חדשים

תודה + ../images/Emo58.gif

איך איליס במקום השלישי?? היא הרבה יותר מקצוענית משאנון!! בכל מקרה- איזה יופי שאדריאן זכתה!!!! היא כזאת חמודה!! ואיליס רזה כי ככה היא נולדה, היא לא אנורקסית- יש אנשים שנולדים ככה.. אז, רגעעעעע.. ס'תומרת שבשבוע הבא זאת התוכנית האחרונה
או שהפרק האחרון בעוד שבועיים

SShiRaS

New member
../images/Emo58.gif

הבאה שתעוף [עוד שבועיים.. כן! שבוע הבא אין טופמודל
] זו איליס.. [מעניין מה היא תעשה שיגרום לה לעוף.. היא פשוט מצוינת] אחריה שאנן ואז אדריאן.. אם רצית ספוילרים יותר ספציפיים אין לי.. סורי

T a l14

New member
בגלל התוכנית הדפוקה הזאתי...../images/Emo3.gif

"נערת החוף 2004"...היה כתוב שהיא משודרת בשעה חמישה לתשע , ולא נראה לי שהיא תיהיה רק רבע שעה(טופ מודל מתחיל בתשע ורבע) אז כנראה הם ביטלו את טופ מודל...אני לא בטוחה אני אלך להסתכל בעיתון ואחזור אליכם עם תשובה.

S2M

New member
לא נכון, יש...

הנערת החוף הדפוק הזה זה בחמישה לתשע, אז זה יהיה קצת יותר מאוחר... כמו שהיה עם ג'ואן מארקדיה שהעבירו את זה לתשע עשרים וחמש, משהו כזה, בגלל הספישל טלנובלות "לחיי מיכאלה" שזה היה חצי שעה לא הבדל שעות רציני בכלל!

רותם ע

New member
את אומרת את זה על סמך משהו?../images/Emo142.gif

בדקת איפשהו לפני שקבעת כזו קביעה? כי לפי מה שכתוב בלוח המשדרים באתר של הוט, ונראה לי שהם יודעים קצת יותר טוב, לא תשודר התוכנית "הטופ מודל הבאה" בשבוע הבא, לפחות לא ביום חמישי.

rotemi26

New member
ספויילר זה משהו שהולך לקרות בסדרה

בעתיד..... חייבים לשים סימן ספויילר בגלל שיש אנשים שלא רוצים לדעת מה יקרה ומתי שהם קוראים הודעות כאלה בלי ספויילר זה הורס להם....

S2M

New member
לא!!!

למה הרסת לי???????? עכשיו אין למה לראות!!!!!!

AngeL WomaN

New member
גם ../images/Emo15.gif

כאילו, כשזה במקרה של איליס וכולם אמרו איזה אנורקסית, היא כזו, לא, זה בסדר גמור וזה ובמקרה של היקפים קצת יותר גדולים אז פתאום לא לעניין וזה... וגם כלמישהי הייתה מידת נעליים 42 היא ירדה עליה, אבל עם קצת שכל היא הייתה מבינה שבסוף זו תהיה מידה סטנדרטית, העולם גודל

למעלה