מוזיקה ואנשים.

Abaadi

New member
א אִלַּהַה אִלַּא אלְלַה וַמֻחַמַד

רַסוּל אלְלַה! 1.קודם כל, מה סוגי המוזיקה שאתם אוהבים? תפרטו אמנים ולהקות אם אתם רוצים. רוק עברי ישן, פאנק בריטי לסוגיו, הארדקור פסכדלי עד לאבן אדומה, rnb ומונוטיזם מעורר חלחלה, נויז, סקא לגליו, ג'אז, רוק קל (או בלשון שגורת העם: אינדי רוק), גראנג' עתיק יומין ומיטב הבארוק. 2. אתם חושבים שסוג מוזיקה הולך ברגל עם סוג בנאדם? לדעתכם הקטלוג של קבוצה מסויימת למוזיקה נכון? (גם עובדתית אבל גם מוסרית) אני חושב שהקיטלוג של קבוצה מסויימת לסוג מוזיקה הוא כמובן שגוי, אבל, קיים. כלומר; אם אחת מפה טוענת שהיא שומעת אימו אבל היא לא אימו, זה מעלה את השאלה, מיהו אימו? אנשים דכאוניים שחותכים וורידים? מי קבע את זה? כל ההגדרה המשונה של מיהו מטאליסט\פאנקיסט\אימו\וכהנה וכהנה הוא שגוי מבסיסו. הקיטלוג עצמו לא משנה. התשוקה שלנו להפוך ולהשתייך לצלם אנוש שמטיל עלינו זרם תרבותי ומוזיקלי הגועש אי שם מעבר לים, היא - היא הטעות. 3. בזמן האחרון לכל סוג מוזיקה התפתחה סצינה. כלומר, לבוש, דרך התנהגות, תספורת וכו'. אתם חושבים שאתם שייכים לאחת הסצינות? בזמן האחרון? אני חושב שזה דיי משחר האנושות, עוד בימי קדם היה שיוך של מעמדות לפי רכוש והופעה חיצונית. ההופעה החיצונית, כביכול, של ה"זרמים" המוזיקליים האלה, זה לא מעבר להופעה מודרנית של העקרונות האלו. אם אופיע בציבור עם התספורת, הלבוש ודרכי ההתנהגות של הזרם המוזיקלי האהוב עלי - אהפוך לחלק מה"סצנה"? כמה שאבסורד להגיד את זה - אבל כן. לפחות מתו המציאות הקיימת. האם התספורת-התנהגות-לבוש האלו מעידים משהו על נבכי נשמתי המורכבת והעדינה? ממש לא.

P i x i e s

New member
לה אילה איללה ומוחמד רסול אללה*

והזכויות לעבאדי ולמשפט שמורות לי!

עונה ../images/Emo13.gif

1. קודם כל, מה סוגי המוזיקה שאתם אוהבים? תפרטו אמנים ולהקות אם אתם רוצים. מטאל - על כל סוגיו, טיפה הארד רוק, טיפה דברים אחרים. להקות עיקריות - אופת', מטאליקה, דרים ת'יאטר, דייסקשן, מגהדת', פרל ג'אם, בליינד גרדיאן, דיסוננט וכו' וכו'. 2. אתם חושבים שסוג מוזיקה הולך ברגל עם סוג בנאדם? לדעתכם הקטלוג של קבוצה מסויימת למוזיקה נכון? (גם עובדתית אבל גם מוסרית) ממש לא. 3. בזמן האחרון לכל סוג מוזיקה התפתחה סצינה. כלומר, לבוש, דרך התנהגות, תספורת וכו'. אתם חושבים שאתם שייכים לאחת הסצינות? אם כן, איזו? לדעתי, כל אדם צריך לעשות מה שבא לו בקשר לאיך שהוא נראה, מתלבש וכד'. אני הולך בדיוק לפי הכלל הזה

זונע

New member
הופה מה אתה עושה פה?

סופסוף בן אדם איכותי בפורום
רק תוריד את אופת' ודרים והרשימה שלך מושלמת...

קפצתי לבקר

ונשארתי...
חחחחח, בחיים לא. [אתה בא לדיסוננט/הורקור וכו' אחרי המפגש?]

זונע

New member
מה אני שומע להקות פריקים../images/Emo3.gif

חוץ מזה, יש לי מחויבות אישית בחנוכה כנראה...אז או שאני אבוא ממש מאוחר למפגש או שאני לא אבוא בכלל

זונע

New member
מצד אחד הם חבורה של תותחים

מצד שני, הם מרדימים אחושרמוטה!!!!!

זה פרוגרסיוו מה אתה רוצה?

זאת מוסיקה לפני שינה P: ומוסיקה רגועה לשלווה ולרגועה

זונע

New member
נו אז מה

למשל סימפוני איקס אם אתה מכיר, להקת פרוגרסיב שאני ממש אוהב והם לא מרדימים
והם גם תותחי על.

WOHO

1.קודם כל, מה סוגי המוזיקה שאתם אוהבים? תפרטו אמנים ולהקות אם אתם רוצים. פאנק הארד-קור מטאל 2 .אתם חושבים שסוג מוזיקה הולך ברגל עם סוג בנאדם? לדעתכם הקטלוג של קבוצה מסויימת למוזיקה נכון? (גם עובדתית אבל גם מוסרית) אממ לא יודע (אין לי כח לחושב קצת ><'' ) 3.3. בזמן האחרון לכל סוג מוזיקה התפתחה סצינה. כלומר, לבוש, דרך התנהגות, תספורת וכו'. אתם חושבים שאתם שייכים לאחת הסצינות? אם כן, איזו? בזמן האחרון ? איפה את חייה ? מאז ותמיד לכל סגנון מוסיקה היה ת'לבוש שלו כן ברור - יש למוהק ואני רואה את כחלק מן הפאנקים ואך גם חלק מן ההארדקור.

../images/Emo12.gif. ../images/Emo163.gif

1. קודם כל, מה סוגי המוזיקה שאתם אוהבים? תפרטו אמנים ולהקות אם אתם רוצים. אההה פאנק רוק, הארדקור פאנק, פאנק ישראלי, קיצר פאנק. כן. אה וחוצמזה כל מה שבא, אני אוהבת גם HIM ובולט פור מיי ולנטיין, ופרום פירסט טו לאסט. וכמובן פוסיקט דולז. אני שומעת הכל, אבל בעיקר פאנק :) [חהחהחה פוזרית] 2. אתם חושבים שסוג מוזיקה הולך ברגל עם סוג בנאדם? לדעתכם הקטלוג של קבוצה מסויימת למוזיקה נכון? (גם עובדתית אבל גם מוסרית) חח כן. בתכלס? ממש כן. לפחות האנשים שאני מכירה. 3. בזמן האחרון לכל סוג מוזיקה התפתחה סצינה. כלומר, לבוש, דרך התנהגות, תספורת וכו'. אתם חושבים שאתם שייכים לאחת הסצינות? אם כן, איזו? אמממממממממ זה שאני באה להופעות וזה נחשב? אז כה, סצינת הפאנק בארץ.

Nakuro

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo79.gif

1. קודם כל, מה סוגי המוזיקה שאתם אוהבים? תפרטו אמנים ולהקות אם אתם רוצים. כל מיני סוגים של רוק, במיוחד רוק גוטי, רוק אלטרנטיבי, צסתם אלטרנטיבי, רוק ישן [רוק&וכאלה], וקצת פאנק-רוק, קצת רוק-פופ. להקות וכאלה יש בחתימה שלי
. 2. אתם חושבים שסוג מוזיקה הולך ברגל עם סוג בנאדם? לדעתכם הקטלוג של קבוצה מסויימת למוזיקה נכון? (גם עובדתית אבל גם מוסרית) מוזיקה אומרת המון על בנאדם לדעתי. יש המון סוגים, לכל סוג יש את הsaying שלו. אני לא רוצה לעשות ממש הכללות. אבל נגיד- רוק גוטי מדבר אל האפלה והאימה, אימוקור זו מוזיקה רגשנית שמדברת בדרכ על חיי האהבה, פאנק יוצא נגד הממסד וכו'. כל בנאדם שומע פחות או יותר על פי האופי שלו. אבל קטלוג לפי מוזיקה [ושאר דברים כמו לבוש וכו'] זה סתם סטיראוטיפ. כמו פריקים, פאקצות, פאנקיסטים, פאנגירלז, וואטאבר. 3. בזמן האחרון לכל סוג מוזיקה התפתחה סצינה. כלומר, לבוש, דרך התנהגות, תספורת וכו'. אתם חושבים שאתם שייכים לאחת הסצינות? אם כן, איזו? אני חושבת שאני סוג של עירבוב
אבל רוב הדברים האלה זה סתם קיטלוגים וטרנדים.

B a m b o o k

New member
קווקוריקוו

1. קודם כל, מה סוגי המוזיקה שאתם אוהבים? תפרטו אמנים ולהקות אם אתם רוצים: אממ בעיקר רוק ישראלי. אבל גם רוק לועזי. מוזיקה ישראלית. פאנק ואממ זהו נראלי 2. אתם חושבים שסוג מוזיקה הולך ברגל עם סוג בנאדם? לדעתכם הקטלוג של קבוצה מסויימת למוזיקה נכון? (גם עובדתית אבל גם מוסרית):אממ לפי דעתי לא. זה מטופש. נגיד אני שאני שומעת רוק ישראלי וזה אז חברות שלי מוציאות אותי כפריקית... ואני ממש רחוקה מזה. אז לא. 3. בזמן האחרון לכל סוג מוזיקה התפתחה סצינה. כלומר, לבוש, דרך התנהגות, תספורת וכו'. אתם חושבים שאתם שייכים לאחת הסצינות? אם כן, איזו? אני לא חושבת שאני שייכת לאחת הקבוצות. אבל אחרים כן. חברות שלי אומרות שאני פריקית שלובשת שחור(מה שלא נכון). אמא אומרת שקצת השתנתי מאז שהתחלתי לשמוע את המוזיקה הזאת והתחברתי לאנשים בפורומים השונים... אז יכול להיות שכן

"פריקית" XD

וואע איך אני אוהב לשמוע דברים כאלה מערסים ופאקצות למדתי ערס אחד מה זה אימו , פאנק ומטאליסט ><"

B a m b o o k

New member
חחחח

אותי זה די משעשע... ואז אני מסבירה להן שפריק באנגלית זה מוזר. ואז הן אומרות לי "אוי סליחה לא התכוונו להגיד שאת מוזרה.. נפגעת?"

למעלה