חדשים בפורום

Adi 666

New member
שלום!

אני עדי.. חדשה פה.. הממ אוהבת את רד הוט.. תחדשו על הפורום!

../images/Emo20.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

מזל טוב על הפורום! תמיד חשבתי שצריך להיות לרד הוט פורום. שיהיה בהצלחה, אולי גם אני אצטרף אם יהיה לי מה לתרום

../images/Emo41.gifHeLoP../images/Emo41.gif

הייי
אני חדשהה
קוראים לי אוראל, ואני בת 14. ואני מתה על רד הוט, ופליי..
אוהבת -

אני ישן פה בפורומים אבל

שלום שפורום רד הוט צ'ילי פפרס הם אחד הלהקות הכי טובות שיש

chucky1

New member
הנה אני מצטרף לפורום של הלהקה ...

השנייה הכי טובה בעולם !!! ( הראשונה כמובן: guns n' roses ) נראה לי פורום מעניין ... אני אקפוץ לפה פעם ביום לראות מה קורה .. אז שלום לעצמי ומזל טוב לפורום ..

N E Z E K

New member
אני מצטרפת לזה.....

מזלללללללללללללללללל טוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!!!!

oNaRa

New member
היי..תהנה..../images/Emo13.gif

צריך לעשות כאן שירשור "היי אני חדש/ה" כבר עשיתי כמה שלומים היום....

גיל מ

New member
שלום גם אני מצטרף!!!

לאחת מהלהקות הטובות בעולם הכי טובה ביטלס ואחריה גם כמובן אקסל וחבריו אז שלום !!!

s n r

New member
אני גאה בך אתה אחלה בן אדם.....

חבל שלא עושים עליהם פורום חבל שגם אין הרבה כמוך

אMור

New member
לידיעתך:

שתי הלהקות נחשבות לאויבות ונודעת במיוחד העקיצה של אקסל, שאמר בזמנו: "לפחות אנחנו לא נראים כמו חבורת בנות שהולכות עם גרביים על הזין".. גם לדעתי Guns ענקים. אך ההבדל ה"קטן" בין שתי הלהקות הוא שה- Guns, עם כל הכבוד, יותר מ- Appetite לא ראויים לשום הערכה. לעומתם - Red Hot ממשיכים לייצר גרוב עשיר ומגוון יותר מ- 20 שנה ואיכות המוזיקה, הנגנים והקליפים שלהם Second to None!!! והערה קטנטנה לסיום: למרות שכל דיסק שיוצא הוא חגיגה, את Sex Sugar Blood Magic הם לעולם לא יוכלו לשחזר... (ואולי - טוב שכך...

s n r

New member
חבל שאתה אומר את זה כי לדעתי .....

use your illusion הם אלבומים שווים אם שמעתה אותם אתה תבין

m a n k o

New member
על טעם ועל ריח אין להתווכח

לפי דעתך אין אלבומים שווים חוץ מפאטייט ולפי דעתו כן... שכל אחד ישמע מה שבא לו רק שלבוא בגישה של בלה בלה בלה הם הלקה הכי טובה די מעפן אבל מה שעושה לכם טוב

אם כל הכבוד לשתי הלהקות

למרות שאני שונא את גנז אנד רוזס ואני מכור לפאנק של הרד הוט הלהקה הכי טובה אי פעם וגם עכשיו היא deep purple !!!!!!!!!!!!!!!!!

גיל מ

New member
אני חולק עלייך ובגדול!!!

גם "use your illusion" הדיסק הראשון והשני הם ע-נ-ק-י-י-ם עם שירים כמו civil war, 14 years, yesterdays, knockin' on heaven' door (של בוב דילן במקור), pretty tied up, you could be mine, locomotive,right next door to hell, dust n' bones, dont cry, live and let die (פול מקרטני במקור) Double Talkin' Jive Bad Obsession November Rain בקיצור הם ענקיים וגם רד הוט!!!

גיל מ

New member
knockin' on heaven's door זה של...

בוב דילן במקור ולא civil war פשוט השורה קצת לא הסתדרה לי שם

s n r

New member
אל תידאג אני יודע של מי כל שיר ....

אני רואה שאתה אוהב את הלהקה מה האיי סי קיו שלך? אני שומע אותם שנתיים ולא נימאס לי בגרוש אפילו להפך

למעלה