חדשים

SummerSpirit

New member
אחת השופטות

יש 3 שופטות- טיירה, אחת יפנית או סינית ויש את ג'ניס שהיא סתם טיפשה לדעתי.

KaRuSh

New member
אממ

אהה הבנתי... היי רומי! זו קארין אחות של הילה מה קורה? יש לי שאלה, מתי יש שידור חוזר? כי לא ראיתי אתמול אז היום בדיוק פתחתי את הטי.וי ןראיתי את הסוף של הפרק של אתמול אבל חשבתי שהש.ח הוא ביום שבת ולא ראיתי את כל הפרק! אני ממש רוצה לראות אותו... מישו יודע אם יש גם מחר?

T u r n e r 1

New member
שעות השידור של הסדרה

יום חמישי- 21:15 יום שישי- 19:50 יום שבת- אחרי הצהריים (לא יודעת את השעה, אולי 17:00 משהו כזה)

ממש לא ברוכה הבאה!!!

אתם צריכים ללמוד מפורום סדרות מציאות ודחוף!!! היה שם מישהו שסיפר מי תזכה בטופ מודל הבאה אבל הוא שם ספוילר ובכוונה לא הסתכלתי כי רציתי לראות בעצמי. ממש מבאס. עכשיו כל הטעם של התחרות והמתח נעלם לי אוף!!!!!

AngeL WomaN

New member
תראי ../images/Emo15.gif

נכון שזה ממש מבאס שלא שמים פה ספוילרים, אבל גם זה לומדים עם הזמן...

free soul

New member
גם אני חדשה../images/Emo24.gif

ומאוד אוהבת את הטופ מודל... מסתבר שאני יודעת מי הזוכה
לא נורא, מגיע לה

frikin shin

New member
היי כולם!

פשש.... פורום לטופ מודל הבאה... אחלה תוכנית! וגם טאצ' עליז לסטרייט שיעיז! תוכניות שולטות! אני הכי אוהבת את אדריאן ואיליס! הם רציניות בקשר לזה וגם יש להם אחלה אופי... לא סבלתי מהתחלה את רובין! היא לא יפה כל כך לדעתי (לא קשור לזה שתמיד אומרים שהיא "גדולה" אין לה פנים יפות בכלל) ויש לה אופי חרא! הכי הצטערתי שהעיפו את קיסי כי היא הייתה ממש חמודה ויפה אבל עם כל הכבוד אם יש לך 5 פגישות חשובות שאת ממהרת אליהם את לא צריכה להתחיל לקנות קרמים. אני חושבת שהטופ מודל הבאה היא קצת יותר מיופי חיצוני... היא מחשיבה את האופי שלדוגמנית צריך להיות והגישה... מקווה שאני ישתלב פה
מישהו יודע כמה עונות יש לסדרה
אני ישמח לקבל תגובות על ההודעה
דניאל

T a l14

New member
ברוכה הבאה!!../images/Emo140.gif

העונה השלישית לסדרה מצתלמת עכשיו...

לולהההה

New member
אהלןןןןןן ../images/Emo24.gif

שלום לכולם אני חדשה פהה...מי הקבועים ככה שנדע או שיש מלא שלא מכירים אחד את השני....אהה ומי המנהלים

למעלה