חדשים

אני פשוט לא מאמינה!!!

ממש שמחתי כשראיתי שנפתח הפורום הזה כי אני חולה על הסדרה הזו וראיתי אותה מהפרק הראשון!! אני לא מבינה למה לא שמים ספוילרים ולמה לא חוסמים משתמשים שלא עושים את זה!!! הרסתם לי וב-ע-נ-ק-!

AngeL WomaN

New member
שלום לכולכם../images/Emo70.gif../images/Emo15.gif

אני שיר, בת 13 מכרמיאל. אני אוהבת מאוד את הסדרה וחולה על איליס וכמובן שונאת את ג'ניס דיקנסון, היא מגעילה. שלום לכולם!

4mor4

New member
שלום לכולם!

אהלן! אני מור, בת 15 וחצי! ואני מאוד אוהבת את התכנית! הפורום נראה ממש אחלה ואני אשמח להצטרף! אז נעים מאוד לכולם!!! אליס המלכה ואני מתה עליה...!!!

חדדדשששה../images/Emo105.gif

אני חדשה וגם אני מאוד אוהבת את הסדרה הזאתתת!!!!! ואני רוצה להבין למה דווקא עכשיו ערוץ 3 מביא את זה זה היה ב2003!!! ועכשיו כל מי שלא רוצה לדעת מי מנצח ומי מקום שני ושלישי שלא יקרא את הקטע הבא: מקום שלישי: אליס מקום שני: שאנון מקום ראשון: אדריאן כן כן כי כבר ראיתי את כל העונה המתוקה הזאאאת!!

שלום

אני חדשה דנדשה פה... לא ראיתי אתמול אז ראיתי עכשיו!! יש רובין ע-פ-ה!!!סוף סוף מצטערת שאני פותחת הודעה חדשה אבל למישהי יש
?????????????????????????????? אני במתחחחחחחחח

היי..

קוראים לי יסמין ואני חדשה בפורום הזה, אני מ-ת-ה על אדריאן ואיליס!!
אני שמחה שהעיפו את רובין כי היא עצבנה אותי!!
בכל מקרה, יש לי גם שאלה- אתם יודעים מי תנצח בסוף?? כי זה ממש מעניין אותי לדעת...

T a l14

New member
למה לא לשים ספוייילר!!!???

ברוכה הבאה ובפעם הבאה זה לא מספיק רק להזהיר צריך לשים את אייקון של הספויילר..

ברוכה הבאה.....!!!!../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

ואני גם מתה על אדריאן!!!ואיליס אבל אליס רזה מדי..... וגם אני שמחה שהעיפו את רובין!!!אבל היו צריכים להעיף אותה כבר מזמן....בכל מקרה אני אתן לך את שלושת המקומות הראשונים: מקום 3:אליס מקום 2:שאנון מקום 1:אדריאן המהממת!!!

jlo9

New member
היי אני חדשה כאןןן

מתה על התוכנית ועל אדריאן....הפסדתי היום!!! מה אדריאן זכתה מקום ראשון בסוף???? יאאאאא מתה עליה!

T a l14

New member
הי. ברוכה הבאה../images/Emo13.gif

ובפעם הבאה ..תסמני ספויילר... ולכל החדשות (והחדשים...) אם אתם רוצים לדעת מי הזוכה(וכל מיני ספויילרים אחרים)אתם יכולים לקרוא בהודעות אחרות..ענינו על השאלה הזו כבר מיליון פעם.

למעלה