרי על עצמך. ואם תאהבי את גופך, ותגעי בו. ואם תתני מקום לפחדים שלך. ואם תתני מקום למכאובים שלך. ואם תקבלי אותך כמו שאת, ואם לא תתקטני ותתנמכי ליד אחרים. ואם תהיי סבלנית לתהליכים שאת עוברת. ואם תבכי מבלי לנסות לעצור. ואם תהיי קשובה לך, ואם, תדעי לעצור בזמן, לפני נפילות. ואם תפסיקי לנסות ולהנדס אותך. אז כבר לא תצטרכי מישהו שיעשה את כל אלו בשבילך, ואולי תתפני למצוא חבר ומאהב. {אולי}

והיה לי אחד שכזה

אחד מופלא שיד וידע מתי להעלם ומתי להיות שם נתן להרגיש הכי שווה והכי מחוזרת פירגן ועטף במילים אך אני........ אני לא נמשכתי והוא הלך

למעלה