אני צריכה את עזרתכם...

CibiHeart92

New member
15 אם את חיילת שיודעת לעשות

פרצוף מסכן D: < (רציני זה הביא לי מלא הנחות)

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gifממ כן,

תראי, א'- כן זה דיי זול ב'- אני לא משלמת עליו .. ככה שזה בין החומרים הקונפורמיים כאן להזמין לקראת פורים את יודעת..

happy berry

New member
די זול ללבד?:/ אבל לבד זה דבר מעאפן!

זה בד קקי,אם אפשר לקרוא לזה בד בכלל,באמאשלי בחיים לא חשבתי שהוא עולה ככה [הו,ימי התום] ,כלומר,בחבילות הקטנות זה עולה מקסימום 8 שקל, וכבר ראיתי בדים הרבה יותר שווים באותו מחיר. ואני בנאדם קמצן ותפרן,ככה שכן-בשבילי לבד מחורבן ב-25 שקל למטר (כשאני צריכה לפחות 2.5 מטר ממנו,מלאמלא אקרילן,פאה,ועוד שישאר לי כסף לכנס) זה יקר. סורי:) ב. את לא משלמת עליו,שימי לב להבדל הקטן בינינו
. אגב,את מדריכה איפשהו שאת מארגנת מסיבת פורים?

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gifאני אכן

אני מארגנת את התחפושות לא את המסיבה, המסיבה מתארגנת בעצמה(כלומר ע"י אנשים אחרים שהם לא אני תודה לאל), וכן אני מדריכה איפושהוא
, זה תפקידי הצבאי.

CibiHeart92

New member
לך אין זכות דיבור גברת משרד החינוך! XD

ויש לי הרגשה שיש לך מזל שאי אפשר להפעיל יוטיוב במחשב של הבסיס...

Serf SaN

New member
רגע נאקו

אבל גם את מד"נית. ס,ס אה סג, היום דיברתי עם יוני המד"ן ובכיתי לו שאין לי זימונים לשום מקום. D:

CibiHeart92

New member
XDDDD

הלו! אורה לא מדנ''ית, היא מורה חיילת >ם< אנחנו תמיד צוחקות אחת על השניה. אחוות מדנ''ים ומורות חיילות *ניצוצות בוערים בין העיניים שלנו* לא קיבלת זימונים? XD קיבלת בכלל מנילה? סיימת את כל השלבים של הצו ראשון בטוח? מה אתה צריך אותו? בוא אליי!~

Serf SaN

New member
כןןןןןןןן

תעזרי לייייי >: את בטוח מד"נית יותר טובה! כןכן! :O -מתחנף- לא קיבלתי מנילה..אממ.. אבל אני רוצה מודיעין. ;; והתקשרתי ליחידת איתור שלהם ונדנדתי להם למרות שהם אמרו לי שנסגרו כל המבחנים למודיעין, ובסוף קיבלתי איזשהו זימון..לעשות שאלון 300 ועוד מבחנים פסיכוטכניים כאלה במשכית 9 בהרצליה [איזה צחוקים שמיכל בדיוק הייתה אמורה להיות שם באותו יום] ובסוף אמרו לי שלא עברתי. >= מה אני עושההההה?? ;;; ויש לי פרופיל נמוך [45] וקב"א גבוהה [54] ;O; [סג, המספרים מתחלפים. XD]

CibiHeart92

New member
קשה להתקבל למודיעין

והתפקידים שם לא כאלה טובים כמו שנראה לך.. די משעממים, אפילו XP תקשיב אם עוד לא קיבלת מנילה אתה צריך בטח לקבל בשיחרור מנילות הבא, ואז תסמן תפקידי מודיעין הכי גבוה (אני מציעה כטיפ גם לסמן תפקידי הדרכה, התפקידים הכי טובים 3> ) ותשלח אותה כמה שיותר מהר, כשהם יראו מה אתה רוצה ישלחו לך זימונים. אל תדאג, עד שלא קובעים לך תפקיד (שזה הרבה זמן אחרי שמקבלים מנילה כי יש מיונים ושיט) אין לך תאריך גיוס אמיתי (מה שקיבלת כבר זה ממש לא התאריך שתתגייס בו אין לך מה לדאוג) התאריך גיוס האמיתי נקבע לפי התפקיד, אז עוד יש לך זמן להגיע לתפקידים שאתה רוצה 3= ותתחנף, תתחנף XD יוני כבר שנתיים ושמונה בצבא בטח כבר אין לו כוח XD אחלה קב''א, אגב. אתה רוצה קצונה?

Serf SaN

New member
אממ

כולם כל הזמן מדברים על "יציאה לקצונה" אבל בתכלס, אף פעם לא הבנתי באמת מה זה. XD; ותודה רבה על העזרה. 3> אני אמשיך להציק לך עוד טיפה ביום ראשון. 3;

CibiHeart92

New member
יציאה לקצונה

זה פשוט מאוד לצאת לקורס קצינים, לקבל דרגות ותפקיד הרבה יותר מתקדם מתפקידים של חיילים רגילים, ואחריות יותר גדולה. לכן קצונה מציעים רק למי שיש לו קב''א של 52 ומעלה. מה שכן קצונה דורשת לפחות עוד תשעה חודשים של קבע, משמע שבמקום שלוש שנים תהיה שלוש שנים ותשעה חודשים בצה''ל (ואולי יותר אם תרצה להמשיך) המשכורת מעולה, זה בטוח XD

למעלה