שרשור שאלות לטלי שרון

Dorushh 3

New member
טליייייייייי../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

אממ..לא כל כך נשאר מה לשאול..
האם את אוהבת את כל הספרים והסרטים האלה שרננה אוהבת?..כל היונה וולך ואלה..חח..
את מי היית רוצה לשחק אם לא היית רננה?
עם מי את הכי מסתדרת בסט?
איזה עיתון את קוראת?
חחח
האם גם לך נפטר מישהו שקרוב אלייך?
חס וחלילה
חח
איזה תוכניות את רואה?
מה התכונה הכי טובה שלך ומה התכונה הכי לא טובה שלך?
חורף או קיץ?
ים או בריכה?
ספר או סרט?
האם את ועפר ביחד???? חחחחחח..... זהו..אני מקווה שלא שאלו משהו מפה כבר..חח.. ועוד דבר- טלי רק שתדעי שאת שחקנית גדולה ואני ממש אוהב אותך!!.. זהווווו...

טלי

כשאת משחקת את התקפות הזעם בסידרה או כל מיני התנהגויות חריגות, האם זה בא מתוך משהו שעברת בחייך? האם אי פעם במציאות יצא לך "להשתולל" ככה? ואם לא, (אגב את משחקת מדהים ואף גרמת לי להזיל דימעה לא פעם ולא פעמיים כי המשחק שלך מאוד אמיתי ומאוד חזק), איך אץ מוציאה את הצד המטורף הזה? ושוב את מדהימה! תודה ויום טוב

שאלה חשובה לטלי שרון...

טלי, קודם כל רציתי שתדעי אני מתה עלייך ואת שחקנית מעולה...
טוב בלי הקדמות מיותרות... שמועות אומרות שאת ועפר נפרדתם... האם זה נכון? ואם כן, למה נפרדתם?.. מקווה שתעני לי!

שאלות לטלי-->

קודם על רציתי להגיד לך שאני ממש ממש אוהבת אותך ושאת משחקת מעולה! עכשיו שאלות- 1)את אמרת פעם שכשהראו לך את התסריט של רננה התבאסת והיה לך ממש קשה לעזוב את התפקיד של דורין, מה את חושבת היום על זה- את עדיין חושבת שלגלם את דורין היה יותר כיף ושדורין "מגניבה" יותר? 2)זה לא ממש שאלה אבל בבקשה בבקשה בבקשה (בבקשה) תשירי לנו "משה הדג"

חחח היא בדיוק אמרה לי את זה היום

היא הבבטיחה להקדיש לי אותו שהיא תעבוד על המילים... טלי... אם שכחת... טם טם טם טם.....

g a l4

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif|שאלות../images/Emo26.gif

אאאאאאאא,סוף סוף!!!טוב,יש לי הרבה אני מקווה שלא שחכתי חלק. 1.מה הסצנה שהכי אהבת לצלם? 2.מה הסצנה שהכי הצחיקה אותך?
3.יש ספר שאת ממליצה עליו?
4.יש סרט שאת ממליצה עליו?
5.את מי יותר אהבת לשחק את דורין או את רננה? 6.למי יותר התחברת לדורין או לרננה? 7.עם מי את הכי בקשר מהסט? 8.מי הכי מצחיק אותך על הסט?
9.מה הצבע האהוב עלייך? 10.אם יציעו לך לשחק בעוד טלנובלה את תסכימי?
11.איך זה להיות כל כך מושלמת?
12.בבקשה תמסרי ד"ש לגל

שאלות לטלי שלי!!!!!!חולה עליך

טוב יש לי כמה שאלות לטלילוש שלי נשמה חולה עליך!!!!!!!!! טוב הינה השאלות: האים היה רומן בינך ועפר שכטר?....ומדוע את מסתירה זאת האים את שונאת במציאות את יעל בר זוהר?...... אים היתה לך אפשרות לשנות את התפקיד שלך למי הית מיתחלפת?....... בת כמה את?..(רוצה את אחי....בצחוק) האים י לך ילדים?........ איפו את גרה?...... האים יש לך איסי? את נשוא?....... האים את אוהבת לשחק את רננה?....... מה התחביבים שלך?........ טוב עד כאן........
חולה עליך נשמה כפרה כוכבת הוליווד הבאה של כול היקום........
את פשוט
בישביל כול העולם את והיכולת מישחק שלך יגיעו לפירסי אוסקר........ חולה עליך..... הרבה
......... הרבה
......... בקיצור מעריצה מיספר 1 שלך

הילי123

New member
חחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

g a l4

New member
../images/Emo11.gif

עזבו אותה,מסכנה...
אהה ו...אני מעריצה שלו אז...בבקשה

שאלות לטלי

דוגרי.. נכון שבינך לבין עופר שכטר עוד יש משהו?? ואיך קוקו מאחיו במציאות חתיך כמו בטלויזיה???

JULI4561

New member
שאלותתת לטליייייייייייייייייייייייי

1. יש לך חיות מחמד ??.. 2.למי הכי התחברת מהסט ??... 3.מה השיער הטבעי שלך .. כי ב"מיכאלה" עשו לך פן ובטלנובלה בע"מ תלתלים 4.את מי היה יותר כיף לשחק רננה או דורין?

שאלות

קודם כל אני רוצה להגיד לך שאת שחקנית מדהימה !! ועכשיו השאלות : 1. האם את מוצאת דמיון בין רננה ודורין עם כן מהו ? 2.מה את חושבת שזה עולם מושלם בשביל רננה? 3.איך היה לשחק עם תמר ? 4. במה את דומה לרננה ? 5. מה את אוהבת ברננה ? 6. את מתכוונת להמשיך לשחק בטלנובלות גם אחרי טלנובלה בע"מ?

mary17

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

1. קיבלת תגובות ברחוב מאנשים שהאמינו באמת שאת רננה? 2. מה הדבר הכי מוזר\משוגע\מפחיד שעשעית ובמבט לאחור את אומרת לעצמך מה חשבתי? 3. איזה סצנה (ששודרה) לקח לך הכי הרבה זמן לצלם? 4. את מאמינה באמונות תפלות כלשהן? 5. את מכורה למשהו? 6. יש לך הרגלים מוזרים\מיוחדים? 7. מה הספר האחרון שקראת? 8. מה הסרט האחרון שראית? 9. מתי בכית בפעם האחרונה? (מי אמר יאיר לפיד?
) 10. מה מצחיק אותך? היו לי מיליון שאלות והן ברחו
כנראה מההתרגשות

ghsufvi

New member
שאלות

מה את אוהבת לאכול ומה לא? את מעשנת? מה היית עושה עם מיליון דולר? איך זה לשחק עם תמר? איך זה לשחק עם עפר? איך זה לשחק עם משהוא שאת יוצאת איתו? איזה דמות אחרת היית רוצה לשחק? מה היית עושה אחרת מרננה בקשר ליחסים עם כפיר?

למעלה