היום יום הולדת ל...

Grell

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif היום יום הולדת ל... ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

נקווווווו #!%@#%@ אמגד, שתדעי שאת אחד האנשים ההכי מדהימים שפגשתי בחיים שלי. ולחשוב שההיכרות הראשונית שלנו הייתה נורא מטרידה כי דרכתי לך על הקוספליי XDDDD;; ושתדעי שאת קוספליירית מוכשרת ומנצנצת, ושתמשיכי להיות כזו, וצלמת מדהימה (ובמאית טובה לא פחות) וגם ציירת מוכשרת 3> קיצור יא כישרון מהלך... ובכן, המפ, שיהיה לך המון המון מזלטוב, עד 375 שנה, שיהיה לך המון עושר (נו כי צריך לממן קוספלייז איכשהו), אושר, בריאות, הצלחה... שכל משאלות ליבך יתגשמו, שתצליחי בכל מעשה ידייך והכי חשוב *תופים בדרמטיות*... שלא יפלו עלייך פסנתרים ושלא תפתח לך הפיתה של הפלאפל מלמטה עוד לעולם! (אל תזלזלי בזה, srsly). ודאמממטטט אני אוהבת אותךךך 33333333333333> שיהיה לך את היומולדת ההכי מהמם ביקום D; ושוינסנט ישתלט על כולנו D:

Kienai Negai

New member
נאקווווווווווווווווו 333>

נאוריקי יקרה (הייתי חייבת XD) מזל טוב עד 92348923489! אחד האנשים היותר מצחיקים שפגשתי בחיי XD מאחלת לך המון קוספליים מוצלחים כמו שכבר הוכחת שאת יכולה להכין, הרבה עושר ואושר~~

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gif נקו! ../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif

יום הולדת שמייח, נראה לי או שאנחו מכירות כבר שנים רבות? בכל אופן, לעוד המון קוספליים מדהימים ותפורים הייטב וחיים טובים :)

Apushu

New member
מזל טוב סנפאי!

חוחו, זוכרת את היום ההוא שהייתי במקריות מוחלטת עם ניו-טייפ בבסיס? XDDDDD שיהיה לך המון המון המון מזל טוב! יום הולדת שמח. תחגגי ותהני ממנו.

innocence

New member
המון המון מזל טוב נקו!

סליחה שאני גרועה בברכות. שתמשיכי להיות מוכשרת!!

WayToDawn

New member
מזל טוב נאקו D:

לול, תמשיכי להיות ראנרומאלית ומשעשעת וכל מה שאת ♥ וכמובן עוד המון המון קוספלייז ושוטס וכל מה שעושה לך כיף! ואנחנו ניפגש עוד שבועיים {;

rukia chan

New member
יום הולדת מנצנץ! ../images/Emo103.gif

שיהיה לך המון המון מזל טוב, שהחיים ינצנצו אלייך במגניביות ושתהני מכל רגע 3:~

D N ANGEL GRIL

New member
מזלטוב!!! 333333333> מוודה!~

ומההומו שלך DD: רק כי זאת היום הולדת שלך אז אני הודה שאני טסונדרה >3< אז שיהיה לך יום הולדת שמח ומנצנץ33333>~ תמשיכי להכין קוספליים מאמים וכל השאר~!D:

CoralP

New member
מזל טובDDDDDD:../images/Emo181.gif

עד 120 שנים של אושר עושר דורארארה וקוספליי
תמשיכי להיות פסיכית ומצחיה כמו שאת!

CibiHeart92

New member
אמג ;A;

איזה פורום מנצנץ אתם 33333> תודה רבה לכולם! אני שמחה שיצא לי להכיר כל אחד ואחד כאן! בסופו של דבר מה שהכי שומר אותי בקהילת הקוספליי עכשיו זה אתם XD ותודה למי שאיחל לי בהצלחה בקוספליי, שבוע הבא אני ממש אצטרך את זה!!! תמונה מקושרת של מתנה שקיבלתי- קונטה בקוספליי XD

Grell

New member
תפוז מתנקם בך על זה שלא קיימת את ההבטחה

שלך להקדיש לי במיוחד סנוב1

למעלה