שרשור שאלות לטלי שרון

Raz110

New member
שאלה לטלי..

טלי איך זה לשחק 2 דמויות שונות מאד? ומה הסיפור עם עפר שכטר?

g e

New member
משהו שרצינו להזכיר לטלי... ../images/Emo9.gif !!!!

לא מזמן הייתה כאן מישהי שהסתכלה בסרטונים מאחד הפרקים של מיכאלה... ובסצנה של דורין ומשה... דורין אומרת למשה שהיא רוצה לסוע איתו.. והיא עשתה טבלה של בעד ונגד לעזוב או לא.. אז מצד אחד היא אומרת שיש אותו ומצד שני האנשים שהיא אוהבת בארץ וביניהם היא אומרת את.... עפר שכטר
אז... כבר שם העתיד היה ידוע...
בבקשה תזכירו לה את זה באירוח.... זה די משעשע...
הסירטון הוא באתר של מיכאלה... וקוראים לו.. "אתה אהבת האמת"

שאלות לטלי

1. האם למדת משהו מרננה (הדמות שאותה את מגלמת)?אם כן מהו? 2.היו רגעים קשים שאת זוכרת שהיה לך נורא קשה לשחק ?אם כן , מה הכי זכור לך? 3.אם לא היית משחקת את רננה איזה דמות היית הכי רוצה לגלם?למה? מקוה שתשאלו את טלי בשמי , :))) תודה :))))))) מיכלוש~

שאלות לטלי!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. האם תמיד רצית להיות שחקנית? 2.איך זה לשחק לצד שחקן ארגנטינאי? במה זה דומה/שונה מהשחקנים הישראלים? 3. מהו החלום שלך?

לטלי שרון!!!

לטלי שרון המושלמת! אני מעריצה מספר 1 שלך ובניתי אתר עליך ואת פשוט שחקנית מושלמת בטירוף! אני מעריצה שלך עוד ממיכאלה והשאלה שלי היא: ראיתי את הכתבה עליך ועל עופר שכטר שאתם חברים ואז היה שמועות שנפרדתם ואחר-כך אמרו שלא נפרדתם ושזה סתם היה כדי שהצלמים יעזבו אותכם אז מה הסיפור האמיתי? תמסרי ד''ש לנעמה!

../images/Emo27.gif../images/Emo35.gif../images/Emo37.gif

הדמות של רננה היא הדמות הכי מגניבה בטלנובלה, והיא למעשה גם מן מודל לחיקוי לנוער... ממה שקורה בסדרה, לא יוצא שזה די מגניב לעשן? (הרי פעם רמת העישון בקרב הנוער גברה רק כי כוכבי קולנוע עישנו בסרטים שלהם...) והאמת... גם התאבדות נראית קצת כמו איזה מעשה הרואי... לא?

בואו לא נכתוב שאלות בואו נכתוב..

את דעתנו לתפקיד שלה מחמאות וכאלה... נכתוב גם שאלות אבל הרוב את ההרגשה זה יהיה יותר יפה.. לדעתי את מה דעתכם.??

אהלןןןןן טלייי!../images/Emo35.gif

יש לי שאלה אליייך???תגדייי יהיה עונה שניה של טלנובלה בע"מ?ומותר לבוא למפגש מערצים בלי לזכות בשומדבר????ואת תבואי?!!? מקווה שכן אני מתהה עליך!!

eris1515

New member
אאאאאאאאאאאא טליייי../images/Emo99.gif-שאלות

קודם כל רציתי להגיד לך שאת שחקנית ממש ממש ממש גדולה-ושאפילו בפרק הזה שאפרת מתה נורא הצלחת לרגש אותי...-ולא רק אותי... ו... מקווה שתמשיך להיות שחקנית כזאת מ-ד-ה-י-מ-ה-! בהצלחה בהמשך-איריס
*תמסרי לי ד"A קוראים לי איריס
1-איך זה לעשחק משוגעת? 2- האם היה לך סיפור אהבה נכזב? 3- מה היית לוקח איתך לאי בודד? 4- האם יש משהו 1 לפחות שלמדת בעקבות הטלנובלה? 5- מהו המשפט שלעולם לא תשכחי? 6- מה את עושה כשאת עצובה? 7- מה היית עושה בתור רננה? 8- מה דומה ומה שונה ביניך לבין רננה? 9- רמי או כפיר? 10- איך זה להיות תסריטאית? 11-חשבת פעם להיות תסריטאית? 12- היית עוזבת את המשפחה שלך בשביל אהבה? 13- מהו בשבילך עולם מושלם? 14-למה את לא עונה למסרים? 15-מה הצבע האהוב עלייך? 16-עם מי הכי נהנת לעבוד? 17-מה דעתך על תמר קינן?
18-אם הייתה לך זכות בחירה את מי היית רוצה לגלם? 19-איזה תגובות את מקבלת ברחוב? 20- מה היית לוקחת איתך לאי בודד?

שXלiת לטלי שi7ן הNN100ת../images/Emo70.gif../images/Emo26.gif

היי טלי! קודם כל רציתי להגיד לך שאת מדהימה.. ואת בין השחקניות הכי טובות שראיתי! את יפה ומגניבה ומוכשרת...! ובאמת כל הכבוד! והנה השאלות שלי: 1. את מי יותר אהבת לשחק? את רננה או את דורין? 2.האם השמועות עליך ועל עפר הם נכונות? אתם ביחד? 3. איך היה להתנשק עם עפר ((המושלם)) שכטר? 4.מה הדבר הכי מטורף שמעריץ עשה לך? 5.את מתרגשת לכבוד המפגש מהעריצים שהולך להיות? 6.תמיד חלמת להיות שחקנית? אם כן מה עשית בקשר לזה? כאילו הלכת לאודישנים? ...? 7. ולסיכום... היית עוש עוד טלנובלה בעתיד? טלי עוד משהו קטן לפני שאני שולחת את ההודעה ח.. רציתי להגיד לך שאני זכיתי בכרטיס זוגי למפגש מעריצים וצרחתי בכל הבית חח.. אפילו יותר חזק ממה שאת צורחת בבית משוגעים חח.. בטח כל השכונה שלי שמעה אותי חח..! רק רציתי להגיד לך שבאותו יום של המפגש יש לי יום הולדת חח.. סתם עובדה שרציתי לספר לך! והייתי רוצה שתשלחי לי ד"ש כי אני מחכה חח..! יאללה מותק אוהבים אותך! ואני מקווה שגם בטלנובלה הבאה שתיהיה את תשתתפי בה...חח..

טלי את השחקנית הכי טובה בעולם!!!!!!

ולמה באמת את לא עונה למסרים? הלוואי שתיששתפי בכל הטלנובלות שיהיו !!!!!!!!!!!!! את פשוט מדהימהההה!!

הדריו

New member
השאלות שלי

1)איזו דמות יותר נהנית לעשות רננה או דורין? 2) לאיזה מהן יותר התחברת? 3) עם איזה קאסט יותר כיף לך לעבוד? 4) האם את שומרת על קשר עם שחקנים ממיכאלה? אם כן עם מי?

../images/Emo41.gifהשאלות שלי לטלי../images/Emo41.gif

דבר ראשון רציתי להגיד לך שאני מאוד אוהבת אותך, את שחקנית מדהימה, וכל פעם שאני רואה אותך על המסך, את גורמת לי לבכות, לצחוק ולהיתרגש יחד איתך, ובקיצור אני חולההה עלייך
והשאלות שלי:
1. האם את מאמינה באהבה, חלומות ותקווה?
2. איזה זיכרון ילדות יש לך שלא תישכחי לעולם?
3. באיזה סצינה יותר קשה לך לשחק, עצובה או מצחיקה?
4. איזה תכונה שלך היית משנה?
5. איזה דבר רומנטי היית רוצה שיעשו בשבילך?
6. אם היית המראיינת, איזה שאלה היית שואלת את עצמך?
7. מהי השמועה הכי מצחיקה ששמעת על עצמך?
8. האם הייתה לך פעם אהבה בלתי אפשרית?
9. איזה שאלה שואלים אותך הכי הרבה וכבר נמאס לך לשמוע?
אוהבת אותך מאודדדדד
רחלי

../images/Emo25.gif שאלות לטלוש!!../images/Emo25.gif

טלייי!!!!!! כל כך חיכיתי לרגע הזה!!! השאלות שלי:
אם לא רננה, איזה דמות הכי היית רוצה לשחק?
עם איזה שחקנ/ית את הכי מתחברת על הסט?
מתי כבר רננה תחזור לכפיייייר????.
ובבקשה בבקשה בבקשהההה תגידי שאת ועפר לא נפרדתם!!!
מואהההה לאב יו!

שאלותתתתתתתת../images/Emo99.gif

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
1.מה את חושבת על יונתן רוזן כפרעליו,איך היה לשחק איתו, ואתם עדיין בקשר
בקשה תשאלו אותהההה 2.את מתכוונת להמשיך לשחק בטלנובלות גם בהמשך
3.מה את חושבת על קוקו
הכרת אותו לפני שהוא הגיע לשחק בט"ב
4.עם מי שמרת על קשר מהסט של מיכאלה
5.איזה טלנובלה היה לך יותר כיף לעשות גם מבחינת תפקיד וגם מבחינת צוות..מיכאלה או טלנובלה בע"מ
6.מה את הכי אוהבת לשתות ומה את הכי שונאת
7.מה את הכי אוהבת לאכול ומה את הכי שונאת
8.מה החלום שלך
אוהבתותךךךךךךךךךךך

למעלה