שרשור שאלות לטלי שרון

הורס 17

New member
לטלי

עם מי את יותר נהנית לשחק, עם עפר שכטר או מיקי לאון? האם את נהנית לשחק דמויות עמוקות ודיכאוניות? ואם אפשר דש לגל זיגל

Shaaachar

New member
השאלה שלי לטלי שרון!../images/Emo181.gif

מה התכניות שלך לעכשיו, אחרי שנגמרו הצילומים

alon oak

New member
../images/Emo9.gifהשאלות שלי לטלי~

1-מה עשית בהוליווד (או בחול הראו אותך בגאי פינס, האם יש תוכניות לעתיד?)....(<אם כן -לכי על זה את תותחית!
2-איפה למדת משחק, איך זה התחיל אצלך?
3-אם הייתי פוגש אותך ברחוב את היית שמחה לדבר איתי , (לא כמעריץ מתקרץץ אלה בכנות או שהיית אומרת לי חטימה חטימה וזהו?!....כיט חטימה לא מעניינת אותי, אני הייתי רוצה לדבר יותר חחחח...
4-תוכלי לייעץ לאחד שמשחק מול מצלמה מעניין אותו על כיוון-<מאיפה בכלל מתחילים??????!!!!!....זה נורא נורא חשוב לי!
~~תמשיכי ליצור, את משחקת הכי טוב שם...אלון.
~טלי לכי ל"מקום בלב" הבית קפה הכי מדהים בארץ!, פרדס משותף מספר 5!!!!! את תהני שם מבטיח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחח../images/Emo185.gif

חחחחחחחחחח קרעת אותי אלון חחח לא חשבתי שתכתוב כאן חחח וכן כן כולם- ל-כ-ו לבית קפה מ-ק-ו-ם ב-ל-ב מומלץ! :)

שאלות לטלי !!!!

באיזה טלנובלה יותר נהנת לשחק מיכאלה או טלנובלה בע"מ ?? איך זה לשחק עם עופר שכטר ויעל בר זוהר .?? אם היית יכולה לשחק דמות אחרת איזה דמות היית משחקת???

Mashina Girl

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo28.gif

עם איזו דמות ששיחקת הכי הזדהית? אילו תכונות באופי של רננה מזכירים לך את עצמך? איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים? מהם השאיפות שלך בקריירה ובחיים? מהו החלום שלך?
רק רציתי שתדעי שאת שחקנית מעולה, ושאת בין היחידים שתמיד מעוררת בי את הרצון לעסוק בתחום הזה :]

shoham7

New member
טלי..

מי אוהב את טלי שרון? אני מזה אוהבת אותה,היא יפה ומתוקה,שחקנית נהדרת.. אני מקווה שהיא מסתכלת בפורום ורואה את כל ההודעות עליה. שמתם לב שיש לה אותה סגנון דמות כמו בפעם הקודמת במיכאלה? ונכון שתמיד מקשרים בין טלנובלה בע"מ למיכאלה,נכון פרק קודם,שגרשון רוצה לעשות חפלה ולא רוצה להזמין את אסי שחר,אם הטלנובלה ומיכאלה זה כמעט אותו דבר, איך זה שלרננה אין תינוקת?

Shaaachar

New member
לשרשר לשרשור השאלות..../images/Emo4.gif../images/Emo181.gif

למה לעשות למנהלים חיים קשים?

אגב שמתי../images/Emo23.gif ש....

זה לא יכול להיות המשך של מיכאלה כל כך כי שנגמר מיכאלה גרשון אמר לעליזה שהוא ישתחרר עוד 15 שמה מהכלא ולא עבר 15 שנה....נכון?!

KiShKooSh

New member
לא ראית את פרק 121../images/Emo35.gif

גרשון חשף איזה שחיטות בממשלה וגרם לכל הגורמים בדבר להתפטר כ"ך ששוחרר התחתן עם עליזה והתרגרש ממנה אחרי שנה

Mashina Girl

New member
../images/Emo12.gif ../images/Emo28.gif

מתי היה הפרק הזה? אני זוכרת שהפרק האחרון שראיתי היה הפרק שמיכאלה מתה O________ס

או קיי... כנסי...

קודם כל... טלי שרון היא באמת אלחה שחקנית!!! אני מתהעליה ועל עפר שכטר!!! ואם את אוהבת אותם את מוזמנת להיכנס לקומונה שלי על טלי שרון ועפר שכטר המדהימים:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?FolderName=taliofer ועוד משהו... גם אני חולה על טלי ועפר אבל זה לא אומר שאני כל הזמן פותחת עליהם הודעות חדשות!! אז פעם הבאה תשרשרי או תנצל"שי... וטלנובלה בע"מ זה לא המשך למיכאלה!!! נראה לי שרק גרשון המשיך בתור המשך ממיכאלה... קאאאאאפיש?

למעלה