באתי לאחל יומולדת שמח

דיתוּש

New member
../images/Emo65.gifבאתי לאחל יומולדת שמח../images/Emo13.gif

האמת שאני בבית של חברה, ואצלה המחשב כן מתפקד. רציתי לאחל מזלטוב ענק לליאור, "אלוהי הדברים הקטנים", שהוא באמת איש מקסים ומגיע לו כל המזלטוב שבעולם. אפילו אם הוא קצת (טוב, הרבה
) פחות חלק מהפורום - נוכחותו פה תמיד מורגשת! ונחמד לקרוא הודעות שלו (ודברים אחרים). תמשיך לאהוב ולקרב אנשים. |המון אושר גברגבר. לב|

תגובה מהירה../images/Emo24.gif

היי נערה. תודה ענקית שזכרת. אני אכן כותב פחות מבעבר אבל עדיין חלק מה"בוגרות"
ואני רוצה שתדעי שאת יקרה לי עד מאד. 31 הוא מספר, אולי קצת גבוה עבור חלק נכבד מאנשי פורום זה. אבל זה אחלה גיל. להתראות נעורים? שלום אהבה!!! לילה מקסים.

Oukami Kun

New member
מזל-טוב ליאור!

עדיין חקוקה בזכרוני התמונה שלך שר את "היט מי בייבי וואן מור טיים" בשיא ההתלהבות במפגש פורום. אכן גדי, תמונות קשות.

for no one

New member
ליאור איש יקר שלי ../images/Emo24.gif

מה אפשר לאחל לך? שתמיד תחייך
שתמיד תרקוד עד כלות הכוחות
שכל משאלות ליבך תתגשמנה לטובה
ושתמשיך להיות כפי שאתה
עם המון אהבה
רעות

honey pie1

New member
מזל טוב ליאור!!!../images/Emo13.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

מהיכרותי איתך אתה איש נחמד וחביב... הישאר כך:)

SuperKeren

New member
../images/Emo65.gifיום הולדת שמח ליאורי!!

יש היום להמון אנשים יום הולדת! מה שאומר שההורים שלכם היו עסוקים בינואר! (תמיד מחשבה נחמדה לחשוב עליה
)
המון אושר, אהבה ומוזיקה
חיים טובים ואיכותיים

SuperKeren

New member
תודה לך על המחמאה! ובבקשה!

למרות שלא התכוונת, אך גם אני מאזניים

Another Girl

New member
מזל טוב, איש! ../images/Emo65.gif

איזה כיף
מאחלת לך ביום זה המון המון המון מזל טוב, כיף, אושר ונחת רוח. Happy birthday to you!

בטיע אהובה

אני נרגש. לפורום הזה על אנשיו ולביטלס כמוסיקה יש מקום ענק בליווי הדרך בה אני צועד בשנה וחצי האחרונות. ובפרט הליווי של ה"בוגרות"... ואצלך יקירה, אני לומד עם הזמן להעריך את סוד הכח שיש בך המונע מענוותך. תודה על האיחולים. בהערכה רבה.

גיל מ

New member
נגמרה הישיבה?

ליאור אמרתי לך שבכתב אני עושה את זה יותר טוב אז... שיהיה לך מזל טוב, באמת מכל ה
.... אתה איש מיוחד במינו... אין הרבה כמוך, אתה באמת מקסים.. אני מאחל לך את כל הטוב שתרצה
גיל מ....

הישיבה רק התחילה...

גיל יקר. על ההופעות שראינו ביחד, החברות, הנתינה, הפירגון ובעיקר על ההבנה הרבה. ואני מתפלל שלא ימאס לך להיות כזה. כי בטח מחכות לך עוד משימות... ואתה אהוב, ככה בדיוק כמו שאתה.

למעלה