התפקדות סוף יוני

../images/Emo192.gif

לא ... כאן זה יותר בקטע של ילדים שמותחים מסטיק , מסתכלים בפליאה ואומרים "או, מגניב! מענין כמה אפשר למתוח עד שיקרע" ואז בודקים את זה..

antreprize

New member
...

-שם: אופיר -גיל: 17 -המשמעות של הכינוי שלי בתפוז: החללית המפורסמת סדרת מסע בין כוכבים. -כשאהיה גדול ארצה לעבוד ב: לא יודע. -אני הכי אוהב לאכול: את הרוב. -איך הגעתי לפורום: במקרה. -אני הכי אוהב בפורום את זה ש: תרבות הדיון פה ברמה גבוה מאוד. -אני הכי שונא בפורום את זה ש: יש לו נטיה להיות שומם. -הסמל התפוזי החדש האהוב עליי: אין. -דעתי בסוגיית גלעד שליט (להחזיר /לא להחזיר, בעד מה וכו'): להחזיר תמורת מחיר סביר.

WhiteChocolate

New member
../images/Emo108.gifחדשה פה :)

שם: שיר גיל: 15 עודמעט מקום מגורים: לייד כפרסבא המשמעות של הכינוי שלי בתפוז: שוקולד לבן וזה טעים P: כשאהיה גדול ארצה לעבוד ב... (/אני כבר עובד ב...): יש המוון דברים, בעיקרון זה שוטרת/פסיכולוגית/רופאה/מורה/מוזיקאית אני הכי אוהב לאכול: שוקולד, לזניה ופשטידות :) איך הגעתי לפורום: שוטטתי בתפוז.. אני הכי אוהב בפורום את זה ש... : ממש מעניין פה! ויש פה אנשים שממש חושבים בראש שלי :) אני הכי שונא בפורום את זה ש...: כלום בנתיים.. הסמל התפוזי החדש האהוב עליי: לאדעת, אני בהוספת תגובה מהירה ואין לי כוח להיכנס לסמיילים
מה סבטוח - תמיד
יהיה המועדף עליי :) דעתי בסוגיית גלעד שליט (להחזיר /לא להחזיר, בעד מה וכו') להחזיר ומהר!!! בעד מקסימום מחבל אחד.

aviel931

New member
אפשל לחתוך את המחבל

בדוק באמצע ולהחזיר חצי או חלק אחר בהתאם להסכם שיגיעו איו במו"מ

טריאן

New member
חדש\ישן.

אני הייתי בשבועיים הראשונים פעיל והפסקתי,עכשיו אני חוזר. שם:נתאי. גיל:עוד מעט 16. מקום מגורים:פתח תקווה. המשמעות של הכינוי שלי בתפוז:שם של דמות מספר פנטזיה. כשאהיה גדול ארצה לעבוד ב:מחקר של ביולוגיה וכימיה. אני הכי אוהב לאכול:פיצה. איך הגעתי לפורום:אחותי הייתה המנהלת הראשונה שלו אז השתתפתי,עכשיו אני חזרתי... אני הכי אוהב בפורום את זה ש:עוד נראש מה יש לאהוב פה. אני הכי שונא בפורום את זה ש:כנ"ל. הסמל התפוזי החדש האהוב עליי:אין אהוב עלי. דעתי בסוגיית גלעד שליט:להחזיר,אבל לא תמורת יותר מדי בכירים.

yaakii

New member
שמחים על חזרתך א../images/Emo13.gif

הי, אז היית אומר שאתה אח של שירה...
מגניב סתם מעניין אותי-מה גרם לך לחזור?

טריאן

New member
סתם,התחלתי ללמוד פילוסופיה ברצינות.

התחתי לקרוא ספר אחד וישר התאהבתי בפילוסופיה.

כבר סוף יוני?!

שם - גיל גיל - מקום מגורים. טוב, לא. :) 18 מקום מגורים - חולון המשמעות של הכינוי שלי בתפוז - לעזאזל, אין לי שמץ של מושג מה עבר לי בראש באותו רגע. כשאהיה גדול ארצה לעבוד ב... (/אני כבר עובד ב...) - פסיכולוגיה מחקרית? או אולי איש מחשבים? או קריירה צבאית? או פוליטית? כשאני אחליט אני אודיע לכם אני הכי אוהב לאכול - אממ.. בהשפעת החום- ענבים איך הגעתי לפורום - פורומים -> פ -> פילוסופיה לנוער אני הכי אוהב בפורום את זה ש... - אפשר לפתח דיון רציני ומתורבת גם על הנושא הכי שטותי שקיים. אני הכי שונא בפורום את זה ש... - אנשים נסחפים לוויכוחים אישיים בגלל אי הסכמה הסמל התפוזי החדש האהוב עליי ( / / ...) - לא יודע
דעתי בסוגיית גלעד שליט (להחזיר /לא להחזיר, בעד מה וכו') - רוצה שהוא יחזור, לא בטוח אם המחיר שווה את זה.

למעלה