שרשור האמפנדס הגדול

Lolly Deep

New member
זה דווקא טעים

אומנם לא כמו אמפנדס רגילות, אבל זה גם נחמד!

אוהד11

New member
אמפנדס עם תירס טעימים כשלעצמם

ואל נפסול אותם מלעלות על שולחננו

maybesure

New member
כבת צמחונית

להורים יוצאי ארגנטינה, וגם לי עצמי שני ילדים צמחונים, אמי מכינה אמפנדס עם מילוי תירס ועם מילוי פטריות לאגף הצמחונים במשפחה. השאר אוכלים מילוי בשרי.

יש אמפנאדס עם תפוחי אדמה

זה מה שאני אוכלת... גןם אני צמחונית, ואלה האמפנאדס היחידים שאני מסוגלת לאכול..

skooby

New member
יש מתכונים נהדרים לאמפנדס

תירס תרד בצל וגבינה ואפילו בוטנים!!! אני ממש עייפה אחפש לך מחר

mikko1

New member
התשובות שלי

איזה סוג אמפנדס אני אוהב? הכל מטוגן/אפוי? אפוי מילוי? תירס הידעתי שיש כאלה שממלאים אמפנדס בדברים מתוקים? כן, ידעתי, אפילו טעמתי כמה כאלה. דווקא לא רע. לשאר השאלות אין לי תשובות.

Lolly Deep

New member
אמפנדס.. גררר

אבא שלי מכין אותם כמו סוג של חטיף. אמפנדות (בעברית נו) קטנות כאלה, אבל הם הרבה מילוי.. ככה שאפשר לאכול המון המון. (השיא שלי אגב זה 9, יותר מאבא שלי אפילו.. לא ידעתי שאני מסוגלת לאכול כל כך הרבה!) אני נורא אוהבת עם פסטרמה, או עם בשר..הסטנרדטי. אממ אבא שלי מכין את זה בלי צימוקים, עם זיתים ירוקים, פלפל, לפעמים בצל, ביצה וכמובן בשר טחון... זה יוצא פשוט מדהים. הכי טעים זה כשזה עם מיץ מהבשר בפנים.. ללקק את האצבעות! אנחנו תמיד לוקחים כמות אדירה לפני טיולים. נגיד לפני טיול שנתי אני לוקחת, או לפני נסיעות לאילת, שפיים וכד'. זה במקום לקחת סנדביצ'ים :) אני קצת קשה באוכל ובגלל זה אני גם לא אוהבת יותר מדי שינויים בותופסות באמפנדס שלי. כמה שיותר פשוט יותר טוב!

אמפנדס אימפריה

אני חולה על אמפנדס תירס, כמה שזה קלאסי זה ממש טוב! אמפנדס מתוק? האמת שזה יכול לצאת מעניים אני אוהב את האמפנדס שלי אפוי טוב טוב בתנור טיפים? תעשו את זה בזיגזג מתכונים של אמפנדס? אצלי זה רק האמפנדס של סבתא.

נייאמ../images/Emo9.gif *עשיתם לי חשק*

מי לא אוהב אמפנדס?בוגדים וברזילאים למיניהם.. איזה סוג של אמפנדס אתם אוהבים?בשר ותפוחי אדמה אוהבים את זה מטוגן או אפוי?אפוי... עם איזה מילוי אתם אוהבים? כבר עניתי גרע הידעתם שיש כאלה שמכינים את זה מתוק, במילוי תפוחים?ממש לא
יש לך לכם טיפים לאיך להכין את ה REPULGUE (סגירת הבצק) בצורה מעניננת?לאמא יש מכשיר מיוחד נראה לי... סבתא שלי עושה את זה יצירתי כי יש לה זמן
יש לכם מתכונים של אמפנדס מפרוביצניות שונות?אני אשאל את אמא אח"כ, בעיקרון כל המשפחה מC.F.אז לא. או שאתם מתעצלים ומעדיפים לקנות מוכן, אם כן איפה כדאי?מממ יש איזה חנות של ארחנטינאים בעפולה שאבא קונה.

fushit

New member
אמפנדס של jamon crudo y queso!

CHUPARSE LOS DEDOS!!!!! גם אמפנדס של פיטריות ובצל זה מעדן! אבל אין, אין כמו המקוריות!!!

למעלה