דרוש מנהיג-פרק הגמר

whozzerre

New member
נכון גם אני שמעתי על העלמת רייכמן

חברה שלי שהשתתפה בצילומי הגמר סיפרה לי שכל מועמד הביא ממליץ בפני הועדה ושהממליצים של שי ויוסי במיוחד היו מאוד חזקים והוציאו אותם על הצד הטוב ביותר. לעומת זאת רייכמן היה הממליץ של מירב (תמוהה ביותר לנוכח העובדה שפרק קודם לכן הוא היה שופט). חוץ מזה שההופעה שלו היתה די צולעת הרי שבסוף בכדי להצדיק את בחירתה ולהסתיר את העובדה שהמשחק היה מכור, פשוט לא הכניסו את הממליצים. איזה לכלוך - כמה שאתם חושבים שהכל מושחת מתברר בסוף שהמעטתם בערך הליכלוך והשחיתות. הדבר במיוחד מסוכן כשמדובר בתכנית שמציירת עצמה כזאת אשר מנסה לבנות מנהיגות חדשה, שונה וישרה. בסוף מסתבר שכמה שאותו פקד בדימוס (שחכתי את שמו) שטען שמירב מנהיגה בסגנון הדיקטטורים הכי מסוכנים יותר מסוכן לציבור ממנה.

ramatg

New member
בני גאון פוליטי שמאלני ומושחת

למה בגלל שיוסי מהליכוד

rakel7

New member
../images/Emo10.gifנבחרהאחת שלא שווה כלום משחק מכור

מראש .עביר מה עשתה שם אחת שאפילו להימנון לא עמדה.כאשר אנשים מתחרים בעניפי ספורט שונים ויש הימנון כול הקהל עומד ולא משנה דת .גזע. לאום.רק בשביל הכבוד הגברת עביר גם כבוד לא נתנה למדינה שהיא חיה בה. חבל שלא בחרו ביוסי או שי.מירב בחירה לא טובה מריחה פוליטיקה יותר מידי. פעם הבאה לא אעקוב אחרי שום תוכנית ישראלית... רחל

מזל טוב למירב../images/Emo104.gif

הזוכה המאושרת של התכנית המון בהצלחה ביישום הפרוייקט גם אם היא חשבה שכפר גלעדי נמצא הרחק הרחק בקפריסין היא עדיין הראתה מנהיגות. והיא גם יודעת לשחק כדורגל כנראה יותר טוב ממני...

ברכות לרגל הזכייה

מירב, אני מברכת אותך על זכייתך הצודקת בתוכנית דרוש מנהיג. אני מתרשמת מאד מהפרויקט בו בחרת לטפל, אני מאד מקווה שתוכלי לממש אותו. אני אמא לבן בגיל הנעורים ועובדת עם נערים ונערות בבית ספר מעיין שבקיבוץ עין החורש. אשמח לראות שניתן לשתף פעולה ולשלב תלמידים מבית ספרנו הקרוב יחסית לנתניה, אנו הרי שכנים, בפרוייקט זה. שוב , ברכותיי ובהצלחה במנהיגות אותה הוכחת ועליך לפרוע כעת את השטר. רינה ברקאי, קיבוץ משמר השרון. סלולארי- 0523344720

שחל1

New member
נעשה עוול לשי, משחק מכור בטוח .

, הנך מנהיג אמיתי ,ואמין , נעשה לך עוול .מבני גאון ציפיתי ליותר אמינות ויושר בשפוט. . בשבילי אתה המנצח. הלואי שתכנס לפוליטיקה, אנשים כמוך אנו צריכים בכנסת . אני מאחלת לך הצלחה בכל אשר תפנה

למעלה