חולת נפש קטנה שלי ../images/Emo24.gif

הילדה עם הציצי הכי גדול במדינת ישראל, הילדה שהכניסה לי הרבה מאוד אור לחיים, הילדה שתמיד עולה לי חיוך שהיא בסביבה ילד אור שלי! כבר איחלתי לך את הכל בטלפון [ניסיתי, בערך] וסיכמנו שאת חולת נפש, אבל אין כמו האהבה שלך!
, עומרי.

הומו שלי../images/Emo24.gif

אני אוהבת אותך, כבר אמרנו הכל, כמעט הכל. ניפגש עוד שבוע, אוהבת אותך! המון!

Noam TG

New member
מזל טוף!!../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo24.gif

כפרעליך.

יקירתי!

אני יודעת שכבר ראיתי אותך היום,ולא,אל תחשבי ששכחתי את היומולדת שלך,אפילו תזכורת בפאלפון הייתה לי. אז נשמה שלי,קסם שלי,מילים לא יכולות לתאר את האהבה העצומה שלי אלייך,אני אוהבת אותך המון המון,ושיהיה לך פול מזל טובים מכל הלב. חולה עלייך

פחיחצה

New member
נירקי../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

מזל טוב נשמה:) רק אושר ולחיי השיחותה מוזרות בבאר טוביה על המיטה שלי:p אוהבת המון המון המון המון

The Kinslayer

New member
../images/Emo213.gif../images/Emo49.gif אברהם פוץ שלי../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

הרבה מזל טובים. ואהבה. ונסיעות כייפיות בלילה עם אורות ערפל, וגלגלצ בימי חמישי משעה 2. אני אוהב אותך כל כך, שתשמחי כל החיים שלך!

2 בלילה../images/Emo99.gif

זה כמעט כמו ארבע לפנות בוקר לא נרדמת, אבל לא. למרות שהם שמים יהודית|גומרת|
. אוהבת אותך יקירי!

ניר ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

שיהיה המון מזל-טוב, יומולדת שמח והמון אושר וכיף.. תנצלי כל רגע ואל תשכחי להשאר כמו שאת.
ענבר.

Kinky DeviL1

New member
נירק../images/Emo99.gif

ילדה מדהימהההה שלי
שיהיה לך מזל טוב, ואת היומולדת הכי שמח בעולם
אוהב אותך המון המון

חנושש

New member
המון מזל טוב ניר ../images/Emo13.gif

שיהיה המון המון מזל טוב שיהיה אחלה של יומולדת רק אושר והצלחה! חן.

קסם../images/Emo39.gif

יפה! מי ייתן והשנה תהיה מלאה אושר, שמחה, חיוך. שתמצאי את האהבה
שתמלא את כל החוסרים. ושתמצאי את הסיפוק בכל יום, בעשייה . את אחד האנשים היותר מעניינים שיצא לי להכיר. והלוואי שנצליח להכיר אחת את השניה יותר לעומק. את באמת מיוחדת. מזל טובים מנצנצנים פרח.
מילי

מנצנצים|מאושרת|

יא! באמת? אוהבת! את מקסימה
ללמד אותך כמה דברים על עובדות החיים, או אבקש ממישהו שיודע אותן ללמדך?

למעלה