תחרות תעלולי ילדות - נמשכת!

tutik1

New member
../images/Emo66.gifתחרות תעלולי ילדות - נמשכת!../images/Emo68.gif

מכיוון שהתחרות מוגדרת בתקנון עד ליום שבת - זאת ההזדמנות לכל מי שנזכרה מאוחר בשובבוות של פעם...

א ס פ ה

New member
כשאני הייתי קטנה,

אחותי הגדולה ביקשה שאעיר אותה בחמש. שכחתי. פחדתי מכעסה (היא היתה טינאייג'רית זועמת, ממש מפחידה), אז הזזתי את כל השעונים בבית אחורה, לשעה חמש. הכי מצחיק שאני מסוגלת עד עכשיו לזכור את תחושת הגאווה ושביעות הרצון על הרעיון המוצלח. הרגשתי שבאמת סידרתי את המערכת. אך בעצם זה היה רק תירוץ להיכנס לפורום ולספר ששוב לבי נשבר. עד מתי? איזה ייאוש!

tutik1

New member
../images/Emo6.gif גדול לסיפור, ו-../images/Emo24.gif גדול

לשברון הלב...

טלטל11

New member
ענק ../images/Emo13.gif

בת כמה היית? ו
ל
, מקווה שקצת התאושש במהלך היום

ניסיתי לחשוב בימים האחרונים

על תעלול או מעשה שובבות שעשיתי... אוולה לא נזכרת בכלום.. גם לא זוכרת שהורי היו מספרים או מתבדחים על מעשה קונדס כל שהוא שאולי עשיתי. אז כנראה שהייתי מה זה ילדה טובה וחננית שחבל על הזמן. בכל מקרה נהנתי לקרוא את השרשור הנ"ל.

הילה35

New member
מוסיפה לא לתחרות, תעלולים מתקופות קודמות

על עצמי לא זוכרת משהו עם פואנטה, אבל מספרת בשביל העניין האנתרופולוגי, סיפורים מדורות עברו:
כשהורי היו בנח"ל הגיע משלוח ציוד לקיבוץ, והיו חבילות של תחבושות היגיניות לנשים. אחד מחברי הגרעין שאל מה זה, ומישהו ענה לו שזה לניקוי משקפיים. הבחור התלהב מהאביזר, והסתובב במהלך אותו שבוע עם תחבושת בכיס החולצה, כדי לנקות את משקפיו בעת הצורך.
היה בגרעין מישהו שלא ידע אנגלית. הוא רצה להתחיל עם מתנדבת, וביקש מחבר שילמד אותו לומר "יש לך עיניים יפות" החבר לימד אותו לומר: "you have two beautiful eggs". האגדה מספרת שהבחור האומלל חטף סטירה מהמתנדבת ההמומה, אבל לך תדע... אלו אכן דברים מרושעים, למרות שאני מודה שכשהורי נזכרים בהם אנחנו צוחקים, כי זה נראה לנו מאד עתיק, וגם כי מצחיק לחשוב על דור ההורים עושה שטויות שכאלו
סבא שלי ז"ל, בנה עם חבריו בילדותו בית מקדש מעצים, והם תפסו ג'וקים כדי להקריב קורבנות... כמו כן, כשברח מהישיבה להרצאה של רב ציוני, קיבל עונש לישון חודש על הרצפה, כך שפעם עונש היה עונש..
אחד מאחי (הרביעי במספר והמצחיקן מכולם) נכנס עם ידידה לחנות בגדי נשים, בחרו בגדים ונכנסו יחדיו לתא המדידה, הם יצאו כשהוא לובש את הבגדים, ואף עשו עצמם כמנסים לצאת מן החנות... זה היה כשחבר מצלם, בשביל סרט שהכינו לפורים

למעלה