שרשור שאלות לטלי שרון

SKY12345

New member
באמת?בטח ווינסטון לייט...

דווקא חשבתי של מלבורו לייטס או LM לייטס

mary17

New member
כן גם אני חשבתי פעם../images/Emo6.gif../images/Emo41.gif

אבל אני לא בטוחה שצדקתי

Mashina Girl

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo28.gif

מה שיש לה במכנסיים, זה 90% ווינסטון לייט. לא יודעת מה היא מעשנת בדר"כ :) אגב, מה שלומך, ילדונת? ואיך היה לך בסוף בהסטוריה?

mary17

New member
חחח אני זוכרת שניסתי לברר../images/Emo41.gif

אני לא זוכרת אם היא אמרה שזה זה או לא נשאל באירוח
שלומי יותר ממצוין והיסטוריה הלך כל כך טובבבב וקל חחחחחח למרות שהתכוננתי שעתיים!

Mashina Girl

New member
פשש יפה לך!!../images/Emo28.gif

אני התכוננתי איזה חמישה ימים. ולא יודעת איך הלך..
הלך בסדר. לא כזה משהו. מי הולך לאירוח בסוף?
את?
[לאדעת, כי אמרת 'נשאל באירוח'] טוב אני הולכת ללמוד לביולוגיה בחזרה
נדבר?

mary17

New member
הולכת../images/Emo99.gifנדבר מאוחר יותר../images/Emo41.gif

בהצלחהההההההההההההה

TheRedHeaded

New member
אוי, כמה שזה מטומטם.

אני לא האמנתי שיכנסו למישהו לחיים בצורה כזאת. במקום לקחת ממנו את הדברים הטובים. סלחו לי, אבל, איזה טימטום.

נושה4

New member
יש לי יש לי!...

מה היא אומרת על השיר שלנו ועל השחקנים שם? ואם היא ויעל בר זוהר חברות במציאות..? מה היא רצתה להיות שהייתה קטנה ואיך היא הגיעה למשחק?

שאלותתתתתתתתתתת!

קודם כל אני אוהבת אותךךךךךךךךךךךךךךך
1. מה היית משנה בדמות של רננה? 2. האם שמת לב שכל הדמויות שמשחקות מישהו שאוהב אותך ואת אותו מתים <כמו משה ואפרת>? 3. אם לא היית שחקנית מה היית?? 4. מכל מה שעשית עד עכשיו מה הכי נהנת?

paperflowers

New member
שאלות :)

איך את מתמודדת עם העובדה שבחרת בקריירה בה יחסי ציבור הם חלק נכבד מהעכבודה עצמה, בעוד שאת לא מרבה להתראיין ויותר מתרחקת מהתעשייה במובן הזה? איזו דמות היה יותר מאתגר לגלם- דורין אקריש או רננה לוסטיג? האם יש מצב שתשתתפי בעוד טלנובלה? מה את מתכננת לעשות עכשיו מבחינת קריירה, כשהצילומים לטלנובלה מסתיימים? טלי שרון, את השחקנית הכי מוכשרת בארץ, זה פשוט תענוג לראות אותך כל ערב על המסך!

../images/Emo7.gifטלי פליז תעני לי

איך זה לשחק את רננה בלי גבולות {באותה תקופה שהיית מאושפזת} האם הייה קשה לך להיתחבר לדמות במצבים בריגשיים שלה ? בתודה דני

למלכת הטלנובלות!

לפני השאלות רק רציתי להגיד לך שאני מאוד אוהבת אותך! אני בוכה איתך וצוחקת איתך ואת השחקנית הכי חמודה שאני מכירה! לשאלות: איפה את הכי אוהבת להיות.? מה הדבר הכי מטורף שעשית בחייך? עם יציעו לך לשחק בעוד טלנובלה האם תסכימי?

למעלה