בשבילה...

שיר לפוקי

יש אי שם.... מישהו חושב עלייך מישהו רוצה אותך נורא יש אי שם. יש אי שם...... מישהו חולם עלייך מישהו אוהב אותך נורא יש אי שם. אז אל תבכי הלילה ראשך הניחי כאן (או שזה מושך אני חיקה ?) כוכב נופל מאיר את לילך, שואל לאן ? ומה תבקשי מלמעלה ? אם זה אותי, אז הנה אני שלך, מזמן.... שיר לך שר, שיר עצוב סנטימינטלי, שיר שלא ישאיר אותך לבד, שיר לך שר. השחר מחכה לך, מעבר לפינה, השמש מסתובבת עכשיו, לעוד תנומה. אני מסתכל על פנייך, את חלומך מלטפת קרן אור קטנה. יש אי שם, מישהו חושב עלייך, מישהו רוצה אותך נורא, יש אי שם... הדרי, אני חושבת עלייך כל הזמן. את עמוק בליבי. אני רוצה שיהיה לך טוב. אני אי שם בשבילך, תמיד. והתמונה הזו- כי את אוהבת סוסים...

יו פוקי

עשית לי כל כך טוב עכשיו תודה פוקי תודה הרבה המון אני יודעת,אתלא עשית את זה בשביל תודה אז אני מחבקת אותך ואומרת לך בקול שאת מכירה שאני אוהבת אותך ובקול רועד אומר חזק!!!!!!! אני אוהבת אותך וזה לנצח

גם אני אותך ילדה שלי

והלוואי וזה באמת יהיה כך, ונהיה בקשר לנצח, ואני אזכה לראות אותך בימים מאושרים ושמחים, ואזכה לראות אותך חיילת, ואחר כך לומדת ועושה חייל בלימודים, כי הראש שלך יהיה פנוי. ואזכה לראות אותך אוהבת, מתאכזבת (מקווה שכמה שפחות אבל נהיה מציאותיים, כן? ) ואוהבת. ואזכה לראות אותך מטיילת בעולם ורואה מקומות חדשים ונפלאים. ואזכה לראות אותך מגשימה את עצמך בקריירה, יוצרת/מפסלת/מציירת - ונותנת ביטוי לכל הכישורים המדהימים שטמונים בך. כל כך הרבה דברים...ולא רשמתי הכל. עוד לא הגעתי לקטע שאת בחתונה ואני עושה לך קולולולווווווו ליד החופה, ועוד לא הגעתי לקטע שאני אזכה לראות אותך אמא... נכון שיש הרבה דברים מתוקה ? נכון שאת רק בת 16 ומספיק לך לסבול ? נכון, נכון...שזה קשה מה שאת עוברת עכשיו. אבל תראי כמה עוד יש...ותראי כמה עוד יהיה לך...ואת לא יכולה לראות, אז אני אגיד לך שמגיע לך הכי הכי הכי טוב שאפשר. אני כל כך מתפללת חזק בשבילך, שיהיה לך טוב.

מעולם לא נגעו לי ככה בלב

מעולם.. אני איתך לנצח,בכל שעה בכל מקום ואם תאמרי לי ללכת אני אתפוגג ולא תדעי שאני שם אוהבת אותך!!!

אויייש תנוחי

מה זה זה להתפוגג ? מה את עשויה מגז ? ממי...גם אני איתך לנצח ואני לא רוצה להגיד לך ללכת. אני רוצה להיות איתך, ולראות אותך פורחת וצומחת ושמחה ומאושרת. אני רוצה להיות איתך, בימים הקשים יותר שלך ולהראות לך שיש תקווה. אני פה בשבילך, טוב ? אל תדברי לי על להתפוגג כי הוריד במצח מתחיל לבלוט...

ממי...זה היה להסיח דעתך

ושתגידי לי וורידים....
לא בשביל צטערת... אני איתך כל הזמן, באש ובמים. כמו שאני יודעת שאת שם עבורי. זה ברור לי כמו שאני יודעת שמחר בבוקר השמש זורחת. אוהבת אותך. תישני טוב הלילה. תנסי לפחות.

חחח ../images/Emo13.gif

מחר השמש זורחת בשמונה וחצי לקום לפסיכיאטרית ואולי תוצאותתתתתתתת אני אנסה.. לפחות.. תחזיקו לי משולשים.

מחזיקה חזק,גם באצבעות של הרגליים

ובעיקר בעיקר בלב...שרק יהיה לך טוב שלא ישלחו אותך לאישפוז אמן אמן אמן !!!

oren06031

New member
כל הכבוד לאי בוד

כל הזמן רק מעודדת שאלוהים ימשיך לתת לך כח להמשיך לעודד ישר כח

archybanker

New member
אנשים טובים באמצע הדרך

אנשים טובים מאוד... אומרים: "שליח מצווה לא ניזוק"

תודה ../images/Emo24.gif

יש לי כח עכשיו, עד הנפילה הבאה, עד העונג הבא...או, הו, הו... וזה מגיע-אוי, איזה יופי שזה יודע להגיע. שאלוהים יתן לכולנו כח להמשיך להתמודד עם החיים הקשים האלו. שאלוהים יתן לנו רפואה שלמה, שלווה ובריאות. אמן ואמן !!!!! יש פה אנשים טובים, יש בצאט מישהי מדהימה, שרק קוראת אותנו ולא כותבת פה, וזה בשבילך גוזלית מלאכית יקרה שלי.

Shenizel

New member
לילה טוב כולם../images/Emo23.gif

במעגל אחד קסום תדע לך יש המון צבעים הוא מעגל לבן בלתי נראה בלתי מובן אבל רק שתדע,הוא צבעוני במעגל אחד קסום מותר לעשות הכל גן עדן תקרא לו ותמלא אותו בהמון במעגל הזה יאוש הוא רק מילה וכל מה שנובע ממך ומהם זה נובע מאהבה במעגל אחד קסום תמצא את הדרך הקסומה אל הסוף והסוף הוא התחלה של משהו אחר משהו אחר במעגל אחר מעגל קסום.

../images/Emo79.gif בשבילה...

מי אמר לך שאת מוזרה, ומי אמר שזה אסור ? ומי זרק לך איזו הערה ? תגידי זה סגור... מי אמר לך שאת מוכרחה, ומי לחץ אותך לקיר, בתוך כל מישהו, את יכולה לשמוע איזה שיר
אז מי אמר לך, שאת אומללה, ומי מחליש ת'גב בחוץ, ולפעמים זאת סתם סירה קטנה, שמסתירה ת'נוף, מי אמר לך שאת יכולה, לתת הכל מבלי לחשוב, וזכרון ישן על התחלה, חבוי בו גם הסוף... מתפללת שיהיה לך טוב, כואבת אותך כל כך, אוהבת אותך כל כך, ורוצה שיהיה לך טוב. שאלוהים ישמור עלייך אמן !

למעלה