../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo151.gif

ניר, המון המון מזל טוב, ואושר, וברכות בנאליות שכאלה
אוהב המון[ועוד יבואו המילים, אני מאמין] מזל טוב!

little WhiSper

New member
../images/Emo65.gifמזלטוב!!! ../images/Emo77.gif

לאמכירה אותך אבל שיהיה רק אושר הצלחה,ורק טוב!!!

Tomer TR

New member
מזל טוב מותק!../images/Emo65.gif

פשש.. המנהלת המיתולוגית של הפורום חוגגת יומולדת המון מזל טוב עד 120 שנה ופורומים...שתצליחי שתזכי ושתגיעי באושר ועושר לכל מקום שאת רוצה. ושתזכרי שאם את רוצה להאבד בת"א אני תמיד כאן בשבילך (וגם לכל דבר אחר) אוהב אותך כ כ ה הרבה י'מלכה!
יומולדת שמח

moshe butt

New member
../images/Emo65.gif ../images/Emo77.gif מזל טוב ../images/Emo77.gif ../images/Emo65.gif

ניר שיהיה לך מזל טוב הרבה אושר ושמחה אוהב הרבה הרבה
-משה תחת-

ניר.

כל כך הרבה דברים. כל כך הרבה. וכל אייקון שאני אשים יהיה חסר משמעות, ואת מה שיש לי להגיד, אני אגיד לך אישית. אוהבת כל כך.

זונה

יקירה שלי, תודה על הכל. אני תמיד פה, את יודעת את זה. ניפגש בסופ"ש

S h A b i T

New member
נירקי../images/Emo23.gif

אני מתגעגעת לימים שפשוט היית פה. בלי יותר מדי מה לעשות, בלי יותר מדי סיבות, פשוט היית. ישבת פה על המיטה שגל ואני קימבנו, אכלת איתנו פירכיות, וציירת. ימים שלמים העברנו ככה.. רק בלשכב על המיטה ולעשות בעיקר כלום. :) לדבר ולדבר עד שנירדמים
תקופות, אה? מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, ושיהיה רק מזל טוב. אוהבת מלא.. ומתגעגעת.

הימים האלו עוד יחזרו, אני מבטיחה!

אולי במתכונת קצת אחרת, וסביר להניח שגם אנחנו קצת אחרת. אבל אני פה, עדיין פה. אוהבת, מתגעגעת!

כלכך הרבה מילים, ולא אמרתי כלום.

ניר, חצי שנה אולי יכולה להיות על רגל אחת, אבל 4 שנים לא. מה אני יכולה להגיד?! יום הולדת שמח? אושר? אהבה? כל השאר? הרבה יותר? יאללה בסדר. אבל בהחלט, הרבה יותר. המון מילים, שלא אמרתי בעצם כלום. אבל אני אוהבת אותך.

טיפשלי../images/Emo9.gif

מקסימה אחת. 4 שנים, את מבינה? 4 שנים!! אני בהלם
טוב, השנים האלו היו שוות כל דקה. כל דקה שאת בהן. אני אוהבת אותך, את אחד האנשים שבאמת אני אומרת תודה שנכנסו לי לחיים, שאת כאן. את התחלה בשבילי, את תמיד פה.
(נראה גם אותך בסופ"ש?)

Dug E

New member
נירק../images/Emo99.gif../images/Emo65.gif

אין לך מושג כמה אני אוהב אותך. תודה על הכל והמון מזלט. את כבר תקבלי ברכה בטלפון.. אוהב בלי סוף

תומע79

New member
../images/Emo34.gifניר! ../images/Emo9.gif

המון המון המון מזל טוב! אין מילים לתאר כמה אושר אני מאחלת לך! בחורה מדהימה!
אוהבת המון המון מאחלת לך רק אושר ושמחה וטוב בחיים.. תום.

לסבייייית

אז מתי אני באה שוב לישון באמבטיה ולהכין לך אוכל ב5 לפנות בוקר? אוהבת

למעלה