מוזיקה ואנשים.

מוזיקה זאת סיבת חיי

בערך. 1. קודם כל, מה סוגי המוזיקה שאתם אוהבים? תפרטו אמנים ולהקות אם אתם רוצים. אין ספק שראפ זה הגאנר המוביל אצלי. אמינם, 50 סנט, אי 40, סנופ דוג, נלי, כל אלה ממוחזרים אצלי. אני אוהבת ראפ בעיקר בגלל הקצב המדהים, אבל גם בגלל שבראפ תמצאו את המילים הכי חודרות. אני אהובת נרוא אבנסנס אבל אין לי שמץ לאיזה קבוצה לשייך אותם [אשמח אם תעזרו
] בעיקרון, אפילו שירים של בריטני יש לי באייפוד, ולא פעם אני אשמע שירים גם של לינקין פארק. הכל חוץ ממזרחי 2. אתם חושבים שסוג מוזיקה הולך ברגל עם סוג בנאדם? לדעתכם הקטלוג של קבוצה מסויימת למוזיקה נכון? (גם עובדתית אבל גם מוסרית) אין לי מושג מי הטמבל שהמציא קטלוג של מוזיקה. [בחיי, מה הקשר, שמעתי ראפ. אני גנגסטרית? שמעתי פופ, אני פריחה? שמעתי מזרחי, אני תימני בדיכאון? שמעתי מטאל, אני פריקית קשוחה??????] 3. בזמן האחרון לכל סוג מוזיקה התפתחה סצינה. כלומר, לבוש, דרך התנהגות, תספורת וכו'. אתם חושבים שאתם שייכים לאחת הסצינות? אם כן, איזו? לא, ולא יכולה לסבול את האנשים שעושים את זה. מזויקה זה בשביל הנשמה, היא לא אמורה להכתיב לך איך להתלבש, ואם כן, אז המצב עגום מאוד.

זונע

New member
מה פופ באוונסנס בדיוק?

זה משהו בין פאוור וגות' מטאל אבל מאיפה הפופ?

scarlet moon

New member
אוונסנס

זה שילוב של מטאל גותי ונו-מטאל. בשירים מסוימים הם מזכירים להקות מטאל גותיות, יחד עם שילוב של להקות בסגנון לינקין פארק... אז snow fairy צודקת יותר ממך. כי הם מאאאאאאאד רחוקים מפאוור, אז כנראה ההבנה שלך בסגנונות היא לא מי יודע מה. זונע.

זונע

New member
קודם כל תראי שאת מבינה משהו

ואז נדבר. לאוונסנס יש הרבה אלמנטים שמזכירים פאוור אז תפסיקי לזיין תשכל ולהגיד לי מה אני מבין ומה אני לא מבין.

טאריה הקשוחה!

שהייתה רעה לכל הלהקה וניפצה איזה חדר במלון שהם היו בו, אומשו כזה! והיא אמא בצורה מפחידה, תראו אותה בצילומים מהופעות, כמעט כמו ניצנים.

תמיר1991

New member
אוונסנס../images/Emo99.gif זה נו-מטאל,

כמו לינקין, סיסטם, ניקלבק, סטיינד וכו'. תגידו, לאיזה זרם הייתם משייכים את ווית'ין טמפטיישן? תמיר.

זונע

New member
גות'

חוץ מזה שהם די מזכירים לי את נייטוויש רק הרבה פחות טובים

scarlet moon

New member
גות' אפקורס.

[נייטוויש בכלל פאוור, אגב. אבל בוא לא ניכנס לזה שוב.]

למעלה