חדשים בפורום

s n r

New member
november rain פשוט שיר ענק

אני אוהב את כל השירים שלהם לדעתי ואני מדגיש לדעתי כל השירים שלהם יפים

גיל מ

New member
גם לדעתי כל השירים שלהם יפים...

ואם כבר אתה בעניין של גאנז' אולי אתה יודע מאיפה הם הביאו את השיר it's alright שאקסל שר לפני נובמבר ריין באלבום של ההופעה החיה? יש לי את כל הדיסקים שלהם והשיר הזה לא מופיע בשום דיסק גם לא בG N' R Lies וגם לא בספגטי

s n r

New member
גם אני לא הבנתי מאיפה זה בא נראה לי

הם עשו קאוור

גיל מ

New member
יש לי במחשב הופעה שלהם...

מפריז בשנת 92' וגם שם אקסל שר את זה לפני נובמבר ריין ועכשיו אני מוריד את הדי.וי.די. שלהם אם כבר DVD יש לי את הDVD של רד הוט - OFF THE MAP פשוט הופעה ענקית רק חבל שבראיון איתם לא מבינים הרבה כי הסאונד שם לא ממש טוב

s n r

New member
גם לי יש גם של פריז וגם של יפן

ואני לא מוצא את רוק ינ ריו

chucky1

New member
לי יש פריז גם .. ועוד ..

אני יודע שיש לי פריז אבל יש לי עוד המון שאני לא יודע איפה מתי מי מה .. אז זו בעיה

s n r

New member
תגיד אתה שומע אותם הרבה?

איזה אלבומים או דיסקים שלהם יש לך?

chucky1

New member
אני שומע אותם המון ..

ויש לי האמת את הקלתות שלהם את כולם ( ירשתי מאח שלי ) מאוד נדירות .. וכל השאר מקאזה

s n r

New member
עצה שלי תקנה את USE YOUR ILLUSOIN

ואם אתה קונה כבר אז תקנה את שניהם כי אם אתה שומע אחד אז בא לך לשמוע את השני. ואיזה קלטות יש לך?

s n r

New member
תגיד כמה עלה לך ספגטי?....

ותגיד השיר שהוא שר לפני sweet chaild זה של QUEEN נכון?

אMור

New member
אפשר לפתח דיון אינסופי -

באשר לאיכויות של Gunz, אך כפי שאמרו כאן לפניי: הכל ענין של טעם. יחד עם זאת, כאחד ש"גדל על ברכיו" של אקסל כתלמיד יב' כשיצא Appetite בשנת 1989, סברתי אז ועד היום - כי זהו אחד האלבומים הגאוניים שהוקלטו אי-פעם... הדיסק הבא שהוציאו הרובים:Spagetti Incident היה גם כן מאוד מוצלח והוקלטו בו גרסאות cover כסאחיסטיות למדיי לשירים משנות ה- 50 וה- 60...(Black Leather ו- Down On the Farm - מ-ש-ו-ב-ח). אך מאז, התחיל אקסל להתנקנק לנו והחליף לא רק את הדיסטורשן החלילי של הגיבסון של סלאש בקלידים הרכרוכיים וגילבי קלארק (
), אלא גם עזב את הרוק עליו גדל ונכנס לנישה הקיטשית והמאוסה של אנשים כ: בון ג'ובי... כאמור, כל אחד וטעמו הוא, א-ב-ל: העלאת השמות: Night Train ו- My Michelle לצד November Rain, הוא בבחינת עבירה שיש עימה קלון.

אMור

New member
OK, אז אתרגם במיוחד בשבילך:

Guns עד- Use your Illusion -
מאז Use your Illusion ועד בכלל -
Chili Peppers -
מאז ומעולם ולתמיד
יש?

s n r

New member
אם אתה מדבר על הלהקה שקיימת עכשיו..

אז אתה צודק זה ממש חרא של להקה גם אקסל מתחיל להראות כמו סאבלימינל (איך שהוא היה נראה בטקס פרסי הMTV 2001 ) וגם עבר הרבה זמן מאז שהם התפרקו(הם התפרקו בסוף 93 קצת אחרי שהם היו בארץ)אקסל פשוט הפך לבן אדם סתום כי כבר הציעו לו לחזור ללהקה המקורית, רק שתדע שכל הלהקה כבר חלולים אם אתה מכיר את VELVET אתה תדע למה אני אומר שהם חלודים.

למעלה