זה לא היום של רכבת ישראל

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
דיווח : קטר / קרון עולה באש
שלום לכולם. קיבל כרגע דיווח מחבר , מודיע שעל מסילת האיילון ליד ת"א דרום עולה קטר / קרון (לא ברור) באש , או שכבר מפוחם כולו.... למישהו יש פרטים?
מכיוון שלא מצאתי דיווח קודם: קרון רכבת עלה
היום באש. אם מישהו הקדים אותי ולא ראיתי, עמכם הסליחה.

אוהד11

New member
דיווח : קטר / קרון עולה באש
שלום לכולם. קיבל כרגע דיווח מחבר , מודיע שעל מסילת האיילון ליד ת"א דרום עולה קטר / קרון (לא ברור) באש , או שכבר מפוחם כולו.... למישהו יש פרטים?
מבזק ב YNET מדווח על שריפה נוספת ליד יקום

ארנביסט

New member
שאלה
היה כתוב בכתבה שהם הוחזרו מתחנת עתלית לחוף הכרמל. למה הם לא יכלו להשאר בתחנת עתלית שיש שם הרבה פחות אנשים מתחנת חוף הכרמל ופשוט שהרכבת הבאה שעוברת תעצור שם?
בגלל זה היה מצריך חשיבה מצד מישהו
זו כנראה הסיבה...

amit1270

New member
שאלה
היה כתוב בכתבה שהם הוחזרו מתחנת עתלית לחוף הכרמל. למה הם לא יכלו להשאר בתחנת עתלית שיש שם הרבה פחות אנשים מתחנת חוף הכרמל ופשוט שהרכבת הבאה שעוברת תעצור שם?
בעתלית יש עוד מסילה לדיור הרכבת?

לא באמת נשרפה רכבת
זה סתם ספין של שחר הלזורקן
אה-אז כולנו חולמים?
אתה רוצה לומר שקרון 301 עבד היום כרגיל בקו? גם היום הוא הפעיל את רכבת מס' 119??? במילים אחרות אתה טוען שאתמול לא ארעה שריפה ברכבת? אם כך, כנראה שהצלמים שצילמו את השריפה בקרון 301 הם אנשי פוטו-שופ מדהימים ומזהירים? תודה על העידכון אך לא אוכל לעדכן אותו אצלי....

יניבל1

New member
אה-אז כולנו חולמים?
אתה רוצה לומר שקרון 301 עבד היום כרגיל בקו? גם היום הוא הפעיל את רכבת מס' 119??? במילים אחרות אתה טוען שאתמול לא ארעה שריפה ברכבת? אם כך, כנראה שהצלמים שצילמו את השריפה בקרון 301 הם אנשי פוטו-שופ מדהימים ומזהירים? תודה על העידכון אך לא אוכל לעדכן אותו אצלי....
זה היה בציניות

easylivin

New member
לא באמת נשרפה רכבת
זה סתם ספין של שחר הלזורקן
הרכבת נשרפה באמת. שים לב, מי פירסם כאן
את התמונות ששודרו בשידור חי באתר של "נתיבי איילון". לא, זה לא היה ש.ה. - זה הייתי אני, אחד מאלה שהם לדעתך "מגיבים בתשלום" של הרכבת. אז מסתבר שהדברים לא כך-כך מתחברים לפי תיאוריית הקונספירציה שלך. אגב, לפיה ייתכן שישנם בפורום גם מגיבים בתשלום למען ש.ה. ...

יניבל1

New member
הרכבת נשרפה באמת. שים לב, מי פירסם כאן
את התמונות ששודרו בשידור חי באתר של "נתיבי איילון". לא, זה לא היה ש.ה. - זה הייתי אני, אחד מאלה שהם לדעתך "מגיבים בתשלום" של הרכבת. אז מסתבר שהדברים לא כך-כך מתחברים לפי תיאוריית הקונספירציה שלך. אגב, לפיה ייתכן שישנם בפורום גם מגיבים בתשלום למען ש.ה. ...
כן אני יודע שהיתה שריפה
טוב כנראה שהציניות שלי לא נקלטת באיזור החיוג הזה

easylivin

New member
כן אני יודע שהיתה שריפה
טוב כנראה שהציניות שלי לא נקלטת באיזור החיוג הזה
קלטתי את הציניות שלך היטב ועניתי בהתאם...
אבל נראה לי שלא קראת היטב את התגובה שלי. אני ממליץ לך לקרוא אותה שוב, ולא לרמוז יותר רמיזות כאלו בפורום המכובד. כל הטענות נגד ש.ה. ושאר עיתונאי-הביבים המתפרנסים מהשמצת הרכבת, היו לעניין. טיעוניך, לעומת זאת, היו לגמרי לא לעניין. להבא, אם אתה יכול להפריך את הטענות המושמעות כאן נגד התקשורת - אז קדימה, תפריך אותן. ואם לא - מוטב לך לא לנסות להיות ציני, כי זה עלול להיראות מגוחך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה