שרשור שאלות לטלי שרון

אורא5

New member
שאלות לשאול את טלי שרון../images/Emo127.gif

שאלה ראשונה: אם לא היית משחקת את רננה אז איזה שחקנית היית רוצה לשחק? 2) איזה קטע של צילומים את הכי אהבת? 3) אם את שומרת על קשר אחרי הצילומים? 4) איזה שחקן את חושבת שמשחק הכי מצחיק בענייך? 5) כמה זמן לוקח פרק אחד של צילומים? 6) מה את חושבת על עפר שכטר? 7) איזה תפקיד היה לך יותר קל לשחק את התפקיד של דורין אקריש (מיכאלה) או רננה לוסטיג (טלנובלה בע"מ) בבקשה תיבחרו כמה מהשאלות שרשמתי

שאלות לטלי../images/Emo9.gif

1. לאיזו דמות הכי התחברת חוץ מרננה? 2. מה את חושבת על בטי ועל שרית? 3. איזו דמות הכי מצחיקה אותך? 4. איזו סצינה הכי זכורה לך ולמה? 5. מהי הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לך או לאחד השחקנים על הסט? 6. מה הדבר הכי מטורף שמעריצים עשו בשבילך? 7. מה את חושבת על קוקו? 8. האם שמחת לדעת שאפרת כהן מגיעה לתפקיד אורח והאם את מיודדת איתה ובכלל מה דעתך עליה? 9. מה דעתך על יניב לוי? 10. איזה שחקן נוסף היית רוצה שיתארח בטלנובלה? 11. מהו המאכל הכי מוזר שראית או אכלת? 12. איזו דמות את מעדיפה? דורין או רננה? 13. מה הכי אהבת בדורין ומה ברננה ומה משותף להן לדעתך? 14. לאיזה שחקן/נית הכי נקשרת על הסט במיכאלה ובטלנובלה בע"מ? 15. האם את זוכרת משפט מצחיק שהדמות שלך אמרה או תאמר (
) או דמות אחרת אמרה או תאמר? 16. איזו עלילה אהבת יותר? של מיכאלה או טלנובלה בע"מ? 17. איזו סצינה הכי זכורה לך במיכאלה? 18. מהי הסצינה הכי עצובה בשתי הסדרות? 19. מהי הסצינה הכי קשה לביצוע בשתי הסדרות אם את זוכרת? 20. מה חשבת על בני קייזרמן-תכונות רעות וטובות (אם יש
) ואם אפשר למסור ד"ש בבקשה
ד"ש לנורית-מיכאלה קטנה

שאלות לטלי שרון../images/Emo9.gif

1. לאיזו דמות הכי התחברת חוץ מרננה? 2. מה את חושבת על בטי ועל שרית? 3. איזו דמות הכי מצחיקה אותך? 4. איזו סצינה הכי זכורה לך ולמה? 5. מהי הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לך או לאחד השחקנים על הסט? 6. מה הדבר הכי מטורף שמעריצים עשו בשבילך? 7. מה את חושבת על קוקו? 8. האם שמחת לדעת שאפרת כהן מגיעה לתפקיד אורח והאם את מיודדת איתה ובכלל מה דעתך עליה? 9. מה דעתך על יניב לוי? 10. איזה שחקן נוסף היית רוצה שיתארח בטלנובלה? 11. מהו המאכל הכי מוזר שראית או אכלת? 12. איזו דמות את מעדיפה? דורין או רננה? 13. מה הכי אהבת בדורין ומה ברננה ומה משותף להן לדעתך? 14. לאיזה שחקן/נית הכי נקשרת על הסט במיכאלה ובטלנובלה בע"מ? 15. האם את זוכרת משפט מצחיק שהדמות שלך אמרה או תאמר (
) או דמות אחרת אמרה או תאמר? 16. איזו עלילה אהבת יותר? של מיכאלה או טלנובלה בע"מ? 17. איזו סצינה הכי זכורה לך במיכאלה? 18. מהי הסצינה הכי עצובה בשתי הסדרות? 19. מהי הסצינה הכי קשה לביצוע בשתי הסדרות אם את זוכרת? 20. מה חשבת על בני קייזרמן-תכונות רעות וטובות (אם יש
) ואם אפשר למסור ד"ש בבקשה
ד"ש לנורית-מיכאלה קטנה

ADIERENTAL

New member
בבקשה, תקריאו את זה באירוח לטלי

טוב ,דבר ראשון אין לי שאלות כי אני יודעת דיי הרבה עלייך.. אבל יש לי שאלה אחת: איך הסתדרת עם קוקו בצילומים לפרקים שהופעת איתו? כאילו איך הסתדרת עם זה שעברית ואנגלית קצת פחות טובות אצלו חח.. ועוד שאלה אחת: האם את יודעת מה התאריך המדויק שהסרט "הדברים שמאחורי השמש" יצא? ועוד שאלה אחת ואחרונה חח.. : האם בטלנובלה "מיכאלה" שהתפקיד של דורין כלל גם לנגן בגיטרה.. הם את נגנת? האם את היית צריכה ללמוד לתפקיד לנגן בגיטרה? ועכשיו יש לי משהו לומר לך.. אני אוהבת אותך, ואני אוהב אותך תמיד.. אני לא מעריצה אותך כי כבר עברתי את השלב של ההערצה.. אבל אני ממש אוהבת את הדרך שבה את משחקת.. ברגש, בלהט, באהבה.. גם בסרטים, גם בטלנובלה.. בהכל. מקווה שלא תתרכזי רק בטלנובלות ותמשיכי בסרטים.. ואולי בתאטרון.. אל תבזבזי את הכישרון שלך בטלנובלות.. טוב, אז נראה אותך כבר.. לאן שתחליטי לפנות, אנחנו איתך.. אוהבת מאוד, עדי.

YardenANDevaN

New member
לטלי המגניבה

תגידי איך זה היה להיות מועמדת בפסטיבל קאן? איזה מוזיקה את אוהבת לשמוע?

שאלות לטלי

סוף סוף טלי שרון תיהיה בבלוג TV אני רוצה לשאול אותך כמה שאלות מאוד חשובות 1) אם איזה שחקן את הכי אוהבת לשחק? 2) אם לא היית משחקת את רננה אז את מי היית רוצה לשחק? 3) מה הגובה שלך? 4) בת כמה את (אם אפשר לשאול)? 5) איך זה לשחק את רננה לוטיג כייף למה? לא כייף למה? 6) איזה תכונות יש לך טלי ולרננה גם יש? 7) בחיי יום יום את מתרגשת מכל דבר קטן כמו בסידרה שאת משחקת את רננה? 8) מה הדבר הכי מתורף שעשית? 9) מה את עושה בשעות הפני? 10) שמעתי שיש לך אח תאום זה נכון? ואם כן איך קוראים לו? 11) איזה שחקן את מחבבת? 12) אם היית יכולה לבחור את מי היית רוצה לשחק את רננה או את דנה? 13)זה קל לשחק את רננה? ואם לא אז למה לא? זהו ביי

SKY12345

New member
אז יש לי כמה תשובות

היא בת 26 וחצי כמעט (נולדה ב13/2/79) יש לה אח תאום שהיא גדולה ממנו ב10 דקות וקוראים לו יובל מקווה שעזרתי...

../images/Emo99.gif../images/Emo99.gifלטליייייי המושלמתתת

קודם כל אני מעריצה אותך ומעריכה אותך בטירוףף !!! אני מאוד שמחה שיש לי את ההזדמנות לשאול אותך שאלות את שחקנית מדהימה ובן אדם משגע לדעתיי!!! טוב לשאלותת
1. איך האווירה על הסט? 2. את נהנת לשחק את רננה? 3. אם היו נותנים לך אפשרות לשחק דמות אחרת באיזו דמות היית בוחרת? 4. את ותמר חברות טובות כמו בטלנובלה? 5. מה החלום שלך ?? 6. איפה את רואה את עצמך בעוד כמה שנים ? 7. את מתחברת באיזשהו אופן לדמות שלך ? לפעמים את מוצאת בינך ובין רננה דימיון ? 8. את מי נהנת יותר לשחק את רננה או את דורין ממיכאלה? 9. למי את יותר מתחברת לדורין או לרננה ? 10. מה את חושבת על גל ההערצה אלייך ??
11. כשהיית קטנה רצית להיות שחקנית או שחלמת להיות משהו אחר??? 12. מי הכי מצחיק אותך על הסט?? בבקשה תשאלו אותה כמה מהשאלות שליי בבקשה בבקשה בבקשהההה !!!
ה
ה

לטלי!!

טוב דבר ראשון את שחקנית מדהימה !! לשאלות- 1.באיזה גיל התחלת לשחק? 2.זה תמיד מה שרצית לעשות או שרצית לעשות משו אחר? 3.מהם יחסיך עם עפר כרגע?(את לא חייבת לענות) 4.מה הדבר הכי משוגע שמעריץ או מעריצה עשו לך? 5.אם היו נותנים לך את האפשרות לבחור איזה תפקיד את רוצה לשחק בטלנובלה איזה היית בוחרת? 6.איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים? אוהבת מאוד מאוד מאוד! מאיה

SKY12345

New member
יש לי עוד שאלות....../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

בבקשה תשאלו אותה את השאלות האלה.........
1. מה את עושה בזמנך הפנוי? (אם יש כזה בכלל..) 2. מה התחביבים שלך? 3. יש לך רשיון? 4. האים יש לך אוטו? 5. איפה את גרה היום? (ת"א, חיפה, ירושלים...) 6. את גרה עם שותפים/שותפות/לבד? 7. את מתאפרת בדר"כ? 8. מתי עזבת את הבית? 9. איך את מגידרה את עצמך,כטיפוס בייתי או כטיפוס של יציאות? תודה....

SKY12345

New member
יש לי עוד שאלה....

איך את מבחינת הדת...? כלומר שומרת כשרות,שומרת שבת,צמה ביום כיפור וכו'

שאלה אחת... בגלל שבטח שאלו את כולם!

איזה תפקיד אם יציעו לך את לא תסכימי לשחק?

שאלות לטלי!!!

טלי, קודם כל אני רוצה להגיד לך שאת שחקנית מוכשרת וכבר מימי מיכאלה אני אוהבת אותך, אך כל יום יותר ויותר, וכל יום הערצתי אלייך גדלה יותר ויותר!!! ועכשיו לשאלות... טלי, רציתי לדעת מה התאריך לידה שלך... ה-13.2 או ה-26.2? כי יש חלק שאומרים שה-13 ויש חלק שאומרים ה-26... דרך אגב מה שנת הלידה שלך? שאלה שניה, אני מאוד רוצה להיות שחקנית... אבל אני לא יודעת מאיפה להתחיל... לאן הולכים לאודישנים וכל זה? שאלה שלישית, אני מעריצה מאוד מאוד גדולה שלך!!!אז רציתי לדעת אם יש כתובת של הסוכן שלך או משהו שאפשר לשלוח לך לשם מכתבים? ואם כן את עונה/תעני? דרך אגב יש לי קומונה עלייך... אני מאוד מאוד מאוד אשמח אם תוכלי להיכנס אליה מדי פעם ולהגיב שם... הקישור פה: http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?FolderName=taliofer וכדי שתוכלי לזכור אז... הנה כתובת קצרה יותר...: http://communa.co.il/taliofer אם תעני או לפחות תיכנסי לקומונה אני מאוד אשמח... אז...תודה מראש -דור- עוד שאלה... באיזה סרטים השתתפת חוץ מעונג שבת?, איפה אפשר לראות אותך בקרוב בטלוויזיה?, את עובדת עכשיו על משהו? טלננבלה/תוכנית/ משהו? האם תשתתפי גם בטלנובלה הבאה של הוט?, איפה נהנית יותר לשחק? במיכאלה או בטלנובלה בע"מ? יש משהו שדומה אצלך לדמות או בדמות אצלך? למי הכי נקשרת בסט? איך זה לשחק לצידו של עפר? האם את ועפר ביחד או הייתם ביחד? טוב תודה מראש -דור- אוווףף הייתה לי עוד שאלה ושכחתי מה היאאאאאאא ולסיום: טלי אני אוהבת אותך מאוד!!! את שחקנית מדהימה ובכלל מוכשרת!!! אני אוהבת אותךךךך

ADIERENTAL

New member
נ.ב- היא השתתפה גם ב..

הדברים שמאחורי השמש ולמראית עין עומדים לצאת לקולנוע עוד מעט.. נדמה לי שזה הם

shiransw

New member
../images/Emo41.gif אני רק שאלה....

אם יכלת לבחור דמות אחרת לשחק, את מי היית רוצה לשחק? מתי הבנת שאת מפורסמת? השלימי: אם לא הייתי שחקנית הייתי... מה התכונה שאת הכי אוהבת בעצמך? מה התכונה שאת הכי שונאת בעצמך? מה היית רוצה לשנות במראה שלך? אם איזה שחקן/ית על הסט את הכי מסתדרת?

טלייייייי../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

רק להגידדד לך שאת פשוט מוכשרת בטירוףףףףף ומדהימההה בצורה שאי אפשר לתאררר!!! ושאלה- איזה דמות את יותר מתחברת ואוהבת רננה או דורין?!

למעלה