דרוש מנהיג-פרק הגמר

גדי13

New member
היא גדולה היא גדולה מירב בן בארי

מירב בן בארי היא גדולה טובה ואני מקווה שהיא באמת תעשה את השינוי כי מירב בן בארי היא האלופה של דרוש מנהיג כן כן היא זכתה והיא גדולה

E u r o b o y

New member
../images/Emo65.gifדרוש מנהיג-פרק הגמר../images/Emo65.gif

הערב החל מ-21:20 ישודר פרק הגמר של "דרוש מנהיג". אחד מהמועמדים הבאים יזכה ב-5 מיליון שקלים להגשמת חזונו: 1.עביר קובטי 2.יוסי בן-דוד 3.מירב בן-ארי 4.שי בן-יעיש כל מה שקשור לפרק הגמר של "דרוש מנהיג" שישודר הערב, נא לשרשר לכאן

יסכה12

New member
יאלה נתניה

כל הכבוד מירבי את גדולה את גאה בך בתור תושבת נתניה

rakel7

New member
../images/Emo104.gifהמנהיג שלי הוא יוסי בן דויד!!!

לא משנה את מי השמולאנים בחרו אני את המנהיג שלי בחרתי יוסי בן דויד.

חייבים לקרוא !!!!

אני רק אשאל את היהודים במדינה הזאת שאלה ואני מקווה לקבל תשובה עניינית ... אובכן : אתם הייתם מקבלים ראש ממשלה שהוא ערבי? למה כשעזמי בשארה רק חשב להתמודד על המעמד אתם רק הייתם נגד? לא מקבלים ערבי אתם אבל מה מכריחים את הערבי להיות כמו שאתם רוצים לערבי יש מנהג תרבות ורקע שונה משלכם אז די 57 לא התעניינתם להבין מי זה ערבי אז יאללה זאת ההזדמנות לדעת שערבים הם לא "גיס 5" הם לא"סכנה דימוגרפית" הם לא "מחבלים" (כאילו שברוך גולדשטין ימח שמו לא מחבל כאילו יהודי שעשה מעשה חבלה נגד ערבים הוא מייד קיבל צל"ש לא מצב זה חייב מוכרח להשתנות ורק עביר רק עביר תעשה זאת רק ! ****** מחזיקים לך אצבעות עביר ********

תראה

ערבים הם לא גיס 5 אבל הם כן מיעוט במדינה הזאת. גם אם הם לא מזדהים אם הסמלים של המדינה אני חושב שמן הראוי לכבד אותם. בכל משחק כדורגל שתי הקבוצות נותנות כבוד לשני ההמנונים גם אם הם לא מסכימים איתם. להגיד שהערבים הם מחבלים זו הכללה. אני לא מצפה שעביר תשיר את ההמנון אבל שלפחות תכבד אותו

צחי ....

הייתי באמת רוצה לראות אותך או לראות יהודי ניצול שואה עומד ומכבד דגל והמנון הנאצים זה בדיוק בדיוק בדיוק המצב פה אתם לצערי לא קולטים שאתם עשיתם לנו שואה 2 וגם רוצים שנכבד את מי שעשה לנו שואה !!!! זה שיא החוצפה

הבעיה

אתה רואה למה שנקבל אתכם אם כל רצנוכם הוא להשמיד אותנו מבפנים ובלב שלך אתה יודע שאתה אכול שנאה על היהודים ושהיתה שמח לראות אותנו מובלים לתאי הגסים אס למה אתה דורש זכויות ?????????

גדי13

New member
רק שעביר לא תנצח!!

הלואי שעביר לא תנצח כי לא נותנת כבוד לסמלי המדינה אני מעדיף שמישהו אחר ינצח ורק לא עביר

ab13

New member
עביר- גאה בך!

כיהודי, כישראלי וכאזרח. עמדת על זכויותייך ועמדותייך והיית מוכנה לשלם את המחיר. גילה וחבר השופטים- האם אתם הייתם עומדים אם היתה צפירה לחללי מהומות אוקטובר? הייתם שרים את התקווה אם היה כתוב בה ... נפש מוסלמי? די להתיפייף? די לציונות זולה וגזענית. היו רגישים לשונה ולאחר כך גם הוא ישמח לקבל אותנו.

דלת

New member
לצערך או לא

זוהי מדינה יהודית דמוקרטית. למדינה הזו יש גם חוקים גזעניים לחלוטין ואחרים שנוגדים את ערכי הדמוקרטיה בצורה מובהקת על מנת לשרת את המטרה לשמה בעצם הוקמה.

E u r o b o y

New member
../images/Emo41.gifהמנהיגה: מירב בן-ארי../images/Emo41.gif

מירב תקבל לידה תקציב של כ-5 מיליון שקלים להגשמת חזונה. שיהיה
ו-
על הזכייה

שחל1

New member
צוות המעומדים בחר בשי ויוסי נבחרה מ

לדעתי לא הוגן משחק מכור. השיפוט ב"דרוש מנהיג" היה לקוי לאורך כל התוכניות. בחירת מירב ולא שי, שבלט לאורך כל התוכניות, מעורר בי שוב הרגשת אי צדק והרגשה של משחק מכור. צלצלתי לאיקי דקה לאחר התוכנית וזעמתי על הבחירה של מירב . אלו יוסי היה נבחר , הייתי מקבלת בהערכה כי הוא בלט לאורך כל התוכניות וצוות המעומדים בחר בו . לסיכום : משחק מכור ולא אמין. שושנה

למעלה