בשבילך מוניק.. ההבדל בין המינים

tairon

New member
../images/Emo8.gifבשבילך מוניק.. ההבדל בין המינים

כמה מילים על ההבדלים בין המינים: *גבר ישלם מאה ש"ח עבור משהו שהוא צריך אבל שווה רק חמישים. אישה תשלם חמישים ש"ח עבור משהו שהיא לא צריכה אבל שווה מאה. *אישה דואגת בקשר לעתיד עד שהיא מוצאת בעל. גבר לא דואג אף פעם בקשר לעתיד עד שהוא מוצא אישה. *גבר מצליח כאשר הוא מרוויח יותר כסף מאשר אישתו מבזבזת. אישה מצליחה כאשר היא מצליחה למצוא גבר כזה. *אישה מתחתנת עם הגבר שלה ומצפה ממנו שישתנה, אבל הוא לא. גבר מתחתן עם האישה שלו ומצפה ממנה לא להשתנות, אבל היא כן. *סוד ההצלחה לאושר עם גבר: צריך להבין אותו הרבה ולאהוב אותו קצת. *סוד ההצלחה לאושר עם אישה: לאהוב אותה הרבה ולא לנסות להבין אותה. *כל גבר נשוי חייב לשכוח את הטעויות שלו, אין טעם ששני אנשים יזכרו את אותו הדבר.

חייבת לציין מספר דברים...

גבר אברי המין שלו בחוצ! אצל אישה זה בפנוכו ככה ההתנהגות גם, תארי לך אישה שיש לך צינור באמצע הגוף? ולא רק זה את צומחת להיות חצי קוף אדם, השרירים בולטים לך וקשיי ההליכה, ישיבה, שלא נדבר על תחושה.תוך כדי הוא חייב מידי פעם "לסדר" את הצינור שישב טוב אחרת זה מגרבץ, הפעמונים כל צעד פוגעים ברגל ימין ברגל שמאל... מיי גוד לא נשמע נח. לא רק זה זה מכשיר שכזה שלנו אין!!נוגעים בזה זה גודל??!! איזו תחושה מוזרה הא? חשבת על זה פעם אישה? לשבת על שני ביצים? למהההההההההה לאישה גוף אסתטי לדעתי בנוי ומתוכנן יפה, החזה נמצא במקום טוב למרות שזה תלוי בכובד, אם אין שיווי משקל- לא נח. אבר מין מוצנע אסתטי לא בולט ולא יורק. לא חיי חיים משלו מחובר יפה לשאר חלקי הגוף- כולל מח!! המשך בעתיד הקרוב....

Mוניk

New member
טוב טאי החלטת להתלבש עלי אוקי ממי

גם לי יש מה להגיד מה מה. א) אני לא דואגת לעתיד למה יש לי בעל מגיל אפס ב) אצלי בעלי קונה לי במאה מה שלא שווה לי פרוטה ג) אני לא מצפה שבעלי ישתנה-אוהבת אותו כמו הוא ד) בעלי גם אוהב אותי וגם מבין אותי מאוד ה) בעלי נהנה להרוויח כמה שיותר שיהיה לי לבזבז כמה שרק ארצה ו) אני אוהבת אותו הרבה ומבינה אותו לא פחות קצת ז) וזה חשוב אני לא מנצלת את כל התכונות האלה בבעלי אני מסתפקת במועט ומי שלוחץ עלי להנות יותר לבזבז יותר זה בעלי- אה עוד משהו- ויש לנו יתרון ענק על הגברים אם משהו לא הולך לכם אז דבר ראשון הבולבול צונח מה שאף פעם לא קורה אצל נשים. אצלנו הכל הסטטי יפה מוחבא ומושך אצלכם הכל בחוץ וכשזה רופס זה פיכס ניראה מגעיל, אצלנו לא רואים למה זה טמון בגופינו בצורה הכי יפה זה אוצר הטבע שלנו. טוב עכשיו אני עוברת להודעה שלך מאתמול "כמה טוב להיות גבר" טאי אתה ביג בוי מאמי
מוניק

למעלה