התפקדות סוף יוני

oriole

New member
למרות שמהבהב...

גיל: 16.5. מקום מגורים: רמה"ג. המשמעות של הכינוי שלי בתפוז: השם הלועזי של ציפור שאני אוהב. כשאהיה גדול ארצה לעבוד ב... (/אני כבר עובד ב...): לא יודע, נראה לי בתחום המחקרי/פיתוחי... אני הכי אוהב לאכול: אין כמו תותי-עץ משובחים ישר מהענף... איך הגעתי לפורום: "פילוסופיה" בגוגל... אני הכי אוהב בפורום את זה ש..: אנשים כותבים נטו בשביל התפלספות. אני הכי שונא בפורום את זה ש...: יש דיונים שבהם במשך איזה 10 הודעות 2 אנשים חוזרים על אותה טענה. הסמל התפוזי החדש האהוב עליי:
-אלא מה?! דעתי בסוגיית גלעד שליט (להחזיר /לא להחזיר, בעד מה וכו'): להעביד את המודיעין בצורה מטורפת עד שימצאו מיקום, ואז מבצע צבאי.

פעם ראשונה שאני *כותב* כאן אבל שיהיה

שם אחד ש... גיל גיל זה דבר שרירותי מקום מגורים כדה"א? המשמעות של הכינוי שלי בתפוז GUESS כשאהיה גדול ארצה לעבוד ב... (/אני כבר עובד ב...) לא רוצה/ארצה לעבוד אני הכי אוהב לאכול לא אוהב איך הגעתי לפורום דרך תפוז אני הכי אוהב בפורום את זה ש... אנשים דנים בדברים שלא מסייעים להם בחיים.[האמנם?] אני הכי שונא בפורום את זה ש... שאנשים חכמים[עדיף להיות צודקים. אניודע ששיניתי את המשפט] הסמל התפוזי החדש האהוב עליי
דעתי בסוגיית גלעד שליט (להחזיר /לא להחזיר, בעד מה וכו') לא להחזיר. מה לעשות. צריך להמשיך הלאה בחיים. אני גם כמעט בטוח שאתם מצפים לתשובה המנוגדת. אילו הייתי במקומו לא הייתי רוצה שיחשבו עלי אפילו.

Winri

New member
אאני :)

שם רותם =] גיל 17 וחודש D: מקום מגורים שהם המשמעות של הכינוי שלי בתפוז חח.. דמות שאני ממש אוהבת בפולמטאל אלכמיסט כשאהיה גדולה ארצה לעבוד ב... מוזיקה או אנתרופולוגיה או שילוב של השניים =]] אני הכי אוהב לאכול שוקולד
איך הגעתי לפורום וואו אין לי מושג, פשוט הגעתי.. וקראתי כמה זמן ואז החלטתי להגיב לפעמים ^^ אני הכי אוהב בפורום את זה ש... גורם לי לראות דברים בצורה שונה :) אני הכי שונא בפורום את זה ש... גורם לי לראות דברים בצורה שונה XD חח זה יכול לפוצץ לי את הבועה לפעמים ^^ הסמל התפוזי החדש האהוב עליי
דעתי בסוגיית גלעד שליט להחזיר, אבל לא בכל מחיר.

HADASDOSA

New member
חדשה כאן =]

שם - הדס גיל - 15 מקום מגורים המשמעות של הכינוי שלי בתפוז - כינוי שאחותי משמשת בו עבורי כשאהיה גדול ארצה לעבוד ב... (/אני כבר עובד ב...) - להיות מנחה בערוץ הילידם לתקופה מסויימת/לשחק בסדרה ארגנטינאית/מעצבת אופנה והכי רלוונטי נראה לי מעצבת פנים. אני הכי אוהב לאכול - סושי, ואוכל של סבתא בעיקר קובות. איך הגעתי לפורום - חשבתי לעצמי שהרבה אנים לאחורנה אומרים שאני מתנשאת, וחוץ מזה אני מרגישה שאני חיה בתוך תחפושת - שיש מעלי מסכה וזה גורם לי להרגיש חרא בלבן. אז חשבתי שאולי אני אמצא פה כמה תשובות להרגשה שלי. אני הכי אוהב בפורום את זה ש... - לא יודעת רק עכשיו הגעתי אליו קפה| אני הכי שונא בפורום את זה ש... כנל הסמל התפוזי החדש האהוב עליי ( / / ...) דעתי בסוגיית גלעד שליט (להחזיר /לא להחזיר, בעד מה וכו') אני לא מתמצאת בעניין הזה כל כך, לכן אני לא רוצה להגיד את דעתי.

למעלה